• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tesi,krásný princátko :dizzy_face: A ta zblízka je fakt nádherná.

taky jsem ještě jednu přihodila. Od tý doby co to umím,přihazuju jako divá. :grinning:
27. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
holky tak už je líp............ zvracení ustalo, kakání taky.Mladej leží jak z gumy a čerpe sílu :pensive: já snad dobrý jsem kadila asi z toho jak jsem kolem něj běhala :sweat_smile: no doufám, že zítra bude klid..... dobrou všem
27. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Dani... elektrikář ti koukal na topné těleso :astonished: :grinning: ???

Tesi... jo, ta předposlední fotka je nááádhernááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Andi... jsem na tebe holka zvědavá :wink: ...
27. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Gab tak snad dobrý, se ti po sto letech aspoň ty střeva hnula cooo :wink: :sweat_smile:

Věru Klaudi se teda na tu korunu krásy moc netváří, jí musíš příště říct, že se musí víc usmívat, když už je za tu misku :grinning:
Ale sluší to kočině. :sunglasses:
Co víííš, třeba za 18 roků jí budem fandit u tývky....................... :grinning: :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Sar no tak to může zase napadnout jen tebe :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
San... já to tak nemyslela :confused: :fearful: :grinning: ...

Věru... no jo, carevna a zvěřinec v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
27. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak a poslední 3 minuty se tu nic nehejbe, tak já se taky přestávám hejbat a jdu se uložit. V noci mě to nějak to přetrhvaný spaní dodělalo.... tak ať dneska naberu síly, snad Cel bude chrupat líp.....

Tak brou všem.
27. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Joooo jasný, jen se nedělej.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pa
27. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ďoučata , já jdu spát... ráno máme brzo vstávačku :wink: .

Dobrou :wink: ...
27. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
San... s tím hejbáním jsi to taky napsala přiléhavě. Člověk neví, jestli komentuješ stav doma nebo tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...

A už fákt brou...
27. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Taky jdu a doufám,že Klaudi si i dnes pohodovou noc zopákne.

A Amálka už taky celá na trní,kdy jako (spolu) zalehnem... :grinning:

Tak dobrou,klidnou všem. :wink:
27. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Saar no vidííííš z toh děláš kovbojku :grinning: Člověk ještě aby začal myslet, než sem něco napíše :grinning: :grinning: Ber v potaz, že většina je zde na mateřské................ tím pádem semo tamo nějaká ta nesrozumitelná věta a pod... je dovolena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

A já píšu jak tatar, tak už fakt jdu.

Paaaaa
27. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
... jsem Anežku přechválila, teď jsem skoro hodinu s ní chodila po bytě. Jestli prdíky nebo vydírání po příchodu tatínka z práce, nevím...
Zítra jdeme k Dr., máme přinést ranní moč, no to jsem zvědavá, jak to budu chytat do lahvičky.... :confused: :confused:

Dobrou :wink:
27. led 2010 ve 23:53  • Odpověz
Dobré dopoledne všm načuhujícím :wink:

Tesi tak jak noc??? U nás opět trhaná od půl třetí jsem jí několikrát musela dávat dudasa, pořád se kroutila ve 4 jsme vstávali na krmení, to už jsem dudákem neukecala a o půl 7 se zasse začala zase kroutit.
I když je fakt, že v noci si u toho kroucení poprdávala, tak jí to asi tlačilo....

Dani tak třeba že má Anežka velkej příjem, tak má velkej výdej :sweat_smile: Ale teda 5x za den kajdění se mi zdá taky dost. No ale když je to normální "struktury", tak to asi bude ok....
A jsem zvědavá co písneš jak jsi chytala moč :confused: Cel když čurdí, tak jí to steče "škvírou přímo do plínky a toť vše. Bych to musela asi z tý plínky vyždímat :sweat_smile:

A já jdu žehlit, hromada tady na mě volá hola hola. Budu to mít tak na 4 hodiny - joooo takovou hromadu jsem si nechala narůst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak budu jukat....
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Sanu, dobrý, načuhujícím. :grinning:

Tak my dnes měli noc super. Usnul v půl osmé, kojili jsme až v půl druhé, pak v 5 a pak se nechal ukecat v posteli až do osmi. mezitím párkrát dudlík, ale to já ani nepočítám. jsem spokojená.

