• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, mamka je ještě stará škola, jen to bříško vystav, si to zasloužíš :wink: , tak to je to poslední s čím bych si dělala hlavu :grinning: , víš co mamin nosí 2dílné plavky
21. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Woblu já myslím že dvjdílný plavky ničemu nevaděj.Když se v nich cejtíš dobře,proč ne.

Přidám něco pro zasmání.Včera jsem Adél dvakrát říkala ať si uklidí hračky než půjde spinkat.Když jsem ji to řekla potřetí,podívala se na mě a povídá,"prosím tě nebazaruj mě když mám jít spát".Samozřejmě myslela abych ji nebuzerovala.By mě zajímalo kam na ty výrazy chodí.
21. led 2010 v 19:18  • Odpověz
... jen nakukuju s Anežkou na klíně. A Verča pořád nerodí... :confused:
zkusím dočíst. Tedy, skočím umýt dudlík a pak sem kouknu.

U nás už lépe, teplota do 38, až na záchvaty svíjení a řvaní... :unamused:
21. led 2010 v 19:19  • Odpověz
woblu ja chodila plavat cele tehu a parada, chodila jsem na to tehu plavani, bylo to supr, takze klidne a s chuti
a dvoudilny plavky? ja chodila v bikinach od vietnamce, ktere teda moc neskryvali :grinning:
a tampon rozhodne nee to nam vrchni prizvukovala,
21. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Sari, širokospektrá antibiotika (augmentin) a antipyretika, to měla naposled v noci.

Woblud - můj doktor říkal - v těhotenství do bazénu jen s tamponem, kvůli infekci, porotní asistenktky doporučovaly nějakou mastičku (mentolovou) namazat před vstupem do bazénu kolem pochvy. Tak si vyber. Ale nejlíp asi bznknout doktorovi.
21. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Very si připadám jak šmudla jen s vodou :sweat_smile: A je teda fakt, že co jsem těhotná tak žiju jen na sladkým jídle :confused: :confused: že by tobylo tím???????

woblu plavky klidně dvoj s tím bych si hlavu nelámala :wink:
21. led 2010 v 19:37  • Odpověz
holky dekuji vam za podporu nemohla jsem si nikolku nenechat je tak moc mala a krasna mame s ni velkou radost i kdyz je nemocna
21. led 2010 v 19:38  • Odpověz
No mám tam ještě poslední moca řezík a nesníst by ho bylo škoda :sweat_smile: No a od zítřka to omezím ...no.........
21. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Sanusko, naušničky jsou krásný - Anežka má stejné, s modrým kamínkem. Už 3. den na uších, to to moc neoslavila.

Snaho, gratluju!!! A držím malé palce! Porodní váhy jsou pěkné a Ty si to zvládla skvěle!

woblud, plavky klidně

Sladké a záněty je pravda, způsobuje to dobré prostřdí pro růst bakterií.

Přeju krásný večer, jestli půjdu k PC, tak něco dělat, tedy, když malá dobře usne.
Zítra se objevím. Opatrujte se.
21. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Díky moc, jste zlaté :dizzy_face: to já se radši ujišťuju, abych se nějak společensky neprohřešila :sweat_smile:
madli :slight_smile: přijdeš na jiný myšlenky, ono Ti to prospěje :slight_smile: a těhule budeš coby dup :wink:
21. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Woblu... já taky chodila celý těhu do bazénu a good. A jednodílný plavky nemám :grinning: :grinning: :grinning: ... Takže taky klíd. Jo a bez tamponu :confused: ...

Dani... aha, tak zítra dej vědět, jak vyšla kultivace...

Gab... jsem šla po fotkách a nikde nic :confused: :confused: :confused:... A Gabi, s tím fluidothoraxem... mrkni tady http://www.stefajir.cz/?q=voda-na-plicich

Snaho... však jsme na tebe vzpomínaly!!! Hodně sil všem :wink: !!! V Motole jsou na tohle fakt kapacity!!! Určitě se tady zase ukaž!!!
21. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
tak holky hotovo a už i uklizeno, zítra mužeme po oběde jet:slight_smile:. Jïnak jsem pekla bráškovi na narozeniny má 15. Dělala jsem dotr s kamionem, houstičky, sekačku, gulášek, roládu a slaný dortík a tak....

