• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj :wink:
Artep- vše nej k narozeninám :slight_smile:
Sanuska jela obhlížet kočárek, s jakýma informacema asi přijede :dizzy_face:
Danča opět v jednom kole, ty máš teda výdrž :grinning:
A koukám, že se Artep s Evčou drží, jen ještě chvilku holky vydržte s prckama v břížku :dizzy_face:

Koukněte na to ty prckové jsou bezva ...http://www.plavani-zabicka.cz/plavani-kojencu-a-batolat/
5. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ty jo Soni to je vážně pěkné :dizzy_face:
Jé Péťo, ty máš narozky - tak všeho moc nejlepčího :grinning:
Dani, my máme tu chaloupku v Kounově :sunglasses: jsme tam chtěli jet pálit seno a ono má lejt jak z konve :rolling_eyes:
jo a ten recept není ode mě, ale dělám je velmi podobně - podle receptu z Ona DNES, kdyby se vám nedařilo, tak vyštrachám :slight_smile: jinak my se už druhý den hádáme, jestli dnes k večeři bude zelňačka bílá nebo červená :grinning:
ještě jsem chtěla reagovat na víc věcí, ale nějak mi to vypadlo :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
aknel, hezkýýýý :dizzy_face: vy neuvažujete o plavču? my jsme od 6 měsíců začly chodit :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Luci- jj chtěla bych s malým chodit, v Přelouči to paní provozuje přímo doma. Mají přímo v baráku bazén :dizzy_face: Musím se na to už poptat aby jsme začali.
5. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz
aknel, jj, o tom jsem slyšela :wink: my chodíme do HK :wink: je to boží, jak se ty malí prcci potápěj :dizzy_face: s náma choděj do kurzu 2 letý děti a ty už samy plavou a potápěj se, skáčou do vody...vůbec se nebojí :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
No, uvidíme. Právě, že malej je do vody vžycky tak natěšenej, co se narodil tak ještě ve vodě ani jednou nezabrečel. Je to takovej vodní živel - zatím :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Evi... to je mega pupajz :astonished: :grinning: :wink: !!!

Sanu... taky jsem zvědavá s čím přijecháš z HK :wink: Ten X-lander se mi taky moc páčil i ho v obchodě vychvalovali, ale jak psala Luuc... v reálu asi nic moc.

Artep... vše nej :wink:

Aknel... plavčo je boží :dizzy_face: ...

Žofi ještě zůstává, ale třeba je o víku pustí... Jo a prej, že největší hlava... :grinning: :grinning: :grinning: Sanu, to mi připomíná ten "hlavolam" s melounem a dírkou jako citron :grinning: :grinning: :grinning:

Já zase vyrazila na prochajdu. A musím říct, že se s kočárkem nesu jak pětník do záložny... Si to užívám :dizzy_face:. Co jsem shledala, že kočárek drncá, s Mari to kapku vibruje, ale asi jí to nevadí... pokaždý jak vyjedem, zavře oči a už ho bere :wink: . A další věc, je hůř přístupnej košík. Musím se naučit co, kam a jak :wink:...
5. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
sari, vždyt se nos :dizzy_face: taky si pamatuju, jak jsem se nosila, jak páv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těším se na fotečky s kočíkem :dizzy_face:

Já mám uklizeno, dávám si kávičku a koláč :dizzy_face: pak si vyfučím háro a snad už dorazí manža
5. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky tak jsme spatky... :grinning:
sarii nene stehovat se tam teda nechci to bych se urco skoro byvale "rodine" urco nevyhla :confounded:
koupili jsme drevenne housenky, eliska dostala i pistalku at trenuje foukani, k obidku jsme meli skvelou koprajdu od babci...
arti taky preji vse nej :wink:
jo a taky se pridavam k tem co X-landra nee :angry:
woblu co je pekne? :confused:
sarii tak to mame stejnej problem s kocarkem... ale je to zvyk maly to drncani rozhodne neva a ty si zvyknes jezdit s nim normos :wink: a kosik obcas taky nacvicuju spartakiadu jak tam s nakupem ,je sice velky ale hur pristupny :sweat_smile:
5. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
jo a holky orlicke znate sedlonov a tu uuuuuuuuuuuuuuuuzasnou "skalku" tam? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj berušky!
Nakukuju jen na chvilku.... Letím od našich-jen jsem se stavila vybrat poštu ze schránky a kolem 16h má ke škole dorazit Terka ze školy v přírodě,tak ji pojedu vyzvednout.
Letmo jsem jukla,ale opravdu nijak podrobně.Je toho na čtení moc.Jen jsem zahlídla nějakou zmínku o srazu.Tak pokud by to bylo možné,já bych raději ty Pardubice a doufám,že teď už mi do toho nic nepřijde a budu se moct zůčastnit.Jelikož jsem na neschopence s neomezenými vycházkami,můžu kdykoliv. :wink:
5. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
soni,já chci vidět ja ti to sluší,ale chce to po mě nějaké heslo a uživ.jméno... :sweat_smile: :confused: :fearful:
Prosím,písni mi do IP
5. čer 2009 v 15:24  • Odpověz
Věrko, skoro "osobně" Ti gratuluju ke zdravé holčičce :dizzy_face:

Sanu, u x-lenderu nejde dát sedačka proti směru jízdy (aspoň do modelu 2008), tak to rozmysli :wink:

