• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo jo agi je to takvá deska s dírama a ty máš takové kloboučky postavíš si to a prkno nevím jak to nazvat a pinkneš do prkna a klobouček vyskočí a musí zapadnout do nějáké té díry :grinning:
31. led 2010 v 11:08  • Odpověz
no páni tak vy jste tak dlouho trsali jo no teda a neboleli tě nohy? :wink:
31. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hlásím noc Ok, jen mě ráno malej nahodil pěkným proudem mlíka, jak v americkém filmu :grinning:

Andi, tak jak???? testík good :wink:

Delf, chválím fotečku :dizzy_face: a kloboučku Hop mám doma pro dospělý, pije se půl panáka a nebo jeden celý atd. a dost brzy jsi po tom na mol :grinning: :grinning: , páč si to střílí nějak divoce, asi to má výrobce tak schválně :grinning:

Pavli, nelituji, ale přeji... :wink: :dizzy_face: a kdo nemá někdy depku, tak není normální

Agi, ono to tak jen všechno vypadá, ale já mám fajn manžu, se vším pomáhá, takže nám to do sebe pěkně zapadá, říkáme si, že jsme puzzle :slight_smile:

týjo, holky vy chodíte plesat, bych šla taky a do tanečních bych šla hned....jsme si to už s manžou tolikrát říkali, ale ještě nedokopali :confounded:
31. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Sanusce přeji hezké nakupování a ať dobře pochodí :wink:

já asi moc nebudu, po obědě čekáme tu návštěvu, takže všem přeji hezkou neděli :slight_smile:

a ať už je hezký počasí, ať můžu vyvětrat ten kočár :slight_smile: , si ho ani neužuju :sweat_smile:
31. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
jo a to břicho fakt chudák holka :pensive:
31. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
delf- nebolely nohy ,jsem zvyklá z divadla ,když jsme tancovaly v komparsu. :wink: :wink:

tak já nevím kde mám to břicho teda hledat no :confounded: :confounded: :confounded:
31. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Agi, když klikneš na ten odkaz od Jusi, tak by se ti to mělo hned otevřít :wink:
31. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahojda.Holky já dneska netestím jsem psala včera,že až v pondělí ráno.Delf psala,že možná to dnes prubne. :wink:
31. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
jé verýsku tak to musí být teda sranda :grinning:
31. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
jo jo andi má pravdu já psala,že testnu :wink:
31. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: ,

Andi, tak budemdržet pěsti zase na zítra, no.. :wink:

Agi, paní to smazala, ale vložila tu fotku znova, takže http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2640139 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Delf, tak jsi teda testla? šup :slight_smile:

Very krásná fotek v pasu.. :wink:

Venku je kosa, už aby to přešlo :unamused:
31. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Holky to břicho je ošklivý ale co bych za něj dala že? :grinning:
31. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj,tak se hlásím,že zítra nastupuji,takže mám omluvenku asi na týden,uvidíme.Doufám,že na mě budete myslet adržet pěstičky ať to dobře dopadne.
Sar,odkrýt identitu-dyť já ani nevím jak se vkládá foto,jsem tu už psala,že mě počítač ve škole minul,že umím jen zapnout a vypnout.Takže pro Danču i nadále zůstávám fialovou paní :grinning: teda slečnou,ale já si na tom nezakládám a prý od 20 let se má říkat i svobodným paní :grinning: Možná někdy na srazu zazní ahojkyholky to jsem já. :wink:
31. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahojko, moc držíme palce, budem na Tebe myslet.
A ohledně toho srazu Tě beru za slovo! :wink:
31. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahojko... v úterý na tebe myslím :wink:

Dani... nebyla ty jsi prapůvodně proti srazům :sunglasses: ?

Sanu... tak jaký byly kupy :confused: ? Nákupy :confused: ?

A taky Luuc zítra... zlom vaz :wink:...

Andi... zítra krev?
31. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Sari, to už je táááák dávno :wink:
31. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dabli, dočkáš se :slight_smile:! Ale takový břicho jako měla paní, ti teda nepřeju :grinning:

Ahojko, držím pěsti ať všechno dobře dopadne :wink:

Holky já taky přijdu na sraz až nějaký bude.. Teda jestli mě tam budete chtít :sweat_smile:
31. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Holky zítra jdu na triple testy.. Mám trochu bobky :unamused:. A ve čt po 4-týdnech poradna, tak to už taky trošku stresuju.. Přeci jen toho drobka ještě necítím, tak aby bylo všehno ok.. :confused:
Jsem si musela vyklopit srdíčko :grinning:
31. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojko tak taky držím pěsti. :wink: A Luuc také na zítra :wink: Sari já jdu v uterý na krev.Jsem to posunula o jeden den to neva.Manža není doma ráno tak není auto a busem se trmáčet nebudu.Takjdu dodělat papíry do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
jusi tak Tobě taky držím pěsti at jsou triple o.k. a budou neboj. :wink:
31. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
andi, díky moc :wink:. Budem si je zítra držet vzájemně :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Dani,nikdy neříkej nikdy :sweat_smile:
Holky,dík za podporu a všem vám přeji zítra samé dobré zprávičky. :wink:
31. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Holky zítra teda bude zpráviček, všem držím moc pěsti!!!!!!!!!!!!

