• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
pavli a po sexicku najdes obcas co??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nektere tady na to cekaj pekne dlooooouho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
No holky... vy tady něco tutláte! Soňo :confused: ?
25. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
No jasně že jo. Tutláme. Sonči "dárce s pravidelnýma sponzorskýma darama každý měsíc" plánuje svatbu na 15/5, jeho rodiče o tom ani neví :grinning: . Tak kdybys chtěla písneme ti novou adresu, ať můžeš písnout gratulaci :grinning: :grinning: :grinning: Nebo se s náma půjdeš podívat :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
Sarii- a co máš kde o naší Májovce ,to ani nevím?????

Soni- žebyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dani- super, že jste s Anežkou doma.

Jsem byla na joggingu, úžasný to pocit potom :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Agi... já nic nemám, to máte vy :wink: ... webovky. Ale chtělo by to aktualizovat :wink: ...
25. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
tak mi nešel net... a stejně jsem se odrovnala žehlením. dobrou :wink:

Soni :confused: :confused: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Bré ráno :slight_smile: (teda jak pro koho, my už 3 noci skoro nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem KO a nevím, co s Kubajzem dělat...)

Verýsku, maža teda super informátor a Mišánek je kráááááááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani super, že se přišlo na to, od čeho měla Anežka potíže a už jste doma :wink:

Soni???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:

Holky, já fakt nevím, co dělat s tím naším dítěte, přes den dá max. 3 hodiny. Večer kolem 20-21 usne a pak je vzhůru mezi 1-2 hodinou, nakrmíme a hned spí. Ale pak se budí co hodinu, nevím, jestli má hlad, jestli rostou zuby, ale na ty je snad ještě brzo, ne? Jsem fakt KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dnes jsme krmili ve 23.30, při flašce jsem usnula já i Kuba. V 0.30 nás budil manža, ať jdu do postele, ve 2 ráno si Kubík začal povídat, tak jsem mu zase dala mlíko, vyžahnul cca 120 ml, usnul, pak teda ve 4, to vyžahnul tak 230ml, usnul a od 6.00 nezabral. :confounded:
26. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno,
Tesi.- mě takhle v noci malá vstávala ještě v 18 měsících. Když začla v 4měsících, tak jsem se radila s doktorkou a ta mi nadala, že malá ještě v noci pije mléko(mám nešlo kojit tak od 8 týdnů jedeme na lahev) a poradila ať jí dávám v noci vodu, že bude brečet tak 2 dny a pak se srovna. Vydrželi jsem to 4 dny a malá stále plakala, tak jsme dali mličko v 24 a pak jsem vstávala co 1 hodinu. Potom jsme to zmenili na vadu, ale stejně vstávala. A až když jí byli skoro dva, tak se najedno přestala budit a do měsíce nám dala i dudlík, že je už velká holka. Moje rada je vydržať pionýr Vydržať.

Včera mám Maruška večer říkala, že se máme s taťkou asi málo rádi, když stále nemám miminko v bříšku a pak chodila za manželem a stále říkala ať mi dává pusinky:slight_smile:)
26. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj cepecku,
no, to mě teda čekaj věci :confounded: , no nic jiného nezbývá než vydržet, snad se to upraví dřív jak u vás. :sweat_smile:
No, a reakce vaší malé teda kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno.
Teda Tesi, noc jakou popisuješ, je naše zcela standardní noc, takhle jedeme pořád. :grinning: Ale pokud na to nejsi zvyklá, tak to je trochu šok. A na umělým to asi normální není, viď. Kubík se vždycky takhle v noci horšil, když měl růstový spurt, ale ted na to tvůj Kubík nemá věk, i když někde psali, že si ho děti hodí kdykoliv. Tak tak týden vydrž, nebo bych se zeptala dr., co s ním. Tak hodně sil! :slight_smile:

Čepečku, máš ale fakt šikovnou dcerušku. No, tak se víc pusinkujte. Přeju Ti, ať se co nejdřív dočkáte. :dizzy_face:
26. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Neluš, no, u nás to fakt vzhledem k UM nebylo standardni noc, byla jsem zvyklá 1-2x za noc, tak tohle byl šok. No, uvidím, nějak se s tím popasujeme a budeme doufat. :wink:
A jak jste na tim vy?
26. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Tesi, neporadím, na MM bych řekla kojit, kojit, kojit, na UM nevím.
U nás dobré, zase usměvavá holčička, tak mám radost :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj... venku sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tesi... kdyby neměl hlad nebo žízeň, tak by flašku nechtěl, ne? Nota bene, toho vypije dost :confused: ... Třeba to je fakt spurt... 3 noci ještě fakt nic neznamenají :confused: ... a nezabij mě :grinning: ... A co kaši, nezkoušeli jste?

No, Neli, jak vy?

Verča už by dnes mohla napsat z domu :wink: :wink: :wink:...
26. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Sarii, jj, já vím, že 3 noci nic neznamenají :grinning: , je mi to jasný :wink:, ale tohle jsem jen nečekala, no :grinning: , kaši zkusím dneska k obědu a když nebude mít boleníčko, frknu mu ji zítra večer :wink: a uvidím. Hele, prosím tě, když teda dám dneska na zkoušku poloviční dávku, 60ml a do toho kaši, tak zítra už mám dát plnou dávku nebo ještě raději jen půlku?

No, doufám, že se Verča už dneska ozve. V Chrudimi vypouštějí po obědě, tak třeba se už dneska dočkáme :slight_smile:
26. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: , za oknem je krááásně :dizzy_face:, to sluníčko je úžasnýýý

Tesi, Čepečku, Neli - holky že vy mě chcete pořádně vylekat :confused:! Takový interval v budezní se mi teda vůbec nelíbí :rolling_eyes:.

Dani, doma je doma :slight_smile:, určitě i Anežka je víc spokojená ve své postýlce.

Sari, ještě jednou díky za ten kontakt, hned jsem nás objednala, jdeme až 2.3., to budu 19+5. Cena 1000 Kč, v tom už je DVD a 3 fotky :slight_smile:. Těším se!!

Přidala jsem fotku ze včerejšího večera, v bříšku byl jeden drobek, půlka melounu a vanilkový sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Dani, já bych ráda kojila, ale u nás to prostě nejde, už nemám moc mlíka i když odstříkávám a Kubajz už je natolik pohodlnej, že prso prostě ee, a jen se tlemí na celý kolo a pak už se vzteká :confounded: , njn, chlap, jak není po jeho tak je oheň na střeše :grinning:
26. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Tesi... jasný, klidně už zítra udělej plnou dávku...
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Jusi, rozhodně tě vylekat nechci, raději moje příspěvky momentálně přeskakuj :grinning: , ale ty budeš mít určitě hodný miminko :wink: Jinak Jusi, na 15tt pěkný pupajzníček :wink:

Oki, sarii, díííííííííky moc :wink:
26. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Tesi... pak nám napiš, jak kaše chutnala a jestli jsi to zvládla lžičkou :wink: ...
26. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Tesi, já je čtu s rezervou :sweat_smile:. Třeba až zkusíš kaši, začpeš pupík a bude zase dobře :slight_smile:

Dík za tu chválu, to mi udělali v Sanusu :grinning:
26. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj zdravím.
Včera jsem nebyla bylo mi zas všelijak :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvláštní je, že mě určitý dny v týdnu brutálně tahá a bolí to břicho jako vespod a z boků. :frowning2: :sweat_smile: nacpala jsem se magnezka a do rána už dobrý dnes po bolestech ani památky.Nespala jsem až do tří do rána.No hlavně , že je to už pryč.

