• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi no to byla lahůdka, jsem měla úplně husinu. A bylo to určitě lepší než v červnu venku..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Zatím se loučím, jdu chystat kouppando.

Very kdyby něco tfuj tfuj tfuj.... :wink:

Zatím pa
19. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Agi ozvi se mi na skype..
19. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Holky, já tu dietu zas tak nedržím..dopoledne jím tak nějak na co mám chut..ale odpoledne a večer už si dávám pozor..úplně jsem vyřadila pečivo a sladký a smažený a takový ty klasický věci :sweat_smile: a samo se snažím dost sportovat :wink: ale zítra se těšííííím až dietku poruším :sunglasses:
19. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdu dočíst... a to než bude, tak bude půlnoc :fearful:
19. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Veyr, jak psala sanu...tytyty, žádný diety, když budeš kojit :wink: a ty seš přesně ten typ, co bude do konce šestinedělí ještě hubenější než před těhu :wink:
19. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Jejda, vy jste toho strašně nadrbaly, nemám šanci reagovat :sweat_smile: :grinning:

U nás perný den - glukózový test jsem zvládla, nalačno mi bylo hrozně zle, ale jak jsem ten sajrajt vypila, tak se mi paradoxně trochu ulevilo, protože jsem neměla tak prázdný žaludek. A cukrovku nemáme :dizzy_face: Hrdlo pořád drobnější, ale nezmenšuje se (31mm), malej na něj pořád naléhá hlavičkou a šmrdlá se tam, tak dostává zabrat. Taky mám pořád hodně plodovky, důvod neznámý. Udělal mi kultivaci na streptokoka a změřil pánev - čtyřkiláka bych dát mohla, pětikiláka už né :slight_smile: Kolik váží jsem z něj nedostala - zeptala jsem se pozdě a on říkal, že nekoukal, že ho to moc nezajímá, že důležitý je teď týden.
No a když nás konečně v poledne propustili, tak jsme si zajeli do Ikei a mladýmu pořídili postýlku a komodu :dizzy_face:
19. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
luuci- a co si dáš dobrého zítra???

Sarii- neboj zas toho tolik není , to dáš :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
agi,a si gnocchi a pak medovníček nebo palačinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Agiiii, Ty hrozně ráda řešíš barvu koupelny a další takové??? Já to tak nějak nesnáším... :unamused: Nebo jinak, nevadí mi to, ale mohlo by to jít rychleji...

Takže holky, hodinu jsem Anežku přemlouvala, aby něco vypila. Pak jsem do ní dostala dvě stříkačky mlíka, když z prsa nechtěla, no a pak to vyhodila všechno i s tím Panadolem. Čípky samozřejmě nemám. Pořád má 38, což, pravda, není na večer tak moc. A občas se chechtala, ale k večeru jen prděla, kručelo ji v břiše a skoro bezvládně ležela... tak nevím... a v noci budu sama... I když mamka nabízela, že přijede, ale stejně bych vstávala, to mi neva. Hlavně, aby jí bylo líp...

Vysočansko, držím palce!

Ještě kouknu, teď jdu za manžílkem.... Anežka spí, půjdu taky včas, abychom zvládly noc. Přeju si, aby se o půlnoci vzbudila s úsměvem a zdravá... protože jinak mi "kozy" puknou, jestli je do půlnoci nevypije... :confounded: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
No, mám to :wink: ...

Áááá... Very, hezky napsaný... Míša si to zase zpátky zalepil :grinning: :grinning: :grinning: ... Very, zase nějaký hadříky :wink:, máš to ještě kam dávat???

San... tak hoď odkaz, jaký náušky máš vymyšlený :wink: ...

Luuc... ty zase nevíš, cobys :confused: ... ty máš tak něco schazovat!

Andi... dobře děláš!!! A možná, být tebou, tak k Verunce vymejšlím ještě jedno jméno :wink:...

Woblu... a co míry???

Dani... Maris večer taky vymrzovala. Nechtěla kaši ani mlíčko... typla bych to na zuby. Jinak já už nepukám, tak nějak samose
19. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
jééé...

... samo mám mlíčka míň.

Andi, San... já snad neznám ani jednu písničku od DM :confused: :confused: :confused: ...
19. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
jééé...

Agi ne Andi :grinning: :grinning: :grinning:

Bolí mě hlava, tak mě to snad omlouvá. Jo a dnes ve městě za náma asi 50m spadl sníh ze střechy. Taková kupa. Fuj. To mě hlava rozbolela určitě z toho...
19. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
... už taky nepukám, z každé strany jsem pár kapek odkapala :grinning: :grinning:
Anežka spí, tak jdu taky, ať tu noc zvládnu.

Přeju krásnou dobrou a kdybych tu ráno nebyla, jely jsme do HK k doktorce homeopatce. Pokud tu budu, tak nepojedem nikam, jen se otočíme tady k dětské.

