• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čus bus, nakukuju co nového.

Kubíkoj a Anežce držím palčáky, ale oni to zmáknou, mají takový nezmary rodiče, resp. maminky, tak pohoda.

A Very, nekázeň - souhlasím s nevím kým.

A teda, co mě úplně dostalo, jak tady Sanuska plánuje plastickou operaci ještě nenarozenýho miminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nojono, každej je nějak švihlej, viď Sanu :grinning:
21. led 2010 v 16:00  • Odpověz
teda holky hoďte do placu něco dobrého...........mám na něco chuť a nevím na co, ale něco bych pojedla :sweat_smile:
a manža přijede až večer, tak nevím co z těch zásob mě uspokojí??? asi nic akoráde se nacpu, ale uspokojení to nebude

Sanu, vidíš to jasně :grinning: :grinning: ............ale máš recht, dneska je jiná doba
21. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Very tak hoď do placu co máš za "přísady"
21. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Sanu, bych musela psát ještě zítra, celou komoru a lednici :grinning: :grinning: , si snad udělám tu krupičnou kaši, když už to tady dlouho nebylo :grinning:

jinak už jsem pěkně naštvaná, protože jako balík nepřišel, jestli nepřijde zítra, tak tam napíšu, že si ze mě dělají dobrý den, ty jejich e-maily už mě fakt nebaví :angry: a to jsem si říkala, že to bude u nich v pohodě, to je moje první nejhorší objednávka :pensive:
21. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Very nebu zkus tu rýžovou mléčnou kaši s těma jablkkama jak jsem psala předevčírem
21. led 2010 v 16:19  • Odpověz
jenže na mléčnou rýžovou kaši, musí být taková ta kulatá pěkná rýže, aby ta rýže jakoby povolila, kupuju si ji na rýžovník a já mam doma jen klasiku v sáčkách a pak bio rýži a to by moc dobré nebylo :confounded:
21. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Very úvahy dobrý :wink: :grinning: :grinning: zrzrček nebude jasně jsem viděla bílou pleť a tmavě hnědý vlásky :wink: zákusečky už jsem snědla větrník,míša řez a trubičku :sweat_smile:

Woblu já bych do bazénu nešla, ale když nejsi citlivá na spodek tak jdi :wink: no já jsem hlavně lenora :sweat_smile:
marodí nám babička 83 let a špatně se ji dýchá , má prý vodu na plicích tak nevíme????? Jen leží a spí.

Sanu já mám takovej zvyk, že když někam příjdu tak hodnotím podle nosu :sweat_smile: takže jak to někde blbě smrdí tam už to u mě dojem neudělá.......
21. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Sanu co náušničky, vybráno???
21. led 2010 v 16:25  • Odpověz
No já doufám, že bude spíše po mě a do mého rodu :sweat_smile: Ale co hlavně zdravá , aby byla :wink:
21. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Holky krásný alba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Věru tady dneska tu fotografku nadhodila....................

Gab ňaaaaam větrník.

Very já to dělám ze všech rejží.......a když je sáčková, tak roztrhnu a jedu..... :wink:

Dneska ji asi udělám.
21. led 2010 v 16:33  • Odpověz
já už mám hotovou tu krupičnou kaši :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak na ni jdu

ze všech rýží??? :confused: , tak to budu muset někdy zkusit :wink:

náušničky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj nestíhám dočítat, mám tady nějaká fofry.
Sanusko - tokový náušničky má i naše Maruška jen má modrofialový kamínek - dostala je od mojí maminky.

Verýsku- teď mě tak napadlo, že když jsem ležela v nem. před porodem, tak tam maminky co čekaly na porod a stále nic nutili chodit do schodů. Tak to taky zkus :slight_smile:

Jsem ráda, že je Anežce líp. Moc jsem na ní myslela.

