• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky :slight_smile:

i u nás mléko rozlité :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , jenže já nikam nemusím, tak mě to netíží, vy s těma prckama to máte přeci jen horší :confounded:

Věrko, chválím za přidání fotečky a konečně Klaudinka i s maminkou :dizzy_face: super :wink:
Věrko ten Hamiltonův hmat je jaksi toto: Hamiltonův hmat dělá doktor za účelem vyvolání porodu. Prstem krouží uvnitř čípku (ten by měl být alespoň na prst otevřený) a prstem pak odloupne vak blan od děložní stěny.
Tak jsem to vyčetla na netu :wink: , jakoby to prošťourá, ale zatím bez výsledku jak vidíš.

Dr. říkala, že budu špinit nebo krvácet, ale zatím vůbec nic, jen při tom zákroku vytáhla cosi a pak 2 kapky a od té doby nic, a to tvrdila, že to udělala pořádně, tak jsem si doma dělala srandu, že kde ona jela prstama dokola, tak za ní malej patlal ručičkou cosi zpátky, protože on prostě ven nepůjde, pěkně si to zase zpátky zalepil :grinning:
19. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Čepečku, tak dobře, že na tebe aspoň takhle někdo koukl :wink:

Dani, tý jo hrášek, ten nadýmá normálně, ale nevím jestli i v podání takovém to? Jsem myslela, že spíš jen čerstvý lusk :confused:
dobré pořízení při výběru kachliček :wink:

Luci, zase půjde určitě do Nextíku viď?
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Madli - ještě jsem zapomněla že výpověď teď můžeš dostat i když jsi nemocná to dřív nebylo tak na to bacha. Jinak stále platí, že těhotné se nesmí dát výpověď ani když je nemocná to je stejné.

Very - tvoje mimi je opravdu klasický chlap :slight_smile: musí na to přijít asi sám že venku mu bude dobře:slight_smile:
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Věru, budu objednávat z MMB..já už snad ani jinde na Anetku neobjednávám :grinning:

Very, jj, Next :slight_smile: jsem se nasmála s tou ručičkou, jak píšeš :grinning: :grinning: :grinning:

Madli, já chodívám vždycky 13.dc na UZ a většinou bud 14. nebo 15.dc IUI :wink:

Tak já jdu ještě vysát a vytřít a mám hotovo..půjdem aspon na chvilku s Anetkou ven, at se unaví..ikdyž se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Very já se prďolkoj nedivím že se mu nechce ven.Komu by se v tomhle počasí chtělo? :wink: .Adélka se narodila po kontrole v poraďně.Dr.uděla prohlídku,na monitoru nic moc,tak nás poslala na monitor do špitálu.Otevřená jsem byla tak na prst takže v poho.Cestou jsme se ještě courli po obchoďáku.Ve špitálu mi natočili monitor.Na záchodě jsem zjistila že krvácím,tak jsme se stavili vedle na porodnici.A výsledek? Byla jsem otevřená na tři prsty takže jsme tam rovnou zůstali.Petr domů pro tašku páč jsme s sebou nic neměli.Docela koukal když vylezla ze dveří sestra,cpala mu do ruky hadry na převlečení s tím,že budeme rodit.Ještě ten den se Adéla narodila.
19. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Luci a máš někoho na MMB na doporučení z Nextu?, to je jak objednávájí rovnou nové zboží z Anglie?

Madli, tak takhle rychlé by mi to vůbec nevadilo :wink: , jenže já otevřená na prst už delší dobu, teď teda na 2 a stejně nic a nejhorší je, že jako ti příbuzní a všichni kolem pořád volají a píší jako jestli už... :angry: , tak asi jako kdyby už, tak to vědí ne??? :grinning: nebo si myslí, že by jsme jim to řekli až za týden :grinning:
Madli a s tou výpovědí v neschopence to je pravda, tak bacha.

taky musím vysát, možná přijede návštěva, tak bude taktéž jak u Danči minule palačinková party, ale ještě to nevím na 100%

holky jdu vysávat po pěkně dlouhý době, tohle celou dobu dělá manža :sweat_smile: , to bude tělo zhuntované a unavené :grinning:
19. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Luci to máš přes nějakou holčinu co objednává z UK že jo.

