• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zahlídla jsem Nelušin klan, mávala bych, ale trolejbus měl téměř nepropustná skla :rolling_eyes: ...

A co V+M, že by je dnes nepustili?
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Gabi, nech si udělat kultivaci na streptokoka (poměrně běžná bakterie) - mně právě bral doktor minulý týden stěr, že ten streptokok oslabuje čípek a způsobuje tvrdnutí břicha. Dneska jsem tam volala a mám to negativní, kdyby nebylo, tak se to prý řeší lokálním ATB. Ségru dost zlobilo břicho, brala taky to magnézium, ale dr. ji stěr nedělala - až standartně před porodem a měla to pozitivní. A cukr dáš... když jsem se nepoblila já, tak už nikdo :wink:

Soni :grinning: ach Ti muži...

Čepi, pro tyhle jejich průpovídky si člověk děti pořizuje, viď :dizzy_face:

Verča má předpokládám plné ruce práce, ale ona se určitě ukáže :slight_smile: jsem zvědavá na dojmy :slight_smile:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Woblu já jsem to před 2-3 týdny léčila tak snad jsem dobrá :confused: čípek mi říkal, že mám tuhej a zavřenej prej jak mladá prvorodička :sweat_smile: tak ten jsem vypustlia z hlavy....

no jo vidím Verýska, ležej doma na posteli s manželem a kochaj se Michálkem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: však je to zázrak takové prťátko :dizzy_face:

sari vydržím :wink: :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: ještě tři měsíce a budu tááák šťastná, že jsem to dala :wink:
26. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky, jsem byla u kamarádky, má stejně starého Honzíka. Když jsem jela domů, tak jsem potkala taťku s bráškou, tak jsme jeli kousek společně. A detektivovi Šárce to neuniklo. :grinning:

My se snažíme přibrat, prostě kojím, hlady nebrečí, tak uvidíme až při převážení. Chrčí pořád, asi to tak bude napořád. Jinak cvičíme, řveme u toho, ale snažíme se. Fleky na plíně už nemáme. Čaj mu už nedávám. Já držím dietu a toužím po rohlíku. :grinning:
26. led 2010 v 16:00  • Odpověz
ahojky,
tak vyhlizim very a misanka, a nikde nic :confused:
my dnes skusili poprve bazen, a teda jak jsem predpokladala, krik, plac, ale nakonec jsme vydrzeli tu celou hodku, i se kamaradila s klucinou ktery ji sebral zabicku takze priste skusime znovu, proste se boji velke vodni plochy, snad se s tim popereme... :sweat_smile:
26. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Juši, pěkné bříško!!

jj, Anežka je spokojená ve své postýlce, ale hlavně na své dece na zemi, kde se může válet, to v nemocnici nešlo...

Gabi, odlož ty pochůzky, je tam všude ledu... obvodní ani zubní Ti neuteče, přeci... A přeju, ať je už katastrofám konec!

vložím fotky, pak napíšu.

Tesi, s tou kaší - taky čekám na rady od holek. My teď začínáme znovu mrkev / brambor, pak zas přidám něco dalšího, Anežka by mohla (tradičně) klidně 2 deci, ale nedávám jí to, bojím se, pojedem tentokrát pomaleji než před nemocí. A tak za 14 dnů chci začít s kašema, uvidím.

Tady je ale potápek! Anežka měla jít poprvé v pátek, ale zrušila jsem to, uvidíme příští týden, když bude zdravá, jdem do toho :wink:
26. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Holky, kde vy na sebe narážíte, já nikdy, nikoho nepotkám :confounded: , je fakt, že i kdybych možná potkala, tak vás teda ani nepoznám. Chtělo by to nějaký srazík,, na kterým se konečně taky ukážeme :grinning: :grinning: :grinning: .

