• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ja jen ze porad zadne spravicky, takze asi maj plne ruce prace :dizzy_face:
jinak paseni, u nas to byl boj, :confounded: vubec se ji to nelibilo, takze jsme pasli jen po koupani chvilicku, u toho jsme masirovali, to ma rada doted, zacvicili jinak pres den jak byla na dece tak se pak zacala pretacet sama z briska spatky na zada, jak se ji to nelibilo tak tohle se naucila hoooodne rychle... :grinning: jen aby nemusela past... :grinning:
22. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Tak tlumicim
"Ahoj Soni, tak ted zatim dobry, nechala jsem si dat epidural tak zhruba do pul 1 bude klid. a pak zase mazec. no dat to bud muset :slight_smile: jen nevim jak. dekuju vsem ze na me myslite. jak bude prcek tak dam vedet. zatim pa V."
22. led 2010 v 11:48  • Odpověz
"jo a dneska se rozhodli rodit vsechny, jesteze jsme prijeli rano, maju tu docela ficak"

takze very zatim v pohode, tak doufam ze to takhle krasne zvladnou i do konce :wink:
22. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Jéééé, tak dobrý, pak už to bude rychlý, Soni, napiš, že držíme palce, že je holka statečná :wink: a na Míšu se moc těšíme :slight_smile:
22. led 2010 v 11:51  • Odpověz
ja uz na to prisla, misak proste chtel v porodnici spolecnost :grinning: :grinning: :grinning: proto cekal az se rozrodi vsechny... :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:52  • Odpověz
jj, společenský už od narození :grinning: :grinning: :wink:
22. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Sanu, to mi nějak uniklo, že byla sháňka :pensive: .. No snad je vše OK, si na tebe pamatuju v loni, jak jsi psala, že tohle je takový divný období těhotenství, protože o tom drobkovi člověk nic neví, jen zase až na ultrazvuku a ten je až za 14 dní :fearful: .. Hlavně ani to břicho mi nijak zvlášť neroste, je furt stejný mi přijde. Ach jo. Už chci mít drobka venku :sweat_smile:

Very to víš že to dáš :slight_smile: !!!

Jsem nepochválila nově přidané fotečky dětiček, tak napravuju, jsem právě všechny okoukla :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tak jsme doma z angliny a taky jsme byly zaplatit dovču :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže v létě jedemeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Koukám, Very zatím nic...určitě to zvládne :dizzy_face:
22. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Proč jen do půl jedné bude mít klid????????????????????????? :confused: Vždyť má určitě napichnutou kanylu, tak proč jí "nedodaj" další dávku???? :fearful:
22. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak já se z toho po.eru... vypínají nám elektriku :angry: :angry: :angry: ... Zrovna teď!!!

No i hezké datum si Mišák vybral, tedy, stihne-li to dnes :wink: ...
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Sanu treba to tak Very myslela, jen špatne napsala.. :wink: . Když je kanyla, tak jí můžou přidat. Tys to tak taky měla, ne?
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Sar no sim tě, u nás vypínali jen jak chumelilo.

Jusi ještě tak 2 tejdny a už budeš špuntíka cejtit :dizzy_face: Sice ze začátku jen bublinkoávní, ale už to bude o něčem jiném :wink:

Jo jo epidural mi pak ještě 3x "doplňovali" od nabodnutí :sunglasses:
22. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Míša si vybral i hezký počásko..krásně jim svítí sluníčko :dizzy_face:
22. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
no holky je mi lito ale musime vyrazit do mesta, takze jestli misak vykoukne na svet tak se to dovite s malym spozdenim, nebo mozna od danci hned :sweat_smile:
22. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Sanu, já taky rodila asi poslední hodinu bez epidurálu, i když jsem je prosila o další dávku, je to prý kvůli tpmu, že by ženská pak nechtěla tolik tlačit, jako když má bolesti. Mě ho píchli taky jedom jednou a pak už nic.
22. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem zpět od dr.. Nejdřív jsem letěla k počítači, jak Very. No třeba to s epi lépe poběží. Už aby to měla za sebou.

