• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
nn jsme vzhuru a stojime na znackach :grinning: :grinning: :grinning:
a ven teda pujdem az se dovime neco noveho :grinning: :grinning: :grinning: to vam predse nemuzem udelat... :grinning: :grinning: :grinning:
a ja teda taky tipnu s tim ze se snad mudr. trosku pletou ale ne moc a sice to nepreju 4020g :sweat_smile:
ale hlavne at to zvladne s prehledem a rychle v pohode... :wink:
a jdu dat avizo ze jsem na znackach :wink:
22. led 2010 v 08:56  • Odpověz
no tak nenapsu :angry: :angry: :angry: sakra s telefonem, jak se mi stary porouchal tak jsem prisla o spousty cisel a very je jedna z nich, :angry: :angry: :angry: ale ona na me cislo nastesti ma tak je to v poradku :grinning:
ale kdyby Danca byla u netu at mi ho prosim posle :sweat_smile: nebo jestli ho jeste nekdo ma... :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:00  • Odpověz
jéé, tak Verča rodí!
SMS od ní nemám zatím žádnou...
Mě praskla voda taky v 5,50, no ale s tím císařem to byl jiný případ.
Tak kéž by měla do poledne Míšu u sebe...
MOC držím palce!!!!!
Tipuju 3450 g.

Jinak počítač tu okupují dva malí kluci, tak se sem sotva dostanu, ale to je život.

Anežce už je výrazně lépe, nemá teplotu, usmívá se, pěkně spala, krmilo se jen v půl druhé a pak v sedm ráno. Má dnes UTZ ledvin a močových cest a bříška, tak uvidíme.

Budu se snažit koukat, ta Verča mě zajímá. Tyjo, další mimi.
Soni, číslo Ti posílám.

Dabli, když se dozvím a budu mít možnost, napíšu Ti.
22. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Soni IP
22. led 2010 v 09:02  • Odpověz
DAni
22. led 2010 v 09:05  • Odpověz
dekuji :grinning:
nemuzu ani napsat najednou prdka mi to odesila :grinning: :grinning: :grinning:
jdu teda poslat vzkazika teda snad ji ho michal precte :grinning:
22. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Dani,tak ať to všechno dobře dopadne a krmení,resp.klidnou noc závidím. :fearful: My krmily 23.50,2.00,4.20,6.30,8.40 :confused: :sweat_smile: Prostě kam se na nás hrabe Otesánek :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:10  • Odpověz
tak vzkazik poslany, tak snad to zvladnou na jednicku a brzo se nam ozvou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dani tak at je uz vse OK :wink:
22. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Věru já nechci nijak to.... může se to otočit.......... Ale my jedeme posledních 14 dní o půl osmé koupando, ve 20 krmení, uložení, hned spinká budíček 4:15 - 4:45 ale dřív ani dýl ne. Pak budíček tak 7:30 - 7:45

No ale to se může kdykoliv otočit....
22. led 2010 v 09:20  • Odpověz
jo a jeste jsem vam nerekla ale nejnovejsi zabava je ted cicici na kocicky... :grinning: :grinning: :grinning: ale je to prdel kdyz to skousi :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Sanu,my to měly taky takhle fajnový.Ale úderem 3.měs.se to takhle vyvrbilo.Chjo... :rolling_eyes:
22. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Jo a na to první noční jídlo se budí pokaždé jinak... 1.10, 2.10, 0.05, 3.10, 2.05, 0.30, 1.40, 2.00 A to předtím vždycky jí ještě kolem 23.00 :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Věru jooo, no vidíš, tak to abych si ten spánek ještě tejden užila :grinning:
22. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Sanu,já myslím,že můžeš být v klidu. :wink: To jen já jsem tady expertka na děti z "Marsu". :grinning:
22. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Věru z Venuše, z Marsu je Vašík a Kubíci a bude Mišák :grinning: :wink:
22. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Holky jak často a na jak dlouho denně jste dávaly špunty nebo dáváte na pasení????
22. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Já jsem to párkrát zkoušela,ale přes den mi u toho kňourala,takže dávám jen po koupání,když jí mažu zádíčka a to se jí líbí,vůbec nebulí,tak ji nechávám dloooouho,dokud sama chce.Vždyť říkám - z Marsu,teda z Venuše. :grinning:
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Tak jsme po cvíču... letím domů... dočítám... a zatím nic :confused: :confused: :confused:

Dabli... tak paráda!!! Za 14 dní se bude testovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Sanu... zkoušej to, když se jí to bude líbit, tak častěji... Hlavně u toho nesmí vyřvávat, aby si to nezprotivila :wink: !

