• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj Dani,
fajn, že jsi cestu zvládla v pohodě :wink:
my teda taky máme doma heřmánek, je to dětský čaj pro děti od 1. týdne :astonished: , ale my ujíždíme na fenyklovým, heřmánek nám nechutná...
Jo, fotka Anežky je božííííííííííííí :grinning: je fakt kouzelná

My teda měli zelený kakání taky, když jsme dávali víc beby než MM a máme to tak doteď a doktorka říkala, že je to v pohodě. :confused: Zelený mlíko určitě nemáš :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahojky holky,

u nás jedna z nejlepších nocí, kojo ve 2, pak v 6:45 a do 9 s náma v posteli :wink:, ale je to pacholek v náruči spí hned, ale postýlka nic moc :unamused:

Šári net funguje :grinning: a ohromit vás můžu max 1 fotkou :grinning: a nemám úplný pořádek v albech, to dodělám možná dnes :wink:

manža odjel před chvílí do práce, tak jsem sama, Mišák spí, takže opět peru, musím manžovi vyčistit bundu a hlásím, že dnes k o bědu rozmražená sekaná :grinning: s kaší (ta samo čerstvá) :grinning:

Sanu, děkuji za pochvalu, ale ono víš jak, zdání může klamat, večer mám pocit, že nic nezvládáme tak jak máme :grinning:, o 9 večer ještě nejsme s manžou omytí a to dřív nebývalo, většinou jsme byli oba kolem osmé na značkách a teď eeeee :sweat_smile:, večeře bývá hektická a spát jdu jak po tahu :grinning:

Dančo, teda čučím na fotečku, a super popis: odrazit :grinning: a zachrańovat :grinning: , to je lumpačisko, ale krásná rošťanda :dizzy_face:

Tesinka, nová fotečka :slight_smile:

Konečně jsem se dostala i k Nelče do albíčka:

Neli, ta fotka v zrcadle je moooooc hezká, strašně vám to spolu sluší :wink:
29. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Dančo, klobouk dolů v tomto marastu do Jaroměře :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale čtu, že se jelo dobře, seš borka, já bych asi nejela :sweat_smile: , ale chápu, že když člověk musí tak musí :wink:
29. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Sanu, těším se na fotečku Celinky :wink: :wink: , tak si pospěš

Andi myslím jak ty???????
29. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Very, tady nemrzne, takže to bylo povolené a vyházené z cest, pohoda.

Sanu, těším se na čtvrtroční fotku. To to letí...

Very, už jsem to psala, ale stejně, Míša je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Rychnov. - zelené kakání může být z příkrmu co malá papala? A nebo , ale musí být takové jako tmavězelené skoro do černa , podvíživu. Ale nevím jak to vypadá. Ještě počkej tak dva dny. A taky zelená stolice je ze železa nadáváš?
29. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Veri - tak se podívala na malého Míšu a je opravdu nádherný nádherný. Já se nemůžu vynadívat. Moc ti to přeju a užívej si to :slight_smile:
29. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Dančo, Čepečku....děkujeme za pochvalu :wink:

tady posílám něco pro lepší náladu při takovým počasí:

http://www.funnyfurz.de/?3dc6818f50f93108
29. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahojda.Tak Vás moc nepotěším já jsem netestila nebylo čím.manža testík včera nedovezl páč měl po cestě hned z práce skoro srážku s blbcem-cyklistou.před ním cyklista ale smeklo se mu kolo a upadl před manžou tak to strhnul a šup do závěje.No manža o.k. cyklista taky a auto bez předního světla.nic proti jízdě na kole ale v tomhle počasí .Zítra musím do práce pro papíry tak si po cestě koupím testík.Mršule ještě nedorazila :wink: Dani mě dr.říkala ale je to x let když jsme měli také zel.kakání že v mlíku je hodně laktozy a mimčo to pak nestíhá trávit a nebo že stolička může reagovat s močí a vzduchem a to pak udělá to zel.kakání.A co si pamatuju tak pak nám to sláblo a za dva dny nebylo. :wink:
29. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Šári, jsem chtěla ještě reagovat na tvůj odkaz po porodu, díky za písničku, přesně na tuhle jsem měla nástup na maturiťáku :slight_smile: , že by znamení, nejdřív zkouška dospělosti a teď ta další meta :wink: :dizzy_face: , přiznám se, že tahle je mnohem krásnější než maturitní vysvědčení :grinning:
29. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Andi, tak hlavně, že je manža celej a cyklisty by v tomto počasí měli dobrovolně zavírat :angry: , člověk , aby z toho měl polízanice celý život :confounded: , co to je za blbce :pensive:

tak nás budeš trochu napínat...... :sweat_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 17:33  • Odpověz
jo a my máme 1 týden :dizzy_face: , jsme se s manžou hned po ránu smáli, že minulý týden to zase taková sranda nebyla :grinning:
29. led 2010 v 17:35  • Odpověz
ahojky, koukala jsem, že Gabi chudák leží u nás. S těma průjmama a zvracením. Je dehydratovaná, tak ji tam dají do kupy. Myslím na ni. Snad se na mě nebude zlobit, že jsem to sem napsala.
29. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Very, máš nádhernýho klučíka. Míšánek je kouzelnej a z tebe mám mírnou depku. Jsi fakt dobrá. Tohle všechno nestíhám ještě ani teď. :confused:
29. led 2010 v 17:46  • Odpověz
ahoj Neli, Gabi leží v nemocnici??? :frowning2: musím ji hned písnout, určitě jí to nevadí, bude ráda, že na ni myslíme a že na to není sama :wink:

teď jsem si Neli taky dočetla o té oranžové moči, Míša to měl v porodnici 2x tak\ a myslím, že i doma 2x a jak psala Tesinka, řekla mi sestřička ať se neznepokojuji, že se vylučují nějaké soli :confused:

a jinak depku nemějte, on je mu teprve týden tak dost často spí, ale ono to taky začne :grinning: a pak se tu dlouho neukážu.................... :grinning:

a jinak jsi byla s tipovačkou na 1* :wink:
29. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Very, to budeš hodná, já na ní číslo nemám.

