• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
Gabi- mě se líbí víc Šarlotka,ale samo, že každýho věc. Já chci prostě Štěpána a Karolínku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Delf, užij si noční a ať to rychle uteče :wink:

Andi, správný přístup, o ležení to fakt není, ale o určité duševní pohodě určitě jo a když už nic, tak takové volno a oddech se hodí vždycky :wink:
Agi, ja chci taky Karolínku ale u kloučka to bude asi Krystůfek :sunglasses:
delf my v 11 na recepci pak do laborky a rovnou nahoru na pokoj. :wink:
jé tak to jsme se sekli o kousek co?!Jo jo holky Karolínku schvaluji tu máme taky a vždy když jí řeknu Karlíto tak už ví,že je zle,že něco provedla a já se zlobím.
19. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Very jo je to paráda vstávat ve 12 :grinning: Tak když jsme u těch jmen tak včera dcera přišla s jménem Vincent tak jsem jí řekla at si ho klidně dá Vincka. :wink:
no a ted už vážně musím nebo to nestihnu mě se tak nechce teda :frowning2: :confounded:
Vysočanko a jak pak ty?
19. led 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj Vysočanko, dlouho jsi tu nebyla? jak jste na tom vy?

s těma jménama je to sranda, Karolínku teď nedávno dala kamarádka, hezký jméno, říkám, mě se líbí spousta jmen pro holku bych nevybrala a hlavně já vybírám i podle toho kdo v okolí to má a nemá, takže Nikolky, Natálky, Adélky atd. jsem vzdala dávno
19. led 2010 v 16:50  • Odpověz
ahoj Veru ted v utery bych mela zacit stimulovat pokud bude dobry utz jinak uz mam v sobe diphereline.. tak sem zvedavá.. a co vy holky jak se máte všechny co těhulky, co maminky, snažilky.. .)
19. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Tý jo... celej den v trapu a asi se učtu :grinning: :grinning: :grinning: ... Ale až dýl, jdu protáhnout tělo :wink: ...
19. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Vysočanko, ten diphereline je taky k podpoře ovulky??? něco jako clostilbegyt?, tak tfuj,tfuj,tfuj ať je UTZ dobrý a můžeš začít a hurá do boje :wink:

je potřeba rozjet nové vlny těhulek, teď odstartuje Andi a pak vás sebou pěkně smete :wink:
19. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Very :grinning: :grinning: kéž by.
19. led 2010 v 17:08  • Odpověz
ne to je pred dlouhym cyklem na utlum vajecniku prave... to bych si moc přála za nás všechny... :grinning:
19. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Dobrý, dík, buchta padla :grinning: Ale nevadíííííííííííí měli jsme tousta se šunkou a vajíčkem zapečený se sýrem k tomu rajčátka a ledový salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já pořád přemejšlím, jeslti HA jo nebo HA ne. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Very no ty na diety zapomeň, budeš přece kojit...........!!! :wink: A kojením to půjde dolů samo uvidíš, kor ve tvém případě.....
19. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Andi, já věřím, že jo :wink:

Vysočanko, aha, já myslela, že to je obráceně, no je vidět, že mám mezery ve zdělání, no já vám to holky přeju všem a moc :wink:

Sanu, ty jsi vtipálek, to nikdo neví, jak to bude s kojením, nemám výdrž jak holky, ikdyž každá máma chce pro své dítě to nejlepší, jenže jak to bude nikdo neví :confused:

pro lepší pocit, konečně mi v hojné míře odchází hlenová zátka, ale ani to není nic převratného k blížícímu se porodu
19. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Sanu, no vidíš jak jste si pochutnali :grinning: , já se cpu slanýma brambůrkama, musím to dát pryč, fuj takové nezdravé pokrmy, co jsem to za nastávající.... :pensive:
19. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Very jen si dej, pak až budeš kojit, tak si moc "bachor" nenacpeš............ :grinning:

Kde je ta Jusi??????????????
19. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Very hlenová zátka jo????!! Tak s tou jsem já po Hamiltnovi neměla čest....................................!!! :wink: :astonished:
19. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Sanu, jenže ona klidně odchází několik dní a stejně se nic neděje, takže jsem v klidu a bachor jsem si nacpala ještě 3 rýžovýma chlebíčkama v jogurtu :grinning: - prasátko :sweat_smile:

Jusinko :astonished: :astonished: :astonished: , dej nám vědět jak je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. led 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
ahoj Vysočanko- jak je??????????????????????? :slight_smile:

jsem byla odstrojit stromek, mazec co bylo jehličí. :confused:
19. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Agi je něco z koncertu na youtube??? Asi jo co.... Z června toho tam bylo mraky....

Very jen si dej, síla bude třeba :slight_smile:
19. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Very- no mě by měla smést pořádná vlna tsunami,aby to stálo konečně za to. :sweat_smile: :sweat_smile:
A ty se můžeš ládovat čím chceš , budeš po porodu určitě zase jako proutek :wink: :wink:

A když jsme u těch jmen tak mě se líbí třeba i cizí,ale hlavně koukám na to, aby to dítko pak v dospělosti si nepřipadalo blbě s tim svým jménem.

Vysočanko- u nás mají Kristiána a taky se mi to moc líbí, ale že jsme z jedný vesnice tak to dát nemůžu. Ale Krištof je hodně good :wink: :wink:
19. led 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
Sanu- je toho mraky a jsou i úžasný fotky na depeche mode. cz.
Jsem ostuda, ale teprve v pátek jsem si koupila nový cd a dnes jsem ho tady pustila na plný plyn, a manža se sebral a odjel si radši koupit kalkulačku. Zítra má zkoušku z informatiky. Povídal, že to tady nebude poslouchat ten kravál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
něco ti zkusím najít
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Eeeeeeeee nové cd??????????????????? :astonished: :sweat_smile:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
19. led 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
sanu- co ,nechápu! Vždyt už vyšlo někdy v létě a já ho ještě neměla.
Tady máááááááááááááááááááš chuťovku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Jo taaaaaaaaaaaaaak, no jasan, to vím, jsem se lekla, že mi něco uteklo.

Jdu na to juknout.
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz
19. led 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
Sanu- tenhle kluk má nejlepší videa z koncertu na youtube.com :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.