• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Prázovka Prázovka, to mě teda neříká vůbec nic :grinning:

Luci co ty při předjíždění nestihneš :grinning:

Maru a jakej teda kočárek????????????????????????????????????????????

No tak děvčata, padli jsme na V crosss jak psala Danča (což jsem přečetla až teď), normálně se nám líbí dá se přehazovat rukojeť dopředu a dozadu, ale ta cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :confused: Všechno za 9.400,- jsme z toho v šoku jak je to levné :sweat_smile: Aby to nebyl vyloženej šunt.... :pensive:
Ale jak jsme s ním tam viklali a klepali, tak se zdál stabilní akorát jde o to, že není hliníkovej a to si myslím že je základ proč je tak levnej....(?)
Takže když to shrnu, tak co se nám moc líbílo, že můžu vidět na prcka když chci, černej je a je v tom vše (taška, moskytiera, "pláštěnka", taška na rukojeť, vajíčko, sporťák pěkně polohovací, hluboká korbička a je dobře skladnej.)

Co vy na to????????????????

Já jdu na ten bramborák bo padnem hlady.

Arti má narozky až zítra ne? :confused:
5. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Maruš, tak to domluvíme :slight_smile: S kočárkama na Prázovce :slight_smile: A jakej jste teda vybrali, nenapínej...

Woblud, Prázova bouda je kousek od Rovenských Šedivin nebo taky nad Dobrým, Hlinným a Rovným nebo jak se ty vesničky tam jmenujou, z Prázovky se dá dojít na běžkách do Deštného (na Panoramu) a tak, je to asi 5 km, Zkrátka je tam hezky :slight_smile:

Sanusko a Ty můžeš přijet taky, i když Ti to doteď nic neříkalo :slight_smile:
S tím V-crossem jezdí půlka Rychnova. Chválí si ho a to dokonce i takové ty "fifleny nafoukaný, co na všem něco viděj".
5. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahoj, tak koukám ,že se tady vaří , peče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já budu dělat domácí pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Arti- má narozky, tak všechno neljlepší co si jen budeš přát.

Dančo- fifleny v RK a nafoukaný :confused: :confused: :confused: , taky jsem pár takových znala. Štěstí , že už je moc nepotkávám, repektive, že tam nebydlím.

Dneska v práci docela dobrý, jen byli na mně všichni nějak moc hodní a dole si všichni myslí ,že jsem těhotná. Prý jsem nebyla 14 dní v práci a kdo ví jak tam ještě dlouho budu. Už nevím jak na tohle reagovat. :pensive: :pensive:
5. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Na maru prásknu... vybrala Teutonii Fun System, ale barvu nevím :wink: : http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Teutonia-Fun-System-09

Dani... tak je to Prázova bouda!!! Já si říkala, že to znám! Tam jsme byli ve 4.třídě na škole v přírodě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo tam krásně!!!

Agi... tak dnešek v rachotě jsi přežila :wink:

Kde máme zbytek osazenstva???
5. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Agi... nereagovat :wink:
5. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdu se cpát pak jsem hned tu.
5. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Berundy.
Agi - úplně Tě chápu - já si už týden přemýlám, co řeknu komu, protože se to u nás v práci rozneslo a jedna kolegyně mi obden volá - jak mi je - protože učím její dceru a řeší, kdo je když tak bude mít příští rok jako třídní. A holky, možná znáte, co je to být na pracovišti se 40žeskýma průměrným věkem45 a více. I když by se to potvrdilo, tak budu lhát, že se to nepovedlo, protože to není nikdy jistý, a když se to nepotvrdí, tak lhát nebudu, ale moc se bojím, těch 40x - "tak co?"
5. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
sarii- krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: .
A přežila jsem to v pohodě. S kolegou se pracuje lépe než s kolegyní :slight_smile: .
5. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Rozi- a testuješ pořád????

Sarii- týjo to je kočárku, asi bych nevěděla kterou barvičku si vybrat.
5. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj děvčata,

Sanu koukám, že máme stejné chutě, já taky dělala bramboráky :grinning:

tvarohový knedlíky s třešinkama budu vyrábět zítra

Agi asi tě zklamu, pohled nebude páč se KAnada nekoná, manžel před chvílí s nima mluvil a bohužel se jim to nehodí páč v tu dobu poletí oni sem a vypadá to, že už se tam ani nedostaneme
5. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Miso- tak to nevadí, v tu dobu budeš mít hezčí starosti. :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Rozi já taky mlžila do konce třetího měsíce :wink: I když už těsně před tím než jsme to začali říkat, tak už to tak nějak lidi začínali tušit.....

Já nemůžu ten V cross najít v té černé :angry:

Sari jdu okouknout fotečky :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hurá Míša tady s náma zůstane :grinning: :sweat_smile: Chjo, ale víš co se říká, všechno špatný k něčemu dobrý... :wink:

Jdu hledat ten kočár :angry:

A V cross je ten jak je i s těma kytičkama jak se líbí Verče??????????????

