• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
agi, aha, tak já to dostala dneska :wink:

madli, kam chodíte plavat?? já bych teda být tebou taky šla do dalšího KETíku :wink:
18. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Chodíme do hotelu U královny Elišky.Instruktorka tam má pronajatej hotelovej bazén.No spíš takovej menčí,ale stačí to.
18. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Teda holky, vy jste toho natreperendily...

Agi... to žes řekla sestřičce :astonished: :astonished: :astonished: ???

Gab... taky jsem pro Šarlotu, z těch tří jmen :slight_smile: ...

Hmmm... co Beryk???
18. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
madli, tam jsme chodily taky
18. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Mad... a jak by to bylo s penězi, co říkala kámoška???
18. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
NO tak kámoška na mě asi zapoměla.Zkusím ji zavolat.Ale až to naše zvíře usne.Zrovna má jeden ze svých hysterických záchvatů.
18. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Sarii- to nebyla sestřička ,ale saň. Jely jsme jak blázni a stejně jsme nestíhaly a ona nám ještě vynadala.Já se prostě neudržela.
18. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Haha koukám, že těch krav sestřiček je víc :grinning: :grinning: :grinning: já dneska taky na jednu u obvodáka narazila :angry: :angry: :angry: jsem se s ní nebavila a šla přímo k dr..to jí vytočilo ještě víc, že dělám, že neexistuje :sweat_smile:
18. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Agi... :grinning: pohotově a trefně jsi odpověděla :grinning: ...
18. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Agi sprááávně jsi to řekla, na blbou otázku blbá odpověd. Baba asi neví jak vypadaj silnice.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gab teda jaká jsména jsou v nabídce???

Very niiic ještě? :sunglasses:

Luc ty jsi teda provokatééér :grinning: :wink: Taky o čem by jsi se s ní měla bavit, jdeš k mudrovi ne k sestře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
tak jsme doma, tesco totálně vybrakovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem byla zklamaná jako sv... :confounded:
no nic no, třeba příště :wink:

Agi, tak čtu dobré zprávičky, to je moc dobře, že jste odjeli s manžou s dobrým pocitem :wink: , není to sice útěcha, ale vidíš, že se tyhle starosti nevyhýbají ani hvězdám, bohužel :pensive:
Agísku, musí se to prolomit, jednou určitě jo, Nelča ti musí být motivací :wink: :dizzy_face:

Gabčo a co kočárky?????, už jsi pokročila ve výběru??

Woblu, zítra čekám na infošky ohledně váhy :wink: , jak vám ten špunt roste
18. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
jo souhlasím, že hodných a fajn sestřiček moc není, občas se natrefí na dobrou pipku :pensive: a ta dokáže člověku znepříjemnit den

Sanu, pořád nic :grinning: :sunglasses:
18. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
Vey- když ono se to strašně lehko říká a to slůvko "jednou" mi příjde už strašně vzdálený. Ale samo, že nic neházím za hlavu, to bych nedělala to co proto dělám.

Sanu- já byla včera napnutá jak drát a ty už jsi zmizela a neodepsala mi. Já vím, že jsi šla k Celince,ale já byla nedočkavá. Tak co říkali v těch zprávách o DM????????????????????????
18. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
Gaban- takže se nemůžeš rozhodnout mezi Sabinkou a Šarlotkou viď??? :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Agi, já vím, že mě se to teď kecá, když už každou chvilku budu mít prtě u sebe a nastoupila jsem sem mnohem dýl, ale já vím, že ty to nevzdáš :wink: a kdo jiný by měl jít příkladem, než Nelča, které řekli, že děti NEE

tak jsem si zase po dlouhé době koupila rýžový chlebíček máčený v čokošce a oni to snad dělají čím dál hubenější :confused: :angry: , cena vzrostla a potravina se poněkud zcvrkla :sweat_smile:
18. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
asi jdu hodit vanu a pak uvidím :wink:
18. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jako nic spešl, kousíček ale fakt jen pidi midi z koncertu (wrong), pak tam mluvil Fletcher, jak maj rádi české fanoušky, že uměj ppísničky naspaměť, české holky české pivo aaaaaaa pak ukazovali Martina jak se někomu podepisoval a to bylo vše nooo. :sweat_smile:

Very nic, hmm, tak nic, ale když tak v noci držím pěst.... :wink:
Tesco mělo slevičky, tak je to v čudu............... tak jsem ráda, že jsem to neprošvihla sama :grinning:

Já asi taky hodím vanu (už zase můžu :slight_smile: )...
18. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Holky tak rozhodnuto.Nastoupím do práce,omrknu to tam a uvidíme.Ale doma se budeme snažit pořád.
Mizím k telce na Zběratelé késtí.
Pa pa a zítra nakouknu.
18. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahooooj,
tak že je dneska blbej den, to tedy je! Nejsem ve své kůži, nic se nedaří, zkrátka votrava...
Ale jo, jedna věc se povedla - byla jsem poprvé od otěhotnění na solárku, bylo to fajn.
A další dobrá věc, vybrali jsme spotřebiče do bytu, další práce za náma...

