• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Pavli tak myslíš že mám jít ještě před Ketem na hematolku?Já mám otázek co?No a mě sestra neřekla na kontr.hcg.no zpovídám pak dr. :wink: Sanu ted hned cyklus nepůjdu až ten další jestli teda se mršule uráčí dorazit. :wink:
2. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Andi... chjó... Příště, no...

Ale pokud je hodnota do 100, tak by tě měli pohlídat ne???

Sanusko... :angry: :sunglasses: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
sarii mě neřekla sestra hodnotu žádnou jen že je to negativní.Uvidím pak na kontrole u dr jestli tam byla nějaká hodnota.Jo příště... :wink:
2. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
andi, to mě mrzí :frowning2: :frowning2: to teda nechápu ty // :confused: ale jestli řekla sestra negativní, tak to byla asi nula, jinak tu hodnotu říkaj
2. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahoj luuci-já taky myslela,že bude nějaké hcg třeba nižší.No zeptám se pak dr.jaké bylo to hcg.Hele ale minule když jsem měla hcg pozitivní tak mi sestra taky řekla jen pozitivní a musela jsem se zeptat kolik. :wink: Tak jdu do vany třeba mršule dorazí.Tak se zatím mějte.A moooc díky za rady. :wink:
2. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
andi, aha, tak že by třeba nějaký nový nařízení :confused: třeba že do hodnoty 100 říkaj negativní :confused: nevím... :pensive:
2. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Andi, tak to mě teda fakt mrzí, vypadalo to tak nadějně... no prober to s dr., uvidíš, co vykoumá. No není všem dnům konec, teď si pár dní odpočiň a pak zase vzhůru do boje :wink:
já měla 13. den po ET hcg 135 a sestra říkala, že je to jasně pozitivní, tak koukám, že to bylo o fous :confused:

jinak díky za rady :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Nízké hodnoty opravdu automaticky neříkaly, resp.neříkaly vůbec hodnoty. Buď pozitivní nebo negativní a dál jsme se ptaly, tak nevím, zda začaly, resp. spíš nevím jaká je praxe teď.
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Luc mě tenkrát taky řekla negativní test byl taky pozitivní i když duchařskej a až když jsem se zeptala kolik byla hodnota, tak mi řekla 8 :zipper_mouth:
2. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
andi,já si právě taky myslím,že když jsi měla //,tak že tam nějakou hodnotu naměřit museli.A to je právě to biochemické,jak jsme si střihly s Pavli... :sweat_smile:
No a kdy jsem dostala mršuli fakt už nevím.Je to dlouho.Ale myslím,že to zase tak dlouho netrvalo.Že mi řekli vysadit Utrogestan a tak do třech dnů,si myslím,že mršule dorazila.
2. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Andi :confused: :confused:
Ach jo... tak držím palce dál. A prednison je spíš prevence, to asi nemělo moc vliv. Zjisti tu hodnotu, to je docela důležitá, podle mě.... Já jsem měla 21, to bylo negativní, ale hlídali mě. V té době se říkalo, že do 20 je negativní a nad 20 pozitivní, ale čekalo se, hlídalo se, pracovně jsme tady měly pravidlo, že 14. den nad 200 je v pohodě... Já jsem ale 14. den po ET dostala MS, takže jsem vůbec nedoufala, že by to mohlo být pozitivní... hm, bude to dva roky, teď...

