• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo andílek,pěknej čert je to :slight_smile: .
Ale děkuju.
3. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahojky jdu kouknout......

No nevím nevím dnes jsem zas byla hotová a už jsem na to přišla proč?V nemocnici jsem pravidelně jedla a asi dietně.Doma to plácám a tláskám se blbostma a sladkým a saz mě bolí břicho a jsem nafouklá a prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: sotva nohy šourám co třísla a podbřišek blázní.V nemocnici mi bylo hej :sweat_smile:
Noc byla doma hrozná , přijel manžel ze španělska po 14 dnech a usnuli jsme spolu v obýváku až do 6h ráno.Rozlámaná jsem , břicho uválený no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tak se dnes těším do ložnice.Celej den chodím jak praštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kvůli mimču nespím ještě v 1h v noci jak skáče.To nechápu holky tipuju, že tohle temperamentní dítě mě už nikdy vyspat nenechá.Břicho mi skáče a jezdí ze všech stran...až se i leknu , když to nečekám.....

Včera jsem Vám okoukla fotečky, holky máte miminka mooooc hezký.Celinka jak vyrostla a očička no kouzelný :wink: Míša , Klaudinka.prostě všechny prťátka :wink:
3. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Věru, my neuleháváme v 8, jsme sice nachystaný, ale než zabereme, to je taky na medaily, nejraději totiž spinká v ruce :sweat_smile: a jak ho položíš je vzhůru pacholeček, ale už snad spí tvrdě

Madli, sníh, snížek jste si holky užily :dizzy_face: ...hezký fotečky :wink:

Gabi, romantika na gauči do 6 do rána :slight_smile: , ale že seš rozlámaná věřím a dobře znám :grinning:
s tím jídlem to máš asi pravdu, ale tak to lehce zredukuj a bude zase dobře :wink:
a neboj náš mladej taky v břichu dělal jako kůň a teď to není zase tak strašný :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
jinak se pro dnešek loučím, jsem to po dlouhé době taky zvládla se rozloučit :grinning:

dobrou noc
3. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holčiny,
jsem doma po fránině a dočítám. ... tedy, teď v 22,15 jsem byla poprvé zastrčit dudlík řvoucímu mláděti...

Sanusko - asi se na ni valil obrovskej Nutrilon :grinning: :grinning: si mě pobavila.
Ohledně nočních můr - Anežka je má už teď, občas řve ze spaní bez důvodu... jako třeba teď.
Do solné jeskyně chodila moje spolužačka z výšky s malou dcerou celou zimu (vloni) a fakt si to chválila, vůbec nemarodily, ani jedna. Tady jsem se ptala, prý sem chodí s miminama běžně. Nakoukla jsem tam, je to větší místnost než současný Anežčin pokojíček! Jen má na stěnách sůl. Zítra zkusíme, budu informovat. Jo a... solnou mi schválila i tchyně, jen jsem to řekla, vysondovala, vyptala se a schválila, tak to asi bude ok :wink:

Sari - vínečko bylo bílé a taky sýrové fondue (z Makra, polotovar) a dopékací bagetky. Bylo to luxusní :wink:
Už mám po běhavce, tak se zas můžu nacpávat :grinning: :grinning:

Věrko, jsem Ti to taky chtěla napsat, že děti s UM líp spí. A normální děti po kaši dobře spí. To jen Anežka po 120 kaše je vzhůru za 3 hodiny... Jinak s tím kojením po 2,5 hod v noci to chápu a jednala bych stejně!!

... jsem se pobavila, na fránině, chtěla jsem říct "bude mít strach", namísto toho jsem řekla "bude otcem" a pak jsem nechápala, proč se mě francouzska ptá, zda je nějaká cizí paní těhotná.... :grinning: :grinning:

Madli, drž se! Fotky moc hezký!
3. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Přeju krásnou dobrou.

