• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
PRO ARTI........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

K Tvým narozeninám Ti přeji naději,
protože je v ní síla,
přeji Ti štěstí,
protože v něm je krása,
přeji Ti lásku,
protože bez ní je člověk sám.
Ale ze všeho nejvíc Ti přeji zdraví,
protože bez něho není nic.
To ti ze srdce přeje Troolice
5. čer 2009 ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz
taky přeji brou noc :wink:
5. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Sanusko, V-cross má prý 18 000 barevných kombinaci - Tě chci vidět, jak si vybereš :grinning:

Rozi, do konce 12. tt tajit, mlžit - když jsem to vydržela já, vydržíš to taky. Já říkala, že za 14 dní budou výsledky, za měsíc budou výsledky apod.

Byli jsme na Vyhlídce podívat se na výhled (nádhera) a pak v Kostelci u splavu, tam mi chodívali randit :dizzy_face: jdu cvičit, do sprchy a spinkat. Kouknu ještě večer nebo ráno před odjezdem, nestihla jsem ještě dočíst :wink:
5. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Daniii přece víš, že já chci černej :grinning: A ten tam dneska měli, takže je shlídnutej a v pondělí jim přijdou další kusy, takže černej budeeeee :grinning:
A v Pcích nad Jamalem maj tooooliká hračiček od Lamaza už se těším až tam vyrazím bez manži s nějakou babou a budu si tam moct zatytlat nad těma úžasnejma hračičkama :grinning:

Jo zbytku přeju dobrou noc

Já ještě budu nakukovat....
5. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
ty voooooogoooooooo, nedá mi nereagovat:
DANI - těhu demence potkala i tebe. Mi chodívali randit :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

Jinak Míšo, jak to, že tě nechaj jít tak brzo do dalšího transferu. Mě to celkem vrtá hlavou, protože mě (tedy o trochu déle) a i ostatním doporučili minimálně 3 měsíce beze snahy.

Agi - za tou hematologií bych asi fakt šla. Když nic, tak budeš vědět, že štěstí chodí po jiných adresách, a ne že jsi něco zanedbala a zbytečně vyhodila pokusy jako já.

Jinak tedy vám musím říct - na jedné nejmenované diskusi jsem četla a nechápala. Holčina měla někdy asi 3/5 09 poslední MS a již několik dní (žádné umělko ani IUI) řeší výbavu, jaké věcičky, kočár, postýlku, zda chůvičku či ne atd. ba dokonce už nějaké věci na mimi kupovala. No nevím, asi jsem zbytečně pověrčivá . . .

A zase se loučím.
A jako vždy- těhulím ať krásně těhulí, maminám ať maminatí, rodičkám ať rodí atd. atd. atd. Však to znáte :grinning:
5. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
Zdravím jen na skok,
snad zítra budu, ale mají přijet tchánovci a švagři, takže uvidíme :wink:

Sanusko, já bych radši implast bolder, ale ten v-croos se mi taky líbí, ale jak píše Danča jezdí s ním kde kdo, protože uspokojí jak barevností, tak cenou(a to je důležitý) a i funkčností, je fakt, že za tuhle cenu se vyplatí, protože pak si koupíš super nový sporťák jako Luci :wink:

Ale už se těším, až tohle budu řešit já, budu z toho na bednu :grinning:

Nic kočky všem dobrou noc a zítra snad napísanou :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
palvap- no já si přece jen myslím, že si mne to štěstíčko přece jen najde. Dříve či později ,ale rozhodně si nemyslím , že by mou adresu chtělo minout.
5. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak to na mě padlo.

Hlavu mám jak pátrací balon, břicho taky a oči se mi zavíraj, takže se taky dneska loučím, zítra nějak juknu.

Mějte se a boru :slight_smile:
5. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Agis, ale Pavla má pravdu v tom, že vyšetření na hematologii Ti nic neudělá, dobrá rada nad zlato, tak se jí nezříkej :wink:

A došlo i na mě - nejen těhu demence - za tu hrubku se omlouvám (my jsme tam randili, samozřejmě).

Taky na mě došlo v oblíkání, zítra jedu v riflových lacláčích :grinning: :grinning: Někdo to nosí normálně, ale já do toho vlezla až teď, poprvé za těhotenství... protože ještě před měsícem jsem v tom vypadala jak blbec... no, nic vhodnějšího, do čeho vejdu , už neesituje, asi... :wink:

Počítač chce jít asi spát, začíná zlobit. Loučím se, ráno se neozvu, napíšu večer. Krásnou sobotu přeju :wink:
5. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
Krásné dobré ráno...

Pavla se tu ochomejtla... V souvislosti s tragickou smrtí učitele při zorbování, se mně připomeneš ty. Tuším, že před rokem, jste zorbovali... Tehdy jsem o tom slyšela prvně. Já bych do toho nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... A to adrenalin můžu a nejsem žádná cimprdlína :wink: !

