• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky: hele, jestli můžu radit, jdi k doktorovi, nejspíše to bude absces bartolliniho žlázy. Obyčejně se to v krátkodobé narkóze nařízne, vypustí se hnis a zavede se drén s léčivou látkou. Takhle se ti to bude jen zvětšovat. Teda pokud to není pouze velikosti hrachu. To občas mívám i já, ale do druhého dne se to ztratí. Tak hodně štěstí a ať tě to brzy přestane bolet. :wink:
25. led 2010 v 06:01  • Odpověz
Ahoj... pracujícím začíná jejich 5 dní :grinning:

Pavli... co to je??? Jsem v mírném šoku??? Nerozumím... Nebo rozumím, ale nechápu :confused: ...

Věru... :grinning: :grinning: :grinning: prej si ulevíš záchodku :grinning: :grinning: :grinning: ...

Dani... vidíš, odsávačka je bezva vynález :wink: !
25. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno. Mám tu pomocnici na klíně, jen jsem dočetla a zas pádím.

Pavli, chjo....

Pracujícím ať to uteče!

Po velké vizitě jdem (snad) dom. Takže se ozvu z domu.

Pa
25. led 2010 v 09:12  • Odpověz
:grinning: tábor u tety Páji :grinning: my včera jezdili na sáňkách já s pupkem kormidelník, za mnou tříměsíční synovec v korbičce a vzadu stál manžel, abychom nepřepadávali, pochopitelně jsme mladýho jednou vyklopili :grinning: (celá korbička si jen kecla na bok, takže jsme z něj ani nemuseli oprašovat moc sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) no vidět to sociálka, tak mě zbaví rodičovskejch práv hned v porodnici :grinning:
25. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj při pondělku :wink: ,
přeju všem pracujícím, aby týden rychle utekla, protože v tomhle počasí je asi pohybovat se venku (byť jen cestou do prace a zpět) asi pořádný vopruz :confounded:. S kočárkama se v tomhle asi venku nejezdí, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:?

Sari, to je pohoda být doma, viď :sweat_smile:

Woblu, ty jsi takhle akční :grinning:!

Dani, hlavně že už jdete domů a malá je v pořádku :slight_smile: . Jak jsem četla, že má Anežka 40 teplotu, bylo mi z toho ouvej. No jo, první "velká" nemoc je úspěšně za váma :wink:

Ahojko teda zní to docela nehezky :confounded:. Půjdeš to někam ukázat jak radí ladyb?

Co ta Andi??

A Wobludka jde zítra s Míšou domů :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojda tak je pořád stejná. :wink: Pavli díky za radu tak ted budu testit až v pátek radši pokud teda nepříjde ms.Já minule testila 6 den od Et a byly tam dvě a už zůstaly ale pokaždý to může být jinak.Ještě že Vás holky mám.Pak to dám do alba ted jedem s dcerou na očkování to má k narozkám :grinning: Dani tak šup dom. :wink: woblu myslím,že nejste jediný s tím sánkováním.Padali jste do měkkého. :wink:
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Wobka si válí šunky doma :wink: Míšu má Verča :dizzy_face: :grinning:
Andi, to je rozumné :slight_smile: ale nechceme Tě strašit, rozhodně je to na dobré cestě :wink:
Danča už by mohla být na cestě domů, předpokládám, že kolem oběda se ozve :slight_smile:
25. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, zase nějak nestíhám. Oslava byla super, odpoledne měl bráška pozvaný kamarády a navečer a v noci jsme měli oslavu pro domácí a bylo to super, povídali jsme si a hlavně vzpomínali , jaké to bylo, když jsme byli ještě všechny děti doma:slight_smile:
Madli- jak dneska školka?

Andi - já myslím, že by to mohlo být mimi.

Rychnov.- tak to je dobře, že vás pouštějí domů. Moc jsem na Vás myslela.

Veru - Mišánek je nádhernej- ještě jedno gratulace.
25. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Jusi... je to fajn, nemuset do práce. Ikdyž bych občas pro zpestření i docela ráda šla... Ale vstávání v 4:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Wobludko, předpokládáš správně, kolem oběda se ozvu, ale ještě z nemocnice. Vizita byla později. Ale jsme propuštěni :slight_smile:
ATB do pátku, ještě kontrola a pak už snad bude chvíli zdravá...

jj, máme za sebou první "velkou" nemoc - a že nás pořádně vyděsila... navíc ten streptokok tam sice je, ale pravděpodobně nebyl příčinou, takže tak...

díky moc všem za držení palců!! :wink:
25. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Čepečku vyjste měli oslavu. Jéé, ja bach si tak dala chlebíčky, jednohubky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Sari si říkej, že někdo tak vstává do práce, ty máš práci doma a nikam aspoň nemusíš :sweat_smile:

Dani, tak jsi ještě dostala i oběd, aspoň nemusíš hned vařit :slight_smile:

