• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Andi, když holky vodnáři jsou super, ale kluci :sweat_smile: :confused: , samo ono to má víc náležitostí, nejde jen o samotné znamení, ale já totiž dost často chodila s vodnáři a musím říct, že to byl super kluci, sranda všechno, ale odpovědnost byla trochu jinde :sweat_smile: , tak si říkám jestli to bude taky takový pacholek a pak si mě bude nějaká kočka chodit stěžovat...

jinak manža říkal, že mu dneska večer ukáže :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Soni, jj, zatím žádné zprávy od Danči, možná ještě nemají výsledky a na net se nedostane, když je u Anežky, třeba odpoledne nebo pošle někomu sms :wink:
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Dala jsem 2 fota....

Very, aby neukázal Mišák taťkovi :grinning:
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Sanu no nééééééééééé, nové fotečky!!!!!!!!!!
Celince to sluší :dizzy_face: , ve vaně vypadá sice naprdnutá, asi se nerada fotí pto tetky koníkovky,ale i tak je to kulíšek :wink: :dizzy_face: v autosedajdě boží :slight_smile:
21. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Sanu no právě, jsem mu to taky říkala :grinning: , ale zkusíme s tím trochu hnout, ikdyž já už nevěřím ničemu
21. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Very jo jo příkladem můj bejvalý manžel Vodnář zodpovědnost nikde.Ale ono záleží jak píšeš na víc věcí.Třeba dcera je vodnář ale ascedent má v raku. :wink:
21. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Very no ono to je prostě o tom jak se chce jim a tvému tělo. Nic jiného to u takovejch držáků jako jsme měli my a teda ty ještě máš, nevyvolá.......

No ona se tam smála, ale nějak jsem tou jednou rukou nestíhala :grinning:
21. led 2010 v 11:19  • Odpověz
sanu cel pěkná výletnice.Krásný. :wink:
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Andi, přesně tak, ascedent v raku je super, raci jsou pro rodinu :wink:
a jak si užíváš pohodičku doma??? odpočíváš,

Sanu, tak jednou rukou se nedivím :grinning: , ještě že jsi ji neutopila chudáka.
držák to je, ale já bych pak nerada třeba císaře jen kvůli tomu, že bude velký :frowning2: , mě po sexu sice kontrakce(poslíčky) začnou pravidelně, ale pak to ustoupí :confounded:
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Sanu,fotky krásný! :dizzy_face: A ta výletní mi připomíná fotky Anne Geds (nevím jak se to píše :sweat_smile: )
Nechápu jak to děláte,že na fotkách ty vaše dětičky mají krásný kukuče a naše Klaudi je tam vždycky příšerně vykulená. :confused: :unamused:

Copak asi Dani a Anežka... :confused:
21. led 2010 v 11:25  • Odpověz
very já jsem rak jo ty jsou pro rodinu ale někdy dost náladový.A já mám ascedent v paně takže mě zase někdy chytá to že všechno musí být na svém místě jak má být.Jo odpočívám ale nepřeháním to s tím včera mě teda bolelo fest břicho tak jsem furt ležela dneska už je to lepší ale prsa zatím nebolej tak nevím.A taky chodím víc na wc ale to může být i tím že víc piju.no uvidíme.Koukám Very ty to fakt budeš mít toho 26 co?
21. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Andi, jo tak to máš taky pravdu s tou panou :sweat_smile:
bereš to pohodově, doufám, že to dopadne, už je na čase :wink: :dizzy_face: , to čůrání může být tím určitě a ono, když člověk ví, že je doma v pohodě, tak prostě chodí, v práci nemáš čas, tak na to nemyslíš a tak ani nechodíš, pokud to není akutka.

no jo díťátko je paličáček, má být po kom :grinning: , ale holky tu rodily tak 3 dny před termínem, tak to máme ještě čas :grinning:

Věru, není vykulená :sweat_smile:
21. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Very třeba u mě jak viděla mudra, že má větší váhovej odhad a že jsem už skoro v termínu, že to k ničemu nevede, tak mi udělala Hamiltona a když se to nehne, tak jsem měla za 4 dny nástup na vyvolání.... aby nebyla přes 4 kila pak..... :sweat_smile:
21. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Andi já jsem nepociťovala nic.................. :wink:

Věru vykulená, sim tě, to si nějak namlouváš, mě vykulená nepřijde!!! Vykulená pro mě znamená, jak má Cel to první foto na břiše div jí oči nevypadnou :wink:
21. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Very šoupla jsem teda jednu s úsměvem..... :wink:
21. led 2010 v 11:39  • Odpověz
no právě Sanu, jenže mě ho od 30tt nikdo neváží, te´d v pondělí jdu na 5 monitor a to je den před termínem, takže žádná sláva :confounded: a to jestli mě v pondělí pošle do porodky mi už bude jaksi k ničemu, ale nic s tím nenadělám. Holt do pondělí musím vydržet a pak to budu řešit, že chci už do porodnice na monitory a ne u své dr.
21. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Sanu, no vida a jak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: , jen se mamce nechtěj vkládat fotky co??? :grinning: , děkuju za fotečku :slight_smile:
21. led 2010 v 11:42  • Odpověz
jsem si četla o nadstandartu v Chrudimi a na jednom píší 330kč a na druhým 400kč, tak nevím co si o tom myslet??? holky a jak to vůbec je s poplatkama, platí se těch 60kč za den pobytu za osobu i + mimčo, nebo jak to vůbec je????
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Za mimino ne nebo? Já si myslím, že jsem platila jen za sebe...
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz
A já bych chtěla teď samostatnej pokoj, jsem si potřebovala "větrat rozkročí" a s dalšíma dvěma babama to jaksi nešlo to mi strašně vadio a lehce jsem tam trpěla přikrytá peřinou.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 11:56  • Odpověz
no Sanu, u nás jsou jen 2pokoje, takže si naděje nedělám, že by byly volný
21. led 2010 v 11:58  • Odpověz
musím se zeptat Tesinky až se tu objeví, ona rodila u nás, tak třeba bude vědět víc :wink: , ale tenkrát bylo v Chrudimi taky plno, protože tenkrát myslím psala, že musela první noc spát na porodním
21. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Neli... pane Bože, zase něco :astonished: !!! Soli v moči? Věřím, že ty si jídlo bedlivě hlídáš, tak v tom by neměl být problém. A že přibírá málo? Však je spokojený a něco přibral. Buď v klidu :wink: !!! A zítra dej vědět!!!

Jo holky, jak je mimčo, tak jsou starosti. Ale to se pochopí až pak.

Very... platí se. Ale jen za maminku. Aspoň tady v Pcích.
21. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
zdravím :slight_smile:

Very už řeší ubytování :confused: Very já měla pětilůžák a děs to byl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem vydupala dvou a bylo to lepší jak píše Sanu dalo se lépe větrat pod peřinou :sweat_smile:
21. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
TO je opice, dělala jak nemůže usot, tak maminka po 20 min nevydržela a vzala jsem ji, že mi usne v ruce ( když je nejhůř, tak to zabere). Já na ni tady vážně koukám a ona se na mě ze široka směje........................ha už jí jdou očka šejdrem.

Někdo něco o Danče?????????????
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Á... San nevydržela :wink: ... u mně vede fotka koupací, krásná!!!
21. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Sanu chytráček to je viď :wink: :grinning:
21. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Holky, holčinky máte moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá na tu mou :confused:
21. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Gab ta bude přece taky krásná a pro tebe ta nejkrásnější :wink: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Sanu, zkouší..... :grinning: , musí zkusit co mamka vydrží a jak moc na ní dá :wink:

to psala přeci i Žofík, že Váša chce společnost

poslala bych Danče sms, ale nechci otravovat, tak co myslíte???
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.