• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holčiny,

u nás to nějak stojí za prd. Já mám průjem, Anežka ne, ale zase je protivná... nechce ani spát, ani jíst, ani nosit, jen je prostě protivná.... no ale co, to se spraví. Dnes odpol. jedem do HK na kožní - k homeopatické doktorce s exémem, tedy jen na kontrolu, protože exém už nemá vůbec žádný (už dost dlouho), tak doufám, že je to vyléčené... doufám...
A mezi tím musím skočit do bytu kvůli barvám pokojů, ale s tímhle sněhem nevím nevím...
A hlavně přemýšlím, jakou kaši bude naše madam dlabat... poradťe... asi koupím nutrilon HA a nasypu do toho tu drcenou rýži? Když z MM kaši nechce...

Užijte si den!
1. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj,
u nás tichá domácnost. Malá se ,kouká na Hurvínka a já mám nějakou depku.
Jinak dneska jsem začla připravovat pelíšek v bříšku pro miminko, tak jsem zvědavá co ty léky se mnou udělají.

Všem holkám co mají dnes nějaké vyšetření , kontroly atd. - držím pěsti ať to dopadně co nejlépe.
1. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoja... dneska jsem tu ještě nepsala, že :confused: ? Ale četla :wink: ...

Věru... tak to na té slávě byl i ex, ne :rolling_eyes: ?

Dani... teď virozy tohoto typu řádí... už to mělo půl rodiny z J strany a viz. Gabule. Dani, ty kaše... já začínala Nutrilonem. Rýžová, obilno-mléčná, špaldová... Chutnaly. Teď dělám nemléčné s UM. Taky je dlabe :wink:.

Čep... co blázníš, depka? A proč tichá domácnost?
1. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj

Andi výsledek bude ve 14 hodin???????????? :slight_smile:

Čep, tichá domácnost, hm, někdy se to tak povede nooo, zase bude líp. Někdy to mlčení není na škodu :sweat_smile:
A co bereš na pelíšek????
1. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: ,

Věru, krásná :dizzy_face:

Sanu, Andi půjde na krev až zítra, ale dneska ráno měla testnout.. Ale někde se toulá :confused:

Co asi Gabi :fearful:?

Já mám vycucnutou krev, tak za týden se uvidí..
1. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahojda už se netoulám. :wink: Tak jsem testla ale je to pořád stejný vůbec nesílí.A to už by měla.Tak mi držte na zítra palčáky.Budu ale až večer skončila mi dovča tak jdu odpolko do práce. :wink: dani tak at je líp :wink: A gabča by už taky mohla domů . :wink: jusi to bude v pořádku neboj. :wink:
1. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my noc super, kromě toho, že spustil monitor :confounded: , ale jinak jsme na kojení museli budit ve 4 a pak jsme vstávali až v 8, takže super :wink:

dopoledne běhání po úřadech a pak jsme chystali s manžou chlebíčky mu do práce

Andi, držíme na zítra palčáky :wink: :wink: :wink:

Jusinko testy budou OK, neboj nic :slight_smile:

Dančo, každý má někdy svůj den, kdy je protivný sám sobě :sweat_smile: , tak Anežka má ten dnešek a zítra bude zase dobrá, doufám, že tebe průjem brzy přejde.... :confounded: , jsou to patálie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
předávám SMS od Gabči:

tak mě nepustili. Tichej rozhod, že mě chce sledovat.Jsem z toho na nerva.Jen tu ležím a čumím.Spát se tu nedá a kolena mám sedřený od peřiny. Všechny zdravím G.
1. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Sanu, vrať fotku s Celinkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :wink:
1. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Věrko, Klaudinka má úplné hračkářství v postýlce :grinning: a krásně na nás tetky Klaudi juká :dizzy_face:
1. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj,
koukám jak Andi, Gabča a Jusi :slight_smile: já byla dneska taky v poradně, ale dr. si jen poslechla malýho, jestli je živej. No a v moči mám cukr, ale přiznala jsem včerejší palačinčičku, tak prej to je ona :grinning:
Dani, to může být klidně i ta viróza, co teď lítá, ale údajně je to krátkodobá záležitost, tak se drž :slight_smile:
Čepi, tak ať léky pěkně zabírají :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Sanu - beru Estroferm nemá někdo s ním zkušenost?
1. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Čep já jen tu nejlepší, ale nevysadila jsem ho pak hned při pozit testu z krve, ale až myslím na zač 3 měsíce :wink:

Very to je andílek fakt, jak mu dole koukaj ty nožinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fotku udělám novou nějakou a pak ji vložím, tamta už mě nebavila a nebyla aktuální :wink:

Dančo tak už je líP???

Woblu to se ti takhle palačinka "promítla" do moči??? :astonished: :confused:
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Něco mi říkalo, podívej se Verče do alba :grinning: ... Krása, úplně z toho cítím klid, pohodu, lásku... krása!

Tak Gejbule bude dál dřít nohy o peřinu, chjo, ale když Dr. myslí, tak ať tam raději je.
1. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Ticháč je opatrnej ví proč..... jen ať si tam Gabul poleží................................. a teda já nevím co máte, mě se na těch postelích leželo líp jak doma :sweat_smile: :grinning:

Sar nekrákala to nějaká vrána kolem okna? :grinning:
1. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Zdar, holky jak se krásně prodlužuje den, že jo! Jsem si dneska rozsvítila až v pět :grinning:

Andi, jsem teda zvědavá na zítřejší krev, když s tebou ty testy až tak nekamarádí.., móc ti držím pěsti :wink:

Very, díky za info od Gabči.. Často na ni myslím :fearful: , ale koukám, že je to k prdu :angry:
Ten vás "mámin anděl" je jak z pohádky Anděl Páně :grinning: :grinning:. Jak mylý Trojan :grinning:

Woblu, jedna blbá palačinka to takhle ovlivní? Já jdu do poradny ve čt, tak to už radši omezím sladký :sweat_smile:. Už máš krásný číslo :wink:

Čep já taky brala Estrofem, na mě působil jen první měsíc dva, pak už moc ne.. Ale přesto KET byl (sliznice asi 8 mm) a výsledek nosím v pupíku :wink:. Brala jsem ho až do 12tt.

Sanu mě se ta fotka taky moc nezdá :sunglasses: :sunglasses:
1. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ale samo že chválím Very, hezký fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Sanu a to ses nebála že z tý postele spadneš? Moje noční můra ty vysoký postele :astonished:
1. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Holky, díky :wink:

taky jsem Gabče psala, že ví proč to dělá, že až bude jistota,tak ji pustí :wink: , mě teda v nemocnici vadil ten blbý igelit, takže po první noci šel do pryč... :grinning: a jinak v celku postel v CR dobrý, ale jak v PCE netuším :sweat_smile:

Woblu, no ono se večer už má jenom pít a neslazené nápoje, že??? :grinning: , holt chuť byla silnější :grinning: , to bude zase dobrý :wink:

Sanu, tak brzy aktuální foto ju :wink: :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
Gabča je aspoň v klidu a má jídlo až pod nos - to závidím :slight_smile:

Takže den před poradnou radši nic moc sladkýho.. To jsem netušila :confused:

Jak kočárkuješ, Very :dizzy_face: ?
1. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Jusi, já nevím, já jsem se cpala pořád a hlavně sladkým, takže je to individuální :wink:

a zatím nekočárkujeme :frowning2: , chodníky jsou hrozné a tady na tom našem sídlišti nemáš šanci, máš co dělat, aby jsi došla od auta domů a nezlomila si nohu, natož s kočárkem jezdit :confounded:
1. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Very vidíš, to mě nenapadlo, že bys neprojela :frowning2: . Už aby to roztálo, viď :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Hoj-jsem zase na chvilku...