Půjdeme volit, manža bude pracovat na poličkách... teda doufám a já, já budu o d p o č í v a t :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Oběd máme u tchánovců :wink: ... takže pohoda jazz :wink:
6. čer 2009 v 06:32  • Odpověz
Ahojda Artepce vše nejlepší k narozeninám.
Jinak já jsem dnes vstala a bolí mě dost podbřišek tak nevím co to zase je. :angry:
6. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Hoj kočky, zdravím při sobotě :slight_smile:

Tak, navzdory předpovědi to aspoň u nás vypadá na docela hezký den..Péťa odjel pomáhat mému tátovi s řezáním dřeva a my s Kubou máme víkendovou pohodičku :dizzy_face: - Dneska má (Kubík) zase turnaj v tenise, tentokrát má být na značkách až v pů druhé, tak jsme nemuseli brzy vstávat..Jen doufám, že se nepřižene ten slibovanej lijavec, Kuba je správně nastartovanej :slight_smile: :wink:

Áááá, Pavli- věrna svým zvykům přišla, řekla a zmizela.. :grinning:
6. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Jinak Ďábli- tu bolest podbřišku jsme tady přeci už několikrát probírali- i stebou..Zkrátka děloha se toztahuje, aby měl mrňous komfortní bejvák- nic jiného si vůbec nepřipouštěj :wink: :sunglasses: - Měla ji tu snad každá těhule, tak buď v klidu. :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Agi- vůbec nepochybuj o tom, že si tě štěstíčko jednou najde- to je stopro..Jen si prostě počkáš, jak to tak vypadá..Ale k tomu, aby se zadařilo- máte všechny předpoklady :slight_smile: ..S tou hematologií už ses tady myslím někoho ptala,kam se na to vyštření objednat, viď? :wink: ..Ale já věřím, že Vám se nakonec zadaří přirozeně...A máš můj velký obdiv, že ti ještě nedošla "šťáva" a dokážeš v sobě vydolovat tolik potřebný optimismus :dizzy_face: :slight_smile:
6. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Sarii- pěkně naplánovaná sobota- tak ať "jede" podle plánu :slight_smile: :wink:
6. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Dani- s těma laclema ti plně rozumím- mě je chtěla nacpat švagřice ale odolala sem :grinning: ... mi přijde, že se pak návštěva WC zvrhne v honbu za kšandama- aby neskončily v míse a taky je to takový pozůstatek z dob, kdy tady pro maminy- těhule nic jiného pomalu nebylo...
6. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Hmmmmm- slušnej monolog :grinning: :grinning: - tak se raději loučím a všem hezký den- pokud možno :wink:
6. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
hezký den , jdu Vás dočíst co se tu prbralo :wink:

holky nevíte někdo jestli je v Sanusu Pce v sobotu otevřeno???A jestli tel . čísla jsou stejný? hledám to na internetu a nemůžu to najít :confused: Díky
6. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky všem!

Gab- telefonní číslo jsem si opisovala při poslední návštěvě ještě starého Sanusu.Měli to na dveřích.Tohle je číslo na sestřičku k Provazníčkovi.(Momentálně si nemůžu vzpomenout ke komu chodíš... :sweat_smile: ) Ale to neva.Alespoň něco a určitě se domluvíš: 464 00 77 01
6. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Jaj- Gabi- tak to neporadím...Já navíc chodila do HK :fearful: :fearful: ....

A tady jsou infošky od Žofi- dnes je pouští domů a když jí to časově vyjde, tak by se tu prý snad k večeru objevila a hodila i nějaké fotečky :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojda Věru- přijmi gratulku ke zdravé holčičce- je to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: ..Už si sumíruješ v hlavě jména? :sunglasses: :wink:
6. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Věru moc díky, jsi hodná jdu to zkusit :wink:
6. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Holky,mám dotázek...
Když se dělají třešňové knedlíky,to se jako balí ty třešně celé i s peckama??? A dělají se z kynutého,nebo tvarohového těsta??? :confused:
6. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Věru- asi- jak je kdo zvyklý..Když to jen trochu jde a nejsou to piditřešinky- asi bych je vypeckovala- kdo to má pak flusat :grinning: ..A co se týká těsta- tak já osobně mám raději tvarohové, ale určo by to šlo i z kynutého- jak to máte rádi, zkrátka.. :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Evi,dík za info a prosím Tě,hoď mi do albíka fotky z UZ.Pošlu Ti je meilíkem.Dík. :wink:
6. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Věru- máš to tam a jméno jsem ti smazala :slight_smile: :wink:
6. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Děkuju Ev!
Tak berušky,která chcete juknout-mám v albíčku tu svoji cácorku z UZ.Je to profílek 20+2 (nevím,proč se mi tam nepíše + :confused: ) a ještě bazének u našich,kde se doufám už brzo zase budeme cachtat. :dizzy_face:
6. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

Věru, hezké fotečky z UTz :wink: ,princezna už je pořádný kus ženský :dizzy_face: Už se taky těším aspoň na ten malý flek na UTZ :sweat_smile: :slight_smile:

Šári to má krásně dnes naplánovaný :grinning: :slight_smile:

Danča a lacláče :confused: :grinning: , neumím si tě v nich představit, ale proč ne :wink: :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Ďábli, mě taky pořád bolí břicho, jednou nic a pak z ničeho nic křeče, nebo jen taková tupá bolest jako před mrcho, uklidňuju se tím, že je to správný a vše je OK :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
ahoj vespolek :slight_smile:
Dani- nic takového jsem neřekla, že se jí zříkám. :wink:
Evi- máš recht, opravdu jsem zase nastartovaná s tolik potřebným optimismem. Však se nadarmo neříká: Co tě nezabije , to tě posílí. A já popravdě už ted mám rozplánovaných tolik návštěv a konzultací kvůli mimi, že nevím čím začít. :slight_smile: :slight_smile:

Holky se máte s těma bazénama , to my máme doma akorát tak slepice a křivý dvorek do kopce. :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale jednou přijede bagr a vše to srovná a já se budu taky ráchat v bazénku.Mamka má dnes narozky tak jsme ji popřály a koupily krásnou kytici gerber ,protože ona je miluje.

Dani, Dabli- kde chodíte kupovat vázané květiny v RK????? Já chodim k Páralové nebo k Morávkové a vždy jsem nadšená. :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.