• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno,
tak já vůbec nestíhám včera jsem dodělávala dort má asi 13kg a fakt mi dal zabrat až budou fotky tak je vložím, aby jste se mohli podívat jakou hruzu jsem vytvořila.
Jinak o víkendu nebudu jedeme k dneska k našim a oslavu tatínkových narozenin.
Very - pojedu zase Chrudímí. Mám troubit?
5. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:

tak u nás noc trochu horší, ale dalo se to v pohodě :wink: , jak píše Věrka, trochu prudění :grinning: , ale jinak good :wink: , taky jsme od odpoledne nekakali, tak v noci říkám, Míšo koukej zase hezky kakat.............a byla jsem vyslyšena, do rána 4x :grinning: :grinning: ...si budu muset dávat pozor na pusu...

Cepecku, troubit můžeš :wink: , jen dneska už nemáme koho vypuzovat s bříška :grinning: , zaplať pán bůh, dneska je nám 14dní a porod bych si nechtěla zopáknout ještě nějaký pátek :sweat_smile:
a na fotečky dortu se těším, bude určitě moc hezký, tý jo 13kg, kolik vás bude na oslavě??? :confused:
5. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
No bude to takova malá svatba asi 40 lidí.
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Čepečku, to si šikula..., na fotky se těším!

pryžová ze zastrkování pryže :grinning: :grinning:

Anežka taky něco napíše:
bvbn bbbbbbbbbbnbvvvvvvvvv bmngmv n- hvH

chce si dát klávesnici do pusy, tak to to ne. Mizím.
u nás se spalo po dlouhé době dobře, sice pryžování asi 15x, ale nošení žádné, svíjení žádné...
Dnes máme první plavání, pak v bytě něco, pak anglinu. Večer kouknu. Užijte si den.
5. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
tak to je opravdu malá svatba :grinning: , tak si to hlavně užijte a ať dortík sklidí chválu :wink:
5. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Dobré ráno,
ty jo cepi, já zírám, taková šikula, dort a 13 kg! Já se jednou za půl roku zmůžu na perník s nejistým výsledkem :grinning:
Very :grinning: Kam se to chodí na takový poslušný děti :sunglasses:
5. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
akční Danča :grinning: holka jedna kam ty na to chodíš. U nás dudel nic, nechce žádnej :unamused:

Anežce děkujeme za krásný text, mamka se učí anglicky, francozsky a Anežka...?? :grinning: nějaká maďarština či co? :grinning:
5. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Woblu, do sanusu....do sanusu :grinning: , takže to máš taky jistý :wink:
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
mladej se sám utahal, tak já mizím do sprchy a pověsit prádlo, páč jsem mu včera pocintala zavinovačku, dala novou a dnes jsem zase s odsávačky vylila mlíko opět na zavinovačku, takže mě čeká žehlení kraječek :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale co jssem chtěla mám...takže si nestěžuji samozřejmě :grinning:
5. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
jakpak asi Ahojka..? :confused:

Luci,Delf, Jusi, Tesi, Hop, Andi, Míšo................kde jste holky??? :astonished: :astonished: :astonished:

taky pořád myslím na Rozinku, Rozi jestli čteš, brzy přijď mrknout a písnout řádečku :wink:

a dneska nás čeká tajnost od Dabli, tak to jsem zvědavá :dizzy_face:

maminy dvojčatovky a žofík, ty jsou na FB, tam já se neorientuji stále, takže ty si asi nevyvoláme :frowning2:
5. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahooooj,

Dneska kupodivu je už otevřeno :confused:

Noc o hodinu jsme si polepšili, začala jsem podávat utišovadlo až o půl druhé no každdejch 5 min sed leh, mě přestalo bavit, tak jsem jí udělala postel vedle mě a to už bylo ok, pak i vytuhla a krmení až v 5 :slight_smile:
(manžel se po předešlé noci přestěhoval pro sichr do pokojíku, aby měl kvalitní spánek :grinning: :wink: )

Very 4x jooo, fíha a není to moc? Teda já nevím, nechci dělat vlny....... ale asi bude mít trávení po mamce když to je taková štopka..... :wink:

Dani první plavčo, tak to jsem zvědavá jak se bude Anežce líbit a jsem zvědavá jestli ji hned budete první hodinu potápět, z toho mám já lůůůůůůft :grinning: :sweat_smile: Abych si neutopila dítě :grinning: Já vím, maj to jako reflex, ale stejně...

Cepi tak dort jsem udělala jen jednou a to Krtkův a ještě za pomoci mamul :grinning: Takže jsi borka! A takovou sešlost závidím, já mám ráda taková setkání :dizzy_face:

Dorazí mi mamul, k o peču kuřecí stehna s kyselým zelím a br knedlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím

A Dabli jsem napnutá :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
A spešl pro Anežku:

vgjghtliýlř ggggggggggggkiii hgřuááááááááááááááááááááááááááá,,,h

:grinning:

Aby si nepřišla ošizena když už nám píše ona.....
5. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
very takze odsavacka funguje? :sweat_smile:
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahója... a zase pátek :dizzy_face:

Čep... krásnou oslavu a hlavně ať ten obr dort dovezete celý :grinning:...

Dani... ty jsi normálně nezmar... už zase něco někde... Já vždycky než propočítám, jak se bude jíst :confused:, aby to všechno vycházelo časově :confused:... Dej vědět, jak se Vám líbilo plavčo :wink:. A příkrmy kupuješ nebo vaříš?

