• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,

tak místo solné jeskyně jsem dojednávala kupní smlouvu, byla na katastru a na ověření podpisů. Tak máme byt :dizzy_face: :dizzy_face: už bylo na čase mít ho i papírově, když je zaplacená záloha na kuchyň a tak :grinning: :grinning:

Do solné jdem zítra. Kámoška z Prahy chodila s holčičkou pravidelně, je to na uvolnění dýchacích cest a řadu dalších věcí, moc si to chválila, zítra poreferuju. Já tam jen nakoukla - Woblud, je tam teplo - přišlo mi to příjemné, uvidím.

Věrko, fakt se malá budí hlady?? Anežka se budí ze zvyku. Jedla v půlnoci, pak byla vzhůru ve dvě, ponosila se a vytuhla, přebalení a krmení v 3,45 pak dvakrát šoupnout dudlík a pak jedla v 6,30. Zkrátka nebudí se hlady ani proto, že je mokrá, budí se asi prdama nebo nevím... zkus to, ji nekrmit, uvidíš. Ale možná má fakt hlad, je to individuální, ty děti...

vzhůru pro koberce... pa večer.
3. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
já mám dneska totální lenoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem s bídou sebrala prádlo a žehlení teda nedám, takže si asi jdu lehnout, protože mazlik taky chrní, tak toho využiji :wink:
3. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: ,

Very, fialová paní je pryč, ale nemám to na svědomí já, ale admini, se jim nelíbila fotka Kubíka v profilu, asi :rolling_eyes:

Sarii, to víš, musím fota měni, abych se vám neokoukala :grinning: :grinning: :grinning:

Andi, to mě moc mrzí, že to nevyšlo, AH to jistí, držím palce :wink:

Sanu, super, že Cel zvládla tak dobře očko :slight_smile:

Cep, vyhoď nožky nahoru a odpočívej :wink:

Věrko, to tě obdivuju, bych byla ko z toho vstávání, mě to stačilo těch pár dnů při klubání klofáčku :confounded:

Dani, dobrý, žes toho tolik zařídila a solnou jeskyni bych si štřihla taky :wink: Ale nejdřív začnu kadeřnicí dnes odpoledne :dizzy_face: :dizzy_face: Abych případně nikoho neděsila :grinning:

Very, ti nevěřím, ty a lenora??? Vždyt ses pořád v pohybu :wink:

Jo, jinak my opět noc luxusní. Ve 21.00 krmení, další krmení ve 4.45 a budíček v 7.00 :slight_smile:, takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Tesi... aha, už jsem si myslela, že chceš být zase jiná :grinning: ... Já půjdu taky ke kadeřnici, v pátek a už se na to těšíííím :dizzy_face:...

Věru... jsem ráda, že Klaudinka zanechala breku a řevu a pláče... a je spořádané miminko :slight_smile:. Ti to ulehčí situation...

Tý jo, Dani, jsi mě docela nahlodla... bych do solný mohla taky občas zajít, jen bych musela zburcovat někoho s sebou nebo mít jeskyň jen pro mě s Mar. Abychom nevyrušovaly :zipper_mouth:... Nejlíp dopolko...
Večer bude vínko na zapití ofiko bytu, ne??? Bílé- červené???
3. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Aha... tak teď jsem se dočetla, že ji dětem do 1,5 roku n e d o p o r u č u j í :astonished: . A jinde píšou, že věk není omezen... tak nevím :confused:
3. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
no holky, ja se na tu solnou jeskyni ptala proto, ze uz jsem od par maminek slysela, ze ji deticky spatne snaseli a meli nocni mury... :confused: tak nevim...
3. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Soni... fakt jo :confused: ?
3. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
sarii jo, nekecam, rikalo mi jich to prave uz vic, ze se jim pak deti v noci budili s hysterickym placem a nemohli je utisit... proto jsem se danci na to schvalne ptala... :pensive: no ale treba anezka bude vyjimka, ja nevim... :sweat_smile:
3. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
tak hlásím, že jsem ležela půl hodiny a pak mazlíček vstával a chtěl papu :grinning: , takže spánek 0...jsem nestačila ani zabrat

Tesinko, fotečka hezká :dizzy_face:

žehlit se mi nehce, ale jdu si zadělat těsto na ty skořicové šnečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Dani,babo raď,jestli je to hlady,nebo prdy,nebo jen prudí... :confused: Já prostě když vidím,že má do dalšího jídla 30min (kojím po 3 hodinách a když se vzbudí po 2,5) tak prostě vytasím kozenu a nakrmím.Přisaje se vždycky a naprosto spolehlivě. :sweat_smile: Ale když potom čtu,jak tady se kojí večer,1x za noc a pak až ráno,jsem z toho abych tak řekla rozpačitá... :sweat_smile:
3. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Jo a navíc dudlíka vůbec nechce a když ji pochovám,bude si hned myslet,že jde baštit,takže vůbec nevím,jak ji zase uspat,když se rozhodnu nekrmit.Čaj? Ten jsme jeden čas dávaly,ale to když se vzbudila třeba za hodinu po jídle.Co ale dělat,když se budí pravidelně po 2,5??? A to přes den vydrží běžně ty 3 a když to zaspí,tak i dýl. :confused:
3. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Sarii, já se taky těším, za hoďku tam mám mít, ještě že to mám přes silnici :dizzy_face:

