• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Soňi... gratulka k zubajdě :dizzy_face: . Já jsem taky udělala revizi v puse. A co myslíte??? Má ho tam :dizzy_face: ...

No, prosím, dnes jsem doma a tady ani noha :angry: ... Tak jdem ven :rolling_eyes: ...
20. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Výzvědná jednotka hlásí nové infošky od Danči, resp. přepíšu celou sms:

Zánět čeho, to zatím nevědí. Takové normální věci to nejsou - uši, plíce, hrtan, zánět močáku - to by si nás tu nenechali. V 10 ráno měla Anežka 40 horečky . . . Teď už je v pohodě, doonce konečně jí a teď spí. A já jdu spát taky. Je tu net, nevím jak funguje, snad večer kouknu. Pozdrav všechny holky. Dana

Jinak tedy Sarii, jsi mi zase zamotala hlavu. Se Soňou píšu přes skypa, takže "soni gratulka k zubajdě" jsem nějak přečetla a vypustila a tudíž infoška - já jsem taky udělala revizi v puse - v souvislosti s nedávným Dančiným dvojitým čištěním zubů a následné pokračování tvé věty slovy: " má ho tam" v mé hlavě spustila naprosto nevěřícné myšlenkové pochody. Neboť jsem si to pochopitelně s Mari nespojila :sweat_smile:
nojo, no, Romča je už týden pryč :frowning2:

Ale jinak zuby a kojení a tak chválím všem :grinning:

Jo a Very, písla jsem Danče že jsi 2v1, tak by chtělo nějak častěji s ohledem na stav se hlásit. Od 9té ráno už může být vše jinak.
20. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
sarii taky dobry... :grinning: takze uz jsi taky bez miminka... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Soni, Šári ......tak vy už máte u holčiček zoubky, tak šupky přemýšlejte co za něj :wink: , se říká že se dává na šaty ne?
tak se něčím odměňte, třeba i společně s holkama :wink:

Pavli, díky za sms od Danči, chtěla jsem jí taky napsat, kdyby se neozvala do večera
a jinak neboj nic od 9 se vůbec NIC neděje, to už bych tu jásala, že jako aspoň něco, je to hrozný :confounded: :confounded: :confounded:
tak kozoroha už nestihneme :grinning: a s jeho pohodičkou to bude vodnář a ještě k tomu v druhé dekádě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem dopoledne žehlila a teď si trochu dělala nehty, protože už je mám hrozný, ale na doplnění nových jaksi není vhodná cesta a objednat se je risk, kdybych to teda bývala věděla, že se bude takhle courat, tak jsem je stihla už 2x :confounded: :angry:
20. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
jo a GRATULACE samozřejmě k zoubkům :dizzy_face: , jsem to do toho příspěvku předtím nenapsala :sweat_smile:
20. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Pavli, Pavli... i ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: !!! Už po týdnu máš takové spojitosti, jo???

Very... tý jo, tak ať ti přijede drápky udělat domů, ne? Víš, jak sestry koukaj maminkám na nehty!? Jo a být tebou, tak vůůůůbec nenarážím na vodnáře v druhé dekádě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Šári, ta naše paní nejezdí domů
ty jsi vodnář v druhé dekádě??? já na ně nenarážím.....já to myslím tak, že je mladej línej a že nevyleze ani do první dekády, ale až do té druhý, takže místo fota pod stromečkem, ho převlíkneme za zajíce a budeme slavit velikonoce :grinning:
20. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Myslím na Danču s Anežkou... to je prapodivný :frowning2: . A snad jsou na pokoji samy... vím, jaký to v nemocnici je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Very... nový "šaty" budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
20. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Very :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Ty Very a jak budete vysvětlovat Mišákoj až bude starší, že jste nebyli schopni v půlce ledna ještě uklidit stromeček :grinning:

A Sarii - obvykle ne, ale tentokrát jo :sweat_smile:
20. led 2010 v 15:40  • Odpověz
very tak to nevim kdo by mel na ty saty dat me... :confounded: ale prdka uz dostala nove krasne saticky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak to "ma ho tam" me pripomelo trosku neco jineho... :grinning: :grinning: :grinning: slunce seno... "no co by tam mela, hovno tam ma... ma ho tam...." :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
ahoj holky
Moc doufám, že se udělá Anežce brzičko lépe a půjdou holky brzo domů.To je patálie s těmi nemoci a hlavně u dětiček. :pensive: :pensive:

Sarii- sim tě DM zná snad každý a někdo je nemá třeba vůbec ráda, jako můj manža :confounded: :confounded:

Woblud- už jste přemýšlely o jménu nebo mi to zase jen uniklo.
20. led 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
holky tak mě teda slogan " Má ho tam" připomíná z básníků scénu , když Hlaváčová líčí Šafránkovi o tom infarktu ,že ho natočili a měl ho tam....

Soni- a říkat Kaličce zubajda :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
Snad to nebude opravdu nic vážného , když teplota Anežce ustoupila a její lépe.