Holky jak je to s tém genetickým ultrazvukem u dr. Eliáše? Do poradny jdu příští týden, to budu končit 16 tt, a tak nevím, co je to dál. Ten velký ultrazvuk u gyndařů ve 20 tt se dělá automaticky všem, ale když chci ještě ten u Eliáše, ten si hradím? Na něj se teda objednám sama :sweat_smile: aniž by to moje gyndařka musela vědět?
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
To je hrubééék :confounded: .. Čtěte s přivřenýma očima :grinning:
25. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahojda,
tak jsme školku zvládli v pohodě.Ráno když jsem ji budila,tak mi povídá"maminko nedávej mě do školky".Nasnídala se a vyrazili jsme.Ve školce pohoda.V klidu se převlíkla a šla za dětma.Bavila jsem se s učitelkou a ani jsem nezaregistrovala ,že si Adélka už hraje.po obědě jsme pro ni šli a taky pohoda.Tak jsem zvědavá jak to bude zítra až ji dijde,že to je na furt.Holky to je strašný,ona ani nebulela že tam je bez nás.Zato já měla celý dopolko nakrajíčku.
25. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
madli tak to je paráda,že to tak dopadlo malá je šikulka uvidíš zítra jaké to bude ono někdy to je horší pro rodiče než pro děti
25. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
ahoj Holky :slight_smile: :slight_smile:

Mišánek je krásňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: , fotečky prostě nádhera a podle popisu to vypadá ,že Verča měla naprosto bezproblémový porod :slight_smile: :slight_smile: .

Holky mám takovou radost, pže s tím našim vesnickým divadlem jsme už asi dost známý a tak mne kontaktovala jedna paní ,že u nich mají dětský karneval a ,že jestli by jsme jim tam nezahráli něco pro dětičky.A jelikož to je už 13.3 tak teď už vymýšlím jakou krásnou a hlavně né časově náročnou pohádku bychom mohli těm dětičkám zahrát.
Napadla mne Červená karkulka ta je dobrá. Hráli jsme taky jednou Sněhurku a sedm permoníčků aneb o stopořených čepičkách ,ale to se nehodí je to trochu erotickéééééééé :grinning: .
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Andi- jéééé teď čtu, že máš na testu// čárky , já si myslím, že by to také mohlo být mimi, když tam čárka pořád je :dizzy_face: :dizzy_face: .

Pavli- jsem asi natvrdlá ,ale vůbec tomu co jsi napslala nerozumím!!! To pořekadlo s tou motykou neznám a tamto mám chápat, že máš po IUI s dárcem a manža to neví nebo jak??? :confused: :confused: :confused:
25. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holčiny, tak jsme doma :slight_smile:

Sice se telefon nezastavil a tak jsem se nezastavila ani já, ale to neva. Anežce je dobře a to je hlavní.

Madli - malá je šikula! ale věřím, že to musí být hrozný, mě stačilo, když Anežku odnesli na pár minut třeba na odběr krve, už mi bylo smutno.

jj, Agi, chápeš to naprosto přesně, Pavli byla na IUI s dárcem, ale utajené to bylo před námi a ne před jejím manželem, ten ji tam vez, ten o tom věděl. Já to věděla, jinak bych Pavliny šifry taky těžko chápala.... tak mě napadá s tím táborem u tety Páji - jestli dětem zašifruješ cestu tak, jako tuhle informaci pro nás, aby se nám z té bojovky vůbec vrátily :grinning: :grinning:

Woblud, hele, s tím sáňkováním - dávej bacha,. A jinak si mě moc pobavila, s tím prohlášením za péče neschopnou už v porodnici. To totiž nehrozí. Jak se narodí, už Ti ho nikdo neodpáře, to mimi, a tak je to dobře.

Jdu naše skalpované mimi zkusit uložit - jak měla tu kanylu na hlavě přilepenou, má dvě místa bez porostu, ale to doroste :wink:
25. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Agi, přeju hodně úspěchů s divadlem!!
25. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Áááá, koukám, že v něčem jsou moje infošky nesrozumitelné :grinning: (no, ne že by nějaká změna :grinning: )

tak - ano byla jsem na IUI s dárcem, resp. AID, jak Danča ví, tak jsem to jen brala tak jako okrajově se zraněním nohy, proto to nikde extra nerozšiřovala, ale vzhledem k tomu, že jsem mezi tím tak nějak pozapomněla, komu jsem to řekla a komu ne, tak proto jsem negativní výsledek psala sem. Manža to pochopitelně věděl, musel znovu podepisovat souhlas.

A o té motyce - říká se: "když pán bůh dopustí, i motyka spustí". Jen tedy nevím jak to vysvětlit, možná bych řekla, že prostě jako že kdyby pán bůh dopustil, tak i já chronicky netěhotná budu těhotná. No, nevím jak jinak vysvětlit.