NO z kontroly jsem rozladěná. Naše dr. během mé návštěvy vyřídila asi deset telefonů, malej byl dlouho, asi půl hodiny trpělivej, ale pak se mu už chtělo spinkat, takže začal děsně řičet. Dr. nám četla výsledky, když jsem na ně koukla já, tak jsem si všimla, že nejsou naše. :fearful: No, je anemickej, ale máme vysadit železo, jestli nebude líp kakat, má moc neutrofilů, takže někde běží zánět, no to asi v tom krčku. Pak má masivně eosinofilů, takže alergik. Nemám opravdu kromě té diety jíst ani žádné alergeny, jako ořechy, atd. No, už mi zbývají jen ty brambory a rýže. Ve výtěru z krčku nic nemá, takže se mu tam ani nepodívala, jestli to je lepší. V moči nic nemá, takže se ani neptala, jestli ty fleky na plíně má nebo nemá.
Přibral od úterka 100 gramů, ale protože nekakal, tak spokojená nebyla, ale nijak se k tomu nevyjádřila a neřešila ani příkrmy, ani nic.
Pak mě poslala pryč, ať jdu oblíkat, že má telefon. Sestřička mě objednala až za 4 týdny!!!! Stihla jsem se zeptat jen na očko, nemáme ani první hexu, prý stačí za ty čtyři týdny, no to už nám bude skoro 5 měsíců. Tak jsem z toho magor. :frowning2:
22. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
zdar, nedočítám, mám tu babičku, jen jsem odběhla předat zprávu od Verči (možná už to psal někdo jiný):

...teď zatím dobrý, nechala jsem si dát epidurál tak zhruba do půl 1 bude klid. A pak zase mazec. No dat to budu muset :slight_smile: jen nevim jak. Protože před epi jsem lezla po 4 a jsem v šoku kolik vody pořad teče, jak bude prcek, tak dám vědět. ...

začátek je, že odtekla voda, konec se týká Anežky, proto ty tři tečky.

Myslím na ní moc...

Kouknu později :slight_smile:
22. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tesi no mě už taky ta třetí dávak pak "nefungovala" těsně před tím než se zjistilo, že jsem se najednou otevřela, tak mi to akorát po 3 hodinách přesávalo fungovat......

No jedině, že jí to už nedopíchnou, protože viděj, že se to už blíží............. já že jsem měla až do večera "tu Verči myší díru", tak mi to asi bez problému doplňovali......
22. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Nejkrasnejsi ze vsech darku vklada zivot do kocarku. V jednom z nich ted sladce dycha, nase stesti, nase pycha. Oznamujeme ze dnes ve 14:30na svet vykoukl Michalek s mirami 3670g a 50cm. Mamka i malej jsou v poradku.
22. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Tak právě jsem to chtěla tlumočit,ale koukám,že Soni je rychlík. :wink: :grinning:

Ohromná gratulace Verče i jejímu manželovi,s přáním hodně lásky a zdravíčka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Obrovská gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , těšíme se na fotky :wink: :wink: :wink: !!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super, veliká gratulace!
ten kůň by neměl dostat nažrat :rolling_eyes:
no kdyz ho je potreba tak si chcipne mrzak jeden :angry:
ale nastesti misankovi to bylo jedno :grinning: :grinning: :grinning:
snad poslou fotecku aspon mmskou zatim at se pokochame, nechame je vydechnout a pak skusime zitra zavolat :sweat_smile:
22. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Přidávám se do zástupu gratulantů, konečně další ženich pro ty vaše holky :grinning:

jinak tedy Neli - no hrůza !
22. led 2010 v 15:59  • Odpověz
viď, zrovna když je to tak napínavý :angry: :sunglasses: :dizzy_face: Teda Veru, to je normálně na slzu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se normálně moc nerozněžňuju, ale dneska mě to nějak dojímá :dizzy_face:
22. led 2010 v 16:00  • Odpověz
jo a jinak ted miry ukazkove :dizzy_face: je to pasak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teda neli, asi bych tu dr. poslala nekam, hlavne jako tomu rikam fakt pristup :angry: :angry: :angry:
22. led 2010 v 16:01  • Odpověz
už tyden načuhuju, jestli už, a je to tady: veryskovi obr gratulka k mišačkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Tak je o další sanusátko víc :dizzy_face: Very obr gratulace, moc zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už aby byla fotečka :slight_smile:
Krásný datum, 22.01.2010 :slight_smile:

Kůň mršinovatej, když byl potřeba tak nefachal..... :angry:
22. led 2010 v 16:04  • Odpověz
já se též přidávám ke gratulaci hlavně veru brzké zotavení přeji a malému štěstí a zsraví do života
22. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Tak kdo byl nejblíž váze :confused: ???

Woblu... díky Bohu, za koně... ikdyž je někdy pohrkaný :grinning: :grinning: :grinning: ...
22. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.