Zítra máme zase kafe s holkama a pak tu solnou, když nekouknu ráno, odpol. se určitě ozvu :wink:
3. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Very romantika :sweat_smile: jo celou noc mě strkal nohy k hlavě a chrápal jak medvěd :sweat_smile:

Dani solná je dobrá.Dušánek taky chodí se školkou jezdí každý týden a je to znát je víc zdravej :wink: jeskyňku si zítra užij :wink:

Holky jsem si říkala ten Espumisan by mi mohl pomoct???????

jo a ještě jsem se chtěla poptat v Pcíc někde pod Zelenou bránou je prý pravá čokoládovna??Je to tak???

No já si jdu dát loupáček a jogurt a zalehnu tak zatím :wink:
3. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Zase jako první, to je už podezřeelé :confused:

Noc na pikaču, teda pro někoho by třeba byla luxusní, pro mě neeee. Od půl jedné nesčetněkrát zavádění pryžové hmoty.
O půl čtvrté (představte si jak kdy nejvíc "ječelo" vaše miminečko) z čista jasna začala Cel ječet, jak když ji na vidličky berou. Šokec, ale dobrý, utěšování nepomáhalo nošení taky ne, tak krmení.
Dole opět mega záchvat, tak jsem ji ani neustrojila hned jsem letěla připravovat jídlo a jak jsem jí asi tou jednou rukou mačkala, aby mi nepadla k zemi, tak se ozvala rána asi 5x za sebou a bylo po trápení.
No ale takovej záchvatík mě docela ve 4 ráno dosal.... :fearful:
Ale vše dobře dopadlo, Cel si pak ještě poprděla, ale dalo jí to zabrat..... :wink:
4. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Gab zkus to nějak zredukovat ať tam nezkončíš zas....... :sweat_smile:

Very tak Míša chce nosínkovat? A jen ho "ukecat" v postýlce s držením ruky nejde? Já bych se bála, že si na uspávací nošení zvykne :sweat_smile:

Věru a ani by si Klaudi třeba nedala dudasa na kterým se nakapanej Sab simplex??? Cel už když vidí tu lahvičku tak přesně ví co přijde.... a kolikrát pak ještě i přes den zabere když jí to dám........
4. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Sanusko, díky!!
Já jsem si sem šla postěžovat, jak mě Anežka dnes v noci štvala... jsem nevyspalá, zničená... řvaní, svíjení, nošení...
Ano, u nás to bylo to samé a nepomáhalo ani "zavádění pryžové hmoty" :grinning: :grinning: :grinning: A pak si párkrát prdla a byl pokoj... Jak jsou si ty děti podobné...
A díky za to, že si mě v tom naštvání zvládla rozesmát :wink:
4. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Čus holky!
Naši dárečci se nejspíš nějak telepaticky na nás domluvili! Já jsem se s Klaudi ve 4.45h dívala z okna! :rolling_eyes: :grinning: Moc se jí libyly zamrzlý auta na parkovišti,o to míň chtěla být v postýlce... Takže chvíli jsem ji nosila (prohlížely jsme si pokojíček,jako by v něm byla poprvé),chvíli jsem ji s lehkým donucením nutila usnout a potom si samozřejmě vytrucovala své. :grinning:

Teď si to mrška pěkně dospává,zatím co já bdím. :confused: :grinning:

A to není závislá na pryžové hmotě! Tak jsem nakonec ještě ráda,protože kdyby byla,budila by mě možná ještě častěji a chtěla by ji do pusy zavádět. :grinning:

Jinak všem hezký den a Gabi - raději s dietkou,beruško a drž se!!! :wink:
4. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Dobré dopoledne,
tak mi nakonec chrněli do 9, trochu jsem si aspoň orazila. Noc teda nebyla tak strašná jak píše Sanu a Danča, ale Mišák zase nemůže zabrat, pije strašně krátkou dobu, třeba jen 8minut a hned je tuhej, položím do postýlky a začne tam chrčet, sice nebrečí, ale tak nějak se tam mele a bručí :unamused:

sanu my nenosíme, jemu stačí, že ho máš v náruči a můžeš s ním sedět, ležet a je spokojený

a "pryžová hmota" u nás jaksi vůbec nezabírá, dneska zkusím ještě vyvařit jinej dudlík a jinak nevím, vyzkoušeno x druhů a nechce žádnej :pensive: , buď náruč a teplíčko a nebo nic :grinning: , vyřvat u nás nejde, protože moc nebrečí a hlavně pár zakňourání a manža nevydrží...............přesně jak jste psávaly vy na začátku, že se vás chlapi ptali jestli jim něco není atd. :grinning:

Dani, těším se na zprávy ze solné jeskyně, myslím, že to bude dobrý, četla jsem na to hodně pozitivních článků :wink:
4. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj při čtvrtku...

