• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very tak s tím neporadím, jsem proudy neměla ani v teplé sprše, mi tak jako ukáplo aby se neřeklo... :pensive:

Cel se budí ,jdu jí zkontrolovat jak je na tom....
2. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Neluš, super KO, gratulka a fajn, že Vojtovka je váš kamarád, Kubíček je šikula. :wink: :dizzy_face:

Sanu, no je tam, už je klofáček i vidět, chtěla jsem pořídit dokumentaci, ale Kubišta tam furt chpe plazáček :grinning: :grinning: , no a to nemám šanci.

Neluš, ty jsi sestřička?? :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Very, já takový štěstí taky neměla, takže taky neporadím :pensive:
2. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Sanu, hospodyňka............... :grinning: , všechno nezmáknu, pěkně v poklidu, co stihnu stihnu, co ne udělá manža a nebo zítra je taky den :wink:

tak já počkám na naše kojící maminy, Šári, Danča... :wink:

to moje dítě spí a spí, vzbudit se nechce, na mě vykulí oči jakoby říkal: mámo si děláš ...., nech mě spát a neotravuj :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Holky já jsem ráda, že to teče, jen mám všechno zalískaný jak jsem chvíli bez podprdy, dneska ráno, když si malej nepoblindí oblečení sám, tak než jsme se řádně uložili ke kojení, tak jsem mu pocindala celý overal :grinning:
2. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Very, ty máš taky teda ukázkový mímo, to teda u nás se spí od začátku tak max. 2 hodiny denně :grinning:
2. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
very to postupne prejde, sice kapat bude, ale ne tolik :wink: neboj je to normalni je to dukaz ze se ti krasne spousti mlicko a misanek stimuluje jeho tvorbu jak ma... :wink:
2. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
to my jsme na tom tak, že Kuba už se ani nepřisaje, pouze uznává flašku, takže u nás se odstříkává nebo máme UM :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
nakukuju.

U nás to je takový na nic, Anežka nechtěla příkrm, to samé, co včera, potvora malá, včera snědla dvě deci, dnes ani ťuk... A mě už je líp, ale jsem slabá jak čajíček... Musím ven se smlouvami ohledně bytu, přijde tchyňka pohlídat, tak hurá, nemusím s kočárkem, to bych asi neubejčila.

Very, koupila jsem si od Medely sběrače MM a při kojení jsem na druhou stranu přikládala ten sběrač. No a to mlíko jsem mrazila. Protože mě taky teklo dost hodně... A ty sběrače jsem prosím používala půl roku!! Až teď po té epizodě v nemocnici, kdy Anežka 20 hodin nejedla, se mi upravila produkce tak, že sběrače nepotřebuju a nic mi neproteče...

Gabi, hurá! Tak ať je doma dobře!

Neli, malej je moc šikovnej!!

K Verčiné aktivitě - klobouk dolů!!
2. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Very, jsem ti taky chtěla poradit ty sběrače.

tesi, jsem porodní bába. Dělám už sedmnáct let v pardubické porodnici. :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
aha Neli tak to jo, v nemocnici dělá pár mých známých včetně "nevlastní tchýně".
2. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
díky holky za rady, kouknu na to :wink:

Dani, a co máš za odsávačku???Dani já spíše obdivuji tu tvoji aktivitu, to já zdaleka nemám.Pracuješ, jezdíš přednášet, chodíš na anglinu a to je jen malý výčet tvých aktivit...............cvičíš v noci :grinning:

Tesi, jo nestěžuji si, je fakt hodný, jen aby mu to vydrželo :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Tesi co znamená nevlastní tchýně? Kam to mám přiřadit :confused:

Dneska bude k v obalovaný pangouš s bramborama :stuck_out_tongue_closed_eyes: setěším.

Cel zatím v poho, teda úsměv jí nějak zamrznul, ale jinak ok.
2. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Very, když takhle začal, tak ho to nepustí :wink:

Sanu to je jako manželka manželova otce, ale není manželova matka, nevěděla jsem, jak mám tu paní nazvat :grinning:
2. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Holky, já teda ještě ani necvičila, ale chystám se na to už 4 měsíce :grinning:
2. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Hoja... tak opět nevím, jestli už jsem ráno psala :confused: ...

Jsem dočetla. Byly jsme plavčit a já tak tak dojela domů... Bylo mi šoufl a už jsem byla několikrát na WC. A jak píše Danča, jsem jak moucha...

Very... jj, sběrače zkus. Já teda tak "netekla". Už zase myslíš na pečení :astonished: ... A cvičíš :astonished: ... Vidíš, jsme ti říkaly, že po porodu budeš zase jako nit. To se tak někdo má!!!

San... co křesílko, jaký má úspěch???

Neli... neurologie dobrý, váha taky... tak paráda!

Andi???
Delf???

Ahojka už to má asi za sebou :confused: ...
2. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Sarii hoja,
hele, šlo by, abych si na to plavčo zašla podívat, jak to tam vypadá, případně si nějak hodiny?

Mě se teda zatím vše vyhýbá, no jsem ráda.