Jinak zdravim :slight_smile:

V Praze jsme něco pokoupili, hooooooolky jsme vlezli na Chodově do Nextu a teda bych to musela napsat sprostě, abych vyjádřila jak jsem z toho byla paf. Náááááááááááááááááááááááádhera, já mít prachy navíc, tak zkoupím půl krámu!!!! :dizzy_face:
Tak jsme malé koupili aspoň mikču (za 600,- :sweat_smile: ), když pořád kupuju na mimáči, tak ať má nějakou lusuní funglovku :dizzy_face:
Ikea i Kika taky ok, v Ikea maj malé deky na tyhle prcky tak jsem hned 2 vzala, jsou hezké, pak povlečení, na Chodově 2 hračky.......................vše pro Cel.... :wink:

Mamka to s Cel taky zvládly na jedničku (nic jiného jsem ani nečekala), tak to byla pohoda den....... :slight_smile:

Ale jsem kantáre, tak jdu spát.

Tak zítra nějak juknu. Mějte se a paaaaaaaaaaa
31. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky dekujeme :wink: a uz se moooooc tesime na vase :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Sanusko, Ty si byla bez malé? A nestýskalo se Ti??
... to je výhoda, když člověk nekojí...

Anežka se zas krmí 8x denně a poslední dva dny nechce ani příkrmy, ani kaši, potvora malá... já snad budu kojit do souudného dne...

Přeju krásnou dobrou :wink:
31. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jusi, ať Ti to dopadne! Ale nepochybuju, bude to dobré :wink:
31. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ráno, myslím na všechny, kdo čeká dnes na zprávy.

Ahojko, na zítra hodně štěstí!!!

Gabi už by mohla jít domů.

Taky myslím na Rozinku, na Beryka, a naše mamky dvojčatovky. Skoro každý den si říkám, jaký musí mít frmol. A na Míšu, jak válčí.

My jsme spali od 19, kojili v jedenáct a ve tři a teď vstáváme. Dnes jedeme na rehabku, a zítra kontrolní neurologie.

Sanu, krásný nákupy, ti závidím, já už chci taky do města!!!! Ať už ten sníh zmizí.
1. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Dobré ráno,

tak jsem v rychlosti dočetla, víkend je prostě pro mě totální nestíhačka sem mrkat :confounded:
Snad na nikoho nezapomenu...

Andi, super, moc hezké //, gratuluju a držím palce, ať dál sílí :wink: :slight_smile:

Sarii, ne, ohrádku teda zatím nakonec ještě nemáme, ale pořád se na to chystáme, tak snad to i u nás pak bude v pohodě :wink:

Delf, tak co, jak testík?

Sanu, Cel je teda kočka kouzelná, a super, že jsi si nákupy užila :wink:

Myslím na Gab, doufám, že ji dneska pustí a už teda doufám, že všechny ty starosti si vybrala a konečně si bude těhu už jen užívat, držím palce :wink:

Jusi, koukala jsem teda na tu fotku břicha, to je teda něco :astonished: :astonished: :astonished: A na tripply držím pěsti :wink:

Dani, tak já jsem si nakupování a výběr do bytu užívala a klidně bych si to i zopákla :slight_smile:

Very, tak jak to čtu vypadá to, že Míša je hodný mímo a v noci spinká
:wink: a fotky fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojko, držím pěsti a pak dej vědět :wink:

Neluš, držím palce na KO a čekám info, určitě to bude jen dobré, Kubík je velký šikulínek :wink:

Jo, my už zoubek teda máme prořízlý, už je i malinko vidět :zipper_mouth:, 2 noci totálně luxusní, krmili jsme ve 21.00, a pak až v 5.30, takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Taky jsem přes víkend vůbec nestihla dočítat.Navíc jsme byly skoro pořád mimo... Babička (tchýně) slavila 60,tak jsme byly na oslavě.Já s miminem,švagrová s miminem,ale zvládly jsme to parádně.Měla to ve vesnici kde bydlí v hospodě a ta je přes jeden barák od nich.Tak jsme si zajistily chůvičky-moji ségru s kamarádkou a dobíhaly vždycky jen na kojčo.Takže holky si užily miminek (svoje ratolesti už mají patřičně odrostlé...) a my zase chviličku "voraz" bez jejich křiku. :slight_smile:

Dnes ráno jsem byla s Terkou u zubařky... Tak chtěla píchnout injekci,aby ji pak nebolelo vrtání a u té injekce měla "maličko" hysterák,že kdyby ji vyvrtala zrovna,vyšlo by to asi nastejno.No,ale zvládly jsme to a za 14 dní jdeme sice znova,ale slíbila mi,že se polepší. :sweat_smile:

Noc u nás byla standartní,což znamená kojo ve 23h,pak po 2h a v 5h.Prostě klasickej Otesánek. :grinning:

Všem které dnes mají nějaký ten den "D" držím palečky!!! :wink:
1. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
jo a přidala jsem zase jednu z víkendu :wink:
1. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.