• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jdu na krmení divé zvěře. Teda Cel, trhači jsou už nakrmený.
19. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
já smažím palačinky, za chvíli tu je návštěva, už se na ně těším mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jako na ty palačinky nééé na tu návštěvu :grinning:
19. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Sanu,je to v Ohrazenicích.A víš,že jsem tam vyrostla? A bydleli jsme tam ještě i s Terkou u našich,do jejího 1r a 3m,než jsme se přestěhovali sem.K ní jsem chodila s Terkou,když byla malá... Jo,ale to je už tak dávno,že si mě už ani pamatovat nebude. :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jo a kdy jdete? Jste objednaný? My 3.3. v 11.15h.
19. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
zdravím všechny jsme po 10.měs. kontrole, vše ok máme 10 kg a 73 cm
jsem ko, jezdí se z kočíkem blbě, zase mě bere hlavu a Verunka ted usnula tak si jdu taky lehnout pááá
19. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
ne jeste objednany ejsme domluvim se s mudrou te'ď 2. na KO co a jak...¨
Ohrazenice jsou kde?
19. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Very palačinky bych si taky dala. :sunglasses:
19. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jak je Globus,tak jakoby proti němu,přes tu hlavní silnici co je na Bohdaneč.To jsou Ohrazenice.Až budeš potřebovat,tak písni a já Ti přesně vysvětlím,kde tam je to středisko.Je to tam docela zastrčený :sweat_smile:
19. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Vyvolávám, potřebuju dobrej recept, aby buchta nebyla suchá taková ta drobivá, ale musí být "vlhká". PS nemám doma ani tvaroh ani ovoce :grinning:

Věru jooo když jedeš z centra ke Globu, tak na kruháči do prava viď :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojda. :wink: Sar nechodím do práce a ani nebudu i kdyby se tam dělo bůh ví co.Už nebudu brát ohledy na druhý jako minule.To jsem musela 4 den po ET do práce i když se zadařilo a pak když jsem byla doma tak to bylo k ničemu.Ted budu doma od začátku a když něco nová kolegyně neví tak mi zavolá. :wink: Gab já jsem taky pro šarlotku taky se mi líbí.Ale u nás kdyby náhodou teda někdy tak vede Verunka. :wink: Teda ty palačinky je taky budu muset udělat Very s nima dělá pořád chutě. :slight_smile:
19. led 2010 v 15:02  • Odpověz
A dlouho tu nebyla krupicová kaše :grinning:
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Andi dobře děláš, jen ať se ostatní taky staraj, mímo ti "nezaříděj", tak ať ti daj pokoje :wink:
19. led 2010 v 15:08  • Odpověz
hmm, palačinky, krupicová kaše,...všechno bych si dala, ale dietka mi to nedovoluje..obětovala jsem i svůj oblíbený chleba z Globusu :cry: :cry: :cry:

andi, jasně, na práci kašli :wink: dobře děláš
19. led 2010 v 15:13  • Odpověz
... tak tady dlouho krupicová kaše nebyla, ale u mě byla včera :dizzy_face: :dizzy_face: já ji prostě miluju.

Jinak Anežka má přes 38 teploty, třikrát zvracela, dokonce vyhodila i panadol baby, tak jsem z toho nesvá... na druhé straně teď půl hodinu spala, napila se a válí se tu po zemi, dělá sudy a vesele se usmívá, tak já nevím, co jí je... a to zítra máme jet do HK k doktorce homeopatičce ohledně exému...
a zub žádnej...
tak že by jí nesedla brokolice?? nebo je to pořád reakce na ten včerejší hrášek??
Takže jsem doma a kchličky vybírá drahý s tchyňkou - oni stejně mají lepší vkus - tak se těším, co vyberou :slight_smile:

Andi, dobře děláš!
19. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Dani, to můžou být klidně ty zoubky, nemusí být jště vidět :wink: at je Anežce líp :slight_smile: nemáš spíš čípek místo Panadolu? taky teda ted řádí nějaká žaludečně střevní viroza..kamarádky holčička se z ní ted léčí :confounded:
19. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Luc ty už zase dietíš? Boože, co by jsi ráda shazovala???

Dančo hmmm, třeba je to jen náhoda a s hráškem to nemá nic společného, nebo ji to trápilo už včera a hrášek tomu jen trochu přidal.............. snad bude ok, když na tebe hází úsměvy.... chjo. :unamused:
19. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Ale teda co jsme si dělali s mamkou.