Tak my vyvažujeme "houpačku spaní" na druhé straně :wink:

Sanu... s tím Sabem to je přesný. Mar, když viděla lahvičku, tak se začala úplně klepat :grinning: . Až jsem si říkala, aby na tom neujížděla :astonished: ... ale jak "odložila" dudáka, tak Saba...

Gabi... jj, Bajer tam má čokoládovnu. Přesně naproti vchodu na Zelenou bránu... Je to tam pěkný a dobrý :wink: ...
4. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Very,já teda nevím,ale já bych si raději ani "nezahrávala" s tím "v náručí",i když bez nošení... Oni jsou to takový vychytrálci a u nošení zkončíš,ani nebudeš vědět jak. :confused: :sunglasses: :grinning:

Šári,ani jste mě s "houpačkou" nepřekvapily. :wink: :sunglasses:

Jj,čokoládovna tam je.Ale já ji zatím viděla jen zvenku. :sweat_smile:
4. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Je nějaká teorie, že my, jako lidi, jsme jediní, kdo po porodu hned svoje mláďata odvrhneme :confused: ... Jako, že už pak nejsou s námi v těsném tělesném kontaktu... Je to psáno v nějaké knížce, co má kamarádka a podle toho jede. Její mladej spí zásadně s nima v posteli. Jsou mu 2 měsíce a v postýlce jen párkrát ležel... Jinak prostě neusne a vyvádí :rolling_eyes: ...
4. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla dodat, že bohužel jsem tu knížku nedostala do rukou dřív... Mari má smolíka, má sparťanskou výchovu... A já klid :grinning: :grinning: :grinning: ...
4. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Ola ola

Dani tak super, jsem ráda, že jsem tě trošku do toho dne povzbudila tím naším "neštěstím" :grinning:

Věru taky jsem se musela smát tvému popisu, si představuju jak koukáte v 5 ráno z okna :grinning:

Very jak píše Věrka, oni to jsou vyčůránci taky Cel stačilo aby s ní manžíla seděl, pak se začala koukat po světe, tak s ní už musel vstát a v ten okamžik jsem mu to zatrhla, protože kdybych byla doma sama, tak by mi asi praskla záda....... zkuste to nějak přeonačit...... ale to jsou jen takové názory, každý si musí dle svého uvážení :wink:

Sar jasný, nepřekvapilo mě, že jste spaly celou noc. Mari se ještě neklube klofák??? Že by ji ani zuby neprobudili, si to vůbec neužiješ :grinning:

Cel vytuhlla (poslední šance když nemůže zabrat je zavinovačka, asi budu muset dát ušít nějakou 1,5m na 1,5m aby nám vydržela :grinning: )

A jdu vařit se chci vyrovnat Very :grinning: Dneska budou palačinky s kuřecím masem a špenátem zapečené se sýrem a Vyběhlík s jablky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
San... :grinning: :grinning: :grinning: obr zavinka :grinning: :grinning: :grinning:

No, minule už jsem plašila, že jsem našla zuba, ale pak jsem to zase odvolala :grinning: . No, teď se mi zase zdá, že už prosvítá, ale nic... Hele, neděs mě!!! Já už ani nevím, co to je v noci nespat :dizzy_face: ...
4. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak abych nebyla pozadu a za "budižkničemu", tak jsem sfoukla toho Sanuskou doporučovaného vyběhlíka... akoráde nevím, jestli se ty jablka neměly nastrouhat :confused: ... Já je pokrájela...

