• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak bude změna, dneska řízek a opečené brambory v troubě a zítra čína s rýží :wink:
a taky jsem našla recept na kynutý skořicový srdíčka, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak buď dnes a nebo zítra až bude manža doma je zkusím, abych je s malým nepřipálila :grinning:
2. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Lidíííííííííííííí jsem doma :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Gab - hurááá , a jak ti je a co ti vlastně bylo nějak jsem to nepochopila a co mimi je v pořádku ?
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Holky jinak jsem se v nemocnici zmátořila dobře.tam jsem přšla po čtyřech jak mě bolely ledviny :frowning2: Po kapačkách , ale dobrý.No jinak to hodnotím tak, že takovou čistku střev jsem asi potřebovala :sweat_smile: Za těch půl roku co jsem tam měla bylo za 24h venku :sweat_smile:
jsem jak znovuzrozená :sweat_smile: :grinning: Tak doufám , že teď už bude klid.Jinak hrdlo drží a jsem zavřená to jsem ráda.Taky jsem dnes byla po půl roce v Globusu :wink: :grinning: Koupila jsem si malinovej dortík :dizzy_face: tak se nacpu :wink:

Jinak sestřičky jsou hodný.Igelit jsem si taky užila, vařila jsem se na něm první noc a jdu si léčit odřenou kůži od peřin :sweat_smile: a jídlo k nosu tak do dostanu asi až v porodnici :sweat_smile: to bylo fajn :wink:

holky jdu se natáhnout, čekám Dušánka a odpolko zas nakouknu :wink:
2. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Gabi, vítej doma!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: , užij si dortík :wink: a pěkně odpočívej
2. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Nevím, kdo se ptal na tu morfošku..ted měl manža 9% :frowning2: ale je po nemoci, tak snad to bylo tím a příště zase bude líp :wink: my jsme se namlsali tím, že nám vyšla Anetka hned a ted se trochu trápíme, teda spíš manža :unamused: včera už řešil IVF :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi, vítej doma :slight_smile: a hlavně odpočívej

Very, vám to tak sluší :dizzy_face: :dizzy_face: Mišák je krásnej :dizzy_face:

Sanu, to jsi super pokoupila :dizzy_face: já se chystám začátkem března...ale jen na sebe, Anetce jsme ted objednala..ale znám se, že toho zas nejvíc přivezu Aneťákovi :sweat_smile:

Držím pěsti andi a delf :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Gab! Super :dizzy_face:
Luci, no nic extra, ale trága to rozhodně není :wink: jen zkoušejte, zkoušejte, však víš, jak to chodí :slight_smile:
já si teď vařím polívku z pytlíku - akorát mi přetekla (trochu si ji přilepším) a až dorazí manžel, tak asi udělám nějakej kuřecí stejček, brambůrky a k tomu brokolici
2. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Luci, to není zase tak děsivé, samo, že to není žádná sláva, chlácholit tě nebudu, ale ty sama nejlíp víš jak to je a jak to chodí :wink: , takže hlavu vzhůru a manža taky :slight_smile: - v každém případě držím pěsti, ať to vyjde,na IVF času dost a když máš to u nosu, tak to bude coby dup :wink:

děkuju za pochvalu :wink:

jo nákupy, tak ty bych taky brala, jen budu muset doladit figuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dneska budu cvičit, od propuštění to flákám, ale teď si donaložím maso na zítra a půjdu na to :wink:
2. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Taaak

Very s tím dýcháním, u nás ve finále k monitoru nedošlo, ale jak jsem čumákovala na Cel, tak jsem vypozorovala, že fakt ty pauzy mezi dýcháním maj :confused: Takže jestli je monitor citlivější, tak vám sem tam asi ječet bude....
Jak píše Nelča.... a kámošce taky ječel, taky s malým klepala a akorát ho probudila.....

3 měsíční ko ok, Cel má 62 cm a 6290g očko snad taky good, trošku si postěžovala pak jsme tam 20 min pobyli (kdyby byla nějaká reakce?) a jeli dom... :wink:

Gab tak snad se ti ta střeva rozhejbala... :sweat_smile:
A s tím jídlem cha chaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: v porodnici ještě o to jídlo budeš muset "bojovat" aby ti ho tam nechali :grinning: To letíš na kojení, letíš na vizitu mezi tím zjistíš, že ti oběd odnesli když tam zrovna nikdo nebyl aby ti ho bránil.... :grinning: Jooo je to boj o přežití :grinning:
2. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Luc nebyla i u Anet morf 9% náhodou.... :wink:
2. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
sanu, u Anetky byla morfoška 8% :wink: :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme za 14 dní :wink:
2. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Já myslím, že král Miroslav si dal záležet a udělal maximum :sweat_smile: :sweat_smile:
Sanu, to jsou krásný míry :wink: , co máte za očko??