U nás to teď vypadá jak někde ve vývařovně : na sporáku všechny plotýnky jedou už od 12 a trouba taky peče nonstop. Tak doufám, že se mi to všechno vyvede a nic nespálím.
Tak letím dávat dálší várku do trouby.
21. led 2010 v 16:48  • Odpověz
ahoj holky nevim jestli si mne jeste pamatujete ale snad jo 29.12.2009 jsem porodila cisarem dve holcicky natalka 2038gr a nikolka 2020gr narodily se o mnesic driv protoze jsem mnela preglamsii tak hrozilo nebezpeci pro mne i pro holky dostala jsem 8 transfuzi po porodu bylo to hrozny byla jsem v porodnici tri tydny tyden pred porodem na JIP pak 8 dni na ARU a 2 dny na poporodnim nikolka je jeste porad v detske nemoc. ceka ji operace srdicka v PRAZE MOTOLE za tri mnesice a pak jeste jedna asi v roce zivota natalka je zdrava a ma se k svetu jenom mne nechce nejak kakat tak jednou za tri dny tak to je vse co jsem vam chtela napsat mnejte se pekne ahoj :slight_smile:
21. led 2010 v 17:15  • Odpověz
san taky chválím náušničky nádherný. :slight_smile: tak to mě bejvalá tchyně pořád říkala zametat před porodem pár dní že bude lepší průběh porodu tak já zametala v baráku chodbu i schody i když jsme neměly službu a bylo mi to na prd páč jsem šla na cisaře :grinning:
21. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Čepečku a na co vyvařujete a pečete????

Snaho, obrovská GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to víš že si pamatujeme, super, že jsi se ozvala. No neměla si to lehký :frowning2: , doufám, že se operace povede a Nikolka bude brzy v pořádku a bude s váma doma :wink: , když budeš moci podej informace, jak se vám všem vede :wink:

holky já četla na jiných diskusích se stejným termínem, že ani několikrát denně vyjití do 6 patra nezabralo, už nebudu zkoušet nic,někde holky psaly, že pití aloe vyvolává stahy a kde co..., a nic, žádný rady triky nezabraly a ani Hamilton, takže dnes tomu zkusíme pomoct přírodním "lékem" a když nic tak nic :wink:
21. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Snaho, krásný fotečky :dizzy_face:
21. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Snaho ahoj, tak držíme pěsti, aby se vše zdařilo Nikča byla v pořádku a pěkně jste si uživali pohodičku doma!!!

Very jasan, prd pomůže, buď se chce nebo se nechce.....
21. led 2010 v 17:33  • Odpověz
holky dik jsem rada ze si mne pamatujete dam vam vedet jak vse dopadlo tet neni toho casu tolik tak obcas zajdu na konika jinak vam drzim palecky vsem co vas to jeste ceka :slight_smile:
21. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahooj snaho to víš,že pamatujeme.Krásný holčiičky.A nikolka at je v pořádku a ona bude.Gratuluju. :slight_smile:
21. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Snaho no vidíš.Moc gratuluji k holčičkám.teď už jen , aby to Nikolka zvládla a vše dopadlo dobře :wink: hezký fotky :wink:

Sanu náušničky moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Celince budou moc slušet :wink: :dizzy_face: U nás se hlásí moje mamka, že náušničky dostane od ní , tak si ji budu muset ohlídat....
21. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahoj,Snaho tvůj osud mě zajímal hlavně proto jak si se rozhodla,naposled si tu byla,když si váhala zda si nechat obě holčičky.Jak už jsem psala neteřinka byla taky operována ve dvou měsících v motole na defekt komorového teď nevím jak se to píše septa? a vše dobře dopadlo.Takže i vám přeji hodně síly a ať se vše brzy v dobré obrátí.
21. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Snaho, ty už máš holčičky na světě, toto letí :dizzy_face: tak ať to i s druhou zvládnete :slight_smile:
Čepečku, já jsem přehlídla, proč vyvařuješ - máte nějakou slávu? Manžel tady taky řádí, na zítra jsme sezvali příbuzenstvo na ovarové koleno :dizzy_face:
Já na záněty moc netrpím, měla jsem ho asi 2x v životě (jestli to teda bylo ono, vždycky to bylo do tří dnů fuč), ale vyštrachala jsem doma takový lactacidový ubrousky, tak možná, že by to nebylo marný se tím pak utřít jako prevenci... ale myslím, že to bude v pohodě, ségra se v těhu cachtala v Opaťáku jak divá a dobrý, tam já bych teda asi nelezla
21. led 2010 v 18:35  • Odpověz
woblu tak ti povím, že já tyhle páliváky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: taky v životě neměla, poznala jsem to až v tomhle těhotenství a doufám, že mě to už nikdy nepotká :sweat_smile: Rady od doktora jsou nepoužívat parfémovaný ubrousky ani Lactacit.takže moje nynější hygiena je pouze voda a zatím to funguje :sweat_smile: Jsem si myslela, že přípravky s PH 5,5 můžu. :confused:

