• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru... aha, tak oslavičku jste si mohli nerušeně užít :wink: . A taky jsem nejdřív pochopila, že tu TV přivezl ex :confused: ... Jinak vybrali dobře :dizzy_face: ...

Woblu... já se před kontrolou nijak nehlídala... teda u nás se to hodnotilo jenom lakmusovým papírkem, takže jenom orienťák :sunglasses: ...

Dani... prima, že je AE ten tam :wink: ...

San... lehátko sestaveno? To bude Cel zítra čubrnět :dizzy_face:...

Jusi... z postele padají lidi starý, zmatený a tak podobně...
1. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
dobrý večer

tak koukám u Andi nic nevíme, takže na zítra držíme pěsti.

Na rehabce bezvadný, ta naše fyzioterapeutka je zlatej člověk. Dnes mi říkala, že nejprve čtyřikrát potratila a pak porodila, těhu plné komplikací, dotáhla to do 36. týdne a za dva roky se oklepala a bez problémů donosila další holčičku. Ona je na Kubíčka tak hodná, tolik ho chválí, chová ho, utěšuje. Je bezvadná a mě to moc pomáhá, hned má člověk chuť do toho cvičení. Nový cvik jsme nedostali, budeme pilovat ten druhý, Kuba se totiž rozhodl, že nebude brečet, že se v té poloze dá dělat něco jiného, nasadit pusinku na pěstičku a zuřivě dumlat, takže na cvíčo kašle a vytváří si pod sebou naslintanou kaluž a je vysmátej. No tak mi dnes radila, jak na něj, aby makal. :slight_smile:

Mladík usnul, půjdu taky, zítra mažeme na kontrolu na dětský do neurologický poradny, jen kvůli nedonošenosti. Pak se stavím v práci a dovolí.li Kubajz, stavím se za Gabčou, trochu ji povzbudit.

Nevím jak dopadla Delf, neměla taky testovat???

Věru, gratuluju k nové telce, užívejte si to děvčata, utrpení už bylo dost a dost, tak teď jen radosti.

Very, máš n ádhernýho Mišánka, krásný fotky. :slight_smile:

Sanu, tak super, na chvílinku z toho kolotoče musí člověk vypadnout, hned má zase energie na rozdávání. Se na to taky těším, jestli se mi to teda někdy podaří. Mlíko v zásobě nemám a kojit místo mě nikdo neumí. Ale až nebude taková zima, tak půjdu aspoň ke kadeřnici, krásná půlhodinka.
1. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Nelčo jsem si Kubu představila dle tvého popisu :grinning: :grinning: A docela mě to pobavilo :grinning: Tak hlavně že je "cvičitelka" hodná.......!!!!!! :slight_smile:

Jinak jak píšeš o tom zuřivým dumlání pěstičky, tak bych řekla, že Cel si tak vydumlává lehcé cucáky na rukách, tam má takové červené tečky :grinning:

A teda jsem kecala, jsem zapomněla, že sem byla 2x (myslím) na nehtech :pensive: :pensive: :pensive:
1. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuse. Už to bude dva roky co se snažíme s přítelem o mimčo a stále nic, bohužel doktorka to zatím nechtěla moc řešit, že prý za to může moje nadváha, podařilo se mi pak zhubnout,ale vždycky budu mít kila navíc…zhubnutím sem si rozhodila cyklus, takže zase novej problém, ted mi nasadila na 3 měsíce duphaston…po téměř po dvou letech snažení poslala doktorka konečně přítele na spermio (výsledky kvantita o.k., kvalita nic moc)…zkrátka: v Sanusu v Hradci, jenom tam u toho spermiogramu, byli hrozně příjemní, řekli nám, že můžeme do Sanusu přijít i bez doporučení, nabídli nám IUI, prý 6 pokusů ročně hradí pojištovna,ale na stránkách Sanusu je ceník.
Poslední dobou o tom stále přemýšlím, už bychom moc chtěli rodinu.
Můžete mi, prosím, napsat svoji zkušenost? Jak to teda je? Platí se X neplatí se? Předpokládám, že se asi něco platí, když je to soukromá klinika.
Jak dlouhou průměrně trvá od první návštěvy 1 IUI?
Omlouvám se, za možná základní a hloupé otázky,ale neustále o tom přemýšlím..
Díky moc za vaše odpovědi a zdravím Madlinu, známou tvář:slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj javon.