Holky, krásnou dobrou. Jdu se uložit, kdyby náhodou zas byla horší noc...
Anežka snědla 120 kaše - lžičkou!! Tak jsem ráda. Sice kultura nic moc, zmazaná celá - ona pokud si to "neuloví" a nedá do pusy sama, tak nejí, to si dovedete představit, jak vypadá :grinning: :grinning:

Andi a Ty to něčím zapi. Je to potřeba...
2. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
vm taky si to už myslím tak to čísílko pak z dr.vytáhnu. :slight_smile: mě právě při 1 ivf dorazila mršule ještě dřív než jsem vysadila léky.Při 2 ivf jsem věděla že to bude těhu to byly tlustice na testu a ms nikde.A ted po ketu mi dorazila ted večer taky mohla dorazit ráno no hlavně že je.
2. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
... ještě něco - na MMB jsem prodávala, ale nic neprodala. Asi proto, že jsem nic neplatila :grinning: :grinning: Prodala jsem na Aukro. Tam se neplatí - tedy, psalo mi, že aukce bude stát 5 Kč, ale nikdo je po mě nikdy nechtěl, tak nevím...
2. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dani jsem si koupila červený víno do zásoby kdyby mršuli se nechtělo.A dorazila.nevím ale jsem docela ráda,že teda dorazila než se zase trápit proč není. :wink:
2. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Dobré dobré

Tady to po ránu teda žije :grinning:

U nás noc klasická, takže dobrá. Po 20 do postýlky budíček ve 4:30.
Ale budíček v 7 byl trošku šokovej, spala, ale brečela spíš až "pískala" na celé kolo, asi ji někdo honil.... no samo ji to vzbudilo....

Teplota nic, tak předpokládám, že už nedorazí.... :slight_smile:

Andi taky tady mám vínečko, dneska ho už svařím se těším, nějak jsem se k tomu za poslední 3 dny nedostala i když jsem si to slibovala.....

Na MMB se musí něco zaplatit (není to zase tak horentní částka) je to třeba na měsíc, 3, půl roku...... Když nezaplatíte, tak se to tam ukáže jen na ten den a pak ten další den to musíte vložit znova (ten inzerát). :wink:
3. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Dani Sar to běhavka už je to v pořádku?????????????!!!

Gab a jaká byla noc doma? Určo pohodová viď :slight_smile: A jak jsi měla pobyt v nemocnici, tak Dušánka hlídal manža nebo vaši? Se mu určitě stejskalo viď....

U nás 2 stupně, u sousedů to jezdí ze střechy, tak kdo se vydáváte do ulic tak opatrně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

u nás noc dobrá, jen takový divný časy, ale jinak good a nehoukal nám alarm :dizzy_face: , ale dala jsem do klasické zavinovačky, tak snad to bude dobrý :wink: , bez alaremu se spí přece jen líp

Andi, už jsem se sem nedostala večer, moc mě to mrzí :frowning2: , přála jsem ti to moc, už to bylo potřeba rozjet a já tolik sázela na tebe, ale mrazáčci jsou, tak hurá do toho :wink: :slight_smile:

delf, se tu ochomejtla a tam měl být taky\ testík???nebo tam už MS? :confused:

Tesi, co to tam máš za fialovou paní????????????? v profilu???????
3. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás včer anic moc. Já jsem zvracela snad 100x. Asi mi ty léky nedělají dobře. V noci jsem měla úplné křeče v břiše, jsem se svíjela jak had. Dneska ráno celkem O.k.
Dneska peču dort -sumce- na oslavu taťkovi 50. Tak doufám, že to zvladnu.
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj,

u nás dobré, mě už skoro nic není, homeopatika zabrala. Anežka je taky v pohodě. Jen je zas protivná, když ji zvednu, řve, když ji krmím, řve, když si leží na bříšku na dece, je v pohodě. Nechápu... noc už klasika, jedla o půlnoci, ve čtyři a v půl sedmé, mezi tím tak po hodině řve, takže buď šoupnout dudlík nebo nosit... už nevzpomínám, kdy by spala aspoň 3 hodiny v kuse... snad naposledy v nemocnici...