Jinak u nás od nového roku samá katastrofa , jestli to takhloe půjde dál no nevím.Takže nám prasklo zadní sklo na autě, odešel vysavač,blbne mikrovlnka a minulí týden manžel boural osobákem tak běhá po pojitovnách :sweat_smile: a to je tepr leden :sweat_smile: dnes čekám na novej vysavač tak konečně vyluxujem :sweat_smile:

v pátek jdu na ten cukr test tak doufám, že tam 2h přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mě ještě čeká pošta, spořka, socka....ach jo se mi vůbec nechce a ještě zubař a obvoďák :sweat_smile: .jojo to je tak když se jeden pořád povaluje :sweat_smile:

Jinak Jusi bříško už máš pěkný a jsem zvědavá copak asi budete od Provazníčka mít?????
Dani a co Anežka hoď fotku v náušničkách :wink:
26. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Jé Kubík už bude teda prvně baštit :slight_smile:
26. led 2010 v 11:30  • Odpověz
holky a dá se na ten 3D jít i více těhotná než 20tt??se ptám brzy co :sweat_smile:
26. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Sarii, jj, napíšu, za chvilku na to vlítnem, tak pak dám vědět, jak Kubištovi šmakovalo a lžičkou budeme dávat určitě :wink: Ještě mu udělám fenyklovej čajík, ať to má čím spláchnout :wink:

Jusi, to jsou teda šikulínkové v tom Sanusu :wink:

Gabi, teda to vám to teda v tom novém roce začalo, ale snad jste si to vybrali a bude líp :wink:
26. led 2010 v 11:47  • Odpověz
tak holky u nás řev pekelný při kaši :frowning2: , dá se to nějak naředit, abych mu to dala lahvičkou?
26. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
AHoooj

Jusi taky jsem byli u Eliáše, je to supr. Si musím to dývko zase pustit od těhu jsem ho neviděla, jak se Cel ještě vrtěla v břiše, teda ona se moc nevrtěla. Byla to lenoška na každém UTZ. Neznám, že by tam mimi dělalo kotrmelce, jako popisovaly někdy holky...... Cel pokaždé ležela a max pohnula rukou hlavou nebo nohou, aby se neřeklo........

Tesi to můžeš ředit UM nebo MM. Bych řekla, ale radi počkej na zkušenější.....

My zaítm spaní ok, jen ve vaničce za posledních 5 dní řev, proč to vůbec netuším, nic se nezměnilo, opruzená dle mého není, tak nevím. Snad se jí tam zase zalíbí. Nebo ji už nikdy pořádně neumeju :sweat_smile: :confused: Vyloženě ječí to není pláč.
26. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
A dneska jde Very s Mišákem dom ne? :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak kaši jsem snědla sama, a byla dobrá. :grinning: Kubíkovi jsem udělala 120ml http://www.lekarna.cz/nestle-mlicko-s-kasi-ryzove-2x250ml/ přes lahvičku a to jako dobrý, vyžahnul to a oblizuje se ještě teď :grinning: DD je 250ml, tak uvidíme, snad to bude ok. Ale vypadá, že by si dal ještě :grinning:

Sanu, to my snad brečet ani neumíme, my když, tak jedině ječíme, až bubínky zaléhají :grinning:
26. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj Tesi,piju kafíčko,tak jsem po dlouhé době mrkla.jestli si mi nenapsala,s tou kašičkou,bych raději pomalu a ne kupovanou,jestli se nepletu,tak se prodává instantní rýžová kaše od 4 měs. a postupně přidávej do mlíka od jedné lžičky 2-3 a zase přidej o 1 lžičku víc až bude hustá na krmení z lžičky
26. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Hoja... plavání zdar, potápka se zase vydováděla :dizzy_face: ...

Gabule... zase břicho, jo? Sim tě, ještě to vydrž!!! A na ten 3D UZ, zkus zavolat, uvidíš...

Tesi... Kubišta se to musí naučit. Lžička nová, kaše nová :wink: ...
26. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.