Já teda na IUI nebyla, ale myslím, že se platí 500,- za katetr při IUI.
KA myslím si, že záleží v jakéí fázi cyklu tam poprvé přijdeš. když máš před ovulací, to zjistí na ultrazvuku, tak je možný hned v tom cyklu udělat inseminaci. Nebo se třeba počká na začátek cyklu, naberou ti krev na hormonální profil, pak někdy 11. dne třeba ultrazvuk a jdete na to.
Třeba mě děvčata, co mají zkušenosti opraví.
Tak ti přeju hodně štěstí.
1. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Javon ahoj,

Za IUI se platí myslím si 500,- (nejsem si jistá) za ten katetr. A jak píšeš 6x ročně máš nárok na IUI...
A jak dlouho to trvá těžko říct, ale na IUI moc ne..... záleží taky jestli máš už nějaká vyšetření do mudry hotová nebo jestli nemáš vůbec nic..... (hormonální profil, zda probíhá ovulace......)
Držím pěsti, aby jste se co nejdřív dočkali.... :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
holky ještě nakukuju :fearful: nel to je dobře že máte tak faun dr.na tom hodně záleží :wink: javon -my když jsme tam byli poprvé v sanusu tak nejdřív ten spermiogram to bylo v dubnu v červnu jsme tam přišli na konzultaci a hned v červenci bylo iui.A před 3 roky jsme platili za iui 500 ted nevím kolik jestli to tak je. :wink:
1. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Holky tak jsme se v ceně pěkně schodli :wink: Jo a ten profil na zač.cyklu. :wink:
1. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Sanuska, Nela: díky za vaše odpovědi. Právě že žádný vyšetření mi ještě mudra nedělala a vadí mi, že to furt oddaluje, nechci se dočkat, že budu 3 roky čekat, pak mi udělá vyšetření a zjistí nějakej další problém a budu čekat další rok či dva, takže si tam asi opravdu zavolám.díky
1. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
javon, já byla na IUI dneska..platí se pořád 500kč :wink: a záleží který DC se objednáš, klidně se hned IUI může stihnout, když už máte výsledky spermia :wink:
1. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jav jasan, není na co čekat...... :wink:

Luc čavec, tak jaké jsou pocity? :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
sanu, nif mof :pensive: morfoška je špatná :frowning2: ale IUI mi dělal sám král Miroslav, tak snad se pochlapil :grinning:
1. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Luucia: tak to jsou uplně nejčerstvější informace:slight_smile:, jsem těsně před MS, tak to zkusím stihnout. jééé, že by se to konečně někam hnulo..jak málo mi stačí k radosti:slight_smile: Luuci...A držím pěsti!!!!
1. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Luc aaale víš jak to je s tou morfoškou................. Anet je tím důkazem neee???!! Držím pěst...

Joo a lehátko jsem úúspěšně složila, ale trochu mi to teda dalo... Ho dostane zítra Cel za očko..... :wink:

A dneska se loučím, když zítra bude akce reakce ok, tak se ozvu, když nebudu, tak víte, že je zle..... :sweat_smile:

Pa
1. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Hmmm, asi bych neměla číst na půl oka. Jsem nabyla dojmu, že Sanu je mimo domov a skládá si spartakiádní lehátko na noční spánek :grinning: :grinning: :grinning:
nu což, pochopila jsem, neboť věřím, že zrovna toto lehátko by cel neocenila :grinning:
Zítra juknu na Andi, i když si myslím, že je to OK, ale doufám,ž e se nám holka poptá po hodnotách.
A Jav - na ultrazvuk pře IUI se chodí cca 12tý den cyklu a rovnou (pokud je sliznice a folikul OK) to můžete ten měsíc prubnout. Oni stejně obykle daj IUI než se rozhodnou něco zkoumat. Tak hodně štěstí!
1. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Madli, malá je šikovná.

Verčo, monitor??? Zvláštní... nevycestoval z něj? A jak, vzbudilo ho to a plakal, nebo co se stalo?? Nám zatím naštěstí poplach nespustil...

S nemocničním igelitem souhlasím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rodila jsem v červenci, takže to byla tuplem zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Woblud, kontrola nekontrola, já jsem sladký dlabala... hele, není to o tom, je to individuální. Tak příště dej bacha anebo si zobni kyselé zelí, to sráží cukr, diabetici by Ti poradili :wink:

Jav, přeju hodně štěstí - objednej se na konzultaci po MS, řekněme 10. den cyklu a pár dní po tom můžeš na IUI - takhle jsem to měla já... to už je dávno :wink: Anebo se objednej třeba na 3. den cyklu, vezmou Ti krev na hormonální profil, pak tam zajdeš na UTZ ten 10. - 11. den a ve stejném cyklu může být IUI. Tohle jde rychle. Držím palce!

