• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky nepřijímám gratulace, mám ztaženej zadek asi až do konce. Mám od středy pozitivní testy, dnes jsem byla na kontrole je tam zatím jen dutinka. Jsem těhotná asi jen 14 dní. V pondělí budu vědět Hcg dnes tam byl odpoledne doktor sám tak proto až v pondělí. Strašně se bojím a pozoruju se. Dost mě bolí v tříslách ach jo
5. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
hoja, hoj,

nějak nestíhám, tak ani nedočítám :sweat_smile: ,
tak dabli, negratuluju, gratulka bude tedy až to bude jistota, ale držím moc palce a tfuj, tfuj :wink:

Jestli je tu něco nového, teda krmě dabli, prosím o shrnutí, kuju :wink: :sweat_smile:
5. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Dabli tak negratuuluju drzim pesti!!! :wink: A trisla jsou normalni jak se roztahuje deloha.....
5. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
dabli krasny pozitivni spravicky :dizzy_face: mocinky drzime pesticky :wink:
5. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Dabli, mooooc držím palce, moooc!!
Prosím Tě, choď opatrně, tady v tom sněhu, ať někde neupadneš.
5. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj se hlásím po odmlce :wink:

na oběd přijela mamka a přivezla sladké knedlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,
pak přijel manža brzy z práce, tak jsme kecali a ve 4 jsme s mladým zalehli a spali jak budulínci do půl 7 :sweat_smile:

o půl 8 jsme vykoupali a snad bude spát :wink:

Dabli, přijímám tvé rozkazy :slight_smile: a držím pěsti a moc se opatruj :wink:

Dančo, jaké bylo plavčo, piš, piš a co nosí ty prckové, ty plínky na plavání jak prodávají??
5. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak tedy zprávy od nás:
- Sari, příkrmy vařím, mrkev, brambor, baští kukuřici, pórek, špenát ze skleničky, květák ze skleničky, zatím jí nejela brokolice, ani vařená, ani ze skleničky, ale to doladíme. V pondělí bude první maso. Jinak Anežka baští s chutí, už zas konečně po té nemocnici, kaše dvě deci, příkrmu taky. Tak jsem spokojená.
- plavání - super! Anežka koukala spíš po jiných miminkách, než že by si kdovíjak užívala vody, ale nekřičela, bylo to fajn. Z kýble doma mívá větší radost, ale asi proto, že je to známé prostředí, příště, tuším, bude řádit...
- Very, nosí se plavací jednorázové plínky, prý asi za dvacku, ale já ráno koupila plavací kalhotky růžové, za 300 Kč a fungovalo to, se mi zdá...
- Sanusko, nepotápěly se, to víš, že ne. Nejdřív se na dohodnutý povel omývá obličej vodou a dítě se na to předem upozorní, pak se další hodiny vezme do dlaně víc vody, pak se polévá hrníčkem a nakonec se potápí, až když na povel umí zatajit dech. Počítám tak za 6 týdnů půjde pod vodu.
- Tak máme vymalované tři místnosti :slight_smile: a oběma Anežčiným babičkám se byt líbí, tak jsme rádi.
- Věru, Ty si poradíš... já si to dovedu představit docela dobře, jen bych se zeptala bab v šatně, zda můžeš mezi kabáty nebo někde dozadu, to WC se mi moc nezdá, vše ostatní vidím jako reálné... A pokud mléko ubývá (kojením nebo osátím), tak se i tvoří, neboj.

Holky, opatrujte se tu, zítra učím od 9 do 17, takže večer se ohlásím. Jedem celá rodina, naposled, v březnu už bude baštit míň mýho mlíka, takže už pojedu sama.
Přeju fajn večer. :wink:
5. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Danu jo taaak, jéžiš to tam bude Selin určitě křičet :grinning: A jakej to je povel prosím tě????
A tak když jí brokolice nejede, tak to je jedno, ona tomu někdy přijde na chuť - třeba?

Very takže pohoda den co, to je fajn :slight_smile:

Jo a od dneška budu psát Selin, protože už všichni vědí jak se oficiálně píše, ale jelikož se mi to pak blbě skloňuje, tak to bude "hovorově" Sel a basta :grinning:
Pro vysvětlení: ........šli jsme se Selin - hovorově
.........šli jsme s Celin - písemně

Automatiko to hodně lidí čte s Celin, a pak nedej bože jí tak budou i říkat :grinning: Nooo jo, já věděla, proč jsem si stála za Seline ne Celine.........no nic méně neustála :grinning:

Tak se dneska loučím zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
5. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ha, konečně jsem tu...