Very čepeček peče a v pátek to určitě poveze přes tu Chrudim :wink: a ty máš tu mlsnou :sweat_smile: :grinning: hele tak písni adresu pro čep :grinning: :grinning: copak za dobroty to asi má???

Jinak sanu ty náušničky jsem okoukla a hned mám vybráno. :confused: Kdy jdete s Celinkou na píchání???
21. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Woblu, já bych ten bazén zkusila :wink:

Gabi, ještě jsem ty ohledně těch zánětů vzpomněla, že moje kamarádka na to trpí normálně a ta nesmí sladké, právě jak si psala o těch zákuskách, vždycky když jsme šly v práci na zákusek, tak ona ne a když jsem se ji zeptala, proč tak mi odpověděla, že nemůže ve velkým sladký a tyhle zákusky, že ji to způsobují, nevím co na tom je :confused:

a s tou obyč. vodou to je taky pravda, úplně to stačí, ikdyž se nám to zdá divný :sweat_smile:

A jo s tím Čepečkem máš asi pravdu Gabi :grinning:

a jinak mě dnes po každém jídle pálí žáha :angry: , i po té kaši, tak si jdu vzít své druhé rennie
21. led 2010 v 18:47  • Odpověz
wobludko, já se v těhu taky koupala, dokonce jsem i v osmém měsíci skákala do bazénu šipky (já tam nějak jinak neumím vlést) :grinning: jen teda to už přišel plavčík a řekl mi, že by bylo asi lepší opravdu ty šipky neskákat :sweat_smile: Ale je to jak píšou holky, pokud netrpíš na záněty, tak proč ne. Někdo dokonce si dával tampon. A náhodou jsem měla hroznou prču, když jsem plavala znak a to břicho koukalo nad hladinou :grinning:

Snaha, taky jsem tě vyhlížela, super, že to takhle dopadlo a zpětně gratuluju i k rozhodnutí. A neboj, kamarádce se narodilo mimi také s nějakou vadou srdíčka, operovali ji ve 3 měs a pak taky ještě jednou a je OK. Má sice omezení na tělák (a teda zneužívá toho jako hrom) ale je v pohodě. Jizva ji zůstala sice dlouhá, ale má ji v podpaží a kdyby mi o ní neřekli, tak si ji ani nevšimnu.

A holky zametačky, buďte rády, že vám nevymysleli odhazovat sníh, coby urychlení porodu. To by tě Very mohl manža poslat vyhrabat auti :grinning:
21. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Pavli, no to není vůbec špatný nápad :grinning: , bych mu to mohla navrhnout :grinning:
21. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Máte pravdu, taky bych se přikláněla k obyčejné vodě :slight_smile: lactacid zůstane zahrabán :wink:
A ještě dotaz - mamka mi teď tvrdí, že je neslušný, aby těhule nosily do bazénu dvojdílný plavky :confused: co si o tom myslíte? Já že se mi moc nechce si půjčovat její, když mám svoje oblíbený, ale dvojdílný. Žádný tanga, normálně sportovní plavky, ale břicho pochopitelně nahatý.
21. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Krásný večer,holky tak to máme zbečetěný.Zítra si jdem k pediatroj pro razítko a v pondělí naše madam nastupuje do školky.Málem bulím už teď :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Sanu naušničky jsou super.
21. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.