• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sar,prvního mám nástup,takže už za týden a druhýho bych měla jít. :confused: Žužu labůžo mi přišel email,je to o animovaný,čerpáš toto slovo odtud?
Andi,takže by nová dvojčatovka?Jé to by bylo krásný. :wink: Tak odpočívej.
24. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahojda tak jsem jsem si chvíli poležela.Dcera má zítra narozky tak jí dneska přišli kámošky tak je chodím krotit.Manža je má dneska toho krotit zatím nemusím.a navíc jede za chvíli do práce. :wink: Ahojko tak at je o.k. nástup i výstup.Jinak dvojčatovka to neé.Aby to nebylo spíš Pregnylovka.Uvidíme. :wink:
24. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Hoj!
Taky se hlásím.Byly jsme na chaloupce-já a Klaudinka.Terka je od pátku u táty,tak teď čekám,kdy dorazí a zase to začne...Nachystat aktovku,kouknout na úkoly...
Na chaloupce bylo krásně.Včera den jako malovaný.Blankytně modrá obloha,bezvětří.S Klaudískem jsme byly na velké prochajdě,pokochat se zimní krajinkou. :dizzy_face:

Myslím na Verču,na Dani... :wink:
24. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Taky píšu jak tatar ne žužu,ale žužo labůžo.
Holky,prosím o radu se mi udělal dole nějaký vřed či co a jednu půlku pysku/no to je hrozný označení/ radši snad prcky mám nateklou,bolí to jak čert a nevím co s tím,nemáte některá zkušenost?Dík za radu.
24. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ahojky,
tak my jsme dnes meli taky moooc hezky den, meli jsme navstevu, dali jsme obidek, kureci prsicka se susenymi svestkami, jablicky a merunkovou marmoskou, bylo to mnamky mnam, pak cajicky, hezky jsme pokecali... prdka byla nadsena, behala porad od jedneho k druhemu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a pristi ikend snad bude opacko, jen s jinou navstevou... moc se tesime... :dizzy_face:
verus ale ta chaloupka, to musi byt krasa ted, sice je zima jak v ruskem filmu, my radeji zustali dnes uplne doma, ale ta krajina ted musi byt parada ... :dizzy_face:
24. led 2010 v 17:28  • Odpověz
To jo,Soni.Fakt krása,i když paradoxně tady je sněhu ještě o trochu víc,než tam.Ale tam je ten sníh takový čisťoučký a netknutý. :dizzy_face:

Jo a mám info,že se prý Provazníček začíná objevovat v pardubické porodnici.Tak to si tam sakra polepší a v Čáslavi ještě zapláčou... :slight_smile:
24. led 2010 v 17:55  • Odpověz
hodila jsem dvě víkendový :wink:
24. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Andi, to vypadá dobře :wink: 11. den je OK, podle mě.

Věrko, hezký fotky.
Čepeček, taky jsem zkoukla fotky, moc hezký.

Verča mi nepsala - ale já jí psala dotaz až kolem páté, nestíhala jsem, byly návštěvy.

Večer možná už nebudu, ze 4 pacientů je tu rázem asi 10, zítra se trhají mandle, takže je tu moře mamin, které chtějí na FB. Tak mi to asi už nevyjde.
Když ne dřív, ozvu se zítra (snad) z domu. Zítra ještě krev a když bude zánět pod 10 (sestřičky znají), tak jdem dom.

Pěkný večer. :wink:
24. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Načuhuju, manžíl mně nainstaloval novou "7" a jsem z toho krapet mimo...

Ahojko... žužo v mailu jsem neobdržela... A žužu si spojuju s tím sladkým cejclikem z pouti :grinning: ... Jo a raději si s tím "oparem" zajdi... A pokud to bude trvat, tak o tom informuj v nemocnici... možná by ti OP odložili :confused: ...

