• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj, při skoro poledni...
Já to napíšu v opačném pořadí než Artep... nejdřív jsem hodila gaučík a až teď Vás šla pozdravit a dočíst :wink: . Furt dobrý a dnes ráno to na mě padlo, tak jsem hodila chrupku.
Dani :astonished: :astonished: :astonished: ty dnes nic nemáš :astonished: :astonished: :astonished: ???
Soňi... nechceš se přestěhovat do Pardubek??? Stejně tu jseš pečená vařená :wink:
Tý jó... Žofka už má nakročeno dom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Dobré dopoledne všem.... :dizzy_face:

Rychnov díky za recept..... :wink: Postýlka s přebalovákem je moc pěkná..... :dizzy_face: Tak jak jsi se rozhodla s tím Brnem...Pojedeš...?

Agi,ať ti to dnes v práci uteče..... :wink:

Artep a Majerko hlavně odočívejte a moc to s tou prací nepřehánějte..... :dizzy_face:

Sari a jak to zvládáš ty s malou...?

Tak Žofi,už pomaže s malým Vašíkem domů .....tak to je bezva.... :slight_smile:

Jinak kdo má dnes nějaké kontroly přeju ,ať dopadnou na 1*..... :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky holky,tak se po týdenním maratonu - nemocnice a spánek - vracím, měla jsem šílenou krizi :stuck_out_tongue_closed_eyes: V nemocnici jsem byla třikrát a hrůza děs, 3 hodky čekání žádný problém...ale výsledky cukru oukej,tak aspoň něco, při představě,že bych tam měla teď trčet častěji :wink:
Sanu, až tam pak půjdu k té dr,tak si opíšu tlf a napíšu ti ho,jo?počítám,že do 14 dnů se tam vypravím:slight_smile:
Agi, ani nevíš co to se mnou udělalo,ale já být tebou,tak bych běhala po dalších a dalších vyšetřeních než bych šla do třetího pokusu...a mezitím třeba IUI...
Žofi, Vašík je krásnej a kus chlapa, snad si doma odpočineš aspoň trochu a nabereš nové síly..
Sarii, dnes bych měla jít rozseknout tu teutonii, byla jsem v Chrudimi a tam teda kočárky nic moc, ale měli jich tam spousty...už jsi byla na prochajdě?!?jsem zvědavá:slight_smile:
Tak se tu holky držte a snad vám počasí naladu nezkazí:slight_smile:Pa
5. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak jsem zkoukla albíčka a našla jsem fotku u dani,kousek od naší chalupy!!!Dani, Šedivinský kostelíček,tam to znám jak svoje boty:slight_smile:
Sarii, Marinka je kouzelná, každá fotečka má něco do sebe, je vidět,že fotit umíš, aj si s tím pak pohrát na PC a hezky to upravit:slight_smile:
5. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Maru... to fotí manža, ten má na to nářadí :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
Sari fotečky opravdu kouzelný a malá je úžasná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Černobílé fotky jsou holt the best, já to říkám pořád :wink:
Maru ahojdy, jak je?? Koukám vybíráte kočík, tak šťastnou ručku :wink:
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky Berušky, zdravím Vás a jdu dočíst. Napište jen, je něco nového?
5. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Sarii,tak pochval manžu, je šikula :wink: My si chcem ještě do narození pořídit nový foták,ale uvidíme jestli to s naším tempem stihneme:slight_smile:
Peti, teď už je fain,ale tenhle týden jsem byla zralá na odstřel :grinning: Kočárek je u nás velký problém, každý má nějakou mouchu,ale snad už jsme vybrali teutonii...
Asi jsi ráda,že jsi doma,viď? Ani nevím,jestli tu byla tipovačka ohledně toho co čekáte,ale tak si tipnu: dva kluky,mohla by jsi trochu vyrovnat skore kluků, ať mají naše holčičky z koho vybírat případné ženichy :grinning:
Jinak vše nejlepší k zítřejším narozkám, aŤ jen zkvétáš:slight_smile:
5. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Maru díky za přání :wink:
To víš že jsem ráda, že jsem doma. Snažím se dělat jen to nejnutnější, tahám jídlo z mrazáku nebo dělám rychlovky. Manža pomáhá co to jde, Anička taky, my to nějak doklepeme.
Kočárek jsme taky vybírali s manžou společně, ale naštěstí máme naprosto stejný vkus všeho, takže to bylo v pohodě :slight_smile: Tak ať koupíte dobře :slight_smile:
Tipovačka?? Já taky tipuji kluky, ale uvidí se, je to jen můj vnitřní pocit, páč si neumím představit, že bychom kluky měli :grinning: :grinning: :grinning: Mám doma treperendu a doma jsme byly 4 baby vč. mě (3 sestry + mamka). Takže se uvidím, manža by rád páreček, ale jinak je nám to jedno, hlavně aby se narodily (bublinky) v pořádku a cvalíci, ať po porodu jdeme brzy domů a nemusíme tam být zavření. :wink:
A ty Maru víš pohlaví?? Nebo bude taky překvápko?? :wink:
5. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Peti, my sice máme oba stejný vkus,ale ani jeden nejsme rozhodní,takže máme vždycky strach už předem,že vybereme špatně:slight_smile: No a takhle teď předěláváme byt, jednu věc nakupujeme šestkát a já už jsem z toho unavená a nechci už rozhodovat vůbec nic:slight_smile:
Je dobře, že ti doma všichni pomáhají a snad to doklepete,aby mimísci měli přes 2,5 kg...Budem ti tu všechny držet palečky!!!A v tý nemocnici to musí být všechno tak zdlouhavé, já nevydržím chvilku na jednom místě,tak to špatně snáším:unamused:
Jinak já ze statik nevybojuču a čekáme snad holčičku:slight_smile:Ale nám to bylo úplně jedno,hlavně, že se zadařilo a aby to bylo zdravé...
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky je v HK nějaká velká kočárkárna...?
5. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem to tak přelítlo a tady je pusto :wink: asi po obídku odpočíváníčko :slight_smile: Jsem ráda, že se vám páčí recepis na ty knedliky, holky já jsem na nich asi závislá, dnes jsem je dělala zas, vlastně když to sečtu, tak 3x během 14 dní, to je hrůza.
S tím zaměstnáním a těhotenstvím - tak opravdu by se neměli ptát kvůli diskr., ale oni se přesto ptají . . takže s tím se asi nic dělat moc nedá.
Agi - myslim na tě, bylas na té krvi a konzultaci, jak dál?
Veru- ty máš nové foto :slight_smile:
Ten srazík, by byl lepší pro mě též z Pardubic, ale Hk je taky fajn.
Hojky, mám vycházky od 1 do 5, myslíte, že tam už budou nějaké stánky - na tu Pernšt. noc?
Hoj Míšo - jak ta cizina?
Rychn. - jak to všechno zvládáš?
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
MAru přesně tak, hlavně aby byly dětičky zdravé a pohlaví je vedlejší, viď?? :slight_smile:
Sanu já po HK nikde nelítala, ale protože jsme hledali kočík pro dvojčata a nejlíp se nám zdál Kolín. Vím že tam je ten JohnNell myslím někde v Kuklenách a pak taky lidi jezdí do Opatovic, ale tam ani nevím kde to je a co to je za obchod. Jestli to není v tom areálu Vesna, vím že si tam kupovaly kočár obě švagrovky, ale fakt nevím co je to za značku, kvalita, atd.... jsem ti moc nepomohla, viď??
Rozi zdravím, asi se ještě neznáme, ale to neva :wink: :wink: :wink: a máš pravdu, my právě dojedli, tak se jdu položit na gauč než přijde dítko ze školy a pak jsem jí slíbila, že spolu uděláme nepečný dortík, se moc těší, že bude moci pomáhat :slight_smile:
Takže zatím pa a gaučíkování zdar zdar zdar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
A málem bych zapomněla ... Troli ahojda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak, kočky- jsem zpět z nákupu a výboného obídku, co jsme dali v "Zámecké" cestou dom :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď hcvilku pirelaxíkuju a pak Kubíkovi musím spíchnout kostým na školní akademii, co mají příští týden. Raději teď- pak už bych možná musela otravovat příbuzenstvo.. :confused: :sweat_smile:

Arti- však s tou hlavičkou jsem jen tlumočila sms od Žofi- sama to psala s velikánským smajlíkem... :wink: ..šak je z foteček vidět, jakej je pěkňounkej :dizzy_face:

Jinak s dietou- otevřeně přiznávám, že už na to dost prdím..V nemocnici mi dělali GP v den, kdy nám na diabetickou dietu naordinovali houskové knedlíky!!!!- a měla jsem ho výborný- ten GP :grinning: ..Bavila jsem se o tom se sestřičkou a ona říkala, že ten OGTT může vyjít pokaždé jinak a dieta se pak nasazuje spíš preventivně..Takže to teď vypadá tak, že si k snídani klíďo dám štrůdl nebo jinej hříšek, ale během dne už sladkostem dávám vale (když nepočítám ovoce)- takhle jsem jedla i dřív, takže pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: - však už to mám za pár..
JInak holky měly 18.5. t.j. cca v 33. týdnu 1920g a 2009g...Takže si myslím, že už jsou asi teď pěkně zakulacené na více než slušnou dvojčátkovou porodní váhu..No,uvidíme, ten UTZ je přeci jen orientační..Každopádně odpovídají hmotnostmi gestačnímu stáří a ten rozdíl mezi nimi, jak jsem koukala, dělá v té biometrii hlavně obvod hlavičky (Péťa má hlavu celkem velkou, tak asi geny:slight_smile:)) ), takže bych řekla, že to žádné "cukrové obřice" nebudou
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
Teda, teď to po sobě čtu a koukám, že přes to břicho už asi blbě došáhnu na klávesnici- to je překlepů.. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Nic, kočky- jdu natáhnout hřbet- v tomhle směru je to bohužel fakt čím dál horší.. :confounded:

Ale zase příííduuuu :sunglasses: :sunglasses: :wink:
5. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jo a psala Žofi- že zatím dom nejdou, že se ještě Vašík musí slunit :unamused: ..
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
čao kočky,

tak jsem doma..bez Anetky, ta už zůstala u našich do zítřka :wink:

Jinak ráno v půli cesty do HK, mi volali, že se dneska plavání ruší, pže tam maj něco rozbitýho :unamused: Tak jsme zajely pozdravit tetky do Sanusu a pak jely k našim :wink:

žofi, psala, to už vám sem dal Evča...domů zatím nejdou :frowning2: Vašík se vyhřívá na sluníčku

Sanu, v HK je mega kočárkárna John Nell, nikdy jsem neviděla víc kočárků v jedný místnosti než tam :wink: pak u Hypertesca je Chicco, ale tam jich tolik nemaj a jsou tam nepříjemný prodavačky :angry:

Jdu využít toho, že jsem sama doma..dám si masku na obličej a uklidím :grinning:
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Luci a kde je ten John Nell?? A to je vyloženě jedna značka bo co? To jsou dotazy :sweat_smile:

A večer si budu dělat bramboráky, už jsem se rozhodla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahooooj :wink: Jsem po nákupech, mám uklizeno a teď se ještě vrhnu na poslední várku žehlení pidivěciček :wink:

Troli, do toho Brna asi pojedu, mám chuť se tam podívat.... :wink:

Artep, vše NEJ k narozeninám a přeju hodně zdraví. A hlavně přeju, aby děťátka ještě vydržela, ne, že by nebylo hezké slavit narozky společně, ale oslava tak měsíc, 6 týdnů od sebe je lepší :wink:

Aáááá, tak Rozi je autorkou toho receptu, bezva, vypátráno :slight_smile: Fakt jsou knedlíky skvělé :wink:

Maruš, Orlické hory, to je moje. Hele, až budou obě naše holky na světě, uděláme si tam minisraz s kočárkama :slight_smile: Ty pojedeš z chaty a já z RK :wink: Ne, blbnu, já nevím, zda to jsme schopny zorganizovat, ale Šediviny, Deštné a tak, tam mi docela rádi jezdíme :wink:
5. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
sanu, tam maj asi 40 značek kočárků :sweat_smile: nee, to přeháním :wink: ale maj jich tam dost..mrkni na www.destke-kocarky.eu :wink: kočárky tam nemaj moc nafocený..ale značky tam maj, tak mrkni...víš, kde je v HK Polstrin nábytek?? když se jede od nádraží na Prahu? Kukleny? říká ti to něco?

my budem mít bramboráky zítra u našich k obědu, s nějakou směsí :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Luci neříká mi to vůbec nic, ale manža juknul na mapu a tak nějak by se on určitě tam domotal.....
Ale díkes za tip asi se tam otočíme :wink:

A teda zatím favoritm je černej X lander :grinning: :grinning:

Budete někdo večer? Budu samaaaa.....
5. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla- hlava děravá- Arti-vše nej k narozkám, hezky si je užij :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a hodila jsem do albíka pupajz, abyste měly představu, z čeho mě tak bolí ty záda..:grinning: :wink:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Sanusko: http://www.detske-kocarky.eu/

mají tam řadu značek a co se týče servisu, jsou fajn, příjemní. My od nich máme toho Implasta, hlavně dobřeporadily, prodavačky, myslím.

A do Opatovic se jezdí pro V-cross, má je půlka Rychnova, nám se nelíbily konstrukčně, ale kdo je má, chválí si je.

Žofi, škoda, ale den sem, den tam, vša si doma pobudete.

Jdu k prknu :wink:
5. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
sanu, X lander ti teda neschválím...maj ho moje 2 kamarádky a jedna na něj nadává víc jak druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela blbě se s ním manipuluje a korbička je mrnavá..jedna měla mimi už od 4 měsíců ve sportáku, pže se tam mimi nevešlo :confounded:

sanu, tak pojd na Peršt.noc ne??? my na konec asi půjdem do kina a pak se tam jenom projdem a půjdem na pivko
5. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Evi, pupík už je pořádnej :wink: ale pořád moc pěknej a jinak seš jak nitka :wink:
5. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Artep- i když se ještě neznáme :wink: tak Vše NEJ . . . k narozkám :slight_smile:
Sanu - večer budu, teď jdu juknout na náměstí a odpolko nám budou dávat nová okna.
Rychn. - jsou fakt dobroučký, viď :wink: ,kde furt bereš tu energii? :dizzy_face:
Hojky - to pondělí se mi vůbec neblíží, spíš mi přijde, že naopak.
Tak zatim, čus a za pár hodinek . . .
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Rozi tak super :slight_smile:

Holky jedem do toho HK hodit oko, pak se nějak nahlásím pa

Luci dík
5. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojda

Arti vše nej k narozeninám :grinning:

Rozi s cizinou ještě nevím, večer tam bude manžel volat páč teprve včera vyměnili konečně vysílač na net a připojení zase funguje jak má, tak uvidíme
5. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.