Dabli... tušila jsem :wink: !!! Krásný!!!

Sanu... my se potápěly asi 5-6 lekci... Bys taky hned to nebohý dítě topila :astonished: !!!

Soni... bych na tu spotřebu nebyla tak úzkoprsá, kdyby byla otevřená měsíce 2, tak se nepo :grinning: ...
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Dani, tak to je super, že jste si to užily, budeš taková průkopnice :slight_smile: , já jsem koukala právě v obchodě teď nevím která značka to byla, už jsem to našla, na plínky na plavání, ale tady si můžeš vybrat:

http://www.huradovody.cz/plavecky-a-plinky/

Sanu, jj pohoda den, jen jestli budeme spát v noci :sweat_smile: , ale věřím že jo :wink:
se Sel ti rozumím :grinning:

taky se loučím a zítra snad nakouknu, máme v plánu odstrojit stromeček a poklidit vánoční výzdobu, ale moc na to nesázím :grinning: , protože bude vaření a pečení + klasika úklid, tak nevím jestli se nám bude chtít :sweat_smile:

dobrou....
5. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
No Sanu... nám v tom nedělej brikule :angry: !!! Nechápu, budeš psát Sel a psát se má Cel... Kdo se v tom má vyznat... kór, když už jsme si tady na to všechny zvykly :rolling_eyes: ...
5. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak koukám, že jsem zase natvrdlá jen já :frowning2: ...

Very... u nás mají ty plavečky od Popolini nebo Imse Vimse... a ty pidi jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Sar aspoň na té mateřské budeš namáhat mozek :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
San... celý dny nedělám nic jiného :confused: :angry: :grinning: ... Mně to budeš muset vysvětlit... ústně.
5. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ráno

tak klasika tady se spinká, poskakuje kolem prťátek nebo uklízí a vaří...........

U nás noc šla dudák myslím jen 3x, jídlo kousek před 5.. budíček v 7:30

Sari nebo to uděláme tak, Celine samo platí, ale psát o ní budu se S, jak kdyby se nechumelilo. Šak to je debata a když s někým debatuju, tak o ní s C nemluvím :grinning: Tak a teď v tom budeš mít guláš ještě větší :grinning:
6. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
sarii ja bych to uzavrela tak, ze sanu nas ma za blazny, ze nevime ze Cel se necte CEL ale SEL :angry: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Hezkou sobotu všem,

u nás noc asi klasika, jen jsme zase nemohli zabrat, takže jsem ho nechala v naší posteli usnout a pak přenesla do postýlky :sweat_smile: , dudlíky nám stále nic neříkají buď kozu a nebo kňouráme :unamused:

diskuse na téma Celinka je dost dobrá :grinning: , Sanu mi si to nějak přebereme neboj nic :wink:

manža jel na nákup a já se dala do vaření, Mišák usnul sám, ale na gauči :grinning: , on té postýlce moc nedá - pacholek, tak toho musím využít. Ještě potom upéct buchtu, ale to nestihnu v jednom intervalu spánku, protože než se upeče maso, to chvíli potrvá :confounded:

a pak se možná zbavíme těch vánoc :grinning: , ale nevím jestli manžu neukecám na první procházku s kočárkem, aspoň na půl hoďky, no uvidíme jak se nám bude chtít
6. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Pěkný den...

Dani, Sanu... ten POVEL na potápko, my tomu říkáme signálek... A každý si ho zvolil sám... "nějaké slovo" ááá šup.

A jdu něco dělat, když mám 2 hoďka volno, než půjdu Mar vzbudit...
6. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Very... jestli bude prochajda, tak samo s foťákem :wink: !!!
6. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Šári, o tom nepochybuj, to je samozřejmost, to bych nepřežila, kdyby nebyla fotečka :wink: :grinning:
6. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem tu pár dní nebyla :confused: a hned koukám na Dabli.. !! Držím pěsti :wink: !!

Jinak jsem tak postřehla že všechno/všichni v pohodě..

Čep, ale ten tvůj dort mě dostal! To se dá doma upéct? Jsi šikovná..

