• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, ke schránkám neeeee :astonished: :astonished: :astonished: tady furt couraj nějaký důchodci :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Luci,ale to se musí ve 3 ráno! Tak tam máš jistotu,že chrupčej,ne? :grinning:
2. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Luc by si třeba zavzpomínali :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tak to bych mohla taky do fronty... :confused: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Věru no na chrupčení bych nesázela, víš, že postarší generace už špatně spí...... :grinning:
2. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Věru k těm schránkám nebo na vzpomínání? :grinning:
2. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
No jo,tak by třeba nespali,ale určitě by se necourali.Jak to vidím tady u nás ve vchodě-ty se s úderem 18h zamykaj v příbytkách. :grinning:
2. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
jj, důchoci furt šmírujou, jestli je nechce někdo zavraždit :grinning: aspon ty u nás ve vchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Sanu,znáš tu písničku...Už to bude rok-cos mi z vlaku mával... :grinning: Akorát u nás to bylo bez toho vlaku. :grinning:
2. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
no a já už pomalu "oslavím" první "výročí". :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Věru, koukám, že to bereš s humorem..to je dobře :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Luci, co kdyby náhodou je chtěl někdo zabít :grinning: , to víš je toho všude moc :confounded:

Věrka, je hodně pozitivně naladěná, bere to s humorem, no ono se to asi taky jinak nedá :pensive:
2. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Verry, ale myslím, že v aktivitě jsi předčila Danču..vaříš, pečeš, cvičíš,... Týden po porodu :astonished: :astonished: :astonished: klobouk dolů :wink:
2. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
hele ale aby tam duchodkyne nestali frontu ze si chtej taky uzit :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Věru no tu písničku neznám a ono to proběhlo s máváním joo..... :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Very ty cvičíš jo? :astonished:
2. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
sanu, no psala, že naloží maso na zítra a půjde cvičit :astonished: :astonished: já na to asi 4 měsíce neměla pomyšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
No,tak jsme doma.

Ráno jsme vyrazili v chumelenici a vrátili se krásnou procházkou se sluníčkem.

Na neurologii dobrý, pan dr. moc hodný, žádný lidi, Kuba vysmátej, kontrola za 3měsíce, snažil se a nebrečel. Tak jsem ho tam zvážila, tak má 63 cm a 6500 g. Tak snad přibírá dobře, říkali mi tam, ať jsem vklidu.

Sanu, vy jste teda pěkný!!! Tak ať zvládnete reakci po očku v poho.

V práci jsem pozdravovala a hledám Gábi, a ona už je doma. Tak to má být. Ani se mi po tom tam nestýská. Nostalgicky jsem nakoukla na svůj pokoj, kde jsem strávila těhu, no nějak jsem to všechno pozapomněla a šla bych do toho znovu.

Dančo, se z toho nějak nemůžete vyhrabat, si to asi předáváte. Možná by jsi taky mohla navštívit dr.
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
No tak já na cvíčo teda taky nemám energii :sweat_smile:
To využívám na to, abych si sedla třeba k netu.... :pensive:

Luc jak to prosím tě je, na tom Chodově v Nextu maj takovejch věcí a když kouknu na Next na netu, tak tam maj pár hadříků na tyhle prťata...... :confused:
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Nel tak super, Kuba je borec to říkám pořád. Po mamce noo :wink:

Holky ale vy poořád kojíte a to je rozdíl, takže spíš dítka perfektně rostou vám.... :slight_smile:

Nelušáčku a kdopak sloužil?
2. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Neříká se na Hromnice o hodinu více????
2. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Andi??????????????????????????????????
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Sanu díky. Sloužila Anička a Vendulka. Děkují za pozdravy.

Dr. Lísová je už 40 + 4 a nález k ničemu. To je pech, si teda Marťas dává na čas.
2. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Fíha to už je Lísová tolik jo, to tak letíííííííííííííííííííííííííííííííí a v kolikátém prosím tě byla když jsme tam "pobývaly"??? To na ní nebylo vůbec vidět...
Jeee tak si musí udělat Hamiltona šak je odborník neee :grinning:

Jee Ani a Vendulka veeeelké oblíbenkyně :wink: Tak to byla fajnová službička....
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Soni, bych se ani nedivila, že důchodci chtějí taky, oni totiž musí mít všechno :grinning:

holky, ale to jsou klasika cviky z porodnice, já to jako nehoním, buďte v klidu, mě kila sjela, mám nahoře jen 2kg a hodně povolený břicho :grinning: , tak aby se pěkně zatáhlo a byla ze mě zase žena k světu :grinning:
2. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Už jí dělali Hamiltona a nic, je jak z betonu.

Ona byla o třináct týdnů míň, jak já. My tam byli kolem 34., tak byla 21. Ale ono na ní není skoro nic vidět ani teď.
2. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
zdravíčko vespolek :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Nelu hmmm to znám................. :rolling_eyes:
No max to vyvolávačka jistí :confounded:

Tesi čavec, tak co ctěný chrup????
2. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Sanu, Andi bude až večer, dneska šla do práce myslím psala :wink:

Nelčo, tak to je super, že KO je v pořádku a Kubík krásná váha :wink:

holky co kojíte takový hloupý dotaz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
když kojíte, teče vám i s druhého prsa mléko a co s ním??? v podprdě mám polštářky, ale je toho pokaždý tolik až mi to je líto. Jen vezmu dítě do náruče se v kozenkách něco spustí a už mi to cvrčí :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Tesi Kubulův samo... :grinning:

Very no stejně.......... jsi prostě žena jak má býti, spíš žena hospodyňka, vše zmákneš.....
2. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.