Bezva, takže Maruška u Šedivin, Wobludka v Kounově, koukám, že příští srazík může být třeba na Prázovce - a kdo nezná, aspoň pozná :wink:

Jdem volit a ještě do města. jo, večer mám manžílka doma, takže tu budu sporadicky...
5. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Arti, taky se připojuju k přání všeho nej k narozkám :dizzy_face:

Věru, gratuluju ke zdravé holčičce :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Děkuju holčičky!
Možná jste ve středu navečer slyšeli tu šílenou ránu až k vám... Jak mi spadl ze srdce balvan. :dizzy_face: Normálně jsem se tam skoro rozbrečela.
Pan Dr.Eliáš je strašně sympatický.Hezky mi u toho povídal.Ale přiznám se-když jsem měla tu čest ho uvidět,myslela jsem si,že je to nějaký údržbář od výtahu... :confused: :sweat_smile: Takový úplně obyčejný chlápek ve svetru...
Dělal mi obyčejný UZ,ne ten 3D,ale dal mi tři kráááááááásný fotky.Bohuel mám foťák ještě u našich.Zítra se zase nadobro navracím,tak přefotím a poprosím někoho ať hodí do albíčka.(Fakt jsem jak tele,že jsem nepochopila jak se to dělá. :sweat_smile: )
5. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Věru, Eliáš dělá jen ten obyč UZ, ne 3D :wink: to je dobře, že ti to všechno prouzkoumal a ulevilo se ti :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Jo,Soni-nový sestřih je teda parádní.Moc Ti to sluší je to opravdu velikánská změna.Jen bych možná ještě přidala víc na sytosti barvy.Ty jsi dřív měla takovou ohnivě rezavou a ta si myslím byla naprosto super a tomuhle účesu by dodala na ještě větší atraktivnosti. :wink:
5. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Gabi, nemáte náhodou škodu Roomster?? dneska jsem jeden předjížděla a řidička se mi zdála povědomá :sweat_smile:
5. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
Aha Luci.To jsem nevěděla.To nevadí.I tak to byl pro mě "řivotní" zážitek.Hlavně když mi hned na začátku řekl,že je to krásná a ZDRAVÁ holčička. :dizzy_face:

Berušky,už jste něco domlouvaly hledně toho srazíku? Já bych fakt měla velký zájem přijít... Těm co byly na předminulém v H.K.jsem něco vyprávěla a mohla bych zase doplnit...
5. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
"životní"
5. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Věru, pro mě to taky byl nejhezčí UZ za celý těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatím se místo ani přesné datum nedomlouvalo :wink: jen doufám, že tou dobou nebudu na dovče :frowning2:
5. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Jedu pro Terku a na přijmu budu zase zítra.Kdyby něco k tomu srazu-prosím do IP.Dík a zatím pá! :wink:
5. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Tak zase nakukuji, dortík máme s Ani hotový, teď jsem je vyslala na třešně a až odvolíme, tak bude kolektivně zavařovat. No všichni se tvářili hrozně nadšeně, ale pak by si kompot dali :slight_smile:
Holky díky za přání, už budu pěkně stará větev, tak ani nevím jestli je k čemu gratulovat.
Věru jsem za tebe moc ráda, že vše dopadlo OK a že gratulka že budeš mít doma 2 holčičky ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi tak to holčičky měly krásný váhy v 33tt ... ty moje měli (nebo měly) na konci 32tt 1648 a 1577 g, tak doufám doufám, že budou hezky přibírat, nebo je hezky donosím do 38tt a budou krásně dopečený.
Já sladké nejím vůbec, radši ... ovoce tak střídmě, dopolko ke sváče třeba nektarinku a jako druhou véču třeba v 19 hod. pomeranč. Nějak jsem si na tyhle svačiny a 2. večeře zvykla a docela mi to vyhovuje.
Jdu vyrovnat myčku a narovnat sklenice abych je opláchla a pak hodím na chvíli nožky hore, než přijdou z třešní.
Zatím pa pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Dani, se srazíkem na Prázovce to beru!!!!! :grinning: A klidně můžem pak spát u nás na chalupě :wink:
Jinak my dneska vybrali kočárek :dizzy_face: Jsem strašně ráda,že to mám za sebou a jen čas ukáže, jestli to byla dobrá volba :wink:
Jdu teď stěhovat věco do šatny a tááák moc se mi nechce :sunglasses:
5. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Soni, no že Ti to sekne :wink: :slight_smile:
Tak my máme odvoleno a jdu dělat s mamkou byznys - já natrhám třešně a ona udělá bublaninu :dizzy_face:
5. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Sonui, já chci taky do IP heslo:slight_smile:
Woblu, taky jsem už odvolila,tak to mám za sebou :wink:
5. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Prázovka, Prázovka... něco mi to říká... kdepak to je???

Maru, určo jste vybrali dobře :wink: . Budeš spokojená! A jakou barvu?

Holky, tak to já sama ještě nezavařovala :astonished: .
5. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Helou, tak jsme doma, těsto na bramboráky připraveno a jdu dočíst :slight_smile:
5. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojda tak já dělám o jahodách a třešních. Mám toho plné zuby ale ta mňamka za to stojí. :grinning:
5. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
No Sanu... tak jak jste pořídili???????????????
5. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.