Tak máme protilátky protilepku i mlíku negativní. Jupíííí. ještěto nic neznamená, protože to sám nejí, ale je to lepší, než kdyby je měl už teď pozitivní.

Vložila jsem fota.

Jdeme si hrát. Hezké dopoledne a Sanu, ať Ti kupa mizí. :wink:
28. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Kuk všem!
U nás noc standartní.To znamená že sice přestávky 3x na kojčo,ale mezi tím žádný prudění a hned zas spaní,takže vlastně pohoda.My dudáka vůbec nemáme,prostě o něj nestojí.Spíš ji s ním naštvu,když jí ho rvu a ona ho proti mě tlačí jazykem ven.Prostě nemá zájem,tak je to vlastně lepší v tom,že jí ho nemusím 10x za noc vracet do pusy,když jí vypadne.
Kajdění... Tak my nekajdíme 5x za den,ale 1x za 5 dní,tak to máme zase opačný problém.Ale prý to nevadí,prostě všechno ten náš Otesánek spotřebuje a nemá žádné přebytky. :sweat_smile: :grinning:

Jak ostatní noci? Pište,pište... Tesi,Neli... Bylo líp?

No a já jsem si zahrála na kadeřnický salo.Udělala jsem mamce melíry (včera hnědou podkladovou barvu),tak teď to má na hlavě a čekáme,jaké bude za 35min překvápko. :confused:
28. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Jé,Neli,tak popis noci jsi stihla ještě přede mnou.A je fajn,že jste se vyspinkali. :wink:
Fotky krásný,hlavně ta u zrcadla. :slight_smile:
28. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Taky přeju hezké dopoledne :slight_smile: ,
Koukám, že jste tu večer měli veselo :grinning: :grinning: :grinning:
No, je vidět, na co se tady v 99% myslí, že?? :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, jinak děkuju za pochvalu fotek, Kubík měl včera dobrou náladu, tak jsem toho musela využít a pár se jich povedlo :slight_smile:

No, Sanu :confounded: , noc byla děs, běs. Přes den spal hodinu a půl, celkem, večer usnul ve 21.00, to jako dobrý, ve 2 ráno řev, tak jsme nakrmili, samozřejmě jsme zase usnuli oba u flašky, netuším, kdo dřív :grinning: . Další řev ve 4.00, nezabralo ani mlíko, ani čaj, naprostej hysterák předvedl náš Kubíček na půlku baráku :grinning: :grinning: , zabralo až houpání v lehátku. Nevím jestli má prdy nebo se nemůže vykakat po zavedené kaši, netuším :confounded: . Každopádně do rána jsem ho houpala v lehátku ze sedačky a spala způsobem jako že Kuuba u sedačky v lehátku, já pod dekou na sedačce a snažila se spát. Kuba zakňoural, já vystrčila ruku z pod deky a houpala, když zase usnul, zajela moje ruka pod deku a spala dál. Tohle prosím od 5.00 s přestávkami po 15-20 spánku. Vstávali jsme v 7.15 s taťkou :rolling_eyes: . Bych ráda věděla, který miminko spí za nás, asi Mari a Anežka :slight_smile:

Dani, tak hoď potom infošku, jak kontrola :wink:

Jo, jinak maminy, mám opět dvě otázky:
1) Jedeme teda Bebu HA, ale jak jsem Kubíkovi dávala to mlíčko s kaší už hotové, tak to asi HA Bebu obsahovat nebude, myslíte, že bych mu mohla zkusit dát normoš Bebu, když mu už bude v březnu půl roku? Nebo mám pokračovat v Bebě HA pak už 2jce?

