• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Neli, si mě pobavila...
Ale že se v lékařské zprávě objeví, že má někdo srdce, to je stejně bomba vtip, tohle se dozvědět ve 30 letech... jasně, ten dodatek "v pořádku" je zásadní, ale ta utržená věta mě rozsemála :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Dani, takhle píšu, když ťukám jednou rukou, na klíně Kubíčka, listujeme katalogem a přemýšlím nad zítřejším obědem. Nečtu to po sobě a pak píšu jak tatar. Ale rozesmálo mě to taky.
29. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Jo a na Gejbuli taky myslím, snad ji bude líp a holčička je v pořádku...

Andi... zítra ráno tady chceme mít hlášení :wink: !
29. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Neli,díky-taky jsem se zasmála,ale nejprv lekla,přesně jak píše Dana,je to taková samozřejmost,že srdce a plíce máš,jenže né pro každého nemoci jsou různé.
Andi,vypadá to slibně :wink:
Taky přeji Gab brzké uzdravení a propuštění domů.
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Holky, děkuji za odpovědi ohledně dudlíku :wink:

Neli, a pak nevím z čeho máš depku??? vidíš co stíháš věcí najednou :wink: , text mě pobavil a Danča to ještě hezky rozvedla :grinning:

my jdeme koupat
29. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
V rychlosti zdravím,

ajajaj, chudák Gába, pochopila jsem dobře, že má tu virózu, co teďka lítá :confused: ? Slyšela jsem, že to není dlouhodobá záležitost, tak snad se jí brzo uleví a pustí ji domů :pensive:

Andi, tfuj tfuj, na krev jdeš v pondělí?

Zítra jedeme očíhnout kočárky a autosedačku, tak to ještě narychlo študuju, ale jsem z toho jelen. Kočárek asi x lander XA 2010 a autosedačku asi Maxi Cosi, jenom mají milion druhů a systémů připevnění, jenže naše mládě bude často auta střídat, takže potřebujeme připevnění jen pásem, no a nějak se nemůžu dopátrat, jestli je k tomu i stříška a jakoby nánožník, aby na něj nepršelo, až budu přebíhat z parkoviště :confounded:
29. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Woblud, standardně je součástí autosedačky stříška i nánožník. Ale uvidíš :wink:
29. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
dani ty mas na vajicku nanoznik? :confused: strisku mam, ale nanoznik teda na vajicku nee
gabi tak at jsi brzo ok a pusti te dom, tam je nejlip, hlavne ze je prdolka v poradku :wink:
29. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Soni, pravda... my máme nánožník společný na vajíčko a na sporťák, takže teď ho chápu jako součást vajíčka... jsem si uvědomila, že je to takto...
29. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
aha, protoze ja ho na vajicku nemam, ale vse se mi da krasne pridelavat na podvozek, teda ted uz vajicko vymenujeme, jen porad mi kamoska nedovezla tu novou vetsi :grinning:
29. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
dobrý večer,
dani - tak to mohlo být z toho tvého zobnutí železe:slight_smile:

Jinak právě odjela kamarádka z práce a říkala , že mě nepropustí a dokonce na mě čekají... Prý mi i upraví směny a o víkendu bych sloužila jen jednou za 6 týdnů tak nevím mimi nebo práce ?

Jinak Maruška mě každý den dostává - dneska mi řekla, že jsem pašáák když jsem ji utírala zadeček:slight_smile: Mě by zajímalo, kam na ty slova chodí.
29. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsme včera jely na návštěvu k našim a protáhlo se nám to až do dneška. :slight_smile: A jak tak koukám,byly jste pilné,takže předem přiznávám,že nedočítám. :confused:
Jen jsem zaregistrovala novou fotečku Verýska,moc hezká,akorát se mi maličko plete se Sanu... :sweat_smile: :grinning:

Joooo a že se tu řešily ty snížený nemocenský.Takže v tom mám samozřejmě guláš.S jakým že to papírem si kam mám dojít???? :confused: Já jsem si myslela,že prostě když už mi mateřskou vyplácej a teď se rozhodli nám ubrat (patrně jsme si moc mastily kapsy :sweat_smile: ),tak že mi prostě na účet přijde menší částka a je to.A né že ještě budu někde lítat a dávat jim k tomu nějaký podklady a já nevím co ještě... :confused: :angry:
29. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
No, holky, taky pomalu pokukuju po pokračovací autosedačce, ale nevím jakou... Ty, co jsou v testu o.k., tak stojí 5-6 tis. A teď babo raď??? Čepi, jakou máte vy???
29. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Věru, tak to je,prostě Tipřijde menší částka. Mluvily jsme o papíru ze žádosti o rodičovský příspěvek. Ten musíš nechat potvrdit na sociálce až po 5. 2. a pak ho donést na magistrát. Snad jsem to dobřepochopila.
29. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Mě nějak nefunguje mezerník. :confused:
29. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Sarii - když byla Maja malinké minko, tak jsme měli sedačku od chicca (koupili jsme komplet i s kočárem) a ted máme tutohttp://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedacka-megamax-9-36kg-barva-darky-2/ a jsme spokojený a 2000 nám dala pojištovna.
29. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Neli,díky.Fajn,že nejsem zase takovej tydýt. :grinning: Hele,ale s tím papírem o rodičák se chystám až v březnu-mateřská mi končí 21.3.,tak tam chci dojít začátkem března.Tak snad to nebude pozdě? :confused:
29. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
no me poradili jeste ten mezi stupinek, ktery se da dat jeste do polohy ze tam mimi lezi, takze v ni muze i spinkat cestou, bez toho aby viselo za pasy, hlava klimbala kdekudy... :unamused: takze budu mit do 18, sice jsem chtela taky uz do 36 ale rozmyslela jsem si to... predse jen, jezdime i delsi trasy a ctyri hodky uz je znat :pensive:
29. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Určitě to nebude pozdě. :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
... dnes jsem mluvila s naší mzdovkou a opravila mé mínění - mateřská se opravdu přepočítává - těm, komu trvala na přelomu roku 2009 a 2010. Ale kam s papírem a pro papír, to nevím, mě se to totiž netýká, tak jsem to nezkoumala...