Tábor u tety Páji - kdysi jsem si dělala srandu jak ty děti pořád nešly, že prostě vy všechny odrodíte, porodíte a bude mi robátka půjčovat na "tábor". Jestli si pamatuju, tenkrát nebyl nikdo proti, jen teda nevím, zda v momentě, když už je většina maminek, by některá našla odvahu :sweat_smile:

A Dani, i ty Brute :grinning: . . . nechápeš šifry :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Jusi... pokud chceš UZ u Dr. Eliáše sama, tak se platí něco kolem 5ti stovek. A Dr. o tom vědět nemusí. Já to Dr. ani neříkala... A být tebou, tak už si tam zavolám :confused: ... já byla 18+6.

Madli... tak vidíš, Adélka je šikulka... Si zvyknete obě :wink: ...

Agi... zrovna včera jsem na "májovku" koukala... po té slavné instalaci jsem zametala v záložkách a hrc na mě váš spolek :wink: ...

Dani... si říkám, co měla Anežka v nemocnici za jídlo?

Pavli... S.O.S. Prosím vysvětlení!!! Nejsem vykulená sama :grinning: ...
25. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Pavli... aha, dík. Jsem si svůj příspěvek chvilku sušila, než jsem ho poslala... A co je AID??? A co dál? Dali jste se do dalšího boje? Bude to mít pokračování?
25. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Sarii a vysvětlení čeho? já už nevím co víc vysvětlovat. Ano, přiznávám se, jako jiskra jasná a i jako pionýr jsem kradla jablka v sadech :grinning: :grinning:
Snad jen to, že kvůli té noze jsem píchala clexan - miniheparin - od 23/11 do včera. A vzhledem k mému antifosfolipidovému syndromu (protilátky proti buněčnému jádru a cytoplazmě-z hledicka reprodukce, a zvýšené riziko tromboz při znehybnění končetiny -z hlediska ortopedie) a minulým zkušenostem, tak jsem se rozhodla neplánovaně si střihnout tu inseminaci s blonďákem i přes to, že jsem už děti v plánu dělat neměla.
Už je to OK????
25. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Pavli... dobrý, rozumím, jasný, srozumitelný... vyčerpávající odpověď... Já jsem jen tvůj příspěvek výše, četla až po odeslání mýho... takže tak.
25. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ty Sarii, ale ne že mě naprášíte s těma jablkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Sari, no, co Anežka v nemocnici jedla? Kojila jsem.
A včera dostala půlku malé přesnídávky (brambor mrkev), to tam měli k dispozici, a dnes druhou půlku. Spásla by to všechno včera, ale nechtěla jsem jí moc přejíst.
Primář se divil, proč už přikrmuju, když prospívá, že jako bych klidně mohla plně kojit třeba do roka. Tak to jen názor místního ústavu. Ústav - tedy nemocnici - budu fakt všude chválit, protože na mě zase (opakovaně po porodnici) udělali moc dobrý dojem, třeba tím, že se tam miminka nebudí ani kvůli vizitě, zkrátka když spí, tak přijdou později, ráno se tam taky nebudí, jsem spávala do osmi, a všichni jsou tam moc hodní. No a přibrala jsem kilo, tak tam vaří :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Dani... aha, tak to teda koukám :confused: ...

Pavli... :grinning: :grinning: :grinning: ...
25. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Zdáreček,tak pracovní pondělí za námi,vám musím vysvětlit jak to se mnou vypadá-tak tedy v pátek sem si našla dole dva jakoby uhráčky jeden šel hezky a druhý za boha né,brala jsem to fest skoro by se dalo říct,že jsem si zkoušela práh bolesti a nic,mordovala jsem to i v sobotu a z toho jsem si to dole as narušila a zduřila ty žlázy,takže jsem včera natekla na celé levé straně,pohled tam je ošklivý,večer už jsem byla bezradná tak jsem riskla tu černou mast a ráno něco málo bílého a malinko to šlo vymáčknout.K doktorovi jsem dnes nešla,protože musím zítra z práce odejít a ve čtvrtek taky kvůli tomu předoperačnímu vyš. a to by šéf nerozchodil.Přeci jenom dělám u soukromníka.Takže jsem si ráno říkala,že to přinejhorším vemu odpo do nemocnice na gyndu,ale mamka mi poradila koupel v bylinkách,takže jsem provedla-si dovedete představit,když jsem do lavoru strčila celý spodek co tam asi z těch bylinek zbylo :grinning: ,ale je líp,tak uvidím zítra,můj gyndař má zítra ambulanci odpo,tak bych to spojila s ním.pokud se to nezlepší.Každopádně otoklé,tvrdé,nehezké ba až hnusné to mám stále,ale zas mi z toho vřídku něco šlo,takže pokud nepojedu ještě večer tak zítra tam zavítám.
25. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahojko, já tedy koupel v bylinkách s ohledem na prbl cca na 1 cm2 bych volila obkladama, i když já jsem spíš příznivce toho višňáku (černé masti)
25. led 2010 v 17:59  • Odpověz
25. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Tyjo, Soni, takovýhle ksiftíky mám po pěkném sexíčku :wink: že by . . . :grinning:
25. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.