2)Nevíte, když se teď schválila nižší mateřská a ta mi končí 18.2. a nastupuju na rodičovskou dovolenou, jestli musím znova na ČSSZ a pak zase na Magistrát s potvrzením, že teď po novém roce mám menší mateřskou než do konce roku 2009? Nic mi teda nepřišlo a ženská na Magistráru nevěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nerada bych v březnu byla bez peněz. :confused:
28. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak koukám, že Sanu nás svolává na dálku :grinning:

Neli, tak super, že máte dobrý výsledky a noc luxusní :wink: , a fotky obě krásný, ale ta u zrcadla je fakt božíííííííí :dizzy_face:

Věru, tak jste taky měli bezva noc :wink: My teda kajdili ze začátku taky 5x denně, teď tak obden :slight_smile:
Věru, tak to jsi šikulka, taky bych potřebovala uvést do stavu lidskosti, mám hlavu jak vykopnutej drn :grinning:, no snad časem :sweat_smile:
28. led 2010 v 11:07  • Odpověz
jdu na Vás chrlit... mám toho mnoho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Tesi,víš,kovářova kobyla chodí bosa... :grinning: Kdyby jsi viděla můj porost! A to máme v so.oslavu tchýniných 60tin :sweat_smile: Ale já nějak nemám náladu.Jen to umeju a bude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hele,co jako myslíš tím hlášením na Magistrátu? Mě bude mateřská končit 21.3. a nic neřeším-nikam se nechystám.Myslím kvůli tomu snížení.Jen potom nahlásit rodičák. :confused:
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz
tak ta malá ještěrka vstávala v 6,02... a doteď nespí!!! Já bych spala za chůze, skoro... Šla jsem spát o půlnoci, protože od půl jedenácté jsem ji nosila, uklidňovala, přesvědčovala... jenže mezi půlnocí a šestou se ještě dvakrát krmilo, takže mám za sebou 5 hodin spánku rozdělených na 3 části...
Ráno, když jsem čekala, až se madam vyčurá do lahvičky, tak se rozhodla kakat, naštěstí po mrkvi dost hustě a byla připravená plína, jen jak jsem u toho číhání před přebalovákem pospávala, tak jsem se tak lekla, že se i Anežka vyděsila a začala řvát...
Ale jo, moč jsem odebrala.

Kontrola?? Střílet! Dr. tam má být do 9,45, přišli jsme po deváté (protože krom odběru moči asi do 7 hodin, byl v půl osmé boj ohledně antibiotického sirupu, pak kojení, odmetení auta) no a doktorka měla pocit, že jdem pozdě... Anežka přibrala 20 dkg za 3 týdny, což je málo... zas je to jako za starých časů, když kaká 6x denně (včera) a dnes už potřetí, tak se nedivím, to té mrkve fakt může sníst čtvrt litr a nebude to znát, takže zase uvažuju o těch probiotikách, navíc se začala opruzovat, už ta kůže není zvyklá na tak časté kakání...
Výsledek kontroly dobrý, nějaké poučení kdy ven po ATB se nekonalo, tak je to asi na mě. Z nemocnice v nálezu anemie - málo železa - hned by jí cpala železo v kapkách, ale od holek vím, že všechny kojené děti jsou anemické a je to v pořádku. No já nevím....

Volali, že v pondělí začínají malovat, zda máme vybrané barvy... nemáme.

Tak takhle je u nás. Jdu dočíst :wink: A přeju pěkný den, jsem ani nepozdravila...
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Neli, gratuluju k výsledku a fotky krásný :dizzy_face:

Tesi, jednou vyměřená mateřská se nemění, tzn. pokud si začala pobírat v 2009, jedeš ve stejných kolejích i v roce 2010, až rodičák pak bude jiná výše, ale ten se neměnil. Takto to bylo i vloni se zavedením nové mateřské, kdo měl vyměřeno z 2008, ten jel podle starého.
Takže Věrka má pravdu (že se nikam nechystá).