Užijte si den. :wink: Když to dopadne, vlítnem do solný jeskyně, uvidím...
3. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Cep, přeju, ať je líp!!
3. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
holky MMB nemusite platit, inzerat je tam jen omezenou dobu, tri mesice pak se vymaze, omezen je i pocet kolik jich tam muzete mit, zobrazi se po celou dobu platnosti, ale do vyhledavace si musite zadat od vsech inzerentu, jinak ho nenajde, ja neplatim a mam tam taky inzeraty a prodavaj se mi ty veci, sice nekdy to trva, ale prodavaj se, kdyby je nebylo videt, tak by ta inzerce stracela smysl, nemyslite :wink:
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Cep a nemáš to taky nějakou běhavou chřipajdnu jako měly holky....???

Soni tři měsíce to snad neee. Mě to říkala kámoška zkušená prodávající na MMB a když nezaplatíš, tak to tam můžeš mít jen jeden den "pak to jde pryč" a musíš další den znova vložit..... :confused: Prej.

Very no tak paráda a jaké časy to byly, na to kojo....?

Já jdu dělat kuřecí játra na cibulce.
3. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Cep, taky bych to viděla na nějakou virózu :confused: :pensive:

Dančo, myslíš, že to má Anežka nějak od nemoci rozházený??? solná jeskyně.... :dizzy_face: ...pohoda, klídek, bych si dala říct :wink:

MMB nevím, jen tam zatím nakupuji :sweat_smile:

Sanu, ale kolem 1 a pak kolem 5, a my jsme s manžou čekali, tak 3 a pak 6-7 :sweat_smile: :grinning: , jenže mazlíček si vstáva, jak on chce a trochu nás trápí, že nemůžeme zabrat, ale jinak je to zlatíčko a hned ťukám :wink:
3. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Solná jeskyně? To musím někdy vyzkoušet... je tam zima, nebo teplo? Já tam byla jen jednou, ale v opravdický v Rumunsku, měli tam dětské hřiště, kostel, hráli tam badminton, četli si... ale byla tam na můj vkus dost zima, no so bych chtěla x metrů pod zemí :grinning:
3. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
sanu tak nevim kde na to prisla ale ja tam takhle funguju uz pul roku a prodavam a rozhodne ne prvni den :wink: a inzeraty tam mam ty tri mesice :wink: a kazdy den je teda fakt nevkladam :wink:
dani s anezkou do solny jeskyne? :confused: uz jste to skouseli?
3. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj... ráno tady nikdo nebyl, až San to rozjela...

Já už o.k. Je mi dobře, můžu fungovat, ikdyž o půlnoci mě to ještě natahovalo... Zato manžíl je doma. Rýma, kašel :grinning: :grinning: :grinning: ...

Preventivně jsem vlítla do lékárny a nakoupila i něco pro Maris, kdyby to na ní taky hupslo.

Dani... solná jeskyně, dobrý nápad! My tam byli naposledy, když jsem byla těhu a vedle chlápek tam v jednom kuse telefonoval :angry: :angry: :angry: ... To taky pak schytal :grinning: :grinning: :grinning:...

Tesinka... asi vkládá novou fotku. Vypozorovala jsem, že ji 72 hodin snad žádná nevydrží :grinning: :grinning: :grinning:...
3. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jóó a taky jsem na dnešek byla v Sanusu... čekala jsem hodinu na vyšetření :grinning: :grinning: :grinning: .... se mi zdálo :wink: .
3. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Čep... se na dort vybodni... ať není "infekční" :wink: :wink: :wink:
3. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tý jo,holky... To musí být úplná pohodička nakrmit před 20h a potom ve 4.30h :sunglasses: To my jsme fakt Otesánci...Večer v 19.30h,potom 22.30,0.55,3.30,6.05,8.55... Prostě mazec. :sweat_smile: Co mám udělat,aby jsme to měly taky jako vy? :fearful:

Jinak hezký den všem! My byly venku - ráno liják jako blázen,takže totálně promočený i s deštníkem,teď je poobědní pohodička s mamkou.Dáme kávu a počkám na Terku až dorazí a hurá na úkoly... :fearful: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
jo a jestli se přemluvím,vyluxuju... :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.