Přeju krásnou dobrou.
Jsem se trochu zabrala do práce a je skoro jedenáct, hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ráno sanusky :slight_smile:

včera šli kluci chrnět v podvečer, tak jsem si k nim o 7 vlezla a nějak už jsem se sem nedostala :sweat_smile:

vítám Javon, všechno jste už napsaly, takže nezbývá než popřát hodně štěstí a přivítat :wink: :slight_smile:

u nás noc dobrá, jen opět poplach na monitoru :pensive: a to jsme ho ještě podložili, tak nevím, nebrečí nic, jenže než zjistím jestli dýchá, když je v zavinovačce, tak se pomele a normálně dýchá, takže vím prd :confounded:
trochu mě to trápí, protože jinak je vše OK :wink:

Luci, jaká byla morfologie???....nesmutni, jak psala Sanu, víš s jakou máte Anetku :wink: a takových nás tu je víc a navíc sám král Miroslav....to by mohlo klapnout :slight_smile: :grinning:

děkujeme všem za pochvalu fotek

a čekám na výsledky testovatelek :wink: .....................Andi, Delf..........Andi, psala, že bude výsledek až dýl, ale i tak čekám
2. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:

Very, nám taky alarmoval monitor, u dr. mi řekli, že prostě mívají apnoické pauzy, tak nevím. No mě to moc neuklidnilo, ale asi to tak je. Bylo to asi dvakrát a pak už se to neopakovalo. my jsme potom ještě ztenčili vrstvu mezi Kubíčkem a tou deskou, se nám zdálo, že toho je moc a dali jsme to přesně pod něj.
Taky jsem při tom alarmu na něj vlítla, začla ho masírovat na zádech, dala jsem ho na bok, volala na něj, ale akorát jsem ho probudila, protože on spokojeně spinkal. Tak jsem taky věděla houby. :confounded:

Luci, pamatuj, že ze špatné morfošky jsou ty nejlepší děti. :slight_smile: Ty naše!!!! Kubík je ze 4% a nepropraných!!! Tak hlavu vzhůru.

Andi, Delf, čekáme na zprávičky a přejeme jen ty nejlepší. :slight_smile:

U nás noc taková standardní, po třech hodinách, teď jsme odcvičili a zas chrupe, ale jen na chvilku, pak si pohrajeme a v tomhle super počasí razíme do nemocnice na kontrolu. Moc se těším, na ten vichr a sněžení.
2. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Nelčo, díky za info, jsem si říkala, že ještě dneska uvidíme a popř. bych zavolala Dr., ale když píšeš co ti řekli,tak by to bylo asi to samé, je pravda, že oni ty miminka dýchájí tak jaksi divoce :confounded:

tak v tomto marastu nezávidím cestu do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snad aspoň přestane ta chumelenice, je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Jo, Very, pro klid duše si tam zítra brnkni, pokud i dnes budete alarmovat. :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno... a pěkný den všem...

Pavli... spartakiádní lehátka snad už nikde nejsou, nee :grinning: :grinning: :grinning: ?

Very... já měla taky pár planých poplachů... ale myslím, že závada byla v monitoru :confused: :confused: :confused: ...

Javon... určitě nám přijď říct, jak to u Vás bude pokračovat :wink: ...

Dani... jak kaše :confused: ???
2. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Very, my jsme zkoušeli monitor v postýlce, kde je matrace 12 cm, kokos + pohanka, a fungoval skvěle, takže tloušťkou matrace to není. Umístění pod něj, tomu rozumím, a máme pod deskou nějaké "dřevo" či OSB desku, tuším. Jinak nechápu, proč by měl monitor plašit.... sice je pravda, že občas čekám dost dlouho na bliknutí, že fakt když spí tvrdě, je to i po čtvrt minutě, ale jak tam mají ten intervat 20 sec. pokud vím, tak to Anežka nikdy nepotřebovala... uvidíš dál. Anebo zavolej prodejci, ten pán, co tam je jeho mobil, je velice milý.

