• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani tak to je supr :slight_smile: Jakou přednášku připravuješ? :wink:
22. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
ahoooooooooooooj
Very- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju a přeju jen to nej.Je to stejně zázrak nad zázraky.
Dani- paráda, že je Anežce dobře a , že půjdete domů. Co jiného si víc přát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bery- ahojda tak jak je???
22. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Bery... no, jak u Vás???
22. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Hlásím se od našich,
Verče i malému přeji hodně zdravíčky, mlíčka, lásky a Božího požehnání.

Jinak ve 14,30 jsem jela kolem nemocnice tak jsem byla kousek od toho zázraku zrození :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojda nám zamrzl net. :angry: Verýskuuu tak se přidávám obrovská gratulka :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj vespolek :slight_smile:

Přeji Verýskovi a malému Míšánkovi hodně zdravíčka, moře lásky a velkej náklaďák štěstí.. :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahojky všem
verýsku veliká gratulka k Míšánkovi
hodně zdravíčka vám oběma :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
jo jinak verunka už chodí sama skorok bez drže :slight_smile: a máme 10 zuzbů :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Velká gratulace Very, hodně zdravíčka všem :slight_smile:
Krásný fotky, Míša je fešák :wink: :wink: :wink:
22. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem se před chvílí vráti od Verunky a malýho Míše z porodnice.
Níže Vám popíši ve stručnosti jak probíhal porod.

5:50 - praskla voda a začal být doma poprask :astonished:
7:30 - dorazili jsme do nemocni a rovnou na příjem, Verunka měla takové kontrakce že tam málem nedošla
9:15 - už jsme byli na porodním sále, občas jsme se zasmáli a více to proležela Verunka na postely a samá kontrakce asi po 2-3 minutách
10:45 - Verunka dostala epidural a tak se jí po tom trochu ulevilo asi tak na 1,5 hodiny. Doktor byl překvapenej jak je maminka hubená, asi tak 5x jí to řekl. Při vpichu se zaučovala nějaká nová doktorka, tak se to trochu protáhlo asi tak na 20 minut, ale potom bylo dobře :slight_smile:
asi tak nějak v 12:15 přestal epidural nějak působit a tak dostala Verunka druhou dávku a tak bylo zase na chvíli klid
cca 13:45 - přišel doktor a uděla prohlídku, řekl že epi ne a nasadil kapačky na vyvolání kontrakcí
14:00 - další prohlídka, ještě ne
14:10 - Verunka na záchodě a pak rovnou na kozu
14:30 - Míša je venku, 3670g a 50 cm, měl 3x omotanou šňůru kolem krku, ale jakmile mu jí odmotali tak hned začal křičet- vše je v pořádku

Tak asi tak nějak prbíhal porod.
Do alby jsem vložil pár fotek.
Jinak Verunka byla moc statečná a šikovná, bude to dobrá matka, ale zatím druhý ještě nechce a dlouho prý nebude chtít :slight_smile:

Mějte se pěkně a ahojky Manža
22. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
jo jo krásná fota :wink:
22. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Manžílku od Verči, děkujem za popis!

Fotky jsou nádherný, Míša je takovej uzlíček...

Tak si to užívejte, hrozně rylche to letí...

Holkdy, pro pobavení, na stejném přebalováku jako v porodnici, ale teď se mi tam Anežka nějak nevejde... aby se vešla, když má o 20 cm víc... a já myslela, že tady na dětském mají menší přebalováky, než mi to došlo :slight_smile:)
22. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
krásné fotky, malej je krásnej
:slight_smile:
22. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Děkujeme za info :slight_smile: takhle to má být..z porodnice, šup šup na koníka a dodat fotky :dizzy_face: a až pak zapíjet :grinning:

Míša je krásnej :dizzy_face: a Verča teda vypadá v pohodě :slight_smile: je šikula, jak to zvládla :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
Holky já jsem hotová :sweat_smile: fotky od Verunky moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: a já jsem z toho mimo.Nějak si začínám uvědomovat co mě čeká :confused: :sweat_smile:

Jinak malej Míša stejnej jak v mém snu :wink: :dizzy_face:
děkujem za fotečky :wink:
22. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Verčo veliká gratulace, hlavně přeju zdravíčko to ostatní přijde samo
22. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Krásný fotečky, děkujeme tatínkovi. Míšánek je kouzelnej. Je to nádhera a Very je zasloužilá maminka. Tak hodně zdraví celé rodince. :dizzy_face:
22. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
no malej misanek je kouzelnej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja si tady u fotek pobrecela, povzpominala... :dizzy_face: jen teda v casce nejdrive prcka ocisti az pak davaji prisat... ale ono je to jedno,
very statecna holka, takovou s tim hadrem na hlave mam nekde taky :grinning: chvilku pred tim nez jsem stihla rict ze se poroucim do vecnych lovist... :sweat_smile:
no uz se tesim az si ho pomuchluju :dizzy_face:
22. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
tyjo holčiny, mě ta SMS od Verči normálně dojala... a malej je fakt krásnej

