• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
soni, doufám, že těm nejpříjemnějším :grinning: :wink: , bych se taky věnovala, ale momentálně je příliš nebezpečná konstalace hvězd :grinning:

sanu, no já týden poté taky ne, ale teď už je to pohoda, ale sedět to bylo fakt terno :grinning: :grinning: , ale teď už pohoda :wink:
26. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
tesi ale ted ty hvezdy prave protoze tak sviti, tak do rana bude zima jak v ruskem filmu a zivocisni teplo je zivocisni teplo... mela bys toho vyuzit :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tesi... že by ovu :slight_smile: ?
26. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
soni, to sice jo, ale víš co, čtyři měsíce po porodu bych nerada dopadla jako ty :grinning: , já si počkám do léta :wink: :grinning: To už budu připravena snad i psychicky :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
sarii, no nevím, ale na ovu testu něco je, ale co já vím :sweat_smile: , co to moje tělo blázní???
26. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
tesi ja ale nejsem ctyri mesice :grinning: :grinning: :grinning: a v lete ti to tak plus minus i vyjde :grinning: :grinning: :grinning: a nikdo nerika ze mas plytvat tim teplem :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Dobrý večer :grinning: ,

tesi, vm, Neli - jsem taky z Pardubic, ale teda zatím s váma vozit ještě nebudu :grinning: :grinning:

Soni, blahopřeju :wink:!

Very, věřím je to super, se taky těším jako malá holka :dizzy_face:! Ať je Míša první noc doma hodňoučkej

Gabi, ahój, jsem tě tady neviděla ani nepamatuju :wink:. Už máš hezký číslo.. Odpočívej ať to dotáhneš co nejdál..

Sanu, Cel je krásná :wink:, ten ksichtík je super :sweat_smile:

Dani, ty fotečky z nemocnice jsou teda nehezký.. Ale hlavně že je všechno v pohodě a Anežka to v "pohodě" ustála :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
no soni ty sice nejsi, ale já jo :grinning: :wink: Ja se pro jistotu budu zahřívat o něco později :grinning:
26. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tesi tak u mě to trvalo trošku dýl, ale sezení mi kupodivu ani nevaadilo, ale jak jsem musela chodit to bylo něco.... brr.

Sar jo jo je to zapomenuto, pár úsměvů Cel to komplet vymazalo. No komplet ne, ale tak, že i druhé někdy bude :grinning: To tak první měsíc jsem to rezolutně zamítala :grinning:
26. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jusi, se můžeš kutálet za náma a pávit s námi můžeš v létě :grinning: :wink:
26. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Sanu, no, u mě teda sedání třeba do auta a cesta domů byla zážitek, já měla modrej i celej zadek, jakou jsem tam měla modřinu (pardon, těm méně otrlým) :sweat_smile:
Sanu, to já taky zamítala, ještě před dvouma měsícema, manža by druhý nejraději hned :grinning: :grinning: , vtipálek.
26. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
tesi vis ze nic se nema prehanet :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
sanu stejne je to holky prdel jak se na to zapomene a vse je odpusteno :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tesi já se ještě nekutálím, ale v tomhle humusu co je na zemi jdu jak když mám naděláno v kalhotech, ale já mám přitom plný břicho :grinning:. Možná na jaře bych mohla, ale teď jsem posera :sweat_smile:
26. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Soni, neboj, vzhledem ke konstalaci hvězd, nebudu vůbec nic přehánět :grinning: :grinning: :wink:

Jusi, neboj, my taky těď nikam nerazíme, ale až tohle všechbo roztaje a bude hezky, hrpmadně vyrážíme pávit. :wink: Zatím já, Neluš a Věrka. A třeba se ještě někdo přidá :wink:
26. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jasně, už se tady rozpoutává druhý kolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
26. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Danu jsem koukla na fotky, no tak to by mi urvalo srdce kdybych malou takhle viděla. Chudák Anežka, jak byla zamotaná do prostěradla, aby si to asi netahala viď. To je strašný :confounded:
Ale už je dobře a to je důležitý!!! Uf.

Soni no nevěřila jsem tomu, že někdy vůbec zapomenu. Teda ne zapomenu, ale že zase roztaju.... :grinning:

Dneska se loučím, jdu za Cel.

Tak otočte topení tady je -12

Pa a brou
26. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
No nic holky, jdu zalehnout, přeju dobrou s kobrou :wink: , já teda dneska preventivně bez kobry :grinning: Zítra se ukážu, pokud přežiju zase dnešní noc :grinning: No a třeba Kubišta příjemně překvapí a bude spát jako hodné, vzorné miminko, uvidíme :wink:
26. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Sanu, Celinka je krásná :slight_smile:

... ta fotka kosmonaut je při zábalu (měla přes 39), to jsem tam nenapsala.
A aby si to netahala, to se muselo hlídat, taky jsem ji nachytala, jak hlodá tu hadici od infuze :grinning: :grinning: a druhý den zas elektrický kabel od monitoru dechu, to už jí bylo dobře :wink:

Ale holkýýý, ono to fakt jen blbě vypadá, ale ona byla v pohodě, je to kočka statečná... přesto, nikomu to nepřeju a doufám, že u nás nebude opakování.

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
26. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ráno vinšuju :slight_smile:

Tak u nás noc lehce trhaná, nevím jestli se jí poořád něco zdálo...... ale jinak ok.

Tesi myslela jsem na tebe jak ponocujete nebo spíte.....?!

