• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, jo. Protože Mar nepřibírala... stála na váze. V 5 měs... 5,5 kg.
20. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Věrko, já říkám už teď, že ho bude snažší šatit než živit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Soni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , njn, víš co, on má být po kom, já jsem velká do šířky a manža do výšky :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Tesi... jo, nakonec jo. Bude tam největší, nejstarší, ale co už :wink:
20. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
No co, to přece nev, nemohla bys ji připravit o takovej zažitek :wink: , a kdy jdete? S Nelčou?
20. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
tesi to my mame problem ze nam je vse siroke hrozne, ja jsem rada kdyz se mi na ni povede neco ulovit co je uzke a neplajda to kolem ni... :sweat_smile:
20. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Oprava... v 6ti měsících... My až v dubnu :wink: ...

A už jdu chrnět... Dobrou všem!!!
20. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Soni, to jo, to ti věřím, jak jsi vkládala fitky Karličky, jak jste praly, tak jsem koukala, jaká je hubeňounká, to Kubištovi se rýsují už dvě bradičky :grinning:
20. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
No tak to jo,Šári.To měla nárok na něco vydatnějšího.To měla váhu jako my ve 3 měsících... :sweat_smile:
20. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Já jdu taky zalehnout.Za chvíli se Klaudi vzbudí na první dávku a pak do rána ještě 2x,tak ať aspoň trochu něco naspím.
Dobrou všem. :wink:
20. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
sarii, aha, tak to jo, ale hlavně, že to šlo :wink:
já půjdu taky nakrmit to naše dítko a padnu za vlast :grinning: , jsem KO, dneska jsem byla v práci, kvůli daním a stavila se po nákupech.
Holky otevřeli nový potraviny na tř. Míru, hrůza, děs, drahý, nic tam nemaj, i za komančů toho teda v samošce bylo víc.... :confounded:
tesi a to tam jeste neni tak videt... :grinning: :grinning: :grinning:
Taky přeju brou, brou :wink:
20. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Soni, musíš Karličku občas nakrmit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
tesi ja se snazim, kdyby to bylo tak snadne... :grinning: nekdy je jak kralik potazeny kuzi... :grinning: ona toho proste moc nesni... modelka, no... :grinning:
20. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
Soni, měla bys ji vysvětlit, že se takový ženský chlapům nelíbí a potřebuje kvalitní základ :wink: Hele, i když já byla jako malá taky hubeňour a teď už do toho mám teda hoooooooooooooooooodně daleko :sweat_smile:
20. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
tesi no ja prave taky byla jak ten kralik... ale pak jsem to hezky dohnala a ted jsem akorat... :grinning: :grinning: :grinning:
libi nelibi, at si vydela na duchod... :grinning: :grinning: :grinning:
nic jdu taky spat, vcera jsem moc nenaspala... pa a dobrou :wink:
20. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Soni, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já taky jdu, tak brou noc :wink:
20. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ráno,

tady se kecalo do noci a ráno se chrupká :grinning: , hlavně, že jste se domluvily a teda taky čučím jako Věrka, co je potřeba řešit u kaší :confused: :sweat_smile:

to bude proces, doufám, že tu pak takhle všichni budete a budete mi radit :wink: :grinning:

venku nám to ukazuje -6,7 :pensive: brrrrr, takže dnes mě čeká zase opětovné čekání a nic nedělání
21. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Věru,Soni.....ten příspěvek o kalendáři a učení mluvení, ...dárce.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj...

Very... dneska fotíš :wink: ???
21. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Šári, jj dneska už zase fotím :angry: :grinning: , a to jsem si minulý týden myslela, že je to naposledy, jak moc jsem se spletla :pensive:

Dančo, myslím na vás ať máš pro nás dobré zprávičky ohledně Anežky :wink: , držím moc pěsti!!!!!!!!!!!!!!!
21. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojda nedočítala jsem vše...

Very stále za kindr vejce :rolling_eyes: Už se na tebe usmívat nebudu, čekání mě neba, chci vidět Mišana :sunglasses:

Soni Káji zubatková je žížala hubená, ale jak píšete..... někdo byl jak buřt když byl mímo a teď je jak za groš kudla.................a na opak. Jeeeee tím nechci říkat, že Karli bude buřt jako dospělá, sakra jsem se zamotala, tak na další příspěvek :grinning: :pensive:

A co se probíralo s kašema, co je na tom složitého? Budu to muset nějak dočíst.............

Danča doufám vše v pořádku, teda spíš Anežka.......snad budou jen dobré zprávy.
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Sanu... počkej až budeš mět dávat kaše :wink: !