A posouvám...
4. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tak palačinky se špenátem jsem zvládla i když mi Cel do toho pořád notovala.
Verče se nevyrovnám, protože na vyběhlíka peču. Ani jsem se v klidu nenajedla Cel brečela a brečela, usnula až teď v kočárku, tak jsem pofackovala kuchyń po vaření a radši si místo toho kecnu na gauč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sar já na vyběhlíka jablka nakrájím na měsíčky a strouhám na struhadle na tom jak se krájí okurek na kolečka.
4. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Co je vyběhlík??? Chci do IP okamžitě recept.Teda ne že to hned půjdu kuchtit,ale že bych to nenápadně podstrčila babičce... (Myslím ten recept) :grinning:

No a my jsme byly venku.Měly jsme srazíka se Soni v Afině.Tak jsme daly kafí a pokecaly o životě... Bylo to moc fajne.
A jdu hodit kočár-fote. :wink:
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
teda vy jste mě tak vyprovokovaly, že jsem se zmohla i na perník :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem totiž kypřící prášek jen do perníku :grinning: chuťově dobrý, jen se nějako rozpadl :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
no jo koukám tady se vaří :confused: No já už hodinu přemýšlím o tom , kde mám v mrazáku zmrzlinu.No nic kleknu na kolena a prohrabu ty tři šuplíky páč chuť na ni je velká :sweat_smile:

woblu perník dobrý , ho sníš lžičkou :wink:

Jé malej srazíček , holky kdy bude nějakej větší ?????Počkejte na mě až budu aspoň 30tt to bych snad dala.....

A já jdu hledat na net nějakej jídelníček pro těhotné......
4. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
Woblu a jak jinak ty ???čoveče mě se začíná vracet jídlo zpět do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem měla hodinu rozleželej guláš zpátky v puse......no hnus :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdy máš kontrolu?
4. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Tak vyběhlíkovo těsto je fertig, teď už jen čekám až zaječí předehřátá trouba a jdu na to.

Věru pak recepis pošluu, jestli nebude Sar rychlejší. Kdyby jo, tak mi to dejte vědět, abych to nesmolila zbytečně :grinning:
A zkusím to posyat skořicí, to by mohlo bejt dobrý....
4. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Woblu a copak jsi zapomněla přidat za preprietu, že se rozpadl.... :confused:
Jak píše Gab lžičkou to bude ok...

Gab no gulášek někdy cejtím i netěhu, teda cejtila jsem, neměla jsem ho 100 let. Týýýjo ale ten bych si dala, s chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Díky sanu. :wink: Jak to jen půjde-zkusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A pádím s Terkou na tancko...

4. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Holt není výstavní, ale pochutnala jsem si :sunglasses: no já jsem totiž taková kuchařka na zabití - v receptu jsou 2 hrnky cukru a já ,,to je moc, bude to sladký, stejně mám jen 1", 3 hrnky mouky a já ,,hm, to se mi nevejde do pekáče, šup tam 2", no a něco dám zase podle receptu, pečte v předehřáté troubě 30 min a já šup do studený na 45... no a pak to podle toho vypadá :zipper_mouth: :grinning:

Gab, to se mi taky stává :slight_smile: hodně mě pálí žáha, ještě že se ty pastilky můžou, bez nich ani ránu... a taky když smrkám, kejchám nebo ráno zvracím, tak si musím dát pozor, abych si necvrkla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kontrolu mám v úterý :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
hoj,hoj

jsem tu celý den nebyla, páč jsem tu měla od dopoledne mamču s babičkou a chvíli po nich přijela Sonča s Karli, takže taky takový mini srazíček :wink:
Karlička byla za slečnu, v krásných šatech si to přicupitala k nám, blondýnka jedna :dizzy_face:

no nošení neexistuje, já jsem taky teda asi pro sparťanskou výchovu, protože taky odkládám jak zavře oči, aspoň se snažím být za drsňačku :grinning: :grinning:

Woblu, hezký pečení :grinning:

Sanu, teda ty jsi dneska vyvářela :wink: , klobouk dolů, bys mi mohla hodit recept na to jídlo, zní to velmi lákavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
přidala jsem fotečky :wink:

Věru, kočárková krásná :dizzy_face: a gratulka k 4měsíčkům :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.