• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru... ty nemůžeš vyběhlíka znát, páč když jsem dávala San recepis, tak ty jsi přiváděla na svět Klaudis :wink: :slight_smile: :grinning: ...

Woblu... ty jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning: ... A jak u Vás pokračují nákupy výbavičky??? A co kočárek???
4. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky trochu nestíhám. Zítra vám snad něco napíšu, ale potřebuju si jěště něco kvůli tomu zařídit :wink:
4. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
tak jsme doma, napapany, uz zas radime... hracky jsou vsude... :grinning: :grinning: :grinning:
misanek je krasny drobinek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a very je stejne vychrtla jak pred tehu, takze jen keca :grinning: :grinning: :grinning: slusi ji ji porad stejne :wink:
4. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
jo a samozrejme i verusce s klaudikou to moooc sluselo, klaudi je poradnej kouzelnej otesanek, to ja neznam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky jsou snad skoro stejne tezke :grinning:
4. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Dabli... co :confused: :confused: :confused: ???
4. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Dabliiiii????????????????????????? :fearful: :slight_smile:

Very u mě neuvěřitelné takhle vyvářeet cooo :grinning:

Sar já mám recepis na vyběhlíka už asi půl roku od mamky :grinning: Si mě s někým wechsluješ :grinning:

A my děláme, teda já dělám :grinning: k večeři chleba s máslem a na to vařím vajíčka na tvrdo, škoda, že nemáme ředkvičky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu okouknout fota
4. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Very to je správná fotka, jak tam kluci dřímou :grinning:

Soni jee mi přijdeš jiná, nebo jeslti to je nějak vypadá, ale sluší ti to a Karli jak je tam důležitá, taková starší chůva noo :dizzy_face:

Very komu je Klaudi podobná, jeslti se můžu zeptat.... :sweat_smile: Se ségrou je moc hezká footečka :dizzy_face:
4. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
sanu samo ze jina, o 14 kilo lehci a o par centaku kratsi vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
very fotecky chci do mailu vsechny :wink:
4. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
tak teta Sonča dovezla odsávačku, já si stěžovala, že malý pije jen 8 minut a stačí mu to a tak se rozhodl, že mě přečůrá a odsaje všechno :grinning:

Jo, Soník je taky hubeňour, nemáme si co vyčítat :wink: :slight_smile:

Sanu, dřímání by jim šlo :grinning:

Soni jdu na ty fotky, nějak nám blbne odeslání v mailu, tak snad se zadaří, teď jsem posílala babičce fotky na 10x :angry: :confounded:

Dabli, co to je za tajnosti???????????? :confused: :slight_smile: :confused: :slight_smile: , tuším milé překvápko
4. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Jů Dabli má něco za lubem :slight_smile:
je to dobrý, perník se rozpadal jenom teplej, po vychladnutí nikdo nic nepoznal :sunglasses:
kočárek a autosedačku jsme objednali před 10 min, jdu z toho odstranit ty reklamy a hodím do alba
4. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
Very na co recepis na tu palačinku?

Uděláš palačinky, uděláš špenát klasicky(vajíčko česnek špenát) přidáš na kousky kuřecí maso a zamotáš do palačinky. A je dobré to posypat nivou a dát zapéct.
4. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Sanu a co to maso, předem nějak upravíš?

Woblu, vidíš jaká jsi pekařka :wink:

Soni, mělo by to být na mailiku
4. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Ne jen nakrájím na kousky hodím na to špenát přidám vajíčko, česnek osolím a je to.
4. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
very mam, dekuji :wink:
4. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Very fotky hezký :wink: Soni i Karličce to sluší :wink: a co taťka koukám ten pomáhá s Michálkem :wink:
4. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Soni... ty už jsi byla za Mišákem :astonished: ???

Woblu... tak super, pěkná kára :wink:...

No Dabli, nenapínej :rolling_eyes:...
4. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
sarii jj byla, jsem to nevydrzela a musela jsem si ho jit pochovat dokud je to takovy drobinek, to uz neni pravda, ze i karli byla tak prtavoucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasne si vrnel... tatinek spechal domu, tak jak se patri... stromecek stoji, teda prezil to i kdyz karli nabrala smer i k nemu :grinning:
4. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tý jo,Soni-ty "vyzitýrko" jedna! :grinning: Ty jsi měla teda hektický den. :wink: Ale určitě jste si to s Karli u Mišánka užily.Já jsem si potom vzpomněla,že mám v tašce taky foťák,sklerotik jeden! Hlavně že jsem si ho tam před srazíčkem extra dávala.No nejsem já hlava děravá?! :unamused:
Tak se vycvakneme,až za váma přijedeme na oplátku zase my,jo? :wink:

Holky-mám taky super receptík na takový sladký smaženky s tvarohem (z veky).Je to strašně rychlý a strááááášně dobrý.Teď jsem dvě zblajzla k čajíčku - babička nachystala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Jo a Klaudinka děkuje za gratulku ke 4 měsícům a za pochvalu foteček. :wink:
4. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holčiny,

zprávy ze solné jeskyně - bylo to super. Anežka nejdřív spinkala a pak jsme si hrály, chodily nebo jen tak seděly na křesle. Byly jsme tam samy a hodinka utekla hrozně rychle. Šly jsme tam s rýmou (obě) a domů bez rýmy (obě). Vlhkost vzduchu 70%, teplota 19 stupňů, program č. 5, to jen pro ty, kdo se v tom vyznají :grinning: :grinning:
Bylo to fajn a půjdem zas. Na nějaké noční můry to (zatím) nevypadá.
Jinak zbouchala příkrm v poledne, večer skoro 200 kaše, vypila obě strany, to by v tom byl čert (nebo kolika) aby nespala do tří :grinning: :grinning: Koupila jsem probiotické kapky a laktobacílky, vyměkla jsem, dala jsem jí to obojí a ať se bacili snaží :grinning: :grinning:

Jinak tchyňka dorazila, ale manžílek z práce taky, takže jsme jeli vybírat koberce. Tzn. jsem nespala a jsem tuhá. Takže přeju krásnou dobrou :wink:

Dabli, držím palce, jestli je to to, co myslím :wink:

Woblu, dobrá pekařka :grinning: :grinning:

Všechny, kdo vaříte - obdivuju! Já to trochu flákám. Dnes bylo (zas) kuřecí s bílou omáčkou, ale bylo to první, co jsem od pondělí vařila... ostuda...

jdu :wink:
4. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Dani,buď v klidu.U nás vaří převážně babi.Ještě že má Terezka obědy ve škole. :sweat_smile: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Teda teď jsem to blbě napsala. :confused: Myslím tím,že kdyby babi neuvařila tak ještě že má Terka obědy ve škole. :wink:
4. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
verus tak jsme meli jine veci na programu... :grinning: :grinning: :grinning: se ti nedivim ze jsi na nej zapomela... :grinning: :grinning: :grinning: vzdyt dorazite, uzijem si to, a i na fotak si vzpomenem, kdyz tady budete dyl... :wink:
no jo, jsem nejdrive rikala ze uz nejedu, ale cestou jsem si to rozmyslela a vzala to tam tudy... :sweat_smile:
jo a very, kdyz jsem ti jeste zdola volala, ze mas vyhazet milence, tak jeli kolem policajti a ukazoval mi jako co ten telefon, tak jsem se smala ze predce stojim :grinning:
4. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Sanu,komu je Klaudi podobná... Spousta lidí mi řeklo,že je celá děda,t.j. můj taťka.Já osobně si myslím,že opravdu bude do naší rodiny a jsem ráda. :wink: Ostatně - druhej "vrh" mám v Terce.To je komplet celá švagrová (exova ségra).Nejen podoba,ale i postava,styl mluvy,grimasy... Až je to k nevíře. :fearful:
4. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
holky tak ted kdyby jste ji videli... :dizzy_face: zlobi v postylce, nechce usnout a uz ji ctyrikrat vyhazela ven, kdyz to udelala po pate a sla jsem uz s krikem k postylce, tak rychle se hodila na kolinka, odplazila se rychle na polstar a lehla si a smala se a cekala co bude :grinning: :grinning: :grinning: ale ten fofr... :grinning: :grinning: :grinning: to je dilo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Soni,tak ji seřež!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Soni :grinning: :grinning: :grinning: Chudááák, tak nemůže usnout noooo :grinning: :grinning:

Tak a nebo jak radí Věrka :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
verus copak jsem mohla? :grinning: :grinning: :grinning: jsem se musela rechtat jak blazen, potvora vycurana... :grinning: :grinning: :grinning:
ale uz spinka a me se napousti vana a ja se do ni taaaaaaaaaaaaaaak tesim :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Já jsem si dala svařáčka a za chvilku se taky ošplouchnu a jdu do hajan, kdyby byla opět veselá noc :sweat_smile:

Dneska jsem musela i na 20 minut zavřít oko odpoledne, jaká jsem byla pryž z těch podávání pryží v noci :grinning:

Tak se loučím, zítra pa
4. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Taky se loučím a doufám,že dneska nebude Klaudi zajímat,jak je nad ránem venku... :grinning:

4. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Tý jo a otvírám! Tak to se mi snad ještě nestalo. :slight_smile:

Noc celkem v pohodě,i když trošku toho nočního "prudění" si neodpustila.Ale zvládly jsme to bez koukání z okna. :sunglasses:
Všem krásný,i když to vypadá že zatažený den!
5. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.