San... kvalitní spánek :grinning: :grinning: :grinning:...

D a b l i ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :confused:
5. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Sanu, my kakáme každé přebalování téměř, proto mi bylo divné, že najednou několik přebalení a nic, tak pak jsme to rychle dohnali :grinning: , ale upozornili nás v nemocnici, že je normální když nekadí třeba několik dní, ale náš Mišan kaká spořádaně od začátku tak ať mu to pěkně vydrží :wink:

Soni, jj, funguje, se snažíme a tobě moc děkujeme :wink: , máš to u nás
5. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
very to je podstatne :wink: a neni zac, me jen prekazela ve skrince :grinning:
5. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
čusík!
My byly na prochajdě,te´d jsme vypakovaly Terku na trénink,malá spí a já.....?? Že bych se šla taky napnout na gauč??? :sunglasses: :grinning:

Odpolko přijede kámoška,tak dáme kafčo (Caro :wink: ) a poklábosíme.Už se těším.sama má 3 děti - kličinu s Terkou a 4,5 letý dvojčátka.Tak když je mi nejhůř,myslím na ni,že to taky zvládla a zůstala celkem normální. :grinning:

Dort... V záchvatu maminkovské lásky jsem se odhodlala tuším 2x k něčemu připodobňujícímu dort... :grinning: Ne že by to dobře nechutnalo,ale zdatné a zručné pekařky by na to asi kdovíjaké ódy nepěly,tak jsem se raději vrátila ke koupené jistotě. :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:

Odsávačka...Mám Medelu ruční.psala jsem... Nejdřív to vypadalo,že ani s její pomocí nic nevyždímu a pak se to rozjelo jako po másle.Ouha-už asi 14 dní mi to nějak "drhne".Nevím,nějak se mi zdá,že nemá ten správný "výcuc",možná opotřebování-koupeno na MMB... Tak jsem z toho rozpačitá,neb plesová sezona je za dveřmi a já mám na dvojí hlídání a dál je to nejisté... Uvidíme,jak mi to půjde na WC zítra na Hasičském plese. :confused: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahojda,
už jsme dlouho nebyli plesat tak jdem dneska a zítra.Doufám že tentokrát se na nás v tombole usměje štěstí.
5. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Byla jsem na nemocech z povolání kvůli návratu do práce.Jsem schopná a ještě ke všemu mi zjistili infekci moč.cest.Takže jsem hned od obvoďačky vyfásla pilule na přeléčení.
5. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Nedá mi to, posunuju...

Věru... tak kup krabici UM, pro jednou se nic nestane. Teda, přijala by-li Klaudi lahvičku za zdroj jídla :grinning: ... UM pak spotřebuješ třeba do kaší... A ty si můžeš na plesech vyhazovat z kopýtka. Tý jó, doufám, že záchodky budou solidní :wink: .

Kde je Dablice?????????????????????????????????????????????????????????????????
5. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Madli... :astonished: tě pěkně proklepli... Tak žádný lehký šatky :grinning: !!! A žádný alkohol :grinning: !!!
5. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Jé s tím alkoholem mi to říkal Petr taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A šaty mám dlouhý tak snad to bude stačit. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Madli a žádný válení se po mezi, ještě to studí.......... :grinning:

Věru fakt chceš ždímat na záchodech? A jak píše Sar, když nebude Klaudi nic namítat, tak pořiď UM :wink:

No já mám pofackováno dám pak už jen prát Cel hadříky a už dneska nic nedělám - Cel samo nemůžu počítat :grinning:
5. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Sanu a ani když si vemu teplou deku pod sebe? :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Madli nejsem si jistá, že by vám stačila, jedině jestli ještě máš nějakej teplej fusak po Adél :grinning:
5. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Holky,mě to taky napadlo s tím UM,ale boím se,abych nějak svoje mlíko nezačla strácet... :confused:
Jinak samo že Klaudi pije z lahvičky.Právě že když babi hlídá a já se musím vzdálit,dává jí z lahvičky moje.(Po vzoru Dani) :wink:
No a ždímat chtě-nechtě budu muset,pokud nechci explodovat.Právě proto,že jídlo bude z lahvičky a já se budu dez ohledu na to plnit. :grinning:
5. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
věru to přecee nemá vliv na tvoje mlíko. Tak jako tak v ten čas kojit nebudeš, stejně odstříkáš, tak jak by to mohlo tvoje kojení ovlivnit???
A do čeho budeš odstříkávat? Si to ějak reálně nedovdu představit :sweat_smile: Já kdybych odstříkávala ručně, tak tam prosedím hodinu a moje odsávačka lehce vrzala, tak si myslím, že by tam na mě mělo pár ženskejch podezření - i když teď nevím jako z čeho :grinning:
A to mlíko pak vyleješ?
5. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Nebo personál požádej, jestli by sis to tam nemohla dát do ledničky, že si to na konci plesu vyzvedneš :grinning:

A nebooo nic neždímej a pni chruď :wink: By čuměli nejen chlapi si myslím :grinning:
5. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Věru... neboj, však kojit budeš dál :wink: . Ale když nemáš dost zamraženýho :confused: ... tak pro sichr bych si domů pixlu pořídila :wink: ...
5. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
holky nezapominejte ze pixla muze byt otevrena max. mesic :wink: i kdyz me poradili ze v lednici vydrzi i dyl :sweat_smile:
5. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.