Very, drž se, kdyby něco!
19. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Luci, teda tě obdivuji fakt, já jsem tak rozežraná, že to nedám ani po porodu :pensive:

Woblu, no tak super, že jsi test pokořila a v pohodě :grinning: , hlavně, že cukrovka není a malý je v pořádku :wink:
postýlka a komoda jsou za odměnu :wink: :slight_smile:

Šári, s tím sněhem je to nechutný, bylo i něco ve zprávách, ani jsem to nesledovala :frowning2: , je to hrozně nebezpečný s kočárkem :confounded: , to by mě taky hlava rozbolela

Dani, až se Anežka probudí, tak ať to je s tvým přáním - s úsměvem :wink:

všem díky za podporu, kdyby něco ...... :grinning:

Dobrou noc
19. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Sar no prosím tě, to není možný, není člověka, aby neznal aspoň 1 písníčku od DM... taková klasika!!! :grinning: :sunglasses: Otevři si tu stránku jak vkládala Agi a uvidíš, že od nich znáš víc písniček než jednu... :wink:

Dančo, tak snad to zvládnete a Anežka se o půlnoci probudí v dobrém rozmaru :pensive:

Very neboooj, nebude čas na klidné jídlo.... :wink: :grinning: Teda já jsem se stíhala najíst tak nějak až večer a to jsem neměla ani moc chutě.... jsem se cpala hlavně muesli tyčinkama :slight_smile:

Tak a jdu do hajan.

Brou :slight_smile:
19. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
bré ránko

vzkaz od Dani

Anežka měla v noci 40, jela sní na pohotovost a dnes nastupují na dětské do nemocnice, prý má zánět...tak držme pěsti.
20. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno... zase čekám :slight_smile:

Delf... držím pěstičky :wink: :wink: :wink: ... Dej vědět, jestli jsi jim tam neusnula :grinning: :grinning: :grinning: ...

San... písničku jsem si pustila a musím říct, že už jsem ji někdy slyšela :confused:, noo. A probírala jsem další a "Enjoy the Silence" mi byla taky povědomá...
20. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Žofi... :astonished: :astonished: :astonished:... Jaký zánět :astonished: :astonished: :astonished: ???
20. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Sari nevím, jen jsme pochopila že tam bude s ní, takže nebude na MK....
20. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Hmm... jasný, tak snad přes tebe podá další hlášení :confused: ... Achjo... choudě Anežka!!!
20. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno,

tak co to tu čtu :frowning2: ,Anežka nástup do nemocnice, to je teda mazec, doufám, že bude brzy líp a Danča podá hlášení o jaký zánět jde :pensive:
takovej prcek v nemocnici, chjo

Žofi, díky za info

Delfi, drž se, usnutí nevadí :grinning: , hlavně, když plavci najdou cestu :wink:
20. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Diky moc moc za drzeni palecku.. ozvu se vam akorat nemam cas to stale sledovat jste na me moc rychlééééééééééééé :slight_smile:
20. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojda,za chvílu razíme do školky pro info.Jsem zvědavá kolik věcí budeme muset dokupovat.
Jo a domluvili jsme se s Petrem,že nastoupím do práce a zkusíme prozatím jen IUI.
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno,
no co to čtu Anežka v nem. chuděrka - tak at je brzy zdravá držím palečky.
20. led 2010 v 10:05  • Odpověz
holkyyyyyy ja prave prisla o miminko uz mam doma zubejdu... mame prvni zoubek a jeste takove hezke datum k tomu
20. led 2010 v 11:02  • Odpověz
dani, no 40 to uz je teda sakra dost... doufam ze anezka bude co nejdrive fit... :wink:
very taky nic... :grinning:
tak ja jdu na postu
20. led 2010 v 11:03  • Odpověz
tyjo, to koukám co to ty holky rychovnský zase maj za akční věci.
Nemá někdo info o jaký zánět či něco bližšího?
20. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jéé chudák Anežka :pensive: ale děti jsou bojovníčci, věřím, že se brzo oklepe a za pár dní budou holky doma :slight_smile:
Soni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sarii, rozměry nevím, zeptala jsem se pozdě. Ale prý je teď rozhodující týden, bylo mi řečeno, že takovýhle dítě se nesmí dostat ven a že udělají všechno proto, aby tam zůstalo :dizzy_face:
20. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Woblu... rozměry :grinning: :grinning: :grinning: . Jo, to máš pravdu!!! Teď je ještě sec sakra brzy!!! Jen ať si tam ..... ještě je!!! No, ani nevím, jestli už máte vybraná jména... nebo jak mu říkáte?
To je stejně... Některý mímo, aby se lákalo na Bůh ví co :grinning: a jiné spěchá až moc brzy :pensive: ...
20. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.