Gabi, gratuluju!!!
Ohledně jmen - všechna hezká - ale s Tvým příjmením bych zkusila nějaké krátké jméno - Iva, Věra, Jana...

Andi, moc držím palce!!!

Ahojko, ne, že bych si nemohla přivydělávat, jen asi přijdu o jeden kšeft. Ale nehroutím se, budou (snad) další.

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
18. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
já se taky loučím

všem dobrou noc a kdybych tu ráno nebyla, tak si jen přispávám ju :wink:
18. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré....

tak koukám stav nezměněn, koukala jsem i ve 3:15...........

Venku ošklivo kdo nemusíte ven nechoďte............teda aspioň tady mlha jak mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sar snad najde cestu dom z plavča.,.......
19. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás sníh začíná pomalu tát, je na 0 :frowning2:
Madlina - já jsem řešila podobný problém, zda nastoupit, nebo zůstat doma a vyčetla jsem na internetu v zákoně a pak i ověřila na OSSZ že v den nástupu do práce donést neschopenku a ta se vyplácí a počítá z posledního roku, kdy jsi pracovala a po neschopence ti náleží i mateřská dovolená a po ní se můžeš rozhodnout jak dlouho chceš být doma (2,3,4 roky). Jiný případ nastane, když dostaneš výpověď do 8 dnůjsi chráněná , tak můžeš nastoupit na nemocenskou, ale na mateřskou budeš mít nárok pokud porodíš do 180 dnů od výpovědi.Pakliže se tak nestane, taknemáš nárok na mateřskou a tím pádem dostáváš rodičovskou rovnou na 4 roky (tj 3800,-). Jinak se to dá řešit tím, že manžel 7 týdnu po porodu nastoupí na rodičovskou dovolenou za tebe, vybere délku čerpání a za týden to převede na tebe a ty jedeš v tom co on vybral :slight_smile:))

Very - tak jak na mě spadla ta láhev tak mám na hlavě pořádnou bouli, ale stavoval se u nás kamarád, co je lékař a říkal že to bude asi jen slabí otřes, tak jsem nikam nejela, ještě jsem vydržela do 22 nespat jestli něco a pak šup do postele ... Tak co mimísek ještě nic ?
19. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojky - já chodím k dr. Fikerovi je fakt úžasnej a taky k němu chodím i jako normální pacient:slight_smile:
Ke komu chodíš ty ?
19. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno, venku fakt hnus. Zase :angry: ... To bude :angry: ...

Mad... fakt je to hrozně těžké rozhodování :confused: ...

Andi... a chodíš do práce???

Jdu něco dělat...
19. led 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj.
Tak mám za sebou šílenou noc :confused:
No jo, když jsem tele a dám miminku hrášek, tak se nemůžu divit. Moc nespala, pořád řvala a svíjela se a prděla, tak jsem nosila a chovala a uklidňovala, ještě, že manžel nebyl doma, by se nevyspal ani on...

Potvrzuju, že je venku hnusně, prý ta mlha mrzne a hodně se to klouže, tak opatrně!!!

Behem dne kouknu, ale máme zas něco kvůli bytu a odpol. do HK na kachličky.
19. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Dobré ráno,

madli, jj, já to taky řešila s tou prací a na konec jsme nastoupila už o rok dřív na 0,3% úvazek a na IUI chodím při tom, ale KET je něco jinýho :wink:

Venku je teda hnus, jsem chtěla jet s Anetkou sáňkovat, ale to teda nevím :astonished:

Dneska objednám Anetce aspon jarní hadříčky..zas mi bude chvilku teplejc :grinning:
19. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Dani... já teda dávám mražený hrášek od ARDO a ten je úžasnej. Chutná jako z lusků :dizzy_face: . A následky žádný. Už jsem dala i červenou čočku a taky v poho... Mar asi na bolení nebude trpět :wink: ...

Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
19. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Hezký den všem!
Venku mlha,nebo inverze... nevím,ale moc pěkně to nevypadá :confused: Já tady mám mamku,tak mám společnost a Klaudi v půl 10 usnula,tak půjdu asi taky žehlit.

Přidala jsem (sama!) fotečku z včerejšího večera,jak se chtěla i Amálka chovat.

Prdíky... Trápí nás doteď,ale naštěstí už ne tak strašně,jako v šestinedělí a vlastně do nějakého cca ukonč.2.měsíce. :confounded: Až začneme se zeleninkou,možná to zase přijde,nevím,ale raději se chystám na tu horší variantu... :sweat_smile:

Veru,jak je??? A prosím-co je to ten Hamilton? Včera jsi se k mému dotázku asi nedostala. :wink:
19. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Luci,odkud budeš objednávat?
19. led 2010 v 10:03  • Odpověz
hezké dopoleedne,
nechce se mi tomu věřit ale na dnešek jsme spali celou noc.

Cepecek,díky za vysvětlení.Zkusím to ještě probrat s Petrem ale asi už je rozhodnuto.

Luuci,my bysme se snažili jen doma a KEt bysme zkusili třeba za měsíc,dva.Aloe ta IUI není špatnej nápad.Kolikátej den cyklu se prosím tě chodí? a Chodí se pak normálně do práce,že jo?
19. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.