• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very... zkratka :grinning: :grinning: :grinning: . Hele, pipky se najdou všude :wink: . A stihli Vás vyfotit do novin???
27. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahooooj,
já dnes nějak nestihám, ráno hlídala babička a my jsme vybírali obklady, už to nemá konce :confounded: teď zas nešel internet, když jsem potřebovala řešit smlouvy, dveře do bytu atd., čekám opraváře na elektriku (pračka vyhazuje pojistky) a taky kámošku, tak snad to všechno klapne. Jdu dočíst.
27. led 2010 v 16:02  • Odpověz
.. nedočtu, kámoška je tu.

Very, krásný popis - porodu, porodnice a tak.
Moc Ti to přeju, maminko :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Soni, jako na jatkách :grinning: , no ono to tak skoro je :sweat_smile:

já teda venku nebyla, ale manža jo a byl z toho taky znechucenej, za oknem to vypadalo krásně svítilo sluníčko a bylo i teplo, ale jen za tím sklem, nám dneska přišel rodný list pro Mišáka a on má tak krásně protekční RČ :slight_smile:

Věru, ty jo 3 očka zaráz??? :confused: , to jsem zvědavá jak to bude Klaudinka snášet a krásný fotečky, zase konečně taky s maminkou :wink: a už se mi zdá taková dospělejší :dizzy_face: , jo holky na chaloupce vám to prospívá :wink:

Šári stihli, ale bylo to vtipný, nejdřív jsme kojili, pak byl malej čilej a krásně koukal, ale fotograf nikde a když dorazil, tak byl řev :grinning: , mamka na fotce nic moc, ale malý se nakonec usmál a vypadá jako pořádný valibuk :slight_smile:

Danča pořád zařizuju nový byteček, bude určitě moc hezký :wink:

holky můžu hroznový víno?????????????????????? v nemocnici mluvila sestra o citrusech a jahodách, že se nesmí při kojení, ale na víno jsem se nezeptala :sweat_smile:
27. led 2010 v 16:41  • Odpověz
jdu píct buchtu, zítra má dorazit Dr. na kontrolu a chlapci šli společně spát, tak toho musím využít :wink:
27. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: ,

very tebe zdravím obzlášť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , chci se zeptat, vážně jsi v pátek rodila..?? Že jsi tak akční! Prý péct buchtu :confused: ! Ale je super, že se cítíš dobře a užíváš si to!! Míša je ksááásněj kluk :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:46  • Odpověz
hoj, hoj, Very, krááása :dizzy_face:
jen jsem dočítala, ale zítra na vás budu mít celý den :wink:
27. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojky,teda kde se ve vás bere ta energie,Danča stále akční ,Verýsek jde pár dnů po porodu péct ....nevídáno,neslýcháno,ale přáno :wink:
Jinak jsem si říkala,jestli se nebudem na příště jmenovat žlučníkářky,já na něj razím,Neli ho má pryč,Danču myslím taky trápil,Tesi by na něj měla jít až odkojí,jestli nezmění názor před dalším těhu a teď čepeček-že by vítáme tě do klubu. :wink:
27. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Very cože jdeš dělat? Kolikátý den po porodu jsi???? :astonished: No tak ty snad předčíš ještě Danču, ta vařila jídla mražnná, ty se vrháš rovnou na čerstvá, teda klobouk dolů!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :sweat_smile:
27. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Agiiiiiiiiiiiiiiii??? Nevíš, jestli plánujou DM koncert v Čechách v rozmezí tak tří let??????????????? :grinning: :sweat_smile:
27. led 2010 v 18:06  • Odpověz
holky :sweat_smile: , my i včera vařili, ale jen šunkafleky, sice spíše manžel, já jen říkala co a jak a uchutnávala a buchta byla rychlovka - prošívaná deka, jen hnek sem a tam a čau :grinning: , prala pračka - manžel věšel a dneska já žehlila co bylo potřeba a manža skládal ponožky, práce všeho druhu, ale poctivě rozdělená :wink: :grinning:

teda ten žlučník se tu vážně rozjel, já jsem to ještě nedočetla, ale zahlídla a taky jsem tu viděla Lady, no musím dočíst, ale teď bych asi měla jít vzbudit ty moje chlapce, nebo já budu mít zase bezesnou noc :confounded:
27. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Sanu v rozmezí 3let :grinning: :grinning: to vidíš tak černě s Celinkou nebo sem tak často DM nejezdí?
27. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Veru,ono to vyznívá děsivě-tři očka naráz,ale my už jedeme druhé kolo,pak nás čeká ještě třetí (vždy po měsíci) a bude klid.A zatím fakt ťuky-ťuk vše v poho. :wink:
27. led 2010 v 18:41  • Odpověz
No já abych nebyla zase těhu, si to chci pořádně užít :sweat_smile: Bych si to chtěla pořádně užít....

Panečku poctivě rozdělená práce - co to je? :sweat_smile: Very to říkám pořád, že máš doma "ohroženej druh chlapa"!
27. led 2010 v 18:42  • Odpověz
holky já letím jen na radu Dušánek už 15x zvracel a jen kadí a já už taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jme na pokraji sil.Můžu endiaron nebo smesctu??
27. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Gabi, dostávala jsem tenkrát na průjem Endiaron, žiovočišný uhlí. Smectu nevím. Ale spíš byste měli navštívit dr. a nechat si udělat výtěry.
27. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Sanu... klid, taky to neznám :wink: .