Dančo no dobrá dobrá, ale stejně to vypadá strašně a když to vidím, tak se mi svírá krk :grinning: :sweat_smile:

Jusi jsem zapomněla pochválit těhu břuch, jsem to ale..... :pensive:

No a kolik byla zima nevím, protože teploměr přestal venku spolupracovat. Kollik hlásej Pardubice a okolí???????????

Jdu zatopit v krbu protože nám tady teplota klesla na 19 (nevím jak je to možné když termostat je nastavenej na 22,5 :confused: )

Very jaká byla první noc????????????????????????????????? ...........doma..............?? :slight_smile:
27. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno,
tak hlásím u nás teplota -23, teď ráno tak to nevím dneska ven nejdeme :frowning2:.
Veru vítej malinkej je nádherný už se nemůžu dočkat na tvé vyprávění.
Soni - jestli to dobře chápu čekáš mimi ?

V sobotu mě čeká návštěva práce a vůbec se mi tam nechce.
Jinak mě už od soboty bolí břicho napravo nahoře. Bojím se aby to nebyl žlučník, ale nevím. Bolí to jen chvilku jako křeč a pak zase dobrý. V sobotu u našich mě to ale budilo.
27. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Tak u nás to hlásí -24 :confused: :confused: :confused: TO je jak na Sibiři :fearful:
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz
u nás bylo večer -16, ale v noci nevím.

Přeju všem krásný dne :wink:
27. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno, předpokládám, že dneska tady většina bude... tedy mimo práce schopných :wink: ... Ven se nedá :angry: ...

Very... tak se sem pojď juknout, nekoj furt :wink: :wink: :wink: ...
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz
ahojky,
tak my jdem ven do toho mrazu :confounded: volala nam mudra a poradnu prelozila z pul treti na desatou :confounded: supr, to tam umrznem :confounded:
27. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Bré ráno,
tak noc jsme přežili :wink: , koukám, že Sanu na tom byla lehce podobně :wink: .
No my v 20.30 vytuhli, další krmení ve 2.00, pak ve 4.30 čaj, v 6.00 čaj a v 7.00 krmení. Njn, vypadá to, že Kubík bude po tatínkovi a bez bumbita přes noc nedá ani ránu, ale zvládli jsme to líp jak včera :slight_smile:

Tak já teda nevím, kolik bylo venku, nekoukala jsem, ale když jsme šli krmit, byla v obyváku pěkná kosa, musela jsem přitopit :rolling_eyes:

Cepecku, já měla žlučník nedávno, ale to mii vystřelovalo od zad do bránice a špatně se mi dýchalo :confounded: . Jinak tu pracovní sobotu nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čekám taky jak Very a Míšan první noc doma :wink:

Soni, tak prádlo s chlupem dovnitř a pak honem od mudry zpátky domů :wink: Se mi to kecá, když nikam nemusím :grinning:

Dani, i tak teda chudák Anežka, ale jste holky šikovný, že jste to tak zvládly :wink:
27. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

prvně bych ještě chtěla poděkovat vám všem za držení pěstí, že jste na nás myslely a vaše krásné gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ještě jsem nedočetla, kupodivu první noc doma byla velmi poklidná oproti nemocničním, takže jsem byla moc ráda, protože v nemocnici jsme měli otočené spaní :unamused:

prolítla jsem jen pár prvních příspěvků a jak píše Šári - kojííííííííííííme :grinning: :grinning: :grinning: a kojííííííííííme a hned z rána nás Mišan oba i s taťkou pěkně zašvihl, peřiny, všechny věci kolem, tak hned od rána veselo :grinning:
27. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Hezké mrazivé ranko, tak jsme zase doma, volám už jaro!!!!

Tak naše noc byla skvělá :angry: . Kojení ve 23.43, už to nevěstilo nic dobrého, pak v 1, ve 2.30, ve 4 (asi chtěl být vzhůru a oslavit přesně 4 měsíce ), v 5, v 6.30 a že už vstáváme, nakonec jsem ho ještě přemluvila u mě v posteli a když usnul, tak do terénu s velkým houkáním vyrazili hasiči a sanitka a jsme vzhůru. :confounded:

Mě navštívila mrcha po 28 dnech, to je jak zamlada. K tomu migrénka, ta úžasná noc, no pěkný. Ale zacvičili jsme s velkým řevem a teď padnul za vlast a chrní. Kéž by nějakou dobu vydržel.

Čepečku, to vypadá jak žlučník. Měla bys někoho navštívit a kamarádka to nebude. :slight_smile:
27. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Very, to jsou krásný starosti. A vypadáš, že to zvládáš zcela v pohodě. :dizzy_face: Ani jsi jako správná nedělka ještě neplakala?
27. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Neli, :grinning: :grinning: :grinning: ale plakala a mockrát :grinning: :grinning: :grinning: , třeba, když malýmu brali krev z patiřky, napíchli ho tak, že mu zmodrala celá noha :frowning2: nebo jen tak, když hezky spinká, tak na něj koukám a nemůžu uvěřit, že je můj a že je tak hezký :grinning: ............no MELESIO bláznivej, co vám mám povídat :grinning:
27. led 2010 v 10:13  • Odpověz
ahojky holky
no soni to bych se mudr vykašlala,když je vnku taková zima to bych přeložila poradnu na jindy do takového mrazu bych nešla
veru tak to je paráda,že je vše ok a daří se vám kojení a noc byla ok, :wink:
27. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.