To je jako u švagrový. Když měla 3 roky, měla 20 kg a teď má jen o 20 víc :dizzy_face: ...A to už jí je 40 pryč...

Jdu se nachystat na návštěvu... zatíííím.
21. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno, moc myslím na Danču a Anežku. Moc jim držíme palečky, aby se Anežka uzdravila. Snad přijdou na to, co jí je a jak z toho ven.

Very drží, Mišánek nás všechny napíná. :wink:
21. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsem si naivně myslela,že v noci jen 2x :sweat_smile: No zase nějak blbla,ale můžou za to prdíky (včera jsem měla zapečené těstoviny s trochou brokolice...?!?!),takže jsme spolu bděly po 2,pak i po 1,5hod. :confused: Teď se tam čílí,oči jako škvírky,ale kdyby uměla mluvit,bude tu na mě vyřvávat,jak strašně se jí NECHCE spát. :astonished: :grinning:

Very,takže se stromkem to vzdáváte a rovnou do velikonočního? Vypadá to tak... :confused: :grinning: Mišánek se teda drží.Hele,domluv mu,že držet se Tě může i zvenku. :wink: :grinning:
21. led 2010 v 09:39  • Odpověz
My máme zase veselo. V úterý jsem s Kubíčkem jela k dr., protože začal zase chraptit a chrčet. Taky měl na plínce oranžový fleky. No byli jsem vevnitř šedesát minut, to byla síla. Nejdřív nešlo prohmátnout bříško, ale prý nebojte, žádný nádor tam necítím. To už jsem se málem rozbrečla. Pak, že vezmeme moč, ale on se za celou dobu nevyčůral, tak prý, že málo čůrá, taky málo kaká, tak na váhu. přibral za 14 dní je 250 g, to je málo. Má 6210 g. Takže nabrali krev, výtěr z krku, který je opět zarudlý, máme zánět nosohltanu. Nakonec mlíčko v bříšku se hnulo a už to bylo dobrý. No moč jsme sebrali až doma, když jsem ho nalila čajem. Zítra jdeme pro výsledky, mám z toho hrůzu, taky musíme častěji kojit a zítra musí přibrat. Ach jo. Tak jsme ani v Praze pro diplom nebyli. Ty fleky na plínce jsou prý soli, ani jsem se nezeptala, co to znamená. Třeba jen, že moc solím a on málo pije??? Kéž by to bylo jen toto. Jinak Kubiš je celkem v poho, hlady rozhodně nebrečí a propadlé tvářičky teda taky nemá. Tu váhu máme docela slušnou.
Taky mu brali krev na protilátky proti lepku a kravskému mlíku a dr. mi znova zdůrazňovala, ať nic takového nejím a vyvaruju se všech alergenů v potravě.
Taky jsme včera zakoupili parní zvlhčovač vzduchu, tak jsem tady jak v sauně.

Malej se probral, jdeme si hrát a kojit a kojit a kojit. :slight_smile:

Jsem se vypsala ze svých strachů, ale číst to nemusíte. :grinning:
21. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Věru to jsem se zasmála s tím kalendářem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Holky, já mu domlouvám, jenže je vidět to skvělé znamení :grinning: , někde jsem si chtěla přečíst o vodnáři a tam byl nadpis výchova dítěte vodnáře (dítě vodnář vychovává vás) :sweat_smile: :grinning: , takže už te´d je to vidět, cvičí s náma a né my s ním :unamused:

Nelčo, je vůbec možné, aby se všechno tohle usadilo na jednu maminu a jedno dítě?????????? :confused: , co vy jste si už vytrpěli a pořád musíte něco řešit, jako by jste nemohli mít chvíli klid :confounded: Budu na vás myslet ať jsou zítra výsledky OK a dej vědět.Ale čtu, že Kubíček je spokojený a to je hlavní, držte se!!!! :wink: :slight_smile:

Věru, prý bude na mě vyřvávat.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj Very já mám Vodnáře dceru 25.1.i manžela 24.1. :wink:
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz
tak nakukuju, very ale uz dostane misanek na prdilku, ze nas tak napina :grinning: :grinning: :grinning:
nely, vy porad jeste nemate dost? :unamused: no hlavne at vse dobre dopadne :wink:
odbery na lepek a kravske mliko mame taky za sebou a jeste par dalsich veci, kvuli te nasi musi vaze, ale nastesti vse dobry :sweat_smile: tak at i u vas to tak dopadne :wink:
no a co anezka do rana? :confused:
21. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.