Holky, muži jsou z Marsu, ženy z Venuše a děti jsou z nebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Sar no a kde je Mars a Venuše? Jo už mi to došlo, z vesmíru, tak soráč :grinning:
22. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Sanu - já jsem malou dávala po koupání a po šestinedělí i po spinkání odpoledne. Docela se jí to líbilo.

Holky co asi Verca - snad se to blíží ke konci .
22. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahóóóóóóój :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,

Very riodííííí, to nešlo nenapsat :sweat_smile: . Držím pěsti ať to jde jak po másle :sweat_smile:

Holkdy nakukává, ale to bych nebyla já, kdbych psala pravidelně :grinning:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz
riodí - rodí
holkdy - holky
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už jsem prostě moc dlouho doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak Verča nic??

Anežce už je dobře :dizzy_face: :dizzy_face: , už nemá teplotu, všechny výsledky vyšly negativní, tak mám radost. Nenašli nic ani v moči, ani na UTZ (ledvin, střev, slinivky, jater, žlučníku). Zkrátka zánět ustupuje a holčička už je zas usměvavé miminko. Zítra jí sundají kanylu z hlavičky a v pondělí snad šupem domů :wink:
Zatím ještě čekáme na výsledky ze stolice a z krku, prý tam něco málo roste, ale že to asi nemohlo být příčinou tak rozsáhlého zánětu. Takže spíš to skončí tak, že se to nezjistí, co to bylo.
Jediné "nenormální" je zvýšená plynatost střev, takže kolikové bolesti a svíjení, no ale to se nedá nic dělat a s teplotou to nesouvisí.

jo, jo, děti jsou z nebe :slight_smile:
22. led 2010 v 11:14  • Odpověz
pasení - na to jsem trochu kašlala, prý má být měsíční dítě na břiše hodinu denně?? To není Anežka ani teď, tedy jen když se tam sama otočí a užívá si to.
Tekže Věrko, když si vzpomeneš, tak dvakrát denně. A kdyby se jí to nelíbilo, tak bych to nehrotila :wink:
22. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Šári,tak u Tebe je to naprosto jasný,že z nebe. :dizzy_face: Ale u toho mýho uřváněte občas tápu,odkud mi to vlastně spadlo... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Dani... tak prima, že i UZ je dobrý... Ale stejně, ty teploty a nikde nic??? Jako to je dobře, ale nevysvětluje to ty příznaky...

Neli... koukej napsat, jak jste pochodili na kontrole :confused: ...
22. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Nakukuju před obědem :confused:
Dani, tak dobré zprávy :dizzy_face: i ty prdečky se snad brzo urovnají :slight_smile:
Dabli, držím palce, ať to vyjde :slight_smile: cítíš se dobře? Jako myslím v pohodě? Pozitivně naladěná?
22. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Holky za chvilku vyřážíme směr naši. Až pojedu kolem chrudimsné nemocnice budu mooooc myslet na Verču. Jo a taky jsem uložila pár fotek malé, abyste viděli jaké ho já mám raracha.
22. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoooooj,
koukám že je tu dnes rušno, přijela jsem s Kubištou z kalmetizace a návštěvy známé a koukám, že Míša se dnes konečně chystá na svět, Very tfuj, tfuj, ať to máš rychlý. Můj typ je, 3910g :wink:

Dani, koukám, že i u Vás je to veselejší, fajn, že je Anežce už dobře :wink:

Neli, myslíme na vás a dej vědět, jak kontrola :wink:

Sanu, já jsem s Kubíkem pásla tak 2x - 3x denně tak po 5ti minutách :slight_smile:
22. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Jusiiii no tedaaaa, tak ty vidíš, že tě vyvoláváme a ty se nehlásíš jo no to to........tomu říkám nekázeň!! Ale vše je ok, tak to je ok...

Věru, že by tam byli růžky....??? :sunglasses: Ale ne ne taky z nebe, růžky vystrčí každý špuntě jen někdy dřív někdy dýl.... :wink:

Dani, tak hlavně, že se Anežce daří dobře!!! :slight_smile:

U Very to musí bejt v plném proudu, když se ani taťka nehlásí.... na povel mamky samo.... :slight_smile: :confused:
22. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.