• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very :grinning: :grinning: malé SUMO :grinning: :grinning: to néééé neboj :wink:

Luci je to děs ty víkendy, ale oni tam jsou pořád :wink: a teď práce do toho to už je lítačka....

ahojky tak to taky znám s tím odchodem a příchodem, ale když ten čas člověk nijak neovlivní.Na jakou operaci jdeš??

holky a Dušánek má zítra zápis do školy.......
18. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Gab,já se přimlouvám za Žanetku i když má svátek hned po vánocích.
Very,tak stále v kupě,že by dopadlo nějaké to datum 20,21,22 takové to magické s tímto rokem.
Dančo,proč už si nebudeš moc přivydělávat něco mi ušlo?
18. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Andi ty jo tak hodně štěstí :wink: ať se chytí :wink: :wink:

Very 23.1.2010 je hezkej datum , ale kámoška rodila už druhý den po tom hmatu..
18. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Holky tak hlasovačka, dejte rady :wink: :wink: Já už jsem zoufalá pořád to v kebuli homím na všechny způsoby a jsem na tom hůř než jsem začla něco vymejšlet.A taky , aby se to hodilo k příjmení Holmanová
18. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Gab,jdu dát ven žlučník,aby mě v případném těhu netrápil,když teď tak často zlobil,já vím,nemůže za to on,ale moje všežravost :frowning2: ,bojím se bojím,ale co budu bojovat a snad to zvládnu. :wink: Ať se vám ve škole líbí :wink:
Andi,tak hodně štěstíčka a opatruj se. :wink:
holky, u nás je mega tipovačka na dny, už jich pár prošlo
mamka má dnes narozky, tak si to moc přála na dnešek, zítra by měl můj pravý taťka narozky, a 20. má mamka, ségra a babi svátek :grinning: a to je takový magický datum, ale já fakt už nemám odvahu tipovat, od začátku jsem říkala, že to bude na ty taťkovy narozky(19.1), protože i těhotenství jsem si potvrdila kolem datumu jeho smrti (blbé téma já vím :pensive: ), ale jsem si tenkrát říkala, že mi ty // posílá právě on
Gabčo, tý jo zápis do školy??? to hrozně letí viď? :confused: , jména jsou těžký ta Šarlotka jde i k příjmení, Žanetku už tu máme :slight_smile: , ale samo je to jedno, hlavně aby se to líbilo vám, říkám ti já jsem ráda, že to teď není holčička, to by bylo nekonečný rozhodování, bych těch holek musela mít 20, abych uspokojila všechny jména, která se mi líbí :grinning:
18. led 2010 v 17:57  • Odpověz
jéé, čtu, že madli maj vybranou dovču...my takyyyyyyyyyyyyyyyy a tenhle týden jí jdem zaplatit :dizzy_face: už abysme jeli :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Gabi, tý jo, Dušánek už půjde do školy..to teprve začnou starosti :astonished:
18. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Luci a to na teď někdy nebo to už máte na léto? a kam vyletíte???? :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:03  • Odpověz
very, ne až v létě..ted máme v plánu 2x hory..Anetka miluje sníh, tak ti ho chcem pořádně užít..ikdyž ono je ho ted dost i tady :sweat_smile: chystáme se na Mallorcu :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:05  • Odpověz
teda nevím co bych brala víc, jestli ty hory nebo Mallorcu :sweat_smile: , no nejraději asi obojí, to si ještě počkám s obojím :wink: , mě se zrovna dneska zdálo o lyžování, no snad příští rok ty hory zase klapnou :wink:
18. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Very, ale tak ona i dovča v čechách je krásná..my jsme první rok s Anetkou byli v jižních čechách a bylo to super :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Veru,můj švára si dělal srandu ze švagrovky,když to vypadalo,že bude přenášet,že prý až Viki vyleze ven,dají mu rovnou aktovku na záda a půjde do první třídy! :grinning: Tak nebude to takhle nějak u vás? Teda,ne že bych Ti to přála,to vůbec. Hele,a můžu se zeptat,co je to ten Hamilton? Já jsem poctivě nedočetla a teď mám mezery ve vzdělání... :sweat_smile:

Gabi,Žanetka dobrá,ale taky bych spíš dala tu Šarlotku.Teda záleží taky na příjmení...
18. led 2010 v 18:19  • Odpověz
my razíme do toho Tesca a popřát mamce, zatím pá :slight_smile:
18. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Gabčo, super zprávy :dizzy_face: tak jsem zvědavá, jestli vás zítra s těma mírama trumfnem :grinning:
Andi, paráda :dizzy_face: držte se všichni 3 :slight_smile:
18. led 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
v rychlosti jsem to dolouskala a byla zvědavá na Very :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: neboj až bude Mišánek chtít tak půjde ven.

