• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jj, taky jsem za zdravý selský rozum...ale jogurt ve 4 měsících mi k selskýmu rozumu moc nesedí :confused: no nic :sweat_smile:
28. led 2010 v 15:48  • Odpověz
sedi nesedi, tento konkretni problem resila kamoska, prcek ji odmital mliko jen rano trosku a vecer a sama mudra ji jogurty doporucila, dite poste mleko potrebuje... a kdyz odmita sunar a pod. tak neni moc na vyber,ale to jsou exetremy :sweat_smile:
28. led 2010 v 15:52  • Odpověz
no nevím...Péťa od siss taky nechtěl mlíko a s jogurtama začli jako každý jiný dítě v 10ti měsících :wink: dr jim to dřív nedoporučila :wink:
28. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Hezký den všem

zatím stále nedočítám, dávám trochu dohromady album a za chvíli bude kojo :wink:
jenom hlásím, že KO proběhla v pořádku, paní Dr. i sestřička byly spokojené, říkaly, že mamka je úplně v pohodě, tak musí být i Míša a samozřejmě byl naprosto ukázkové mímo, které ani nezabrečí :grinning: , pacholek jeden.

Holky zase dotaz, občas mě palí, když jdu na malou, jako po porodu to bylo jasný, pak to bylo lepší a lepší a teď je to zase hrozný, 1 - 2x dobrý a pak to dost pálí až řeže, patří to k vnitřním oděrkám po porodu anebo to může být zánět močáku????? :confused: a může se urologický čaj???
28. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Luuci . http://209.85.135.132/search?q=cache:rdhkqcdf228J:www.novinky.cz/zena/deti/187605-deti-do-deseti-let-by-mely-jist-spise-bile-pecivo.html+od+kdy+celozrnn%C3%A9+pe%C4%8Divo+d%C4%9Btem&cd=9&hl=cs&ct=clnk&gl=cz
to je jen zajímavý článek k celozrnnému pečivu.

Jinak malá mléko nepila tak nám nic jiného nezbilo. Myslím, že malé nic špatného nedávám. Ještě nebyla nemocná , nikdy neměla ATB, a tak ydo ní nervu žádné vitamíny. Má jen pestrou stravu. Jen nic nesolím a ani cukry nedáváme.
28. led 2010 v 15:58  • Odpověz
juuu very krasny novy profilovy foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
very v tomhle neporadim... :sweat_smile:
luci ale zas to muze byt pripad od pripadu... :sweat_smile: predpoklady na alergii, neco jineho... zase dr. jsou jen lidi a maj kazdy jiny nazor... :sweat_smile: nam ho dovolila od ukonceneho pateho mesice :sweat_smile:
proste kazdy si musi zjistit co k tomu je, a sam si vybrat tu svoji cestu :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Very, já tenhle problém měla taky, a bylo to z cévkování, udělala se mi tam boulička a do týdne byla pryč a problémy taky. Ale kdyby sis nebyla jistá skoč k doktorovi :wink:
Jinak souhlas, hezký nový foto. :slight_smile:
28. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Já když začnu moc blbnout tím co se může a nemůže, tak se zamyslím co bylo za nás..............................

Když se to tak vezme, tak naušničky teď některý mudři taky nedoporučujou bodnout že jsou ty body v uších atd atd no a za nás se tím nikdo nezabejval. Bodli dírky a bylo.

Prostě každej si to musí přebrat dle svého uvážení..... :wink:
28. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Very fajne foto :slight_smile:
28. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Very krásné fotky
28. led 2010 v 16:10  • Odpověz
foto musíme doladit, spíše fotíme malého než sebe s ním :sweat_smile:

jsem z toho na nervy fakt, mě necévkovali a že bych teda chtěla, aby se ve mě zase někdo vrtal a stejně co by mohli dát za léky, no nevím jestli ještě čekat nebo ne, samozřejmě, že chápu, že jak odchází ty blééé věci, tak to tam může být podrážděný, ale nechci něco zanedbat, když byla jinak pohoda :pensive:
28. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Tý jo, tak na budu psát na pokračování, protože toho je na mě moc... a brnká mi v hlavě.

Jo, jo... Mar spí za 2. A já, když nemám svých 10 hodin, tak jsem jak mátonoha :rolling_eyes:...

Dani... na moč ti Dr. měla dát sběrný nalepovací sáčky. Nalepíš a pak odlepíš... pohoda. Prodávají je v lékárně :wink: . Železo bereme taky. Hb má 106. Dani, oni těmi příkrmy hned nezačnou přibírat! Nejprve to ani neumí "zpracovat", takže tak jak to dáš, tak to najdeš v plíně... U nás za váhový přírůstek můžou asi kaše.

Tesi... Calgel není nikde. Mně místo toho nabídli Kamistad senzitiv, jak psala Nelča nebo Mundisal gel... ten je o nějakou kačku levnější. A teda už zub, jo :astonished: ? A k tomu mlíčku... záleží, proč HA dáváš...

Jinak my máme HA režim. Jen preventivní... mám Nutrilon 2HA, na to, když MM nestačí. Takže já obyč mléko nee...

