• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jsem tu
21. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Danu tak jak????????????????
21. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Very, to bys neotravovala, na telefonu jsem pořád.

Hlásím, že už je líp, od tří od rána už nemá teplotu, tedy pokud zas nevyskočí. Výsledky odběrů budou zítra - až tam bakterie vyrostou nebo nevyrostou, tak podle toho uvidíme. Zatím léčba zabírá dobře, tak jsem ráda. Teď Anežka spí a já jdu taky, jednak je polední klid :grinning: a jednak jsem docela unavená. Ale zkusím dočíst.
21. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
A Gab fláká fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Dančo, tak to jsem ráda, že jsi takhle pozitivní :slight_smile: , na zítra budeme držet pěstičky, a ať je léčba i nadále úspěšná :wink: , pěkný polední klid :slight_smile: :grinning:
21. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Danu tak povzbuzující zprávičky :slight_smile: Hlavně aby se teplota držela dole a aby přišli na to co ji trápí........
A jsou tam na vás aspoň hodní?! A co strava, nestrádáš tam lehce..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Neli, pokud jsou ty fleky od soli, tak to je snad asi z toho, že má málo tekutin, ne?? Asi ne že bys moc solila...
Máš to ale trápení, držím palce!!

Sanu, hezké fotky. Taky jdu jednu vložit a pak dočtu.
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
no anezce je lip, tak snad to tak vydrzi :wink:
cel je kocka, taky se mi libi ta koupaci :wink:
a very ti chly v postely, bomba, ale mit takove vlastni... radsi ani ne :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Kdepak, nestrádám, dobře nás tady krmí. Já jsem s jídlem byla spokojená i na porodnici, to je o patro teď pod námi.
Fakt si nestěžuju. Teď, když jí je lépe, tak to jde. Ale když má tu teplotu nebo se svíjí a křičí, nestojí to za nic...
Jo a máme nadstandard, jsme tam samy, jen v televizi není dvojka a sport, takže jediné programy, na nkteré já koukám. Ale to jsou detaily.

tedy, Vy jste toho napovídaly...

dočetla jsem. Musím pádit, jde sem jiná mamča. :wink:
21. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Na ČT1 mluvěj o chlamidiích
21. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
tý jo v nemocnici a nestrádat :confused: , tak to je snad první :grinning:
ale je to jen dobře :wink:
fotečka je hezká a takhle se zdá, že už je to taková slečna na té velké židli, sluší ji to moc :dizzy_face:

Soni, jj video je to boží, ale doma bych to taky nechtěla :grinning:
21. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Sanu... to už celý týden :wink: :wink: :wink: ...

Andi... tak u Vás se teď bude jenom slavit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
Sanu, taky se dívám :wink:
Saar no já že jsem normálně mimo českou tv.... :wink: ...... tak mi můžete říkat Blesku :grinning:

Psssssssst, jdu se učit lyžovat :grinning:

Dančo, tak fajn, že aspoň nestrádáš a tv malé plus aspoň jako kulisa.... když je nálada....
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
San... ajooo, tak to tě omlouvá :wink: ...
21. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Anežka vypadá jako strašnej vykuk, je správňácká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A jdu využít spacího času dcéééééry.
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Very ta holčička je lehkej suchar cooo :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Sanu, no to teda :grinning: , nejsem si jistá jestli bych takové dítě chtěla :pensive:
21. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
je uvědomělejší víc než já :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Very já teda bych takové nechtěla, s tou nemůže být prča, to ať mi nikdo nevykládá. No ale kdyby taková byla (což nepředpokládám, ani jeden z nás tak uvědomnělý není), tak bych s tím prd nadělala... :grinning:

A jsme vzhůru, tak zase budu moct jen přebíhat, to je denní nespavec, to bude po mě. Taťka ten je schopnej si dáchnout i 2 hodiny přes den.....mě je to líto přes den spát.... tak aspoň má něco po mě :sunglasses:
21. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
uvědomělý......
21. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Dani... a co Anežce nasadili za léčbu???