S bebou neporadím, nevím.
28. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Dobré ráááno :slight_smile:

hele Tesi, ségra se taky nikam nechystá... ať si to přepočítají sami, kalkulačky mají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani s tím železem to bude zase nějaká slavně nastavená norma - popravdě v mém okolí mají tabulkově všichni železa nedostatek :sweat_smile: Takže pokud to není nějak výrazné, tak bych to snad ani neřešila... třeba jí můžeš dát občas blíznout železný trubky :grinning: A co se bytu týče, to jsou příjemný starosti, tak se zhluboka nadechni, uvař si kafe a hurá do toho :slight_smile:

Veru, já jsem taky slyšela, co všechno se při kojení nesmí, nicméně já jsem zastáncem toho to vyzkoušet :wink: Někdo sní čerstvé pečivo a malej má hned bolení, někdo se láduje zelím a kynutejma buchtama a s mrnětem to ani nehne... Co se týče alergiíí, tak my v rodině žádné nemáme, takže třeba ségra jí pomeranče na kila a malej se jí ještě nikdy po ničem neosypal. A co si budeme povídat, ty citrusové plody jsou teď v zimě sakra důležitý zdroj vitamínů... Samozřejmě pokud jste alergici, tak ne, ale já bych klidně zkusila třeba párkrát cucnout džusu a uvidíš...
28. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Woblud, jasan, norma je 110, malá má 107, tak to neřeším :wink: a železnou trubku si pořídím :grinning: :grinning:

Jen si říkám, že železo staví, tak by se třeba zbalila toho kajdění... ale to sakra nemám vymýšlet já, to měla říct ta doktorka, ne??
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Dani dík :wink:

Věru, já byla před vánoci na ČSSZ, dala jsem si tam potvrdit takovej ten fialovej papír, ten odnesla ještě s dalšíma myslím dvouma na magistrát s tím, že chci dvouletý rodičák a ženská na mě vybafla, jestli jako nevím, jestli sněmovnou prošlo snížení mateřský a o kolik korun denně, že budu muset doplnit nějaký papír ještě jednou a že mi rodičák nějak sníží a pak doplatí, jsem ji nerozumněla ani slovo a koukala jak trubka. Tak se právě ptám, a když už teda mám všechny papíry odevdaný, tak se o nic starat nemusím, že?

Dani, tak to jsi taky měla veselo při čtvrtku, ale výsledek KO vcelku dobrý, ne? Akorát kdyby Anežka tolik nekajdila a zase přibírala, ale to kajdění nejde nijak ovlivnit. Aspoň mě teda nenapadá, jak....
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojky
tak ja se hlasim k tem co spi za ostatni :sweat_smile: ale my tak spime uz hodne dlouho... :sweat_smile:
kadeni, dani mi rano sedime na veceri, na obed na snidani a vecer na obede, doslova a do pismena... :sweat_smile: a obcas si strihne jeste nejaky ten bobek navic, ale proste ,a rychly spalovani, proto i tak nepribyva jak by si mudra predstavovala, ale vcera byla prvne spokojena... :sweat_smile:
a dani nediv se ze pribrala jen 20dkg, vzdy byla nemocna... to musis zohlednit :wink: proste bych to zatim nejak nehrotila a ty probiotika rozhodne skus, me by je meli konecne dovezt ted o vikendu, misto sesti stovek za necelych 5 EUR bez legrace :sweat_smile: to je hrozny ty rozdily :sweat_smile:
jinak ja jsem taky zastance skusit neco noveho jeno treba na lzicku kousicek, pockat na reakci, kdyz se nic nedeje dam lzicky dve... atd... :wink:
treba vcera ten pokec s mudrou jak by deti meli kravske mliko az od tri let... tak ty jeji argumenty me teda rozhodne "presvedcili" :confounded: proste pokracujeme s nim dal :wink: karli je v pohode, chutna ji vic nez ty praskovy a co je nejdulezitejsi sni toho vic :wink: takze tak nejak :sweat_smile:
28. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Holky, tak už jsem přišla na to, proč to naše dítě tak prudí :sweat_smile: , asi nám roste ZUB!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Chtěla jsem koupit Calgel, nebo jak se to píše, ale mají prej celerepublikový výpadek :confounded:
28. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
tesi uuuz? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
soni, no fakt, bude to určo zub, když se kouknu dovnitř má prořízlou dásničku a když tam šáhnu, tak je to tam ostrý a on kňourá, a manžel prej měl první zub ve 4 měsících, já až v 9ti. :sweat_smile:.
28. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.