Very- se tlemim s tim zajícem a stromkem :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:00  • Odpověz
agi no ale ona uz je zubejda... :grinning: :grinning: :grinning: uz to neni miminko... :grinning:
jo a pridavam se k sarii ja taky teda DM neznam... :sweat_smile: mozna kdybych si pustila nejakou tu pisnicku tak vim o co gou, ale takhle... :sweat_smile:
20. led 2010 v 16:08  • Odpověz
jo very a co tak dat mu kralici uska a sobi paruzky... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Já znám DM drogerie :grinning:
ale vím, že DM nosili černé šaty, já spíš mohla Oceán s Mukem (tyjo, si pamatuju, jak jsme v minulým století na ně tančili na diskotékách :dizzy_face: ) , ale prostě to čemu nerozumím jak mluví, resp. zpívá, mne nebaví :slight_smile:
20. led 2010 v 16:17  • Odpověz
pavli tak tyhle DM znam taky :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 16:29  • Odpověz
pavli, než to pochopí, to je ještě daleko na vysvětlování a až s náma bude žít, zjistí, že je to u nás normální, že máme stromeček ještě v únoru, protože se nám prostě líbí a nechce se nám s ním loučit :grinning:

Šári, tak pak musíš hodit foto, nového ohozu :wink:

Soni, u tebe je to prekérka, jedině třeba, že by dárce spermatu přidal na výživném :sweat_smile:

DM drogerii znám taky :grinning: :grinning: , ale ty Depeche Mode viseli ségře v pokojíčku a tedy i mě :wink:
20. led 2010 v 16:41  • Odpověz
jo a "má ho tam", jsem si taky vzpomněla na slunce, seno... :grinning: , tak hlavně, že ho tam holky mají :grinning:

já jdu jíst, udělala jsem kaši a panganuse obalenýho+dýńový kompot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 16:45  • Odpověz
já mám teda pangase ale neobalenýho jen osolenýho a bez kompotu a kaše. Ale ta kaše, to je teda slovo do pranice :sweat_smile:
20. led 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
tak já teda DM drogerii neznám a to fakt. Unás snad taková ani poblíž není.

Pavli- to už ti musí být aspoň tak 100 let :grinning: :grinning: ,když jste na ně tančili v minulým století :grinning: :grinning: .Protože já na ně tančila taky ase ve 13 letech. Doma se u nás pořádali zabíjačky a já protestovala a nejedla vůbec nic z ní a naši mne za to nechtěli pouštět na DM a Oceán srazy dokud něco z toho nedá m do huby. A já nedala , nedala....a stejně jsem šla. :sunglasses: :sunglasses:
20. led 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
Very- tak já bych stromek měla asi ještě dokud je zimní čas ,ale nám už dost opadal.
20. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Ty Agi, teď jsi mě zmátla. Minulé století byl i rok 1992, ne?
20. led 2010 v 17:00  • Odpověz
very no snad radsi ani ne... jeste by mu chybeli na postroje na kobyly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si radost udelala jinak... :wink: :wink: :wink: a saticky dostala prdka a ja mam radost i z toho jak ji slusi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vis jak to je... kdo si pocka ten se docka... :wink:
tyyy jo a zabijacku, na tu se tesim uz tento vikend... :sweat_smile:
20. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Agi, nám ne, my máme borovičku a ta vydrží dlouho :dizzy_face:

Pavli, no jo bylo to moc dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je mi teď docela těžko :sweat_smile: , na to jsem spásla 2 coca-cola mentosky se pak nemůžu divit :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
Pavli-teď si mne dostala je to tak. Ale je to děsně dávno a já byla v tý době nějak 13tiletý kůůůůůůůzle.

Sani- fůůůůůůůůůůůůůůůůj nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
Soni a né Sani
20. led 2010 v 17:12  • Odpověz
ahojky holky veru paráda tak zátka odešla tak že by?no my byli des na iui tak snad už doplavali tam kam mají :stuck_out_tongue_closed_eyes: des mi to dělala mladá doktorka moc hodná a příjemná :wink: perfekní přístup a moc sympatická.sestřičky jsem se zeptala jak vypadá spermio zda se nezhoršilo říkala,že jich bylo hodně a mrskali sebou o sto šest :grinning: o akorát ta morfologie je stále stejná :confounded: škoda
20. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahoooj

Tak se konečně sem dostávám, samo ráno jsem jukla jak Very, ale viděla jsem ji se 40 na krku, tak jsem zase šla po své práci.... :wink:

Anežce se to doufám co nejdřív urovná!!! :astonished: 40 je teda na takového bobika hooodně :pensive:

Agi slyšíš to jo, si dělaj s našich depešáčků prdelky, to je teda drzost, tsssse. A teda, že je neznáte, tím bych se moc nechlubila, kdo nezná aspoň jeden song od nich, jako by nebyl :wink: :sunglasses:

Já jsem si udělala teď svařáček a jdu juknout na netu na naušničky.
20. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.