Jo, jinak jsem hodila opět nová fota :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Pozor, pozor, dotazy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dostala jsem kontakt na porodní asistentku a zároveň laktační poradkyni, která by se na nás přišla jednou před porodem a třikrát po porodu podívat, okoukla by mě, malýho, pomohla s kojením apod. - máte někdo zkušenost? Tuším, že Danča :confused: ? Má smlouvu s pojišťovnou, takže je to zdarma - tak o tom uvažuju...

V čem perete pro mrňata, aby se to vypralo a zároveň to nebylo tvrdý :confused: ? Má smysl kupovat dětský prášek na praní, nebo už to dnešní pračky nad 1000 otáček dokážou vcelku spolehlivě vypláchnout? Existuje nějaká dětská aviváž? Ségra pere v Lovele, ale na předpírku stejně dává Ariel, protože jinak se jí to nevypere a navíc je to oblečení stejně takový hnusně tvrdý :confounded: ...
2. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Tesi... okouknout ti to určo dovolí :wink: ... A foto už jsem zaznamenala :wink: ...
2. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Dančo, je to tohle?:
http://www.medela.cz/produkty/misky-zachyceni-mleka.php

Šári, jako nit teda nejsem a na pečení myslím proto, že jsem nenažranec :grinning: a sladké je prostě moje :sweat_smile:

Woblu, jj Danča o tom psala, určitě toho využij :wink: my máme laktační poradkyni přímo u pediatričky, takže se budu radit tam, kdyby něco :wink:

a v čem peru, celou výbavu jsem vyprala v persilu sensitive, protože lovela mi v těhu smrděla :grinning: , teď jsem ji teda koupila a peru v ní :wink: jinak taky ariel ve všech verzích, to je můj věrný kamarád a aviváž bych prckovi nedala, ani tu kde píšou že je to pro děti, ani lovela aviváž

Tesi, hezký fotečky, taky takový zakuklenec, jak ten náš :dizzy_face:
2. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Tesi, fotky pěkný.

Very, odsávačku mám pístovou, zkrátka normální, nejlevnější, tu, která se moc nedoporučuje. Ale v nouzi nejvyšší mě zachránila... Vzhledem k tomu, že mě stála 170 Kč (v drahé nemocniční lékárně) a normálně je za 150 Kč, asi se hodí mít ji doma. Ale je to jen můj názor, jsou šikuly, které odstříkají ručně... já jsem nešika, mě odsávačka pomohla.

Woblud, rozhodně ano!! Jdi do toho. Porodní asistentka a laktační poradkyně, co byla u mě, mi poradila moc praktických věcí ke kojení, cvičení atd. A navíc - je to psychická podpora, kterou možná nebudeš potřebovat, ale rozhodně Ti neuškodí. Z ní vyzařoval klid, dokonce i na mého manžela ho přenesla. Takže doporučjuju!!!

Já peru v www.missiva.cz většinou bez aviváže a tvrdé to není, ale teď už občas s jejich aviváží. Ždímu na 800. Suším v sušárně. Usušíš-li na radiátoru, ztvrdne Ti všechno (prádlo). :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
jasně, Very, to je ono :wink:

A ještě k praní - dětské prášky moc dobře v testech nevycházejí.... a zda se to vypere? Když ne, sluníčko to vybělí, teď v zimě buď předpírám jelenem nebo se smířím s flekama...
2. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Holky dík za pochvalu.
No já teda taky peru v Lovele, manža je alergik a z ostatního mi kýchal ani aviváž nemůže. Takže u nás žáádný jiný prášek nepřichází do uvahy. A tvrdost??? Nezdá se mi nijak hrozná, no jako v aviváži to není, ale nedá se nic dělat. Já slyšela ještě o kosmetice Dedra, která dělá i prací prášky, ale nezkoušela jsem. A stejně jako Danča v případě fleků to jistí jelen :slight_smile: . A zatím vypral vše. :wink:
2. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Woblu tu poradkyni bych brala!

peru v Lovele a vyhovuje mi

sar lehatko spokojenost :slight_smile:
2. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
teplota z 36,8 na 37,2 tak zatím ok uvidíme dál...
2. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Sanu, my měly po očkování 38,3, dávala jsem na to dětský Ibalgin. 2x a ráno pohoda. :wink:
2. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
mám paralenové čípky........ale lehce protivnější je.....
2. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
sanu, taky mi přijde, že v obchodě maj víc věcí než na netu :wink: a kolikrát i věc, co se mi na netu nelíbila, tak se mi v obchodě líbí..takže já vždycky objednám z netu a pak dokoupím v obchodě :grinning:
2. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Luc tak je to tak, nezdá se mi to vid. Ale ty ceny v krámě :sweat_smile: Ta mikča stála 600,- :pensive: No vzhledem k tomu, že jí bude mít tak na 2 měsíce........, škoda, že s ní neporoste.......ta mikča...
2. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
sanu, to jo, ty ceny v obchodě jsou šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted už to Anetce vydrží dýl, tak mi to není tak líto :wink: tak jí pak prodej, to nestihne ani zničit a určitě to prodáš dobře..na MMB ti za ní maminy ruce utrhnou :wink:
2. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.