My už konečně ty oranžové fleky nemáme, a moc díky za uklidnění.

Jo a dnešní noc, jsem valila. Ve 20.30 usnul, v jednu jen podat dudlík, ve čtyři kojení a v sedm vstával. Se vyznamenal brouček. :dizzy_face:
29. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Neli, vidíš, jaký je Kubíček Gentleman :slight_smile: , nechá mamku krásně vyspat :wink:

holky, které kojíte,kdy jste začali dávat dudlík??? jsem četla, že když se kojí, tak se nemá dávat, ho teda nedávám, ale když malej brečí a já zrovna hned nemůžu, tak ho s ním manža tak trochu šimrá a někdy ho lapne a někdy ho nechce, vadí to tak moc kojeným dětem???
29. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Very, malej dostal dudlík hned v porodnici od sestřiček. A ničemu to nevadí. Má hodál a vklidu kojíme.
29. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Neli přijde mi, že se Kubajzlík straššššně moc vyloupl podobou na manžu :grinning:DDD

A Very - ty zavinovačky - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skládám poklony, to už se málo kde vidí, krása :dizzy_face: Mišák je v nich jako princátko :grinning:
29. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Pavli, on to pořád mění, ale je pravda, že to dost lidí říká, že je celej Miloš.
29. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Nelčo, děkuji :wink: , tak když bude nejhůř, tak dám popřípadě taky :wink:

Pavli, díky :slight_smile: , jo já je miluju, mám jich tu pár ještě po nás a 2 klasické rychlozavinovačky, ale tyhle kraječky bílé jsou prostě moje, takový to miminkovský :sweat_smile: , ale až je všechny zašpiní, tak je vyperu a čau, protože to žehlení byl taky zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 18:23  • Odpověz
SMS od Gabi:
trpím jak pes.Střeva mam prázdný za půl roku tam něco bylo. Bolej mě ledviny.Chtěli mě dát na infekční.Dr se tvářila jako bych měla lepru.Důša už je lepší.Malá je OK.

takže Gabi držíme pěsti, ať je brzy lépe :wink:
29. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Chudák Gábi, musí být hrozně vyčerpaná. Moc držíme pěsti. :wink:
29. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Dani... mrkni na www.kojeni.net... skrze tu zelenou stoličku :wink: ... Jo a Anežka nám zase ukázala ty svý krásný kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...

Very... Mar taky dostala prgo dudnout v porodnici... já se tomu trochu bránila, ale taky jsem ho dala... A asi od 4. měsíce ho nechce vůbec.

Ha, tak nám heřmánkový čaj doporučila Dr. při zácpě. Mám ho celej, čaj nešmakuje.

Sanuska asi furt žehlí, bo co :confused: :confused: :confused: ...
29. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Dani, Kubík má pořád zelenou stolici. Až teď nám dr. řekla, abychom zkusmo na 14 dní vysadili železo a hle po týdnu od vysazení měl dnes poprvé hnědou. Takže nehladověl, ale dělalo to železo.
29. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahoj,koukám,že se tu pohybuje Neli,nevíš co to znamená kardiopulm,nález fyziologický?To jsem otrava,že?
Jinak já musím zítra taky ještě do práce,asi abych neměla toho volna moc.
29. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahojky, to znamená, že máš srdce. Takže ok. :wink:
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se mě kus vymazal.
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
pokračování: srdce, krevní oběh a plíce v pořádku. Kardio znamená srdce a pulmo jsou plíce. Je to základní předpoklad pro narkózu.
29. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj,

tak Anežka pojedla první kaši - padesátku zvládla s přehledem a teď mě "vojíždí přes triko". Musí vydržet, v půl osmé poslední ATB, pak kojení a spát.

Ta zelená - je to jako kousky listového špenátu v míchaných vajíčkách, bylo to jen jednou, uvidíme dál. No, železo jsem si zobla já, to do mlíka přechází, tak že by z toho?? A dík za odkazy.

Gabi :confused: :confused: Tak hlavně, ať jí je líp! Oni se tam postarají. Ale nezávidím jí to... Bacil střevní se vyléčí a bude dobře...

Very, Anežka dostala dudlík v sedmi dnech, hned jak jsme dorazili z porodnice. Nejdřív nechtěla, ale pak se našel ten pravý. Má ho na usínání, přes den je bez něj, v noci na uklidnění, ale když spí, vždycky ho někde vyhodí. Tak se neboj a klíďo dudu dej, kojení to nevadí (podle mě).

Čaje - Anežka pije vodu (ze stříkačky), čaje jí nejedou,zkoušela jsem fenyklový a dětský pro klidné sny.
29. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.