• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak jsem to okoukla.

Andi já si myslím, že to bude ok, uvidíme z ranního testíku....

Zítra jedem snad do Prahy něco málo pokoupit, snad seženem co chem, hlavně vše pro Cel...

Tak se těším až zítra budu dočítat.

Very díkes za info od Gabul...

Mějte se a přeju všem dlouhou klinou noc... paa
30. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahój holčinky :wink: :wink: ,

co, Gabi je v nemocnici?? Jé, halvně že už je lepší.. Teda chuděrka, si to užívá :confounded: :confounded:

Andi, držím pěsti :slight_smile:. Jak píšou holky, je odpolední!!

Zkouklas jsem alba a krása, krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nevím kdetý miminko bych "vypíchla". Všechny krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jo, holky, to musíte vidět http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2638046 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Jusi... to je neuvěřitelný :astonished: ...
30. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
jusi to je silene :astonished: :astonished: :astonished:
30. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
tak to jsem ráda sári
30. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Andi, to vypadá dobře! Držím palce dál!!!!

Gabi - tak hlavně, že je líp!

Delf, díky za fotku, ty fialové paní jsou na nic...

Kouknu později, ještě máme něco kvůli bytu. A kachličky?? shodujeme se, docela... taky jsme se shodli, že ještě, že nestavíme barák, že bychom se rozvedli dřív než bychom dostavěli... protože je to fakt na palici, něco vybírat..

Pěkný večer! :wink:
30. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
tý bláho holky to je děsné teda
30. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jusi, tak to snad už ani není hezké, podle mě... ale jinak je to teda zázrak přírody zase takhle zhubnout...
30. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
holky myslíte,že bych mohla testnout zítra když to bude 11 den od iui?co myslíte?
30. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tak mi nedalo ještě juknout

Jusi to není ani snad možný!!! Píše tam, že "špunt" měl 4,65 kg a 53 cm. Ale jak má ten břuch strašně dobředu a dolů :astonished: A teda jestli tohle se jí tak vrátilo to musí bejt snad fotomontáž............ :sweat_smile: :confused: :astonished:

Tak a paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
sanu ona to tam i pise ze mela abdominoplastiku bricha :zipper_mouth: ale stejne to je pupek :astonished:
30. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
delf já myslím žejo.koukni na mě na borku 5 a 7 a ted 12 den. :sweat_smile: A taky holkám do alb já je proštudovala :dizzy_face: Já testnu v pondělí ráno v ut jdu na krev. Sanu si to užij v Praze a něco hezkého pokupte.Já tam mám ted syna na prázdninách no včera mi sice volal z Pardubic ale to byly na hokeji.Gab tak at je líp a ono bude :wink:
30. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
byli na holkeji andi?a pardubice prohráli co?!Tak já to prubnu a testnu a uvidím zda něco uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: kéž by
30. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
jo jo prohráli.Tak držím taky pěsti. :wink: Já se jdu vrhnout na ty papíry z práce a zítra pro další do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak krásný večer všem :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Andi, tak hodnotím slovy "dost dobrý" (a víš, že já si servítky neberu :sweat_smile: ) !!! Připravuj bloky a tretry na sprint na hematolku (i když tam jsou v pohodě) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
A Delfi, testnout pochopitelně můžeš, jen si myslím, že žádný směrodatný výsledek ti to nedá :confounded:
Tyjo, někdy bych si za tu upřímnost nafackovala.