Very joo? Já teda špinila pořád. Tak máš s Mišákem asi pravdu, mamka no, jsi ho hned prokoukla :grinning:

Holky co máte holčičky DOTAZ:
Nevíte jestli je nějakej krám kde maj větší výber naušniček pro špuntičky???? Mám představu (opět :rolling_eyes: ) a věřím, že to zase neseženu a budu pak tápat co koupit..... chjo.
19. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Věru, tak začnete se zeleninkou, která nenadýmá a pak postupně přidávat do jídla, aby si střevíčka zvykala..... sem já to ale poradkyně :grinning:

Dančo ty jsi měla celkově špatnej den, tak je to za váma a už bude jen dobře :grinning: :pensive:

Já musím vyžehlit aspoň Cel věci, ale naše nemám šanci zvládnout - ovšem jeslti si zase na 3 hodiny nedáchne..... jinak musím počkat na mamul až dorazí hourat........ :rolling_eyes:
19. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Sanu my naučnišky kupovali v klasickým zlatnictví.Vždycka když jsem šla kolem nějakýho zlatnictví,pokukovala jsem .Vybráno jsem měla docela rychle.
19. led 2010 v 10:45  • Odpověz
jj, mám na MMB paní, co ti objednává z UK..už jí mám několikrát prověřenou a hlavně objednává bez záloh, takže se platí až za to, co opravdu přijde :wink:

sanu, my kupovali náušničky v Carfuru, ale třeba u Lejhance maj krásný :dizzy_face: nebo na netu jich je taky hodně :wink:

Tak my asi ven nejdem, Anetka kouká na Krtka a je klid :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Sanu,s těma zeleninkama v tom pojedeme tak nějak přibližně nastejno,tak si můžeme radit navzájem. :grinning:

Veru,já když jsem dorazila do Čáslavi za Provazníčkem,tak mě nejdřív vyšetřil a byla jsem taky jen na 2 prsty.To bylo někdy po 10h dopoledne.Po poledni mi napíchl vodu a ve 13.28h byla Klauduš na světě.Takže jsem se v poměrně krátkém čase otevřela jako brána do pískovny :confused: :grinning:
19. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Taky máme nazčničky ze zlatnictví ve Futuru.
19. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Věru, tak ty jsi měla oba porody takový fajnový :wink: , tak třeba, kdyby mě prdli vodu, tak by to taky šlo, ale kdo ti jen tak píchne viď??? :grinning: , jako že bych přišla na porodnici a řekla, hele mě už to jako nebaví, nebyl by tu někdo,kdo by mě tu vodu píchl? :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:12  • Odpověz
jo a Věru, brána do pískovny je dobrá :confused: :grinning: , lepší jak myšší díra :wink: :grinning:
19. led 2010 v 11:14  • Odpověz
No tak myší díru jsem měla pořád já, až do nějký 19 hodiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci hodíš když tak ještě odkaz sím...??? :slight_smile:

Naušničky na netu, na to taky kouknu....
19. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Veru,já byla šťastná,že mi to Provazníček nabídl.V podstatě to bylo tak,jak píšeš.Už mě to s tím pupkem nebavilo :wink:

Luci,sím,jsem taky pro odkaz. :wink:
19. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Jo,sanu a budete taky nastřelovat u Dr.Šálkový? :wink:
19. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky, na co chcete odkaz?? :sweat_smile:

jo sanu, u našich jsem koukala jakej mám ten ohříváček a máme značku canpol babies :wink: byl fajnovej a ne moc drahej :wink:
19. led 2010 v 11:47  • Odpověz
... Sari, když já jsem jí toho hrášku dala asi moc... byl mražený, od Novaco, ale bylo ho hodně, si myslím.
Dnes bude brokolice, tak uvidím...
Jinak prdíky - v šestinedělí spíš pohoda, ale od toho třetího měsíce, když řve, tak zásadně kvůli prdění... tak nevím, asi to má naopak...

Tak Anežka spala necelou hoďku a půl, moc jsem toho nestihla, ach jo... A teď mi sedí na klíně a prdí... ale už nepláče, naštěstí. Jdu to namixovat a jde se jíst :slight_smile:
19. led 2010 v 11:59  • Odpověz
ohřívaček od Canapol chválím, je rychlý a fajn :wink:
19. led 2010 v 11:59  • Odpověz
mám vyluxováno a poklizeno