Věru... chaloupková pohodička je prima :wink: ...
24. led 2010 v 18:30  • Odpověz
verusko, no min, ono je ho tam asi stejne dost, ne? :dizzy_face: a zavidim :sweat_smile:
jo jinak uz jsem site rozhodila a ja na to prijdu co se stalo nestalo, a proc se prestehoval jinam :grinning: :grinning: :grinning: no ale ma to tam klucina teda dal nez sem no, to se doma uz opravdu moc vidat nebudou :sweat_smile:
danco drzime pesticky :wink:
24. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj,

Věru no to snad ne on je v Pardubicích??No to by mě ve snu nenapadlo :confused: Koukla jsem na fotky a moc Vám to s Klaudinkou sluší :dizzy_face: :dizzy_face: kukadla má miminčiny :wink: :dizzy_face:

Andi testík pěkně viditelnej, já myslím, že to pregnyl nebude, ale mímo :wink: :wink:
24. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Co myslíte,může se dole použít černá mast?
24. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Holky zítra na nás myslete.Adélka nastupuje do školky :frowning2: .Super představa jak Adélka bulí ve školce a já před školkou.
24. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, jsem stále dost nachřapaná, ale do práce musím. Holt všechno od dětí chytím. Jinak mi je už dva dny divně. pobolívá mě podbřišek a natahujou mě určité pachy. Stále beru prášky na ty prsa, ale stále se můžu udrbat ach jo.

Andi to už si myslím, že pregnylovka je pryč. Držím pěstičky :slight_smile:
24. led 2010 v 19:29  • Odpověz
holky uvidíme.Zítra zkusím testnout co tam vyleze.Akorát mám jinej test. :wink: madli tohle znám páč syn děsně brečel až jsem musela odejít a pak byl ve školce v pohodě ale asi týden ty rána kdy tam nechtěl a brečel a já pak taky.Pak si zvyknul.U dcery to bylo v pohodě viděla děti řekla ahoj a už byla ve svým živlu.Každý to prožívá jinak tak držím pěsti at to zvládnete. :wink: Dani tak at je krev v pořádku a můžete jít domů. :wink:
24. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Madli, moc držím palce na tu školku!!

Ahojko, maž co máš ozkoušené (i když na tom třeba píšou, že se to "tam" nehodí). A možná bych s tím vyrazila za doktorem, radši...

Verča se mi neozvala, asi má plné ruce Michala :grinning:

Dobrou :wink:
24. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
madli,taky to znám. :cry: Já jsem dávala Terku tenkrát na 5 dní v měsíci.Víc se nemohlo.Ale já ji tam strkala rovnou i na spaní - když už jen na 5 dní,tak sakum prásk,abych si doma taky stihla něco udělat a zařídit.No a ona nebrečela přede mnou,ale jí to stejně poznala.Chodila jsem si pro ni těsně po spaní a ona vyšla z tý ložničky,já poznala,že musela dopoledne brečet,ale ona když mě viděla,přes ty červený očička hodila křečovitý úsměv a snažila se to zamaskovat.Beruška nechtěla,abych se kvůli tomu trápila a já byla úplně naměko,že ve 3 letech takhle uvažuje. :dizzy_face:

S černou mastí neporadím. :sweat_smile:

Andi-na zítra budu držet pěsričky

dabli-zvláštní příznaky... :fearful: :confused:
24. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
jí - já

pěsričky - pěstičky

píšu jako tatar :sweat_smile:
24. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jůůůů, další várka od Lázni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
no misanek uz plaval... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kouzelny, tatku chvalim :wink:
24. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky kočky,

tak jsem dneska byl zase za Verunkou a za malým Mišákem, je sladkej a celej k zulíbání.

Včera proběhlo první koupání, tak jsem z něho vložil fotky do alba.

Verunka Vás všechny pozdravuje, nejspíše půjdou domů v úterý a už se moc těší.
Jakmile dorazí domů, tak Vám napíše.