Jinak teda se přiznám, že mě pěkně sere (odborně bych to nazvala deprese jak hrom), proč zrovna já musím být tím příkladem "chronicky" netěhotné !!! Se nějak sešlo hlášení od kámošek,že porodily, spontálně otěhotněly po x měsících,či čekají dvojčata po druhém transferu . . . A to jsem byla tak krásně nad věcí! Ale bude líp, vyléčím kotník, vyrazím na hory, do posilky, na skály, na vodu atd. . . . Každopádně, někdo tu statistiku musí vyvažovat, neeeee?!
30. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Ještě nakukuju.A Pavli čusík.To vím Tě beru vážně.Jo kdyžto bude "dost dobrý"tak hned sprintuju směr hematolka žádný až v 8tt a bez objednání :sweat_smile:
30. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Pavli ale už jsi byla taky těhu ne po ivf?
30. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
jinak Pavli ta depka příjde to znám.Tady u nás jsou ženský co jsou stejně starý jak já maj děti taky už náctiletý a prostě si řeknou že s chtěj další a maj ho.Ted zrovna sousedka naproti v baráku to čeká koncem dubna a já to měla mít koncem května.tak si taky říkám někdy proč.Ale na druhou stranu to vím zas z práce kolika ženským to taky dlouho trvalo než měli mimi .Tak asi tak. :wink:
30. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Pavli, depka je pochopitelná... a víc na to nelze říct, protože řeči nepomůžou... :frowning2:
30. led 2010 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem včera byla v té práci a je rozhodnuto na 280% bude miminko. Do práce fakt nechci.
Taky jsme byli plesat a bylo to super. V tombole jsme vyhráli loutku a kapříka:slight_smile:
31. led 2010 v 08:37  • Odpověz
JJ Andi, po IVF jsem byla těhotná.
Jinak nelitovat - nemám to ráda, to bylo jen také postesknutí :sweat_smile:
31. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Krásnou neděli...

Čepi... to už jsi vzhůru po plese :astonished: ???

Pavli... klíííd. Třeba ještě pár pokusů bude, nebo ne? Známá je teď těhotná a to se taky snažili snad 4 roky :fearful: ...
31. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Sarii - jo jo už vzhuru, přišli jsme ve 3 a malá vstávala v 6,30 a taky musim vařit.
Ale jsem v pohodě. Dneska nás zase čekají taneční, tak to padnu až po nich :slight_smile:
31. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Čep... no jo, no. Vy chodíte s manžílem do tanečních???
31. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Sarii- ano chodíme do tanečních . Teď jsme v pokračovacích:slight_smile:
31. led 2010 v 09:43  • Odpověz
... tak čekám na Andi

Přeju všem krásnou neděli.

Tady je zas zima... ještě, že nikam nemusím, a když půjdem ven, tak ke tchyňce na oběd, tak to půjdu ráda, každá ušetřená práce je fajn :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky holky,jdu vás pozdravit jednou rukou píšu a druhou hrajeme s kájou kloboučku hop je to docela zajímavé takhle hrát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
ahoj
Delf- tu hru znám , něco mi to říká. Jako malá jsem ji asi hrála :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takový plastový barevný koubouček se postavý na nějaký to místo kde má stát(no já už nevím :grinning: ) a pak se vystřelí viď??? hahaha

Andi- jsem na tebe zvědavá a moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Holky jsem asi magor ,ale když to rozkliknu ten odkaz na ten mimáč tak tam nemůžu nikde najít to co vy tam našly o tom břichu nebo či co. Já na mimáč nechodím tak nevím kde to hledat.

Very- kráááááááááásný fotečky a opravdu takhle brzo po porodu vařit , prát, péct a ještě s takovou chutí ,no jsi fakt dobrá.

Pavli- kolik ti je let??? Já nevím, ale proč nezkusit ještě jednou IVF. Můžeš to různě prokombinovat. Co teda aspoň nám Faltusová řekla tak kdybych měla mít darovná vajíčka nebo spermie a nebo vůbec embrya tak do toho prostě jdu , protože to mimi prostě chci. A v tom nejužším případě i někdy myslím na adopci :pensive: :pensive: .
31. led 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
A už nevím co jsem všechno chtěla napsat. Byli jsme na plese v pátek a přišli v 5 ráno. Dnes pečeu kuře se zeleninkou.

Dani- pro mne to bylo strašně vzrušijící vybírat obklady, dlažbu atd.... Jsem se na to moc těšila, ale chápu ,že někoho to prostě nebaví. Je fakt, že jsme se nemohly s manžou dohodnout na obkladech do koupelny. Ty co chtěl na záchod ja chtěla do koupelky a naopak. Nakonec je podle něho a musím teda říct, že měl pravdu a je to hezčí. :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.