• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luc no já jsem si říkala, kdyby druhej prcek byla taky holčička..... :grinning:
2. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Tesi krásný fotky a ta třetí je super, co to máte za fusak???? Bych si do něj hned vlezla a nechala se vozit.......... no ani vozit by jsi mě nemusela, bych ti tam spala třeba 7 hodin v kuse :grinning: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jsem koukala, že Nutrilon má už nějaký kašičky od ukončeného (?) 4 měsíce.
Tesi to máte vy???
2. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
A Cel už chrupe, podezřele jak jsem ji položila do postýlky, byla tuhoš :confused:

No a jelikož tady melduju pořád sama, tak jdu chystat véču.
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
very pistovku mam doma volnou, kdybys chtela, pro me byla nej, spolehliva a kdyz se to s ni naucis tak je to jedna dve... :wink: ja se snazila dodrzet tu dobu min. odstrikavani, myslim deset minut... :sweat_smile:
jinak my perem porad ariel, avivaz destsky silan a vse je v poradku :sweat_smile: ale pri predispozicich na nejakou alergii bych volila neco jineho :sweat_smile:
2. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Sanu, hele my máme kašičku rýžovou nemléčnou, ale od Nestlé a šmakuje. Zadělávám ji Bebou, jen ji míchám do lahvičku, se lžičkou bojujeme, včera v poho a dneska řev, jako když mu dělám bůh ví co. :confounded:
2. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Sanu, fusak je z pravýho beránka, je teda úžasně teplej a příjemnej, ani Kubu nemusím moc nabalovat, stačí bodynko, punčošky a kombinéza. Taky jsem říkala, že bych si v něm ustlala, je boží. Koupili mi ho naši k narození Kubíka, jinak je teda pekelně drahej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Jo, Sanu, Cel bude dneska ospalá, to jen u nás jsme byly celou noc vzhůru. Švagrová mi říkala, že jí malej po prvním očkování usnul v sedm večer a probudil se až druhý den v osm ráno :sweat_smile: , no nás to ale nepostihlo :grinning:
2. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Tesi, tak máme stejnou kaši - nemléčnou rýžovou od Nestle a do toho Bebu. Včera šmakovala, dnes jsem zvědavá.... A měla ji stříkačkou, lžičkou ani ťuk...
2. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Tesi no aby se neprochrupla teď a noc jsem nestrávila pochodem sem a tam po baráku........

Holky tak se nedivte, po takové příjemné měkké bradavčičce jim chcete najednou cpát do pusy takovou tvrdou lopatu :grinning:
2. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
My pereme v dětském prášku Batole a mácháme v aviváži taktéž batole a jsme v pohodě.

Veru,mlíčko takhle hodně teče ze začátku.Postupně si to Mišáček nastimuluje podle své potřeby a bude to dobrý.Já už teď ani nemusím používat ty vložky do podprdy.Prostě nekapu. :wink:

Holky - dotázek... Když dám na MMB inzerát,tak za to se něco platí,jo??? :confused:
2. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Já že jsemd ala nějaký ínzeráty sem na MK a nějak to nejde,tak bych zkusila ještě jinde...
2. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Dani, jj máme stejnou, nám taky šmakuje, ale na lžičku protestuje :sweat_smile:

No, Sanu, to zaručit nemůžu, musíš doufat :wink: , já doufala, ale marně :grinning: a když už neměl horečku a měl spát, začal se klubat klofáček :grinning: :grinning:
Jinak měkká bravička versus tvrdá lopata, dobrý přirovnání :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Věrko, neplatí :wink: ale myslím, že když někdo pak něco hledá, tak se mu ten tvůj inzerát nezobrazí, jako případná nabídka, pritiže se tam zobrazují jen platící inzerenti. Teda myslím, já mám to nejlevnější členství a to je v poho :wink:
2. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Takže se platí ? :sweat_smile: Nebo to nechápu... :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Když si nezaplatím,tak se ten můj inzerát neukáže-takže musím zaplatit,jinak ho tam mám naprdlačku... :confused: :sweat_smile:
2. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
no, tak nějak :sweat_smile: Ale třeba se pletu :confused:
Já jsem tam ale taky vložila inzeráty, ale po zadání klíčového slova se moje inzeráty neukázaly, vyběhly tam až když jsem si zaplatila členství. To nejlevnější je na 3 měsíce za 169,-
2. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Věru... Danča tam prodávala, ta ví :wink:

Sanu... tak jak mi vysvětlíš, že mně Mar po lžičce hned skočila :grinning: ?
2. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahojda holky.Tak mi bylo sděleno:bohužel negativní.Vysadit léky prý i prednison tak ten jsem teda ted nebrala.Mršule by prý měla dorazit.Tak nevím kde lítá.My zřejmě bez asist.hatchingu nic a nebo to bylo brzo po revizi/3 měs/.nevím.Ted budu čekat na mršuli a pak na další a pak zkusíme 2 Ket.Máme ještě naštěstí 3 zmrzlinky a ty už jsou i s Ah.Tak uvidíme.A hlavně už nebudu testit. :wink:
2. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Andi co???? vždyť na testu byla čárka. Neptala ses kolik bylo HCG???
2. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
andi :frowning2: Takže to bylo biochemické těhu? :confused:
2. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj pavli .Neptala když mi řekla sestra negativní.To jako negativní má taky nějakou hodnotu?Tak se zeptám až půjdu k dr.do sanusu na kontrolu na uz jestli to bude mít v počítači.Hele a proč jsem po ketu ted neměla ten prednison?já měla utrouše a anopyrin.
2. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
andi - já jsem tenkrát měla taky // a právě jen 51 Hcg,takže biochem.těhot.
2. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
vm - ne o tom nic neříkala sestra.Ale na to bio bych musela mít nějakou tu hodnotu že?no já dr.pak pěkně vyzpovídám tý jo to z něj budu ale páčit .
2. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
vm a to ti řekli ale vid.No mě nenapadlo se teda zeptat když řekla negativní.Negativní je podle mě 0 ale asi to tak teda není.No to budou u dr. výzvědy.A ms Ti přišla kdy Věrko?
2. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojky holky.Andi fakt negativní?to se mi nechce věřit,vždyt ta čárka je pěkná nespletla se sestra?to mi nejde do hlavy teda :confounded:
2. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
delf taky mě to napadlo ale to těžko.A testy asi nejsou stoprocentní až krev.
2. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Jak píše věrka - možnost je právě i biochemické těhu (tj. embryo se chytí, ale z nějakého důvodu pustí). Protože kdyby byla 0 HCG, tak se ti na testu neukáže druhá čárka. V Sanusu berou HCG negativní - pokud si dobře pamatuju - do HCG asi 100. A když jsem měla kolem 50 tak mi dělali ještě kontrolní odběry jestli klesá. Věrka myslím dokonce kolem 60 HCG šla na kontrolní. Jsme si tenkrát střihli biochemické spolu, viď Věru.
A na AH bych to nesváděla, spíš fakt na tu trombo predispozici, ale kdo ví. A na prednison mohli zapomenout, jinak já ho teda mívám i po IUI, ale na hematolce mi vyprávěli, že se někdy spolu perou, nevím jak to jinak vysvětlit. Ale já před IVF, KET, IUI už ke konci šla na hematolku (tam mi dali clexan a prednison) a pak teprve do Sanusu.
2. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
no jsem zvědavá teda andi jak to dopadne fakt jo kéž by dobře
2. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Sar no jak bych to vysvětlila, asi jsi měla bradavky z ocele :grinning:

Andi ahoj, tak to nedopadlo, chjo. Tak příště s AH to určo snad klapne..... :wink: Držím pěsti dál. A půjdete hned další cykllus???

Jdem dělat cáky cáky. Snad jí je dobře, směje se na hračky v lehátku................
2. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.