Luuci- fíííííííííííha dovča a rovnou Mallorca :slight_smile: :slight_smile: , já jsem taky letos jak porčená.Jsem říkala , že když to zase letos nedopadne tak v každým případě pojedem k moři. Chtěla bych Egypt nebo Arabský Emiráty.
Ale fakt už to mimi děsně chci a trápí mne to, že jsem tak dlouho snažilka. Jsem to počítali a jsou to už 4 roky. Já vím, že někdo čeká třeba 10 let, já vím no. :pensive: :pensive:

Moc vám děkuju, že jste na mne dnes mysleli. A teď podám teda info. :slight_smile:
18. led 2010 v 18:34  • Odpověz
jéé, já přehlídla zprávu od andi..držím moc pěsti, at se embrouškové zakousnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
Teď jsme dorazili před chvíli a cesta tam byla děsná,fakt děsná. Manžel od včerá děsnou rýmu a kašel takže se mu vůbec nechtělo jet a celou noc chudák nespal.
Samo, že jsme tam přijeli o půl hodky dýl,ale já už v předstihu volala sestře, že se moc omlouvám ,ale že je děsná cesta a,že to asi nestihnem podle plánu.
Ta byla jak jepice :angry: :angry: , že už jsme dnes třetí co přijedou pozdě !! A že at si nemyslím, že půjdem hned na řadu,že rozhodně budem čekat. tak jsem jí to vysvětlila, že 250 km v tomhle počasí se nedá prostě jet triskem a ,že létající koberec nemáme :grinning: :grinning: :grinning:

Paní doktorka byla naprosto suprová, fakt jsem z ní unešená i manžel. Říkala mi pořád Renátko a jelikož´mám teda teď ještě asi ovulku tak mi bez problému vzala ovu hlen a oboum krev.Povídala si s náma a ,že tam dnes mají samé celebrity, baletky, herce a dokonce tam byl Hakinnen(nevím jak se ten finský formulový závodník píše :slight_smile: ) Říkala,že má přítelkyni z Varů a, že to jsou ty samé problémy.
Manžel si ho v čekárně všiml, protože telefonoval a byl mu hrozně povědomý,ale nevěděl kam ho zařadit. Mne se teda nelíbil jako chlap brrrrrrrrrrrrr.
18. led 2010 v 18:45  • Odpověz
agi, do Dubaje jsme chtěli jet ted v únoru, ale to není s Anetkou a bez ní se nám na 8 dní nechtělo..tak jedem na hory :grinning: :grinning: :grinning: Tak super, že se vám v Brně líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně aby byly výsledky ok :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz
agi, takže ted budete čekat na výsledky a podle toho se uvidí?
18. led 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
Paní doktorka pořád nevěděla jak nám nejvíc vyhovět ,že jsme zdaleka ,abychom tam nemuseli jezdit v týdnu ještě 2x ,tak manžel jede se zvířátkama 11.2 a 20.2 v sobotu, že si na nás udělá čas a řekne nám výsledky.Tak jsem taky zvědavá zda nám něco zjistí.

Holky taky myslím na Beryka jak na tom je.

Andi- tak embrouškové už jsou na svém místě, tak hodně štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Woblu tak zítra podej hlášení já jsem míň těhu a dr. mi to počítá dle miminka si myslím, že budete větší :wink:

Jé a dovču tak tu bych si taky dala :wink:

Agi tak vidíš první návštěva dobrá, však ono taky půjde :wink: :wink: A samá celebrita :confused: příště vem foťák :wink:

Holky Šarlotka mi přijde, že se víc hodí do téhle doby.Jo kdybych čekala kluka tam mám jasno ..no..........
Dušánka si ještě dnes proklepnu, abych zítra nekulila oči co z něj vypadne :sweat_smile: Ten to zvládne....budoucí veterinář..
18. led 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
Luuci- my nebyli v Brně ,ale až v Plzni :sweat_smile: :sweat_smile: .
Já jsem o Dubaji hodně slyšela a láká mne no. Uvidíme jak to vše dopadne, ale stejně bych letěla až někdy září říjen.
Čekat asi nebudem muset, pže mne vyšetřovat už nebude, takže chci jít na IUI teď v únoru. :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
gaban- ty nevíš jméno miminka ještě???? V pase máš psáno Sabinka.
18. led 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
holky takový dotaz, nevíte jak asi dlouho zůstává sperma tam uvnitř??
18. led 2010 v 19:04  • Odpověz
agi, ahaaa, já myslela, že v Brně..no tak to jste měli pěknou dálku :astonished: Tak tp ůjdem na IUI spolu, mě to čeká tak za 2 týdny :dizzy_face:

Spermie žijou v těle prý až 72 hodin :wink: ale asi je to i hodně individuální :wink:
18. led 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
luuci- no mne vychází ms na 29.1 takže půjdu určo dýl. :slight_smile:
18. led 2010 v 19:50  • Odpověz
agi no špekuluju :sweat_smile:
18. led 2010 v 19:58  • Odpověz
hezký večer dámy,
vy jste toho zase napovídali :slight_smile: .
My byli dopolko plavat a instruktorka nám nabídla že jestli nechcem chodit plavat s tříletejma dětma který jsou v bazénu bez maminek.Adélka je strašně šikovná já já ji mezi tada těma brzdím.To jsem teda matka,brzdím vlastní dítě ve vývinu :grinning: .Už jsem o tom uvažovala ale musím počkat jat to bude sedět se školkou a mou prací.

Jinak mi dneska dvě kámošky nezávisle na sobě řekli aŤ jdu do dalšího KETu a do práce v den nástupu donesu neschopenku.A buď nastoupím po ukončení neschopenky nebo za další tři roky.V tom lepším případě.Tak teď teda babo raď.
18. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.