Sedačky - my už nějakou máme - tedy... koupená byla již v době, kdy Anežka ještě nebyla ani v bříšku... rozhodně by ta sedačka měla mít upevnění isofix, to je nejbezpečnější, ostatní je asi jedno... a to s tím bimbáním hlavy mi přijde logické...
29. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahooj

Tak Sněžka je teda byl kopeček za barákem oproti tomu co jsem dneska vyžehlila, ale je to za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gab, teda hooodně brzké uzdravení, ale sestřičky jsou fajnový, tak aspoň něco........... :pensive:

Very dudas taky hned v porodnici. Když už si ani sestřičky s ní nevěděli rady, tak jsem ho přinesla a během vteřiny byl klid až do rána.... a kojení to taky nevadilo :wink:

Danu heřmánek ne joo?? No ale holky ho dávaj to vím, tak snad to nebude taková krize.... uvidíme, budu pozorovat.......
Anežka je čert :grinning: s andělskejma kukadlama, je boží :dizzy_face:

Andi, mrcha nikde, tak držím na zítra pěst :wink:

Zelenýho boba má Cel taky, je to prej normoš asi při UM..... dál nevím pořádně...

Fotka bude zítra, dneska okupuje druhej pc manža.....

A dneska jdu zase zalehnout dřív, abych to dospala............

Tak brou zítra juknu snad dřív...
29. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
dani ale to na to isofix musi byt uspusobene i auto :unamused: ja jsem bez nej... zatim :unamused:
ono ja zas slysela velmi zajimavou prednasku a dulezite je upevneni pasu, a hlavne opora hlavy, rozhodne nekupovat sedacku bez vyskouseni jak v ni mrnous sedi... :wink: aby passy a operka sedeli tak jak maj, kazde dite je trosku jine a tohle je opravdu dulezite, rada primo od chlapa ktery sedacky prodaval... :wink:
29. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
A teda změna fota, abych Věrku, aby jsme Věrku nemátly :sunglasses:
29. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Tý jo,Sanu,ale to zase nemusela bejt tak razantní změna! S Celinkou by nebyla? Ale aspoň teda z druhýho bočku... :grinning:
29. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Sanu, mě fotka taky spíš vyděsila... nebo jinak - jsi mamka, tak fotku mamkovskou, ne??
29. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3596863&vReferer=
tohle me pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
sanu neco jineho... se celinkou :wink:
29. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
dobrý :grinning: :grinning:

Dobrou :wink: Zítra kouknu :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Taky jdu :pensive:
Dobrou :wink:
29. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Krásné sobotní ráno. Tak u nás opět překvápku, usnul ve 20.30 bez hysterického řevu :confused: a ve 2 se během 10 minut nakrmil a už zase spal av sedm jsem ho nakojila u mě v posteli, hned usnul a spinká pořád. Takže poprvé já čekám na něho. Je to borec.
Myslím si, že je unavenější z toho cvíča. Musí makat, jak gymnasta.

Myslím na Gabi, doufám, že je jí aspoň trochu líp.

Andi, moc držím pěsti. :wink:

Všem přeju hezký víkend. :dizzy_face:

My jedeme k mamince na obídek, už se těším.
30. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Bré dopoledne

Neluš tak super!!!! Jak se říká všechno špatný k něčemnu dobrý.... A přeju dobrou chuť!!!

Hooolky tam Cel je jen to je záběr na mě, Cel je v kočáru po mé pravici :grinning:
Jinak fotku se mnou snad ani pořádnou kromě téhle nemám :sweat_smile: Nějak fotím pořád ji........... ale už jsem si říkala, že by jsme taky mohli udělat fotku s mamkou taťkou, hromadnou.............
To nějak napravím.....

U nás noc taky luxusní, jen kdyby tady neplašili trhači, takže pro mě jako na pendrek.

Tak zatím budu načuhovat.
30. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.