• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holčiny. Nedočítám, to jaksi nestihnu, jen se hlásím, že jsme v rámci možností v pohodě.
¨
V noci bylo Anežce čím dál hůř, ve čtyři ráno měla 40 teploty. Na lince 155 mi poradili, ať ji naložím do kočáru a vyrazím do nemocnice. Ne, to není vtip, to mi opravdu řekli. Takže manžel utek z práce a zavezl nás do nemocnice. Odběry nedopadly dobře a tak jsme tu, minimálně na 6 dní.
Zkusím informovat, ale jde to těžko, můžu sem jen když jedna z babiček nebo manžel pohlídají.

Díky moc za držení palců! Moc mi to pomáhá. Je to takový na houby, když ve čtyři odpoledne byla bez teploty a teď má skoro 39... a důvod neznámý...

Od Verči čekám SMS (nebo od někoho z Vás).

Ahoj :wink:
20. led 2010 v 17:50  • Odpověz
ach jo rychnov tak přeji a hlavně držím pěstičky,aby bylo vše ok a vy šli domů moc na tě myslím a držím vše co mám.
20. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Sanu, no jo, už je ze mě 40, ale s tý teda vůbec radost nemám :grinning: , taková zkratka 1d by byla mnohem krásnější :slight_smile:

delf, držíme ti pěstičky, morfologii nech bejt, když to bude mět být, tak to bude :wink:

Dančo, myslíme na vás moc a sms určitě pošlu, ale jak už jsem ti psala, než já se rozrodím, tak vy už budete s anežkou doma :wink: , hlavně ať brzy zjistí příčinu, protože takhle je to děsný :frowning2: :frowning2:

a zátka odchází pořád, dneska zase kus, tak kdoví jak a kdy....
20. led 2010 v 18:01  • Odpověz
jo a taky dobrý při takovém počasí, v noci, malé dítě s 40 horečkou a nechaly by jít Danču do nemocnice pěšky, to si jako dělají pr.... že nepošlou sanitku??? :angry: :pensive: , to je zdravotnictví, za to může ta naše skvělá vláda, dřív jezdila sanitka všude a pro každýho a dneska, fakt je mi z toho na... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 18:03  • Odpověz
to jo dnes se doprav jak chceš je to na blití takové jednání holky
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj

Dani no prosím tě , se uplně lekám jak Anežka marodí :confused: to je hrůza a teploty nejdou dolů??Dušánek je měl tři dny a pak z toho byla ta laryngitýda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dani jak jinak než,ať je Anežce co nejdříve líp...chuděrka malá

very tak ty jsi pořád tady?????????????????jsem na tebe dnes myslela jestli už jsi jela??????Že ty to necháváš na ten můj datum 23.1.???
20. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Gabi ahoj :slight_smile:
ty máš narozky 23.1. nebo měl být Štěpánek????

a jak ti je kočko, doufám, že odpočíváš a jen tak se povaluješ a papkáš :wink:
20. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Very :grinning:
delf, tak tfuj tfuj :slight_smile: hele, když se to má povést, tak se to povede :wink:
Agi, rozhodujeme se mezi Martinem a Vojtou (psáno Vojtěch). Zatím Martin mírně vede, ale čas od času se Vojta vrací do hry. Obvykle tak, že manžel přijde z hospody a významně prohlásí, že to bude Vojta. Tak říkám ok. Jenže on pak zase vystřízlivý a změní názor :grinning: No a takhle je to pořád dokola :sweat_smile: asi se to rozsekne na poslední chvíli. Každopádně, budou-li nám jednou přáni 2 kluci, tak je ten druhý jasný :slight_smile:
Dnešní zážitek - byla jsem v jídelně na obědě a jak tam je takové to klasické výdejní okýnko, tak ze mě bylo vidět jen to břicho. No a paní kuchařka mi nandala 7 knedlíků :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: asi měla pocit, že mu chudáčkovi nedám najíst :grinning:
20. led 2010 v 18:44  • Odpověz
no very to mám narozky :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:18  • Odpověz
woblu jinak gratulka k dobré kontrole :wink:
20. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahoj,
nedočítám, nestíhám :confounded: ,
Dančo, držím palce Anežce a přeju brzké uzdravení. To je opravdu hotovo, co ti Dani řekli, bych je poslala k šípku a ještě někam dál, jako pro koho teda sanitka má jezzdit když ne pro nemocné malé dítko???? Fakt nechápu. To je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very ještě pohromadě a Hamiltona už za sebou, tak snad si Míša konečně nechá domluvit. :wink: Držím palce.