Jj, s ručičkou a vypadá to, že si tam budeme muset jít zase na týden lehnout :unamused:... A opět jsem tam viděla moc nemocných dětí :frowning2: :pensive: :frowning2: :pensive: :frowning2: :pensive: :frowning2: :pensive:

Luuc... ty a párek :astonished: :astonished: :astonished:
28. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Very přece jen to byl "zápřah" na to "malé" místečko, tak jestli jsi tam měla nějaká i když malá vnitřní poranění, tak jak chodíš, tak se to taky může namáhat..... Uvidíš jeslti to bude stejné, tak bych pípla mudrovi
28. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Sanu, máš recht při nejhorším to o víkendu jistí pohotovost :confounded: , já chápu, že ani né za týden nemůžu být fit, jen nechci být za histerku a ani zase za nějakýho flinka, který na sebe prdí...

Šári, přelítla jsem tvůj příspěvek, proč zase musíte na týden do nemocnice :frowning2: , se to jako nelepší??, to věřím, že tam na ty dětičky není hezký pohled :frowning2: :cry:
28. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Very... foto s Míšulkou a se stromečkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... A ten uro čaj, nevím. Záleží, co za drogy obsahuje :dizzy_face: ...

Věru... tak ty kadeřničíš, jo? Ale nepíšeš, jak to mamce dopadlo :confused: :confused: :confused: ???
28. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Very krásný fotečky, jen nevím která babička ke komu patří. :wink:
28. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Ne že bych byla zvědavá :grinning:

ALe Míša je krááááásnej :dizzy_face:
28. led 2010 v 16:30  • Odpověz
kde je ta fotka se stromeckem? :confused: ja jsem asi slepa :sweat_smile:
a ja vim ktera babka kam patri, hec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Sanu, moje mamka je babi z Orle, hned ta první :wink:

Šári, no jo nějaký drogy obsahuje :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Soni, šári myslí v profilu v pozadí, no jo je tam, tý holce nic neunikne :grinning: :wink:
28. led 2010 v 16:36  • Odpověz
aha no ja myslela ze je tam ta slibena s kralikem pod stromeckem :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 16:39  • Odpověz
28. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Soni, jj taky tam už je :grinning:
jen nemáme ty uši králíčí :grinning:
Ach jo, ztratil se mi příspěvek :confounded:
Tak znova. :grinning: :grinning:

Sarii, no HA Bebu pouužíváme proto, že manža je alergik, jinou jsme pro jistotu nezkoušeli. Ale jen mě to tak napadlo, protože jak jsem davála Kubíkovi to hotové mlíčko s kaší, tak to HA Bebu určo neobsahuje a reakci na to neměl. Ale raději bych možná měla jet v zajetých kolejích.
Na ty mastičky se teda zeptám v lékarně, až přijede manža skknu tam. A až povyleze zub, udělám detail foto. :dizzy_face:
Sari, proč znova do nemocnice? :confused:

Jo, jinak jsme včera dávali kaši lžičkou, konzistence řidší, aby se to Kubíkovi lépe polykalo a lépe papal, tak to jako nezabralo, nevzdali jsme se, manža krmil a já za každým soustem Kubovi dávala do pusinky dudák, aby polykal :grinning: :grinning: No a zvládli jsme to :grinning:

A teď mi volala mamka, mám něco na poště, ještě na starý příjmení (vdaná jsem už skoro 3 roky) a je tam dobírka 4.392,-. :astonished: Ale já nic neobjednávala :astonished: :astonished: :astonished:
28. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Tesi... nám v rizikovce doporučují do roka HA... Se zeptej své Dr. :wink: ... Jste to na Kubíka sehráli :wink: s tou kaší...

Very... fakt záleží, co ten čaj obsahuje :unamused: ... Určo si to nenechej rozjet, kdyby to byl zánět, ať si nepřivodíš patálie!!!

No, při vysazování léků se bude zase monitorovat srdíčko... takže hospitalizace...

A jak píše San... za nás se mámy s ničím nemazlily... Ale taky nebylo takových nemocí nebo se o nich nevědělo... Ikdyž jistě je dnes za spoustou věcí marketing :wink: ...
28. led 2010 v 17:05  • Odpověz
tak jsem je skoukla vsechny, misanek je kouzelnej drobek a uz aby byly silnice ready a ja si ho mohla dojet pomuchlat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tesi tak to bych si nejdrive zjistila kdo to poslal a tam zavolala co to jako je :confused: rozhodne bych to neprebirala driv nez bych vedela co to je a jestli to chci :unamused:
28. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Sanu... sehnala jsi nějaký to fotoalbum :confused: ???

Very... ty už máš pořádek i ve fotkách!!! No tohle!!!
28. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Sarii, zeptám se v poradně, ale asi nám řekne to co ty, no jistota je jistota :wink:

Soni, já ale nic neobjednávala, mamka ta zítra skákne a zeptá se, odesílatel je nějaká ženská, kterou neznám, říkala jsem, ať to rovnou nechá poslat zpět.

Very, moc hezký fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Ahojky,všem vám chválím fotečky :sweat_smile:
Já dnes byla na předoperačním vyšetření,mudrc se na mě skoro ani nepodíval a to jsme se viděli poprvé/chodí se k internistovi/ ani se nezeptal co mám za problémy,opsal z papíru do papíru výsledky krve,sestra natočila ekg napsal závěr schopna operace bez rizika a šla jsem.Mám dojem,že ani neodpověděl na pozdrav.No to je lékařská péče a za to se platí!!!!!Pak jsem zašla na gyndu s tím otokem,který jsem si hodně vyléčila koupelemi v bylinkách,ale zduření zůstalo a on se mě prosím ptal co mám jako namysli on to proboha neviděl bo co-asi jak celý den nekouká jinam tak už změny ani nevnímá,takže opět nadšení z lékařské péče!!!Děvčata myslete na mě po neděli ať to přežiju.!!!
28. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.