Žofiiii... se pojď podívat, co Verys vyvádí :astonished: :astonished: :astonished: !!!
27. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahojda.Tak koukám maminy už rozjíždějí druhé kolo v těhu a my snažilky nemáme ani to první dokončený. :wink: Very už jsou doma s míšou jo je to krásný. :wink: mě ms zatím nedorazila ale netestím až tak v pátek pokud ms nedorazí. :wink: jinak holky co jste byly na Ketu může se jít hned ten cyklus nebo se musí počkat.Se ptám kdyby náhodou to nedopadlo tak at vím.Díky.
Neli já jen průjem.Důšs to má horem i dolem a bez teplot... no doufám že to malá zvládne
Jé neli Kubíček má 4 měsíce.to letí :slight_smile:
27. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Gabule... teď tyhle virózy řádí!!! A Carbo Medicinalis alias černý uhlí těhotný můžou :wink: ...
27. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Very, hrozno můžeš :wink:

Elektrika opravená, s kámoškou jsme si daly kuskus a odjela, teď čekám na půlu, narvu do malé ATB, jsou hnusný, příchuť tuti frutti (debilové, to nemůžou dát něco přírodního, jahodu nebo tak...).
Až Anežka usne, budu tu.. něco dělat u PC, ale taky písnu co u nás nového. Krom toho, že teď právě mi na klíně dnes po páté kaká... ale v nemocnici to neřešili, prý je to normální, když je ta stolice normální, což je.... hlavně, že neprdí, nesvíjí se, nepláče u toho, ta ATB zabila asi úplně všechno ve střevě... :wink:
27. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Sanu, aha tak druhý kolo :confused: :slight_smile: , teda ty se toho nebojíš :grinning:

Věru, tak to je moc dobře, že to takhle Klaudinka pěkně snáší, ale děsivý to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dančo díky za odpověď :wink: , tuti frutti to já mmám ráda ty malé bonbonky :sweat_smile: , ale pastu tuti frutti néééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sirup nevím jak chutná

Gabi, tý bláho, co jste to chytli, taky bych radši k Dr. zajela ať něco nepodceníte a hlavně když to jde Důšovi spodem i vrchem ať není dehydrovaný

Andi, mačkám palčáky ať rozjedeš tu vlnu :wink:

dělba práce holky musí být, já pečuji o dítě a manža pracuje z domu a ten zbytek musíme podělit, čím dřív si zvykneme tím líp :wink: , ale nebojte příští týden se vrací v úterý do práce a už to nebude taková pohoda :pensive:
27. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Very jestli jsem dobře pochoipila tak tu vlnu rozjela Sonica. :wink: jinak díky mačkej mačkej. :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Tak pokud jde o mě,tak já mám splníno,takže druhou těhuvlnu vám budu jen svorně držet palčáky. :wink: :grinning:

Gabi-tý jo.Já bych asi zajela k Dr. :confused:
27. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Very neboj celej první měsíc po porodu, jsem druhé rezolutně zamítala :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak jsem psala včera, úsměvy Cel to ne vymazaly, ale stojí to za to............ :wink:

A dělba práce musí být jo, hmm, tak někdy k nám přijeď a vysvětluj to tady jo :grinning: A můžeš si to rovnou začít cvičit doma mluvením do zdi - je to to samé tady :grinning: :rolling_eyes: Teda křivdila bych, manžíla semo tamo píchne, ale teda dělba práce to rozhodně není.... no jo no, on vydělává já vypiplávám - to je jak stará škola :grinning:

Gab jestli to nepřejde, tak bych zítra žhavila linku k dr....
27. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jen nakukuju, u nás se pořád nespí :confounded:

Very, tvůj elán jsem neměla ani za mlada, natož teď s Kubištou :astonished: Hele, my taky potřebujem uklidit, vyprat, vyžehlit, navařit a upéct, se stav :grinning: :wink:

Gab, já teda nemám zkušenosti, v těhu jsem nic nepotřebovala, ale jak radí Sanu, když tak zítra zavolej doktorce...

Věrko, je fajn, že očko tak dobře snášíte :wink:
27. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
jo, jinak, hodila jsem opět pár photos :wink:
27. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jsem zde.
Usínání tradiční - položím, zapnu monitor, odejdu a už o ní nevím... jen aby jí to vydrželo :grinning: :grinning: Zkušební prádlo vyprané a pračka mě nezabila, ani mi nedala ránu, hurá :grinning: :grinning:
Dovedete si představit, jak vypadá topné těleso po devíti letech používání v extrémně tvrdé vodě??? Nooo, u nás vypadá jako nové. :dizzy_face: :dizzy_face: I elektrikář se divil. A může za to:
http://www.missiva.cz/produkty/default.asp?l=c&m1=5&m2=75

Řeznická zástěra při porodu? Tak to sedí! To jsem říkala taky...

Jdu si dát druhou večeři, už týden a jeden den jsem neměla krupičnou kaši a mám absťák... ta se do špitálu pašuje těžko :grinning: :grinning:

Gabi, chjo... - hodně pít, však víš...

Tesi, krása :dizzy_face: :dizzy_face:

Verčina aktivita!!! Tak to mě předčila, to tedy jo!! Verčo, si borec!
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Dani prej ani mě nezabila :grinning: :grinning: To mě čéče pobavilo :grinning:

Jo a řeznická zástěra, ta fakt tak vypadala do slova a do písmene!!! V pcích měli nějaké modré hábity či co....

Krupicová kaše - bude zítra, dneska mi je nějak těžko, ale měla jsem ji v plánu na dnešek...

Tesi ta "zamyšlená " fotečka je krásná :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.