Já teda nevím jak malé děti a solná jeskyně :confused:

Very, dík, jsem přemluvila manžu, že si namaluju obličej a musí mě vyfotit, abych měla pořádnou fotku s Kubíkem :grinning:
Vždyť to říkám, ty seš furt v pohybu, budeš za chvilku úplně průhledná :sweat_smile:

Věru, ale my krmíme jednou za noc jen díky tomu, že jsme na UM :wink:
3. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
jo, jinak se musím pochlubit, začínáme se přetáčet na bříško i na pravou stranu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
vidíš tesi,to mě nenapadlo.Myslíš teda,že by to mohlo být tím? To UM teda víc zasytí,jo? :confused:
3. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
tesi a kolik ti Kubík na noc vypije???
3. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
jj, věru, to bude tím, UM sytí víc než MM :wink:
3. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
věru, tak v 17-18 hodin mu udělaám 180ml, tj. s Bebou 200ml, a ve 21.00 vypije tak dalších 150ml :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
věru, super, máš novou fotku :wink:
3. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
...a jsem doma... :wink: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
njn, otesánek, no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
No,takovou provizorní.Než se vycvaknu zkulturněná. :wink: :grinning:
3. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
náhodou dobrý a co mamka, jak dopadly vlasy, jsi ani neříkala. :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Věru, krásná fotečka s Klaudinka v profilu- konečně :dizzy_face: :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Tesi... tak zítra novou fotku s novými vlasy, pokud bude velká změna :wink: .

Věru... prostě to tak Klaudi má, no. Mně Mar spala 12 hodin i na MM. A Kamarádka kojí i teď po 3h, malej má 8 měcíců. Takže někdo to má tak a jiný onak...
3. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
San... jsem si vzpomněla... prej, že Cel v noci pískala a asi se jí zdálo, že jí někdo honí... :grinning: :grinning: :grinning: Chudák malá, musela být hned dostižena, když nechodí, neběhá :grinning: :grinning: :grinning: ...
3. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Sar ne v noci v 7 ráno :wink: A to nechodíme do solné jeskyně :grinning: Třeba se na ni valil nějakej obrovskej Nutrilon :grinning:

Věru jo jo jak píše Tesi, jej to tím, že dádváme UM ne MM, se podívej většina holek jak tady vstává co kojí...... Já Cel dádvám 150 vody + 5 odměrek nutrouše. Někdy to vycucne celé někdy ne....

Hezký fota děučata, já až se zkulturním a někdo bude po ruce s foťákem, tak taky vložím.... :wink:

Very ty a mrtvolná jo, to se mi nechce věřit.

Daní jupíííííííííííí tak už jste vlastníky krásného bytečku :dizzy_face:

Jdu proletět vanou a už se mi vaří svařáček.... a dneska jdu dřív do hajan, abych dospala to Celinčino probdělé odpoledne a prokřičený večer až do nynějšího krmeníčka.... ale padla za vlast.

Pak juknu
3. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
tak šnečci se povedly, tak mám radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večeře taky moc dobrá

my jsme vykoupaný, nasádlovaný a za chvíli snad ulehneme ke spánku, aby mohla taky maminka do sprchy :wink:

a pak si dám Caro a šnečka, už se těším
3. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
hezký večer,
nestíhám ani číst ani psát :frowning2: .Jsem ostuda a moc moc se stydím.Aspoň jsem vložila pár foteček
Holky se mi to krátí.V pondělí nastupuju do práce.Ani nevím jestli se těším nebo ne.
3. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
šári,já vím,někdo má spací dítě i na MM,nekdo ne. .. Někdo má dítko,který ani nemukne a někdo řvoucí... Já jen prostě nechápu,proč zrovna já mám z toho výběru VŽDYCKY tu horší variantu... :unamused: :grinning: :grinning:

Very,tak to je bomba,že takhle v 8 uléháte. :fearful: Já naštěstí už jen vzpomínám na dny,kdy jsme přišly z porodnice a kdy mi tady vyřvávala dobrý měsíc od koupání,přes další krmení až do cca 23.30h! :astonished: :confounded:
Však víte,jak jsem byla zdeptaná. :confounded: Naštěstí je to už za mnou... :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
madli,hezkej andílek :wink:
3. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.