Ve čt jsem byla v poradně, ultrazvuk nebyl, ale srdíčko krááásně tlouklo :dizzy_face: :dizzy_face:. V po budu volat na tripl test a mám z toho depku, protože mojí kamarádce teď test vyšel moc špatně a jde na plodovku :pensive:. A já mám strach :unamused:
6. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
ahojda.Tak já už jsem opět v prac.procesu tak net tak nestíhám.Dneska mám volno ale odpolko se chystám trošku víc poklidit a hlavně žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jusi věř to bude o.k. jo člověk má pořád strach. :wink: Dabli taky negratuluju po těch zkušenostech ale držím pěsti :wink: very a šup kočárkovat aspon na chvilku.jo poprvé je to krásný :wink:
6. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
zdravím všechny

u nás nic nového Verunka chodí jak torpédo
chystám oslavu, dortík je upečený, pomazánka hotová a za chvilku jdu vařit obídek, čekám na manžu až přijde z práce

Verýsku pěkně vše s malým zvládáš to je super :slight_smile:

dani nám zase nejede chleba, žervé, tav, sýry a apod, jinak zeleninu baští všechnu i všechno maso :slight_smile:
Snad se to časem doladí a bude to taky Verča jíst, ale rohlíky miluje :slight_smile:

tak všem hezký víkend pááá
6. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
Dabli- držim pěstičky ať to výjde.
Jsem objednaná na utz 16.2 před IUI.Včera byla u mne kámoška nemá jeden vejcovod ani vaječník a čekají přirozeně druhé mimi. Nějak to na mne zase dolehlo a jsem pěkně nasraná a to čekání už mne přestalo nějak bavit. Všichni kolem těhotní a já pořád nic. Došla mi asi trpělivost .......tak jsem se vykecala :pensive: :pensive: :pensive:
6. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
holky moc děkuju pořád polehávám a mám strašnej strach.

Agi nejsi jediná na koho to doléhá. Já už toho mám taky kolem sebe dost. Divím se, že to manža se mnou vydrží.
6. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
agi tak at to je to pravý .Chodíš pořád k šilhanovi?Jo já si taky říkám,že jsem nějakej hromosvod a všichni kolem těhotní jen mě se to vždy po... :wink:
6. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Jeeee holky to jsem netušila co tu rozpoutám.

Soni to bych si v životě neodovolila o vás zapochybovat :pensive: Ale jen prostě jak na ní mluvím tak to je Selinka sem Sel tam Seli tady a pak když to mám psát aby se to dobře psalo spisovně, tak se mi to divně mele.
Tak se na mě nezlobte, Celin prostě platí pro všechny oficiality, ale za Selin si stojím nadále :wink:
Takže dík za pochop :grinning:

Sar tak to já budu mít povel pozoooor :grinning:

Holky chtěla bych večer něco upíct nebo ukuchtit něco lehkého rychlého třeba jen ďobku, ale nic mě nenapadá prostě na pohodu.

Zkuste něco nadhodi síííím!!!!

Holky vydržte Agi, Andi, chápu že je to na palici, každá si tím tady prošla i když to asi u většiny netrvalo tak jako u vás. Hlavně u Agi :pensive:
Ale depicím se člověk prostě nevyhne, zase bude líp a určitě se dočkáte, já vím, jen kdyby člověk věděl kdy :rolling_eyes:
6. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Sanu dočkáme,dočkáme. :wink: tak když koukám kdy jste některý zaregistrovaný tak by mi to do roka taky mělo vyjít. :grinning: Tak a jdu gruntovat.
6. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
Andi2- chodím k Šilhánovi ,ale myslím, že změnou Mudr. nic nezměním a hlavně já nechci ani snad jít jinam. On je hodný. To nebude doktorama. Já už budu v sanusu teď v březnu 2 roky.

Sanu- a právě to ,že u mne to trvá už tak dlouho a ani ťuk ani náznak ani biochem. prostě nic :angry: :angry: :angry: :angry:
kdybych věděla ,že mimi mít s manžou nebudu moc tak se asi zařídíme už nějak jinak,ale tohle čekání a zkoušení a vyhazování peněz vzduchem mě už fakt točí. Dneska mám fakt den a to se mi stává jen zřídka. Vůbec nevím proč, najednou mne to všechno tak děsně štve , mrzí , že je mi z toho fakt do breku..........
6. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Agi já nemyslela změnit dr.Já taky pořád k šilhanovi a ani bych neměnila právě už tak nějak ví.I embryoložku mám pořád stejnou ta je taky moc fain.Ani nevím jestli tam je jiná.My v březnu rok.A za ten rok dostalo tělo pořádně zabrat no když mě žene věk..A neboj zadaří se hold někdy to trvá dýl a ty seš mladá a příjde to nečekaně :wink:
6. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.