Jinak mě je bídně, k bolesti břicha a průjmu se přidala celková svalová bolest a něco v krku, snad to není angína... takže baštím homeopatika a uvidím. V sobotu jedu do Prahy přednášet, tak musím být fit... a ještě nevím, zda jedu s odsavačkou nebo s celou rodinou, to bude akce...

Sari, kaše dobrý, lžičkou ne, ale stříkačkou zvládla skoro stovku. Usnula před osmou, a byla vzhůru v deset, v jedenáct, v půlnoci se nosila po bytě, jedla v půl třetí. Zkrátka že by po kaši nějak extra spala, to ne... ale neva, musí něco jíst, kdyby měla být v sobotu sama s Lukášem... včera baštila i příkrm, tak snad jí to vydrží...
2. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
holky uvidíme jak to bude pokračovat, snad je to jen planej poplach :wink:

co dnes kdo vaříte??? jsem nějaká bez nápadu :sweat_smile: , musím jít pověsit prádlo a pak už se do něčeho dát, jen nevím do čeho právě... :confounded:
2. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Dobré ráno, Andi, jsem jak na trní :slight_smile:
Javon, vítám, v Sanusu to není jen o IUI a IVF, trochu zapracujete na srovnání cyklu, breberky dostanou pár vitamínů a třeba se mezi těmi pokusy povede i přirozeně - někdy to stačí jen trochu pošťouchnout :wink:
Neli, to se krásně čte o té paní rehabilitační nebo jak se jí říká :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Kdo musí ven, vůbec nezávidím!
2. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Very, nechám si od mamky přinést buchtičky a dám si je s pudinkem. Večer máme tlačenku. A taky si nechám koupit vepřovou kýtu a něco z toho urobím, asi tradičně s bílou omáčkou a těstovinami... bez nápadu? Tak to jsme dvě...
2. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás zase sněží fakt hnus. Tichá domácnost pokračuje, jen všera jsme si dopoledne stihli přes ICQ říct na který ples jdeme. Docela mě to pobavilo.
U nás také párkrát v noci monitor zahoukal a Marušce nic nebylo, jen mě to vyděsilo.
Dneska máme šunkafleky s červenou řepou.

Jo a stále mi je nějak divně, asi z těch léků nebo co, jsem bez nálady, bolí mě břicho a je mi na zvracení a jsem strašně utahaná. A to jsem včera šla spát s malou poo, pak jsem usla při večerníčku a v 20 už jsem chrněla.
Tak nevím mám zavolat dr. nebo ještě počkat? 15.2. jdu k němu na ultrazvuk.
2. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Dani, ty se máš :stuck_out_tongue_closed_eyes: buchtičky s pudinkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
omáčku jsme měli teď, před tím šunkafleky, takže já to vidím asi tak: "něco" - (jen nevím co :grinning: ) s rýží :wink:

holky, já ještě zase nic neudělala, malej spí a já vkládám fotky na spolužáky místo abych se hejbala :sweat_smile:
2. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Dančo, jsem ještě chtěla reagovat na ten tvůj zdravotní stav, to si to s Anežkou předáváte :confounded: tu bolest v krku, teď je toho všude dost a dost, snad homeopatika zaberou ať je ti na sobotu dobře, protože to bych ti nepřála v nemoci cestu do Prahy a ještě přednášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Dobré skoropoledne :slight_smile: ,

Andi, držím pěsti :wink: :wink:

javon, hlavně volej, není na co čekat :wink: . Já měla 2x IUI, pak laparoskopie, a pak ještě 3x IUI. Potom už IVF a při tom se zjistilo, že i přes celkem dobrý spermio se přítelova spermie prostě neprovrtá do mého vajíčka, prý problém asi u 1-2 párů ze 100 :rolling_eyes:. Nechat to na přírodě, s tímhle chlapem bych prostě těhotná nebyla dodnes :sweat_smile:. Takže hurá do Sanusu :wink:

Věu, super tv! Užijte si ji :wink:

Luci, vyšla Anetka, vyjde to i teď, jen si třeba trošku počkáte :wink:

Dani, a co si udělat zábal z tvarohu?

čep, mě teda přišlo, že první týden braní mi bylo taky divně, ale pak už to přešlo. Ale já si četla příbalový leták, tak to bylo možná proto :sweat_smile:

Neli, šťastnou cestu a kontrola ať je OK :wink:

Very, máš právo nic nedělat, relaxovat se taky někdy musí !!!
2. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.