Mléčnou kaši a na ni dát jablka (na kostičky, chvilku povařit s celou skořicí - jak na kompot, ale ne dlouho aby z toho nebyla břečka) a posypat cukrem a skořicí..... LUXUSNÍ
19. led 2010 v 15:29  • Odpověz
sanu, pořád to stejný :grinning: madla lásky :grinning: :grinning: :grinning: sice jsou už malinko menší..díky spininngu, ale ještě to není ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nedělej tady chutě s kaší :astonished: :astonished: :astonished:
19. led 2010 v 15:30  • Odpověz
ahojky holky ted mám noční tak tu moc nejsem.včera jsme byli v sausu na utz tak folikul byl sliznice ok,píchli pregnyl a zítra jdeme do akce přímo ráno,takže přijedu z práce a hned vyrážíme i nejdu spát no to zas budu určo protivná celý den :angry: a petr říká co si vymyslíme,kvůli hlídání malé,bude hlídat baička a já mu povídám tak něco vymysli ted ty a on na to,tak já řeku,že potřebujeme pohlídat,kvůli tomu,že si budu honit ocas :grinning: no já tak vyprskla smíchy až kafe z pusy letělo daleko ,byla jsem v tu chvíli napitá :grinning: :grinning: :grinning: no já se z něho poseru fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Delfi - manža dobrej !!! Ale vidíš, copak tobě rodiče neříkali, že lhát se nemá :grinning:
19. led 2010 v 16:14  • Odpověz
palvap no to je fakt tak příště jim řekneme,že si jde honit ocas,abychom mohli mít dalšího potomka :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:26  • Odpověz
tak návštěva je fuč, dovezli malému super hadříky, sestřenka dělá v H&M v Anglii, tak to má teta odtamtud :slight_smile:

palačinky byly samo luxusní, ještě jsem návštěvě nabalila domů :grinning: a jinak u nás krupičná kaše je často, taky ji s manžou můžeme, takže byla minulý týden + já ještě do toho míchám ovesnou kaši s jablíčkem, taky mocinky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, tvojí a Danči pevnou vůli bych v tomhle chtěla mít, budu se s váma muset co nejdřív sejít a nabrat infošky, jak se to dělá :wink: , protože po porodu to bude třeba

Dančo, no možná bych to taky viděla na začínající zoubky, ale když se zase válí a směje, je to asi dítě štěstěny :slight_smile:

Andi, máš recht, ono se to bez tebe nep... a ať si zavolají kdyby něco, holka moc držím pěstičky ať to vyjde a pořádně se to tam zarochní :dizzy_face:

Delf a Pavli :grinning: :grinning: :grinning: , Pavli ty nezklameš :wink:
19. led 2010 v 16:29  • Odpověz
tak koukám že jsi stále 2v1 verýsku moc ted na tebe myslí a hlavně kdy se prcek rozmylí a vyleze ven
19. led 2010 v 16:32  • Odpověz
delf tak držím pěsti :wink: Já jak byla včera na tom Ketu tak jsme museli ještě čekat pěknej frmol transfer za transferem.Jsem si říkala to bude v říjnu dětiček :wink:
19. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Delf, no jo chlap :sweat_smile: , návštěva teď byla taky zklamaná, letí si až z Anglie podívat se na mimi a ono nic, jejich dcera (jako sestřenka) má přiletět o nějaký ten pátek dýl, tak to tady rozebírali, že ta už ho uvidí a oni zase NE :angry:
19. led 2010 v 16:35  • Odpověz
no páni takže jsi tam byla taky andi?my jsme tam byl v 11:15
no very to byl teda fakt pech pro ně chudáci oni se těší a ty nic tak pak jejich dcera mimi vyfotí a ukáže jim fotky
tak já se loučím musím do práce holky mě se táááák nechce.tak pa pá a opatrujte se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Very no nepo přesně tak.Neříkám,že doma budu celech 14 dní ležet o tom to není.Ale doma je doma.Aspon zkouknu DVD nějaký. :wink:
19. led 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
tak Very pořád celá :slight_smile: :slight_smile:

Luuci- prosímtě mi řekni jak to vydržíš nesjíst tyhle dobroty. A v kolik naposledy jíš večer??? Já chci taky zhubnot.

dani- jakou chceš barvu koupelny???? tyhle věci já hrozně ráda řeším. :slight_smile: :slight_smile:
jo a holky k tomu balíku, jak jsem psala o té podložce, představte si, že 2 dny jsem lustrovala na netu PPL, jak to s balíčkem vypadá, páč v době kalamit, tam měli na stránkách, že zboží můžou dopravit až do 48 hodin a najednou přišel e-mail znovu z té firmy, že balíček odeslali Českou poštou, tak jsem jim napsala, jestli si ze mě dělají srandu, že před 2 dny mi od nich přišel e-mail, že to jde PPL??? :sweat_smile:

nacož mi bylo odpovězeno, že kolegyně není v práci, která to vyřizovala, tak že to zjistí, zatím žádná odpověď(od pátku)
A balík nikde :grinning: :grinning:

Takže Šári, jak si psala Mišan čeká na podložku :grinning:
po ketu se dává neschopenka?já myslela,že né?!
19. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.