Sarii, kam chodíte s Mar na plavčo, uvažuju o to, že bych s Kubíkem taky chodila, ale vzhledem k tomu, že se budou zavírat lázně, které máme před barákem, nevím kam bych měla zavolat a jestli to není třeba věkově pro prcky omezený.

Neluš, jsi šikulka, že to takhle s Kubíkem zvládáš a s tou dietou taky, já bych potřebovala nějakou sice držet, ale nikdy mi to teda nevydrželo dýl jak pár dnů. :unamused:
26. led 2010 v 16:16  • Odpověz
dani jedna rada, kdyz ji neco das, tak tak tri dni to stejne, az pak pridej neco noveho, at si nejdrive zvykne a kdyby ji to nesedlo tak at vis co ji nesedne... :wink:
gabco a kdyz nebudes mit zubare a obvodaka, tak se to taky nepos... ja obvodaka nemela... :wink:
neli co ti vlastne jeste dovolili jist??? moc ti toho asi nenechali co? :pensive:
26. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Soni, to je jasný. Zatím má za sebou 3 dny mrkev / brambor, 4 dny navíc kukuřici, a dál jsme se pomalu nedostaly, protože ten hráškový den už moc nepočítám...

vložila jsem fotky :wink:
26. led 2010 v 16:25  • Odpověz
teda dani to uz je poradna slecna... uz se vytahla... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Taky vyhlížím Veru a Míšou a pořád nic... :confused: Ale asi si užívají Mišánka v klidu a pohodičce,tak se snad ozve zítra.

My jsme dneska byly u Dr. Tak Klaudinka má 60cm a 6 660g! Tak prý míra akorát,ale váha až až... :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Tesi... IP

Dani... u "kosmonauta" mě přejíždí mráz po zádech :confused: :confused: :confused:

Neli... :wink:
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Dani, Anežka je teda nádherná a okatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale teda ta kanyla v hlavince, chuděrka malá...

Sari, jj, moc díky za IP :wink:

Věrko, teda Klaudinky je teda kus :wink:

Soni, hele, tak co ty šifry ze včera, máš // ? :wink:
26. led 2010 v 17:00  • Odpověz
tesi kuk do albicka :wink:
26. led 2010 v 17:05  • Odpověz
soni, no superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink: nádheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26. led 2010 v 17:07  • Odpověz
týýýýý bláho Soni je těhule???????????????????, :confused: :confused: :confused: :confused: no bezva :wink: :wink: :dizzy_face:

holky a nebolí mě to břicho z těch mejch bobků???????chodím jen na čípky jinak bych bouchla :sweat_smile:
26. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Dani Anežka je kočka :wink: a koukám, že jste si teda užily holky co marodila......... a tý očička ty teda jsou :wink: :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:10  • Odpověz
No jo, Verča nepíše...
Ještě to jsem vyšťourala v jejích SMS a nepsala jsem Vám sem, že prý to zvládla také díky homeopatikům, si myslí. Ale ona napíše sama.

S tou kanylou - byla jsem poučena, že na hlavě jsou velké žíly (u Anežky prý zvláště pěkné, to má asi po mě, na transfuzce se vždy žíly líbily) a že nam nejsou nervová zakončení, takže to ty děti nebolí. A věřím tomu. Navíc to bylo pohodlné, nemusela se na ATB budit a dokonce když byla napojená, dalo se i kojit a na délku hadičky chodit po pokoji, takže fakt pohoda (když už to musí být)...
26. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Věruš, teda jste pěkně narostlí. Vidíš, my máme 6310 a 62 cm a je to málo. Tak nevím, a vezmi naši porodní hmotnost, o kilo míň než vy. Tak už jsem vklidu. :slight_smile:

Soni, no jím opravdu pestrou stravu, kukuřičný chléb s Florou, brambory, rýži a uzeniny z Globusu a maso. Piju kukuřičné mléko. no, a to je tak nějak všechno. Je to bezva, každý den jsem překvapená, schválně, co bude k snídani. :grinning: Myslím, že už se z té kukuřice začínám měnit do žluta.