Very jsem si na tebe vzpomněla (hlavně v těch Opatovicích) to byly tak krásně vzorovaný kočárky, já kdybych pořád chodila jednobarevně ustrojená idoš černá nebo bílá, tak jdu do nějakýho takovýho.... :dizzy_face:

Holky fakt to je hrozný vybrat něco na živo, kor pro chudáka nerozhodnýho člověka, je toho taková kvanta hezkejch kočárků..... :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
TO se s internetem nedá srovnat....
5. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Míšo ty bramboráky jo, no to se nedá popsat a počkej až budeš těhu a dostaneš na ně chuť, to budeš prožívat orgáč za orgáčem :grinning: :grinning: Jsem si do nich dala na talíři ještě kyselé zelí a to jsem teda jako extra maximálně uspokojená.
A zapíjela to meltičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Teda Sanu, to jsou chutě - bramboráček, zelíčko a meltička - to je teda kombinace :wink: kdy jsi řekla manželovi, že jsi těhu?
Agi - testuju, a jsou tam // zatím
Holčičky- jak ještě budu dlouho jíst ten prednison, fakt mám žaludek, jak kdybych spolkla fotbalový míč :rolling_eyes:
Míšo - když tu musíte zůstat - to je nějaké znamení :wink:
5. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Rozi já Prednison Utrouš a další zázraky medicíny zobala do toho 12tt.... Ale Prednison Miroslav vysazuje myslím po pozit testu z krve....
Šári ta ho vysazuje myslímm spíš postupnějc....

Rozi my ten bramborák tekhle dělali od nepaměti už doma.... :grinning: :sweat_smile:

Rozi a proč nám je nehodíš do alba aby jsme se pokochaly testikama....????

Tak sraz asi odsouhlasíme na Pardubice co?????????????????????????????????????????!!!

Luci kdy jedeš na dovču??? :confused:
5. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Sanu ty máš teda chutě :grinning:

Agi drahý je vytočenej až na půdu, jsme jim říkali v lednu, že by jsme chtěli přiletět a pořad jo jo v pohodě a najednou to nejde

abych trochu osvětlila, strejda je podruhé ženatý a jeho nynější žena nás tam asi nechce, tak si vymyslela honem rychle, že musí letět v srpnu za maminkou
5. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Rozi to nevím jestli je to dobré znamení, ale aspon nebudu muset řešit případné nenadálé situace v letadle či KAnadě
5. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Míšo tak si říkej, že aspoň nespadnete :grinning:
5. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky já jsem spráskla děsně moc třešní a na to si dala zelňačku :zipper_mouth:
to mi připomíná, že když jsem se vdala, tak šel asi dva dny po svatbě za ředitelem jeden chlápek, kterýho jsem viděla asi jednou v životě, že jsem těhotná a chce místo po mně :confused: tomu blbovi ho fakt slíbili :sweat_smile: chudák se načeká :grinning:
pošlete foto kočárku ať to nemusím zkoumat :wink:
5. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sanu jooo, to mi ted říkal drahý, letos s Air France nikam neletím, nejdou jim rychloměry a buh vi co jeste :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak já na Provazníčka hned v pondělí asi nastoupim
holky, já se takovýhle manévry musím naučit - vždy to za mě dělal přítel nebo skorošvagr- nebop segra nebo rodiče žáků :frowning2: gže nevím ,jak a zatím si nemůžu říct nikomu,protože to nikdo ještě neví. :confused:
No jo- nová ženuška - Míšo :unamused:
5. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Rozi všechno je jednou poprvé, musít mít ostrý lokty pokaždý někdo při ruce nebude :grinning:

no jo, neuděláš nic,jeho první žena a manželova teta zemřela, tak si vzal jinou a je vymalováno
5. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
hm, tak jsem černej na netu nenašla, ale jen kdo neví, tak je to takovej, ale čtyřkolku ne trojku.

http://www.depemo.cz/sortiment2.php?id=582&kat2_id=7323&kategorie1=1&kategorie2=29
5. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
tak jsem udělala super pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Se dvěma druhy sýru, sekaný špenát, vysočina, cibulka a koření.
woblud- třešně a na to zelnáčku bléééééééééééééééééééé. Ale zelnačku přímo miluju.
5. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Miso-je fakt, že bych byla vytočená taky. Kdo se jen tak podívá do Kanady a ještě k tomu , když tam má příbuzný. Hele ještě budeš třeba ráda ,že neletíte, co ty víš co bude do srpna. :wink: :wink:
5. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
To je krásný Sanu - shánět kočárek :slight_smile:
Míšo - ta nová žena bude asi pěkná mrška, když takhle strejdu odřezává od rodiny, ne?
5. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Agi já doufám, že to drahému vynahradím jinak, snad :wink:

Rozi těžko říct, on jako takový rodina není, měl za ženu sestru tchýně, ta už není, tak ho asi už rodina jeho mrtvé ženy nezajíma a podřizuje se té nové
5. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Rozumím Míšo. tak uvidíte.
Hojky, já to pro dnešek balím, jsem KO, ráno jsem spala do 9h, to počasí je takový utahaný.
Dobrou, brou.
5. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.