• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tesi.. teď jsem koukala na ty gely na dásničky... a oni vyjdou nastejno. Toho KAMISTADu je víc. Zase někdy dám na lékárnici :grinning: ...
28. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Veri, tak urolog. caj používám, ale radši bych se zeptala lekarnice, protoze skoro vsechny obsahuji pelynek a salvej a tu myslim moc mimi ne.
28. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holky,
jen jsem nakoukla :slight_smile: a zase letím, ale honem napíšu Very..

Very, můžeš Urinal http://www.uroinfekce.cz/?c=komu-jsou-pripravky-urceny, je i pro těhotný a kojící.. :wink:

Ještě juknu, papa :sweat_smile:
28. led 2010 v 18:22  • Odpověz
sarii, jj, jím párek tak 1x ročně a zrovna dneska byl ten den :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Dobrý večer.
Anežka má nové číslo - přivázaná ze sedátka "vyleze", šprajcne se bokem hlavou dolů a řve, že chce vyndat... :grinning: :grinning:

Very, krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
S problémy neporadím...

Sari, chjo... budem na Tebe myslet, pokud se tam budete muset zdržet... V té chvíli si ale říkám, že je zlatě, když tam mamka může s dítětem být, jinak by to bylo na mrtvici...
28. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Holky, moc děkuji za rady :wink:

Jusinko, urinal určo taky pořídím :wink: , děkuji

jinak ten čaj od Müllera se prý taky může a obsahuje jen, ibišek, zlatobýlová nať, šípek bez semen, brusinková šťáva, rozmarýnový list, list buko

děkuji za pochvalu fotek, já ještě musím okouknou albíčka některým , protože to jsem ještě nestihla

te´d tu mám mamču s babičkou, pak snad ještě juknu, jestli savec dovolí

Soni, určitě si ho pomuchláš tak jako já Karličku, s ní už je teď sranda, Mišák ten jen čučí a ksichtí se :dizzy_face:
28. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Dani... jj, zmáknu to, když nebude nic horšího :wink: ... Sim tě, si představuju, jak Anežka vystupuje z lehátka :fearful: :fearful: :fearful: ...

Ahojko... viz. tvoje návštěva lékařů... u gynekologa jsem se musela zasmát :grinning: :grinning: :grinning: ...

Luuc... tak ať je pondělí šťastný den :dizzy_face: ...

Andi zítra testí, ne :confused: :confused: :confused: ???
28. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahoj holky Very Míša je krásnej.

Jinak já jsem se přihlásila na kurz hubnutí a poradění s jídelníčkem. Tak uvidíme :grinning:
28. led 2010 v 19:54  • Odpověz
very si pis ze si ho pomuchlam, ty muzes zatim na prochzku s karli kolem :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jak jsem stará tak jsem blbá :grinning: minulý týden mi podjeli nohy na sněhu a já sjela schody do sklepa jak na bobové dráze,nikdo nikde tak když mě začala zábst fizulička/zůstala jsem sedět v mokru/tak jsem se vyhrabala nahoru,oklepala a byla ráda,že nic nebolí.Včera říkám kolegyni v práci,že teprv po týdnu cítím jak mě bolí prdel a horní část stehen a teď jsem přišla na to,že to mám od lavoru jak v něm provozuji sedací lázně-přeci jenom je mi malý-to by mě ani ve snu nenapadlo,že to je od toho :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojko :grinning: :grinning:

Holčiny, zítra už musím na to jednání do Jaroměře. Nechce se mi, v tom sněhu, ale jedu sama, tak to zvládnu. Lukáš bude krmit (podruhé květák), tak to snad zvládnou.
Odpol. mám anglinu a večer budu. Užijte si pátek.

A jdu spát, abych něco naspala. Dobrou :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Tak jsem to přelítla

Very díky za info kdo je kdo z rodinných příslušníků, těšilo mě :grinning:

Manža dneska dle mého nařízení přivezl heřmánkový čaj a je přímo pro děti (to jsem nevěděla, myslela jsem, že bude prostě heřmánkový a basta) je v tom i trochu fenyklu a ještě nevím co. Tak uvidím jestli ho Cel nebude po mě plivat. :sweat_smile:

Dančo zítra opatrně....!
A jak to Anežka dělá že se "vyvlíkne" ze sedačky? Ale to že má hlavu dolů a rozčiluje se, to si už představit dokážu :grinning:

Andi dle mého testí, Sar pamatuješ si to dobře, ostatně jako vše :wink:
Takže doufám, že tam budou tlustice!!!

Dneska taky nebudu vysedávat. Jdu do vany a uložit se do regálu jak kdysi psala Majerovic Evča :wink:

Takže se mějte, a všem přeju do nejklidnější dobrou dlouhou noc!!!!
28. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Very má mega pochvalu za fotečky, nádherně udělaná postýlka (záplava usínáčků nepostihla jen mě koukám :grinning: ) a znova píšu, Míša je úúúúúúžasňáckej!!!!
A mamka teda vypadá velice dobře na 6. den po porodu!!!!
To kdybych sem dala fotky já, tak mi smažou celé album :grinning:

Tak brou
28. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojko... že ses nepochlubila :slight_smile: !!! To z tebe leze jak z chlupatky...

Dani... zítra fakt bacha!!! Dneska ráno to bylo na silnicích fakt děs!!!