Holky maminy, už můžu dát Kubíkovi první příkrm, jelikož dokrmujeme od začátku Bebou. Jak mu mám daá zeleninku vím, ale jak mám zavádět nemléčnou kaši? Taky postupně jako u zeleniny?
20. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Dobrý večer,
já dneska nějak nestíhám. Něco na mě leze a na malou také, dneska byla celý den protivná. A do toho jsem děla přípravu na dort, který budu péct zítra.

Anežce přeji moc moc zdravíčka, snad Vám brzo zjistí co Vám je. Moc mi je prďolky malinký líto. Holky držte se.

Delf. Hezky lež a nohy na horu ať pulci dojdou k cíli a vše se povede tak jak si přeješ.

Veru - v pátek jedu za rodičema a jedeme přez Chrudim, tak já budu celou Chrudim troubit a třeba se mimi lekne a bude se mu chtít podívat kdo to dělá tokový rámus a když to nepomůže tak v něděli jedu zase dom, tak to zopakuju :wink:
20. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Woblu, Martin je hezký jméno, říkala jsem si, kdyby to byly dvojčata, tak Michal a Martin :wink: , ale i Vojtík je hezký :wink:

Gabi, aha, tak to jo :grinning:

Čepečku, tak beru :grinning: , troubit jako, když jde o život, ono vlastně jde :grinning:

Tesi, tak na tohle to musíš počkat na Šári, Danču, nebo Nelču, to jsou naše profesionálky :wink:
20. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tesi já jsem hrozná.Já bych nedala ani tak, až tak od 6 měsíců.Alergie....... Já jsem toho názoru, že mimino má pít mléko i kupovaný co nejdýl to jde. :wink: Jinak co já si pamatuju tak jsem asi začla šťávičkama :confused: ale maminy tu vědět budou :wink:
20. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
nakukuju co Danča, to je teda síla, pro malé mimi nedojedou a pro feťáka a ožralu co ještě skope záchranáře to se jede....no nic....držte se Dani....
20. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Žofi, držíme se zuby nehty...
:wink:
přesně tohle říkal manžel, pro kde jakýho vožralu jedou...

Anežka spí, ještě jí mám v devět budit na měření, je na monitoru dechu a na vysílačce, tak já jsem tady vedle v jídelně a jdu dočíst.¨¨

Moc díky, že na nás myslíte...
20. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dani já vím, že máte teď jiné starosti, ale tohle je na stížnost....no nic....tak mačkám pěsti ať to není nic vážného...
20. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
dani a je ji uz alespon trosku lip? :fearful:
hlavne at teda prijdou na to co ji trapi... :pensive:
jinak taky znam ze potrebujes pomoc, tak ti reknou vemte si taxika, predse... :confounded:
tesi na nemlecne kase mas jeste cas... :wink: zacni s tema mlecnyma, od 4 mesicu, kdyz nemlecnou tak zadelavej se sunarem... :wink:
ale jestli ti pribyva, v noci spinka tak neni kam spechat,
20. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
20. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Sari, Soni, gratulace k zoubkům! Dostala jsem informaci přes SMS, ale gratuluju "osobně" :wink: U nás nic, ale je čas.

Jo, jsme na pokoji samy.

Delf, držím palce.

Soni, Anežce je líp, když dostane "dětský paralen". To i baští a směje se. Ale pak to vyprchá a zas je tam přes 39...

Zofi, o stížnosti jsme uvažovali, ale vzhledem k tomu, že jsme z lékařské rodiny /manžel/ tak víme, že to stejně k ničemu není... Mě stačí, že jsem to tu řekla doktorům...

Tesi, drcená rýže s vodou, prodává to tuším Hami v lékárnách?? To mi radili, nemám vyzkoušené.

