• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hm, tak fakt s Cel nic nemám.... tak to zatím musíte "přežít" bez.

A Andi???????????????????????
30. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoooj...

Taky koukám, co Andi... :confused: :confused: :confused: ...

San... počkáme si na novou fotku :wink: , tady nám Cel fakt moc stíníš :angry: ...

Jo, dík za typy na autosedačky, budu se tím dál probírat...
30. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky holky.Sári vybíráš už autosedačku?
30. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Delf... no, pokukuju, zjišťuju... je toho moc :rolling_eyes: . A fakt nevím. Máš volný víkend???
30. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahojda holky.Jé gab tak at je co nejdřív lépe. :wink: delf a co ty?jakpak Ti je ty jsi byla na iui vid. :wink: Holky já když konečně narazím na lékárnu tak tam nenaj mamatest ale jinej mama mín citlivej tak to asi udělat radši ráno že?no ms zatím nikde ale břicho bolí furt i záda.kolegyně v práci mi říkala,že jsem jak před porodem. :wink: woblu jo mám jít v pondělí na krev ale uvidím jak manža v po do práce kdyby musel ráno tak půjdu až v uterý to je doma.No jo sme dva a jedno auto busem teda nepojedu. :wink:
30. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my jsme ráno vybírali kachličky do kuchyně a vypínače a tak...
Pak byla brokolice - bez velkého úspěchu - a teď jedem k babičce.
Večer kouknu. Užijte si sobotu!

Andi, Ty si vydržela netestnout?? Obdivuju.
A na ráno moc držím palce!!!
30. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
No andi to nám nedělej holka zlatá! Tak jsi měla koupit 2 testíky jeden zkusit teď a jeden ránooooo :sweat_smile: :pensive:
Takže zase čekat, no ale mrcha nikde tak snad............................... :slight_smile:
30. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Andi... ty nás napínáš!!! Takhle nepřipravená!!! Já se picnu!!!

Tesi... pořídili jste ohrádku? My ji dneska sestavili a ťuk, ťuk, je v ní :wink:...

Dani... tak jestli se s manžílkem shodujete, tak dobrý. U nás to byl vždycky boj :cry: ...

A jedeme ven, za sluníčkem :wink:...
30. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Já jsem Cel vzala z venku, chrupala tam v kočíku, tak s ní jdu zaklepat...

Dančo to je boj ty kachličky co, my se s manžou taky shodovali, ale než se teda vybralo........................
30. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Dani já a netestnout.Testila jsem ale už 5 a 7 den a byly tam slabé a obě stejně jak 5 tak 7 tak nevím jestli to byl tentokrát ten Pregnyl.Pak už jsem netestila. :wink:
30. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
andi ty jsi netestla?Já budu zkoušet asi testit zítra nebo v pondělí.No jo ted mám volný víkend :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Verys chybí... buď obskakuje návštěvy nebo se loučí se stromečkem nebo zase kojí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...

Delf... nechceš se nám víc představit? Pár fotek by prorozilo ledy :wink: :grinning: :dizzy_face: ...
30. led 2010 v 17:06  • Odpověz
tak já nějáký fotky najdu a vložím teda já nevím záleží co by jste chtěli vědět stačí říct a já napíšu :grinning:
30. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Delf... profilová fotka bude stačit :wink: . Mně se ty fialový paní pletou... Takže, Ahojko... taky by ses mohla hecnout a dát fotku :wink: ...
30. led 2010 v 17:36  • Odpověz
holky tak jsem testla.jo jak je doma test tak se neudržím.A taky furt chodím na záchod čurat tak mi to nedalo.Je tam ale fakt je teda slabá.Tak nevím. :unamused:
30. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Andi... slabá nebo silná... je tam! Tak kéž by :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
30. led 2010 v 17:40  • Odpověz
sar jo kéž by. :dizzy_face:
30. led 2010 v 17:55  • Odpověz
no paráda andi no supr tak držím pěstičky teda ty jsi byla 19 vid na iui nebo né?tak jo sári já pohledám a dm foto jo
30. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Je slabší, ale zase z odpoledne, takže to vypadá dobře :dizzy_face: ...
30. led 2010 v 17:58  • Odpověz
delf kéžby iui to je 1 ket z 2 ivf. :wink:
30. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Andi máš to zředěný je odpoledne............................................ :wink: držím pesti!!!

Taky jsem vložila fotky
30. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky

dočtu snad, ale fakt snad večer :wink:

dopoledne jsem si radši zašla s tím pálením do nemocnice, pak k mamce na obídek, pak jsme pekly řezy manžovi do práce, spíše teda mamka, já jen tak očumovala, pak jsme se byli chvíli pávit u sousedů a teď musím obstarat Mišuláka, pak žehlit a pak chystat na zítřejší návštěvu :sweat_smile:

takže se obávám, že nebudu :pensive:

Sanu,Já jinou fotku taky s Mišákem nemám, tak musím manžu popohnat ať nás blejskne a ty si tam vrať tu s Celinkou, my to zítra nebo pozítří napravíme :wink: , tahle je moc divoká :grinning: :sunglasses: a nějak si nemůžu zvyknout :wink:

Andi, ty jsi ještě netestla, se z tebe kočko picnu :confused: :sweat_smile: :confused: :astonished:
30. led 2010 v 18:04  • Odpověz
SMS od Gabči:

Je mi líp, v noci jsem ještě běhala na wc.Černé uhlí pomohlo a kapačky.Hrdlo jsem měla vcera 15 a dnes 42.Jsem se bala tak nevim.V po kontrola a domů.

toť vše :wink:
30. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Ahá andi a to jsi měla kdy to oplodnění?Nebo jak je to dlouho od oplodnění?
30. led 2010 v 18:12  • Odpověz
dobrý andi už jsem jukla na foto tak už vím je to paráda to je jasné,že to dopadlo a jsi těěhule
30. led 2010 v 18:13  • Odpověz
tak sári už tam mám foto je to lepší :wink:
30. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Andi, je to nadějný :dizzy_face: kuk do alba, já měla 12.den po ET vyblitější a to jsem testovala ráno :wink:
30. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky

Andi koukni na můj testík 14 den neboj to dopadne.
30. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Delf... je :wink:
30. led 2010 v 19:06  • Odpověz
tak jdu okukovat všem tady testíky. :sunglasses:
30. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.