Gabi... a jak Dušánek u zápisu???
21. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
jsem nějaká praštěná klackem, jdu dělat chrupšííííííííí :wink:
21. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Sanu mě přijde, že mám to břicho pořád stejný.Foto přidám i ze zápisu :wink:
zápis dopadl jinak dobře Dušánej se snažil a splnil to co měl.Školu tu máme vesnickou a starou.Dvou a trojtřídku.Jinak škola strašně zchátrala a to jsem se lekla a ty záchody cejtila jsem je ještě v prvním patře :sweat_smile:
Jinak Dušánek se do školy netěší.....

chytá mě strašná mlsná tak jsem vyslala taťku do cukrárny tak za 30 min půjdu uspkojit svoje chutě. :sweat_smile:

holky jak dlouho může žít člověk se zavodněnýma plícema???????
21. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
sanu jasný pro mě bude nejkrásnější :wink: :dizzy_face: jako pro každou maminu to její dítko :wink: jen doufám, aby nepodědila orlí nos od tchána :sweat_smile: Pořád si tak říkám jakej ten čumáček bude mít a pak skončím na tom , že asi stejnej jako Důša.
21. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
dani koukám na to, že Anežce fakt kouká rošťačina z očí :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: počkej až jí bude rok to bude s ní prča :wink:
21. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Neli :astonished: bohužel neporadím, snad bude dobře
Sanu, Dani, pěkný holky máte :slight_smile: Dani, opatrujte se :wink:
Very s Míšou chrní - no to je úroveň :grinning: a rodit za vás bude jako kdo :grinning: ?
Gabi, tak s těma plícema teda fakt nevím :sweat_smile: Důša je šikula :wink: a že se netěší? Většina dětí se těší a stejnak je to po pár dnech přejde (se jim teda nedivím :sweat_smile: ), takže ono to je skoro jedno...

Holky, dotaz - je nějaký důvod, proč bych si nemohla jít zaplavat do bazénu? Samozřejmě nasnídaná :grinning: To je v těhotenství v pohodě, ne :confused: ?
21. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Very nabírá ještě síly.... :sunglasses:

Já jsem o síly před chvilkou přišla, tak jsem si hrcla....

Gab s těma plícema netuším, co to co to za dotaz? :confused:
Školu Důšovi nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty záchody jsem si živě představila bleee.

Woblu no v těhu je člověk náchylnější na záněty a tak.... nevím možná bych bazén nedoporučovala, ale třeba na to netrpíš a těhule taky choděj plavat........
21. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Woblu - a rodit bude kdo? :grinning: , my ne, my jsme se prochrápali :grinning: jako malá koťata :slight_smile:
a myslím, že ti bazén vůbec neublíží, ba naopak, strašně si to chválí :wink: , jediný na co to je blbý, je že můžeš chytit zánět, ale ten můžeš mít i doma z ničeho nic.

Gabi, no to si děláš srandu se zákuskama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mňamky, mňam
orlí nos po tchánovi :grinning: :grinning: , neboj se nic bude hezká uvidíš :dizzy_face: , ale je jasný, že každý si říká jak bude asi vypadat to jeho mímo, to my si doma taky říkáme, protože manža má na rameni takový velký znamínko, tak si říkáme, jestli to prckovi někde vyleze, nebo že on je moc tmavej a já moc světla, tak jestli bude zrzeček :sweat_smile: atd.....

teda nesnáším smrduté záchody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Gab hele buď v klidu, ten orlí nos by měla stejně až by byla větší, při narození bude mít knoflík jako všechny míma :grinning: :wink: Neboooj orlí nos nebude a kdyby nááááhodou, tak nežijem za krále Klacka a když by v dospělosti rušil.......................... ALe neboooj nebude.
21. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.