Mějte se pěkně a ahoj manža
24. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ono s tím testováním po ivf je to vždycky loterie, třeba len u nás v nadvěcovkách měla pregnylovku ještě 14 dní po OPU (testovala ze srandy, nedošlo k ET), ale na druhou stranu naděje je veliká, spousta holek by ho 11.den po ET/KET měla taky jasně negativní :wink: Takže drtivá většina z nás před krví testovala a věřila :dizzy_face: Holt jsou to nervy, ale to všechny dobře známe :slight_smile:
Koukám nové foto Míši, krása :dizzy_face:
Ahojko, černou mast neznám, takže nevím.... kdy máš vůbec termín operace?
Dabli, ty máš jít kdy na kontrolu?
24. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
no tak u nas uz se napul spi, prdka v postylce, holky plysove na me, a ja uz taky pomalu odpadavam... :unamused:
zitra musime vyridit postu, musim odnest balik, koupit nejake drobnustky do kuchyne pro prdku... no snad tam neumrznem cestou :sweat_smile:
takze pro dnesek se loucim dobrou vse a danco vysledky pod 10 :wink:
24. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jé Michálek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no nádhernej :wink:
24. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
U nás už to taky chní. :pensive: Já ještě chvíli budu a u toho budu "ždímat" do odsávačky.Potřebuju udělat babičce zásobu do mrazáčku,abych mohla vyrážet na plesíky a ona aby pěkně hlídala a dávala z lahvičky :slight_smile: .První mám 6.2. a už se strááááášně moc těším.Akorát si asi sebou budu muset odsávačku taky přibalit a jít si "ulevit" na toaletku,abych tam přímo na parketu po určité době neexplodovala. :grinning:
24. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
jo a samo že chválím Mišuláka :wink: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Věrko, tak s tím explodováním to znám... jsem se Vám nechlubila, že malá 20 hodin nejedla?? jak jí nebylo dobře... takže jsem majitelkou pístové odsávačky a jsem za to ráda. Že já (kr.va) si ji nekoupila dříve. To noční mordování mi dalo zabrat... ale nedalo se nic dělat, mě by fakt praskly...

Jinak každému doporučuju mít doma Paralen čípky (samo pro děti, ne pro sebe), mě Anežka Panadol zvracela a to se horečka sráží těžko... po Paralenu měla za 2 hodiny o 3 stupně míň, ne o 3 dílky, ale o 3 stupně.

Psaly jsme si teď s Verčou, ale koukám, že už drahého popohnala (jak mi slíbila) a on vložil fotky, anebo to on udělal poctivě včas a my jsme to jen po telefonu jistily :slight_smile:) taky mi psala, že v UT asi dom, dle žloutenky

Mišák je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: ¨

Mám 88 stran přednášky (v power pointu), tak teď to ještě odpřednášet - 6/2 - Věrko, budu na Tebe vzpomínat večer, jak si užíváš na plese, to já budu úplně mrtvá, mám to od 9 do 5 večer, už teď se toho děsím...

A jdu spát. Dobrou :wink:
24. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dík Dani.Užívat si to teda budu i za Tebe. :wink:

Mám vyždímáno 35ml,což si myslím,že je slušný,tak to přileju do kelímku v mrazáku a jdu chrupčit.Klaudi není Cel,tak budu mít sny do rána min.se třema přestávkama. :grinning:

Pá a dobrou všem!
24. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Čus holky,
tak hlásím, že "tajné" AID tj. IUI s dárcem a clexanem zase nedopadlo. Nu což, Agi,ta "motyka" asi čeká na tebe :wink: (vycházím z pořekadla, když pán bůh dopustí i motka spustí - u mě po 2 měs. píchání clexanu nespustila). Zítra mám dostat MS, v pátek to bylo 14 dní od akce a dnes na odpo na testu nic, takže já fakt čekám na vnoučata :grinning:

Andi - asi blbý, ale já vsázím na pregnyl - vyčkej času jako husa klasu - věřím, že až bude tímík tak ty dětičkové vylezou (nejdříve 8mý den od), ale já coby testovatelka profi opravdu pátý den po KET či ET měla vždy //, ale opravdu pregnylové- pak vymizely a přišly ty, v mém případě, biochemické :sweat_smile: .

Dani - třikrát sláva za streptokoka!!! Teď už jen samé klady a pozitiva . . .

Jo, a kdy že budou ta vaše robátka dost velká na "tábor" u tety Páji???? Hlásím, že letošní koupele v Orlici, bohužel se zpozděním kvůli sádře, byla zahájena :sweat_smile: Rozráželi jsme kvůi tomu ledy, ale z vody se kouřilo jak byla teplá (ostantě při -20 st řeka tekla :slight_smile: )
24. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
motka = motyka :grinning:
24. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.