• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
supeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem to psala na FB..meeeeeeeeeeeeegaaaaaaaaa oooooobrrrrrr graaaaaatuuuuuulaaaaaaaceeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A verča je teda borka, to zvládla rychle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Míry jsou tak akorát :slight_smile:
22. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Tak já taky, pořád nešel kůň, tak jsem byla jak na jehlách.
Verysku, obrávská gratulace k Mišánkovi, jsi holka šikovná :wink: , hodně zdravíčka, a ať Vám Míša dělá jen samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli, tak ta tvoje doktorka by zasloužila nakopat, k tomu se nemá cenu víc vyjadřovat :angry: .
Jinak Kubík měl oranžový fleky v plínce v porodnici, neřekli mi od čeho to je, ale řekli, že si s tím nemám dělat hlavu, že je to v pohodě a že to jsou jen soli. :confused:
22. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Neli... :fearful: :confused: Ke který Dr.chodíte???
22. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Jo a jinak já tipovala 3850,tak to jsem jaksi trochu vedle... Ale pro Veru byl určitě menší Míša lepší. :wink:
22. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Věrko, jo, to by mě teda taky zajímalo.... Neli co je to za doktorku?
22. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Věru... zcela jistě k "hrozný" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...
22. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Obrovskááááá gratulace, Very :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dřív mi nešel kůň :angry:
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Nelčo, to je teda mazec!!! Rychle pryč od takovýhle dr :astonished: :astonished: :astonished:
22. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Jo, já myslím, že neblíž byla Danča, ta myslím měla typ myslím 3450g, já byla taky vedle, no, vypadá to že Kubík zatím byl největší sanusátko :grinning: :grinning: , tak těhulky, kdo nás trumfne :grinning: :grinning: :grinning: (ne, fakt to žádný nepřeju) :wink:
22. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Verýsku, obrovská gratulace k takovému štěstíčku. Mišánek je pořádnej kes chlapa!!!! Přejeme mu hooodně moc zdravíčka do života.

A já tipovala 3650 g!!!! Možná jsem vyhrála. :slight_smile:

Chodíme na Duklu. No ona se mi jinak zdála dobrá, ale dnes teda rozhodně neměla svůj den. Ještě vydržím.
22. led 2010 v 16:17  • Odpověz
No já byla s kilama trochu vedle 3.840...........to by mi Very dala :grinning: Si myslím, že jí stačilo i těch 3,6 :sweat_smile:
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz
haha, já byla s kilama taky mimo :grinning:
22. led 2010 v 16:20  • Odpověz
22. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Verýsku obrovská GRATULACE :wink: :wink: tak mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě až běžel mráz po zádech když přišla sms :wink:
22. led 2010 v 16:40  • Odpověz
už jsem gratulovala SMS, ale ještě jednou: Very, gratuluju k miminku :slight_smile:
22. led 2010 v 16:43  • Odpověz
velká gratulace Verýskovi :dizzy_face: nešel mi kůń....
22. led 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahoj,co to co to.....Tak Verýsku,hodně zdravíčka vám oběma a přeji brzké zotavení :wink:
22. led 2010 v 17:26  • Odpověz
No tady to najednou utichlo.
Jste všechny z toho porodu tak zničený boco :grinning:

Mě tady Cel zanotovala do ucha, takhle ještě nebrečela spíš neječela, ale krkla si a je momentálně klídek.... Ale takové decibely jsem do ucha dostala naposeldy někdy v 15 když jsem si seděla na dydžině před reprákem :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: jo jo :grinning: :grinning: :grinning: je to sranda :grinning: jen ať víš, že ji máš :wink:
22. led 2010 v 17:38  • Odpověz
si říkám ta Véra je dobrá jak to dala :wink:
22. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Gab já to vím od 29.10. od půl osmé :grinning:
22. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Holky,všechny jsme snad dobrý,jak to dáváme,ne??? :wink:
22. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Klaudi zas dnes podezřele hodná... :confused: Se bojím,co chystá na noc... :sweat_smile: :grinning:
22. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Věru tak já doufám, že u nás je pro dnešek vybráno.....i když už je zase vzhůru, ale nekřičí na mě....
22. led 2010 v 18:05  • Odpověz
ještě nakukuju, hlídá manžílek.

Ne, příčinu zatím fakt neznáme... uvidíme ještě další výsledky, ale možná to půjde do ztracena. Ale myslím, že se to stává, zvlášť u takhle malých dětí... nevím. Ptala jsem se snad na všechno, zda to nemůže být z dvou deci příkrmu nebo tak, ale prý nemůže. Tak už nevím...

Dočtu večer. Užívejte si pátek (mě zítra manžílek přiveze hlt vína, ať to můžu třeba trošku zapít, to zlepšení). Teď už je Anežka naprosto v pohodě, dělá kraviny a tak :dizzy_face:
22. led 2010 v 18:07  • Odpověz
sanu a to jako máte za celý den vybráno jedním zakňournutím,joooo????? :confused:
22. led 2010 v 18:26  • Odpověz
no pri knourani vetsinou nemá vínovou barvu, tak to asi knourani nebylo :grinning: ale normalne to neznam vubec...
22. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Tak tomu říkám mateřská dovolená... :grinning:
22. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Very velilililililililikanánská gratulka k Míšáčkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Seš šikulka, přeji vám oběma móře zdravíčka

Neli to je tada síla s paní dr. :frowning2:

Dani myslím na vás a doufám,že už bude vše v poho a co nejdřív vás pustí dom :wink:
22. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Čau Bery, ráda Tě zas vidím.

No, vypadá to na propuštění v pondělí. S Anežkou už je zas legrace, dnes vydržela celé odpoledne vzhůru a dělala kraviny, tak mám radost. :wink: Jdu dočíst. Teď spí, je na vysílačce, já budu chvíli něco dělat (připravuju přednášku, tak se tomu musím trochu věnovat...)
22. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.