Šári,EX tam nebyl.Prostě ho nepozvali.Nestáli o to... A navíc jsem tam byla já a moji rodiče.To by jsme tam potom my všichni nešli a tak se rozhodli raději pro nás. :wink:

No a včera odpoledne se jim Terka zmínila,že nám asi brzo odejde (naše asi 15let stará) televize a já jsem se dnes málem zkácela,když dopoledne zazvonili a přivezli nám novou,LCD Samsung 102 úhlopř. :fearful: :fearful:

Verýsek má zase novou fotečku v pase-krásná. :dizzy_face: Já jsem si tam taky chtěla dát společnou s Klaudi,ale zjistila jsem to co Sanu-že furt fotíme jenom ji samotnou a společnou nemám skoro žádnou a ještě tam vždycky vypadám tak nějak necivilizovaně... Tak se budu muset učísnout a namálnout a něco spáchat. :grinning:
1. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Veru-krásný fotečky a obzvlášť ta "gaučová". :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
verko to je od nich ale moc hezke :slight_smile: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Je,soni.Však jsem z toho byla sama úplně naměko.Naznačovala jsem,že když by jako JO,tak třeba k vánocům a bylo mi řečeno,že prý do vánoc tady nemusejí být,tak proč to odkládat. :confused: :grinning:
1. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Andi, když už je na maximu, tak nemá kam sílit. Uvidíš, bude to OK.

Chudák Gabi, tak jen ať se drží dál...

U nás dobré, exém nikde a neměl by se vrátit, udržovací dávka homeopatik a kontrola na podzim. A u mě už problém ustupuje, naštěstí...

Věrko, tak se Samsungem LCD máme zkušenost a je to jedním slovem bomba - užijte si ji!

Very, moc hezký fotky!

Jdem koupat...
1. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Krásný večer,
nějak nestíhám ale když to jde,tak aspoň v rychlosti něco přečtu.

ŠKolku zvládáme zatím v pohodě(ťuk ťuk ťuk).Máme za sebou první týden tak snad nám to vydrží.Ještě týden bude chodit jen na 4 ho%dky a pak na celej den protože nastupuju do práce.Snažení o sourozence necháváme momentálně na domácím snažení.jen jsem to Novotný neřekla,tak snad to není problém.Zkusím chvíli chodit do práce a pak se do toho zase vrhnem s pomocí.Pokud to nedopadne přirozeně.
1. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
No tak ona to nebyla jernom palačinka, taky horká čokoláda... :zipper_mouth: :dizzy_face: já netušila, že se to před kontrolou nemá, to se ke mně nějako nedostalo :sweat_smile: no oni mi tam pokaždý něco najdou a pokaždý něco jinýho :sweat_smile:
Ty jo Věrko dobrý překvápko :dizzy_face:
Díky za info o Gab, teda mně taky nejvíc štval ten igelit, vždycky jsem měla úplně mokrý záda a pak to studilo :angry:
1. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Věrko tak super, a teda je vidět, že tchánovci to maj řádně uspořádaný v hlavě, to je fajn :slight_smile: Teda jako myslím ohledně té oslavy ne televize :grinning: Ale je to od nich milé - teď myslím zase tu televizi :grinning:

Danu ses ptala jestli se mi nestýskalo. Nooooooo tak stýskání se tomu říct nedá. Já jsem se Cel za poslední 2 měsíce "nezbavila" ani na 2 hodinky (spaní nepočítám), tak jsem to uvítala jako kladné pročištění hlavy..... ale mamce jsem 2x volala :grinning:

Andi tak na zítra 3xtfuj!!!!!!!!!!!!!

Jusi se ptala? Neeee nebála jsem se, že spadnu, fakt se mi na nich spalo jak v bavlnce. I jsem okoukávala co tam maj za rošty a jaký matrace, že bych pořídila dom :grinning:

A na chůvičku chytám nějaký vychechtaný dítko by mě zajímalo odkud :astonished:

Tak a jdu sestavovat lehátko. Je to pekelný stroj a když to sestavuju sama, tak to jde fakt pomalu. Manža to jednou přidržel a hned to šlo jinak........

Pak ještě juknu.
1. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.