• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak já myslela,že alchymie je jenom kojení a pak už pohoda.Ale jak tak čtu,tak i s kašičkama je to pomalu na vysokou školu... :confused: :sweat_smile:
20. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
verko no skoro, taky jsem ze zacatku u nich maturovala, pak jsem hledala flasku z ktere je bude na noc pit... ale uz to mame zmakli :grinning:
20. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jo,Soni a gratulka k zubejdě. :wink: A jakpak jste na tom s chůzí ??? Já jen,že 1.zoubek máte stejně jako měla tenkrát Terka a ta zároveň začla sama chodit. :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Hoja...

Dani, myslím na Vás!

Tesi... taky se mi to zdá brzo. Ty kaše. Nemléčné se dávají preventivně nebo účelově při alergii na kravské mléko a jsou hypoalergenní. Přidává se buď MM nebo UM, na které je děťátko zvyklé. A pokud je to z důvodu alergie, tak určo postupně!!! Né hned plnou dávku :wink: ...
20. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
verusko dik, no uz se pousti, uz udela tak tri ctyri kroky, ke me dokonce se uz otoci a vykroci uplne suverenne :sweat_smile: jo na tohle je vazne sikulka... :sweat_smile: dnes si stoupala na spicky a vztekala se ze nedosahne na drevenneho hada na komode, ale pak se ji ho povedlo chytnout... :grinning:
20. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Soni, díky, jj, vyzkouším a uvidím :wink:

Sarii, no, my nevíme, jestli má Kuba alergii na kravské mléko, ale manžel je alergik na spoustu věcí, takže HA Bebu dáváme preventivně, normální jsme ani nezkoušeli. A ta rýžová nemléčná kaše je taky HA a právě se tam přidává to UM nebo MM. Tak uvidím, jestli ještě počkáme, ale Kubíkovi prostě sama Beba už přestává prostě stačit :frowning2: a právě v těch brožurkách i na tý krabice je, že je to od 4. měsíce. A doktorka, když jsem se na to ptala, mi prostě vrazila brožurky a víc neřekla. A já jsem se blbka pak už neptala, Kubík dostal 2 injekce očkování a měla jsem co dělat s ním, prďolkou :pensive:.
20. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Aha... teď jsem dočetla... Tesi, napoprvé udělej z půlky, jako místo ze 120 ml mlíčka, 60.... uvidíš, jak pošmakuje... A mně Dr. radila dávat kaši lžičkou, ať si zvyká :wink: ...

Taky jsem se s tím prděla podle návodu, teď už to dělám podle "voka" :wink: ...

Jo a večer jsem ještě jukala Mar do pusy a zub jsem už zase neviděla, necítila... tak jsem z toho jelena :fearful: :fearful: :fearful:
20. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Soni,tak to už to máte za pár... :wink: Terka v 10ti měsících chodila bez držení po venku. :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Sari,první Terčin zoubek jsem objevila při krmení.Cinkl nám do lžičky. :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Tesi, dotazy na doktorku si píšu na papír a hlavně to proberu předem, po očku by jsme se jaksi už neslyšely :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Se tady teď tlemím... Všimla jsem si té reklamy hned vedle našich řádků... Sestavte kalendář s rodinnými fotkami třeba jako dárek pro tatínka do práce na stůl...
Soni,jdeme do toho??? :grinning:
20. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Tak naše hysterka řve už když vlezeme do ordinace,takže my s Dr. asi jedině znakovou řečí... :grinning:
20. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Věru... když jsem u ségry, tak na ni bere lžičku :angry: ... jenže já mám na krmení lžičku silikonovou :grinning: :grinning: :grinning: . A obyč ji přece nebudu drápat po dásničkách :fearful: ...

Jdu, už mám dávno bedtime...
20. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
no ja pres den davala jednu krmeni, misto jednoho mlicka lzyckou a na noc pres lahev ridsi :wink:
verus no po byte uz trenuje za jednu rucicku, uz tu druhou proste potrebuje na vymysleni kravinek... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Sarii, moc díky, zase jsem to probrala s manžou a nakonec jsme teda usoudili, že to ještě dva měsíce vydržíme a budeme krmit třeba i častěji a příkrmy začneme až v tom půl roce. Přece jenom to bude asi i pro Kubíčka lepší :wink:
A Marince třeba zoubek uase vykoukne :wink:

Soni, gratuluju k zoubku, a teda Karlička je šikulka, když už takhle cape :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Věru... Soni... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
jo verko myslis pro darce? :grinning: :grinning: :grinning: jo jedine... :grinning:
tesi klidne dej tu kasicku, ja taky zacala po ukoncenem ctvrtem mesici, protoze prdka je holt proste musi vaha ale skus, pockej, nic se nedeje, skus o neco vic a kdyz nic, tak je to dobry a klidne se krmte... :wink:
20. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
tesi jj od sedmeho mesice stoji, tape kolem nabytku, a ted uz uplne bez problemu se prehmatne i na vetsi vzdalenost... co ji chybi na vaze tak o to je asi mrstnejsi... :grinning:
20. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Soni,takže až začnou žvatlat,budeme je učit: ham-ham,paci-paci,bába,máma,dárce... :grinning:
20. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Holky, díky, že to s váma fakt můžu probrat, protože opravdu manža neslyšel na to, že budeme krmt mlíkem nebo Bebou až do 6 měsíce, když se Kubík v noci budí, ptal se, jestli bysme teda nemohli už krmit, řekla jsem že jako jo, a že počkáme po poradně, doktorka teda říkala že taky jako jo, tak jako že dobrý. A pak to raději zase proberu s váma a vy řeknete, že spíš mám ještě počkat, já to přetlumočím a manža vám dá za pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Tesi, já kaši začala dávat 5. měsíc...
20. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
verus jj D :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
Sari a to jsi plně kojila a jen začla dávat kaši na noc???
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
Jééé... na chlapa nedej.
soni, tak to je Karlička fakt velká šikulika :slight_smile: , máš se teda co ohánět.
No, víš co, já se nedivím, že je Kubišta furt hladovej, je ho taky kus, v pondělí jsme byli v poradně a ve 4 měsících má 67cm a 7810g :grinning:

věrko :grinning: :grinning:
tesi no tak to je kusanec, to se nedivim ze mu to nestaci... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Když s tím mým se fakt nedá moc diskutovat, asi jsem na něj moc měkká, tak vždycky řekne, prober to se Sanuskama, tak se zeptám, přetlumočím a vždy vám dá za pravdu :grinning: Njn, říkám, jako v s tebou mě baví svět, manželka mdlého rozumu, trvale pod dohledem statného ošetřovatele :wink:
20. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
tesi,aby si za chvíli nežádal sedláka s povozem,fůru s jetelem... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
tesi my takovou vahu nemame jeste ani ted... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
soni, tj, kolikrát se divím, že se to do něj vejde a 68 velikost je nám skoro malá :grinning:

jo, sarii, co to vítání občánků, půjdete s Mar?
20. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.