Anežka je nádherná, jen teda ty dětičky jsou chudinky, co musí všechno zakusit. Ještě, že už jste ok. :dizzy_face:

Tesi a ty bydlíš kde v Pardubkách? Bychom mohli hodit společnou projížďku, ale až sleze ten sníh. Dnes mi spadl rampouch na kočárek, ale roztříštil se o držadlo a při zpáteční cestě spadl sníh těsně za mnou. Jsem strachy bez sebe.
26. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Neli, dietu nezávidím!

Soni, pěkné :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:13  • Odpověz
no dani mozna to tak je, ale kdyz to na nejakem diteti vidim, tak jak rika sarii mraz mi beha po zadech :pensive:
ale hlavne ze to zvladla anezka na jednicku a uz je v poradku, to je dulezite :wink:
neli to teda moc vyber nemas, a myslim ze by mi kukurice lezla i usima, i kdyz ji miluju, ale asi bych ji za chvilku nenavidela :unamused: no nezavidim, ale snad pomuze dietka a treba te od ni po case i vysvobodi :wink:
26. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Soni, no to je bomba, krásný tlustice. Moooc gratuluju!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Soni :sweat_smile: z Tebe aby to člověk tahal heverem :sweat_smile: :dizzy_face: já z těch šifer pochopila jen to, že milostpán se bude ženit :sweat_smile: pochopitelně gratuluju :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Nelušáčku, dávej na sebe pozor. Když s Kubíkem jedete, já kvůli tomu chodím ven fakt jen v nouzi nejvyšší, tady to minulý týden shazovali ze střech, ale rampouchů je tady kolem teda požehnaně. Jinak bydlím naproti Ideonu na Karlovině a pávit se s tebou pojedu ráda, je to totiž opruz jezdit sama a někdy se mi kvůli tomu nechce. :confounded:
26. led 2010 v 17:36  • Odpověz
woblu heverem, no jo, kdyz nekteri lidi pry porad bezeme nemuzou zit... :zipper_mouth: no pavla je proste machr a kor kdyz se doma nudi s nohou vid :wink: :grinning: ja na to cas nemam a ani chut :wink:
26. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Tesi, já byla jen u dr., nikde jinde. Až dnes jsem kousek vyjela a děs. Mě už z toho hrabe, být pořád zavřená doma. nejdřív byl nemocnej,pak byly mrazy, pak napdl sníh, teď rampouchy, padajícíc sníh a mrazy, no už měsíc jsem nebyla pořádně mezi lidma.
Bydlíš dobře, :slight_smile: to není daleko, jak bude líp, vyvezeme Kubajzlíky ven a může s námi i Věruška, taky to nemá daleko. No a bereme i další, viď.
26. led 2010 v 17:45  • Odpověz
No, neluš, nedivím se, mě už taky hrabe, k kubíkem jse byla venku naposledy v sobotu, ale taky mám strach, takže chápu :wink:
Jsem pro, a čím víc nás bude, tím líp :wink:
26. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Hoja hoja, ,koukám zda Verča není už doma s Míšou.

Soniiiiiiiiiiiiiiiiiii- to je přece ,ale nááááááááááááááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

a jdu bruslit
26. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Soni... :confused: :fearful: :confused: :fearful:

Neli,jasně,prochajdu dáme.Já s tím počítám a přibereme klidně i jusi. :wink:

Já jsem dneska šla ven s mamkou a ona řídila a vjela do šíleně hluboký díry (byla tam kaluž a nebylo vidět jak je hluboká :confused: ) a úplně se mi zkřivilo přední kolečko.Takže ho mám vybočený,teď přijel na chvilku i taťka (děda),tak jsem mu říkala,že se musí pokusit narovnat to spátky.Doufám,že to půjde. :confounded:
26. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Jusi je taky pardubačka? Holky, to nás bude :wink: super :slight_smile:
26. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.