Dabli a ostatní snažilky, držím palce, ať z Vás jsou brzy taky maminky takových uzlíčků :wink:

Jdu spát, zítra kouknu, ale tady u PC je zima, takže jen když malá bude spát... což čertík asi nebude, ale to neva, tak kdyžtak budu odpol :wink: Užijte si víkend.
22. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Skvělý popis,krásné fotky,zdokumentováno vše-bezva práce.Společná fotka s uzlíčkem lásky nemá chybu a Verysek vypadá úplně v poho,jsem naměkko.
22. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Taky chválím podrobný popis i krásný fotečky. :dizzy_face: Mišánek je teda kus chlapa,ale Veru vypadala hodně statečně a určitě to zmákla v poho...
Tý jo,jak to letí... Není to tak dávno,co jsem to dávala já... A i když jsem to měla velice rychlé,jsem fakt ráda,že to mám za sebou. :slight_smile:
22. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
No já se přiznám, že jsem z toho opravdu hotová. Úplně jsem se rozbrečela, když jsem viděla malého Mišánka,ale i Verču , která se mnou seděla na srazíku jako snažilka a teď je z ní maminka. Jojo ta melancholie mne zase dostala......
22. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
Ahojky holky,
Verysku moc velká gratulace k vytouženému mimískovi, krásně popsaný porod................mám slzyčky na krajíčku...........přejeme mocičky moc zdravíčka všem............ :slight_smile:
Nám to taky uteklo, malej už oslavil rok a měsíc a půl cupitá............je to kus chlapa.
Všem snažilkám držíme pěstičky a maminkám pevné nervíky...papá
22. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
Velikánská pochvala tatkovi Mišáčka,krásné fotky,supr infoška,ještě jednou obrovská gratulka :wink:

Holky mi jsme byli v Brně si pro výsledky genetiky,imunolog., hormon. profilu a všechny výsledky OK. Dr. říkala nadějě je, doufat, věřit,já zatím ted 5 IVF nechci,tak jsme se dohodli na IUI bez stimulace.
23. led 2010 v 00:49  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak tady u nás už je pohoda. Anežka pěkně spala a já taky, vstávaly jsme před osmou...
No a taky je tu nuda, normální nemocniční sobota... odpoledne přijde manžílek, tak bude líp.

Užijte si víkend. :wink:
23. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj na sobotu...

Věru, jasně... v síni slávy jsme všichni :wink: ... Za největší plašmušku jsem měla Sanusku a panečku, jak byla statečná!!!

Verys už to začalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Fotoseriál úžasnej!!!
23. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Teda velká pochvala panu manželovi za vyčerpávající a bleskurychlé info :dizzy_face:
Stejně je to úžasný, když je z dlouhodobé snažilky najednou máma :dizzy_face:

Dani, držím palce, ať můžete brzo domů :slight_smile:
Blani, moc vám fandím, vždycky se alespoň jednou za čas ozvi, jak se vám daří :slight_smile:
Gabi, to dáme, budem hekat paralerně :grinning: ikdyž já mám výhodu, že ještě netuším, co mě čeká :sweat_smile:
Čepi, jak jste si užili oslavu?
23. led 2010 v 10:04  • Odpověz
krásnou sobutu,
jako na potvoru mi včera nešel "koník" :confounded: .

verýskovi mooooooc gratulujeme.Tatínkovi samozřejmě taky :slight_smile: .A Mišánkovi přejemi ty nej nej rodiče.
23. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj děučata

Novopečený taťka podal bezchybně infošky, super. Fotodokumentace perfektní a já zatím ničí podobu nevidím, těším se jak se bude Mišan klubat :dizzy_face: Jakoooo na koho bude podobnej...

Kdo je další???? Gab?

Sar prej Plašmušku :grinning: ALe jooo já se za to nestydím, nerada jdu do něčeho kde nevím co čekat :wink:

My jdem na o, tak to jdu chystat, tak teda zatím pa a přeju fajne sobotu :sunglasses:
23. led 2010 v 10:17  • Odpověz
No jo čoveče, asi Gab a já :confused: ale ještě je čas, ještě tam ty naše potvůrky musí zůstat... no a pak asi Jusi :slight_smile:
23. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.