Dabli... kamarádka se taky onehdá přihlásila do podobného kurzu a byla tam nejhubenější. A to měla asi 80 kg. Aby tě tam vůbec pustili :wink: .
28. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dani,štastný dojezd tady se zas rozchumelilo :confused:
Andi,myslím na tebe a hodně štěstí přeju. :wink:
Sar,viď?Já zas toho o sobě tak moc nenapíšu,ale jestli pán bůh jednou dá a budeme mít děti tak to si s váma poklábosím. :sweat_smile:
Dabli,vem mě sebou... :angry: ve dvou se to lépe zvládá-prý.
Sanu a přivez manža taky něco k snědku nebo budou zas polystyrény,ale ty s jogurtovou polevou jsou fajn.Jo a teď jsou hojně vidět ředkvičky :grinning:
28. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
29. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Dobrý den,
Dani jak jsi dneska dojela. Doufám, že dobře u nás stále sněží a cesty jsou hnus.

Mě dneska odpoledne dorazí kamaradka z práce, bude mě informovat na co se mám o víkendu připravit.

A zítra jdeme na ples.
29. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Ááááhoj... co to tady je??? Teda spíš není??? Já mám omluvenku, byly jsme cvičit ...

Andi... tak jak???

Čepi... proč jdeš o víku do práce???
29. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Hoj,

já tady pobíhám mezi žehlením, Cel a vařením, tak nejsem.....takže mám taky omluvenku.

Andi???

Čep kde že to přebýváš? Tady prolítává jen pidi snížek ani se tomu chumelení nedá říct...

A já zase mizím a dokud nedožehlím (což s Cel aktivitou hned tak nebude), tak se nehlásíííííím :sweat_smile:

Takže zatím
29. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
A dneska "slavímeL čtvrt roku, foto bude, ale nevím kdy....

Tak pa
29. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Hoja, hoj :slight_smile: ,
tak já se taky hlásím a mám taky omluvenku, bylo potřeba uvést do obyvatelného stavu náš byt, vyprat, vyžehlit ...

Sarii, nakonec jsem včera koupila Mundisal a je to lepší :wink: Jinak, opravdu je tam klofáček i manža včera koukal a taky ho tam našel a viděl :grinning:

Cepecku, uzij si plesani :wink:

Jinak mi noc zase na pikaču, ale už jsme teda věděli z čeho to je, tak jsem si s tím poradila v rámci možností :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
San a Sari - asi jem to spatne napsala, ale do prace nejdu pracovat, ale jen pro potvrzeni pro malou do skolky a taky nahlasit, ze asi prijdu. Coz musim mluvit s vedoucim a vubec se mi nechce a asi i cekam ze mi rekne ze az prijdu tak dostanu padaka, ale v ty dobe snad budu tehu a na nemocenske, tak vyhazov mi dat nemuze. Mam ale problem, zda mu to rict, ze asi budu tehu nebo ne,,, :confused:
29. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Sanu - a bydlím na Vysočině
29. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
fuj pardon, mi = MY :grinning:
29. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
S omluvenky se tady roztrch pytel... tak další :sunglasses: ...

San... Cel vše nej a něco jí kupte :wink: ...

Čep... aha... Já bych to neříkala, u ženský se to může předpokládat :wink: .

Tesi... prej klofáček :grinning: ... to brzo!!! A zase nová fotka :wink: ...
29. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Odhaduju, že Verys nejde net, páč jinak by tady byla a ohromovala nás :wink: ...

A já se půjdu pomalu chystat. Jdeme na návštěvu za 2 měsíčním miminkem.

A ozvala se včera Věrka, jak to dopadlo mamce s vlasama :confused: ??? Včera bylo vysvědčení... tak jak Terka???
29. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Sarii, to jo, fakt brzo, ale jak jsem psala včera, manžel ho měl taky ve 4 měsících, jsem mu nevěřila a myslea si, že Kubík jen prudí :pensive:

San, vše nejjjjjjj Celince :slight_smile:

Cepecku, souhlas se Sarii, já bych to taky neříkala :wink:
29. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
No, Věrka se neozvala, by mě to taky zajímalo jak dopadla její maminka i Terka :confused:
Jinak Sarri, užij si návštěvu :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak mám po schůzce a dle očekávání jsem bez kšeftu, ale co, nějak bylo, nějak bude.

Sanu, alergii na heřmánek má 10% národa! Kdo Ti poradil heřmánek??? Ani mazat se dětem nemá, natož pít...

Jelo se dobře, bylo to mokré, pohoda.

Jak vystupuje ze sedačky? Koukněte na fotku. No a ještě o 20 cm víc dopředu a do strny, levou nohu natáhnout a odrazit se, ale to už jsem nefotila, to už jsem zachraňovala.

Prosím pomoc - zelené kakání znamená co? To jsem takový ekolog, že mi zezelenalo mlíko :confused: :confused:

Jdu dočíst.
29. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
... u nás noc jako dříve, jedla v jednu a v šest a do půl osmé spala. Kéž by jí to vydrželo. Žádné brečení, svíjení...
jen nevím, co zas má s tím kakáním, dnes teprve druhé, ale zelené... chjo.

Užijte si den, já mám odpol. anglinu a večer určitě kouknu :wink:
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.