Tak a jdu. Přeju krásnou dobrou. Když to půjde, zítra kouknu.
20. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Dani,teď jsem nakoukla o pár příspěvků výš... :confused: To je mazec s váma,teda.Držím co můžu a přeju ať je brzo líp! A s tou sanitkou... No coment.Fakt děs. :angry:
20. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
no tak snad brzo prijdou na to co ji trapi, vim jaky to je kdyz hicuje pres 39 :frowning2: ja teda ani nespala... :frowning2:
a se stiznosti, no mam stejny nazor, stejne by to k nicemu nebylo... :confounded: je to blby ale je to tak... :confounded:
tak dobrou a brzke uzraveni :wink:
20. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahojda Dani tak at to zvládnete.To je stejně dr.na nic nepříjdou pořádně.My to taky nedávno s dcerou zažívaly zánět v těle ale kde přesně.Nakonec to teda byly moč.cesty.Jenže dceři bude v pondělí 14 a takhle malé miminko nemůýe ani říct jestli ho někde bolí. :wink: soni gratulka k zoubku :wink:
20. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
Dani- tohle mi ani neříkej z prdele ,že ti to řekli. Pověděla si to tchýni???? zajímalo by mne co ona jako sestra na to. To je fakt bordel , bych byla sprostá............
Moc na vás myslíme, určo to bude dobré.

Woblud- moc pěkný jména obě. Vojtěcha mám synovce a Martin je taky moc pěkný.

Sanu- máš recht s tou drzostí a DM, jen jsem to tady nechtěla moc psát. Aby jsme nebyly moc důležitý funs :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Je teda fakt, že já neznám osobu která by je vůůůůůbec neznala. Ale zase kámoška bydlí v Anglii a byla tu s ní na návštěvě její šéfka z práce a ta nemá ani páru co jsou zač.
20. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jo a Delf tak držím pěsti. :wink:
20. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
Delf- držím palečky ať to klapne.
20. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
No mně se líbí i jiný jména, ale zase se nehodí k příjmení, nebo se manželovi blbě vyslovují (napůl ráčkuje, třeba u Martina to skoro neslyším, ale u Ondry mi to rve uši)
Jo a Sarii, Mari je taky princezna zubejda jó :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
gabi, no já bych taky počkala, ale tomu našemu hladovýmu miminku to prosě nestačí, pije 210ml, měl by vydržet cca 5 hodin a vydrží mu to tak na 3, takže doktorka říkala, příkrmy, vrazila mi brožurky a holka študuj, tak jsem študovala, ale tohle tam není.

Dani, Soni, já mám zase Nestlé nemléčnou, která se zadělává mlíkem nebo UM. Je od 4 měsíců - rýžová. Ale právě nevím, jak ji mám dávkovat, jestli normálně, jak je to napsaný na krabičce tzn. 120ml mlíka nebo Beby a do toho 3 lžice té kaše a nebo třeba ze začatku jenom poloviční množství.
20. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj,jak jsem psala-nestíhám-moc práce.
Delf,hodně štěstíčka,Andi snad už se zavrtaly,také gratulace k prvnímu zoubku u Karličky....
Dani,to je síla to naše zdravotnictví,to je to z čeho mám největší obavy-přístup personálu k pacientovi,já vím,že všici nejsou stejní,ale dobrých dušiček je málo a arogantních blbců všude dost.Tak vám přeji ať brzy zjistí co vás trápí a je líp. :wink:
Very.už je čas je tam 40,jsou ty magické datumy,počasí celkem přeje rychlému příjezdu do porodky,co víc si přát snad ještě rychlý průběh porodu,viď? :grinning:
Čepečku,já taky chodím k dr. Fikerovi,občas sem zabrousí Míša ta chodí k dr. Kučerovi a Vysočanka taky jezdí do Jihlavy,ale tam nevím ke komu.
20. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
tesi aha tak to jo, tak zacni s ryzovou kasi, hlavne bezlepkove prvni kase...
ono se to tak i jmenuje, prvni kase, moje prvni kase, ono je docela fucik od ktereho vyrobce... :wink:
hele ja zacla do mlika nejdrive odmerku pak dve a ted na 250ml dam kdyz tak 4 odmerky sunaru a 4 kase :wink: a spinkame celou noc :wink: uvidis jak mu to bude smakovat a skousej :wink:
20. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.