Já jsem měla celé těhu zákaz koupání i sexu :frowning2: a když nám to dovolili tak to bylo tak na týden a pak zase zákaz. Jinak já jsem dost trpěla na zánět močových cest.
Jsem moc ráda že je Anežce už lím. Prďolka malá.
Veru - jinak zítra to platí, když nebudeš rodit tak budu troubit co to dá :slight_smile:
Madlino nás to čeká v září a už teď dopředu bulím :frowning2:

Krásný večer jdu do hajan a skusím manžu přemluvit na sexík, třeba se to zadaří přirozeně:slight_smile:)))
21. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
... přece jen jsem tu.
Máme schválenou hypotéku na byt :dizzy_face: :dizzy_face:

A jdu do pelíšku, Anežka spí už půl hoďky jak dřevo :wink: Dobrou :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Sari brašule mi tu otevřel nějakej program a nejde mi vlíst do fotek, tak snad zítra :wink: a díky za článek jdu ho přelousknout..
21. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Čepečku, teda tolik dobrot :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra platí :grinning:

Dančo, zítra čekáme na zprávičky, pěstičky mačkám na samé dobré a super, že vám dopadla hypotéka :wink: :slight_smile: (protože ta je někdy o život :confounded: )
přeju vám holky klidnou noc :wink:

pupek vložen, je to víc z blízka, jinak změna asi žádná :grinning:

a všem přeji dobrou noc :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Very krásnej pupík :slight_smile: .
21. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj holky,

pro ty kdo tvrdí, že plodová voda odchízí pomalu - ať si jdou stoupnout pod moji postel.
Po kobře bolesti jako vždy a do ráná jsem se nevyspala. Míša si v 5:50 vypustil bazén.

Info budu podávat po Sonče - sms. A Danče to taky pisnu, pokud nás nepošlou domů.

Snad to dáme, zatím pá :slight_smile:
22. led 2010 v 06:55  • Odpověz
Very :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 07:37  • Odpověz
Veru tak to gratuluji , doufám, že to budeš mít brzo za sebou:slight_smile:
22. led 2010 v 07:41  • Odpověz
No, mám úplně husí kůži. Very, dáš to. Ať to máte co nejdřív za sebou a držíš Míšánka v náruči.
22. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Tipuju 3650 gramů.
22. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Veryyyyy, uf to bude den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bývalé spoluzacce se vcera narodil kluk, 3.780g a 54 cm :confused: :dizzy_face:

Tak to budu pořád načuhovat.

Very snad udes mit Misu co nejdriv u sebe :dizzy_face:
22. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Jůůů, Very rodí :dizzy_face: at to jde hlavně rychle a jsem teda zvědavá na Mišákovu váhu :dizzy_face:
22. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Já tipujuu 3.840 g :sunglasses:
22. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Já tipuju 3950g...to měla Anetka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 08:19  • Odpověz
dobré ráno holky.jé tak jsem nahlédla akorát tak very držím vše co mám at to je rychlé.Já se vrátila od zubařky :rolling_eyes: léčí mi osmyčku mám radost já myslela,že mi jí vytrhne a ono nic
22. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Jejda! Tak Mišánek už cestuje! :fearful: Veru-drž se,jsme s Tebou!!!!! :wink: :wink: :wink:

Já tipuju 3.850 :wink:
22. led 2010 v 08:44  • Odpověz
No tak když se podívám na hodiny, tak mi přijde, že Very už info sms po Sonče nebude stíhat podávat.... to bude určo fičák, jinak by už tady podle mě zprávička byla....

Teda jestli Sonča někde nevycházkuje se 3 sms v kapse :grinning:
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ať to máte rychle a v pohodě za sebou!!!

Dala jsem bazén a super, vřele doporučuju :dizzy_face: akorát mě dost pálila žáha, jak se všechno nadnáší, tak i moje žaludeční kyseliny, ale měla jsem pastilku s sebou, tak jsem to promtně vyřešila :slight_smile:
Dani, myslím i na vás :wink:
Jé Very rodí. Paráda.Prosím Danču o smsjá nebudu celý den na netu.

Jinak Dani držím palečky ať je anežka v pořádku.

Jinak já včera 18DC měla konečně ovulaci a pojistila to s manžou tak uvidíme
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.