no asi má holt delší pauzu jak 20 vteřin :frowning2: a tak to houká no, snad bude líp :wink:

až takový boj o přežití v porodnici :confused: :grinning: , tak to měpobavilo, jak někde v džungli :grinning:

měla bych jít vzbudit živočicha, už nějak dlouho spí, se vyhřívá na sluníčku (za oknem samo) a tak se mu ani nechce vstávat na jídlo:sweat_smile:
Ahoj holčičky!
Tak my jsme byli celé dopolko venku.Je tam nááádherně :dizzy_face: Klaudi spinkala jako neviňátko :grinning: a já jsem si málem ušoupala podrážky. :sweat_smile: :grinning:
Teď jsme po obídku,Klaudi si pohrála - momentálně má období,kdy se jí nejvíc líbí pod hrazdičkou,na které má nevěšený kromě těch původních i spoustu jiných "cinkrlat" a ona se v nich přehrabuje.Teď jsem ji položila do postýlky,protože začala pokňourávat,tak si chvilku zaprotestuje (bez toho to prostě nedá :grinning: ) a bude spinkat.Holky,já ji musím tak stráááášně moc pochválit!!!!! Za tohle pololetí má z chování 1* :dizzy_face: :grinning: :grinning: Fakt,jak mě tím svým věčným řvaním trápila ty první dva měsíce,tak teď je prostě úžasná a já jsem z toho úplně na větvi. :slight_smile:

šári,s tou telkou a mým EX... Tak ten spíš kouká,kde by nám ještě ubral,natož aby nám něco navíc pořídil... :angry: A že je to za to trápení... To asi fakt jo a bohužel,ještě není úplně všechno za mnou,ale já to nějak zvládnu-musím a pak už tu ránu uslyšíte,jak mi spadne ten balvan... :wink:

neli,je fajn,že jste se s tím cvíčem takhle hezky "zkamarádili".Že jsou tam na Kubíčka hodní a že vám to pomáhá

luci,morfologie fakt nic moc,ale když si vzpomenu na nás,jak jsem byla 4x na transferu a nic z toho nebylo a morfologie jak se neustále zhoršovala... ani ve snu by mě nenapadlo,že nakonec otěhotním přirozeně s 6% :confused: Tak budiž Ti to povzbuzením a samo že držím palce. :wink:

jov.,přesně tři roky to trvalo nám,než se nakonec přirozeně zadařila Klaudinka (jak jsem psala luc.) Je dobře,že se o to zajímáš včas.Přeju hodně štěstíčka a aby jsi byla v Sanusu spokojená. :wink:

very,Tvůj elán do vaření bych potřebovala mít alespoň z polovičky.To já poklidím,pometu,ale VAŘIT??? Bléééééééé :angry: :grinning:

Gabi,vítej doma!!! Hlavně klid,nožky hore a nech se pěkně obskakovat. :slight_smile: :sunglasses:
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Věru, seš hodná..fakt mě to povzbudilo :dizzy_face: ted už s tím stejně nic neduělám..bud to tam bude ne bo ne :wink:

Sanu, Cel je pěkná modelka..krásný míry má..at není reakce na očkování :wink:
2. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
luci,když TAM byl Miroslav,tak TO bude! :wink: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Věru a to musíš nechat na tom chodníku duši ne??? Nebo máte chodníky bez sněhu?

Very no pcké porodnici to tak jeee no :grinning: Jsme si tam hlídali o navzájem když někderá musela pryč..... :sweat_smile:

Luc no vidíííš tak zahoď smutné smajlíky a myslet pozitivně.... :wink:
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
jj, holky, máte recht :wink:
2. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tý jo,Sanu - to jste delší jak my! My měly na 4měs. 60cm. A váha 6 600g :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jooo Luci když tam byl Miroslat ( i když proti Šári žádnej dišputát - od ní máme Celi...), tak to by bylo.... Very se přece potakala s paní v porodnici a taky měla mimi "od" Miroslava :slight_smile:

:astonished: Já zapomněla zaplatit maržení embroušků, dneska to musíme poslat, jsem hlava skopová.
2. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Já na Šári taky nedám dopustit, ale třeba chce být každý naše dítko počato někým jiným :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
No já nevím co do toho Nutrilonu přidávaj :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Třeba............holčička od Šári, chlapeček od Miroslava :wink:
Sanu,já jsem jela do centra,tam se to dá.No,ale jinak mám přední kolečka parádně zkřivený.Jdou jakoby do V,no prostě děs-běs,jak jsem to tlačila vší silou těma bariérama. :unamused: No,ale máme 2 roky záruku,tak až ty sněhy slezou,dojedeme si tam zase z chalupy a doufám,že mi to uznají jako reklamaci.
A nechci být teda škodolibá,ale "potěšilo mě" že to mají zkřivené i maminy se značkovejma kočíkama,ne jen já s "tržničním". :confused:
Anetka měla ve 3 měsících 6600g a 64cm :grinning:
2. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Sanu, Luci, já teda taky nedám na Šárku dopusit :wink: , ale ten poslední KEt mi dělal Miroslav :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak to dopadlo!! Naše dítko chtělo být prostě počato chlapem :grinning:
2. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jé,Luci,tak to jsem ráda,že není jenom Klaudi takovej Otesánek. :grinning:
2. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
holky diskuse mě pobavila, každé dítko počaté někým jiným :grinning:
Luci a taky nezapomeň, šup ke schránkám s manžou:grinning: :grinning:

Věrko s tím kočíkem to bude asi opravdu u všech, protože ten sníh je fakt hrozný, no proto já ještě ani nevyjela že?? :sweat_smile: :grinning: , na to ještě nemám pořádně ani řidičák, tak abych to hned někde nerozbila :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Gabi jsem ráda, že už je zase dobře :wink:!

Sanu teda letí to, už máte 1/4 roku :slight_smile: a míry hezký :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já bych klidně brala od Miroslava i holčičku :grinning: ať nežeru :sweat_smile: :sweat_smile:

Věru, jj, Anetka byůa pěknej macek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyrostla z toho :grinning:
2. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.