• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
andi2- embryoložek tam je více a spíš si myslím, že jde o to která má zrovna směnu. A jsou všechny moc hodné. Já hodně vše domlouvám s Faltusovou, taková starší a má dlouhé tmavé vlasy.
Kolik ti let smím-li se zeptat??? Já jsem v tomhle tělo taky nešetřila,ale o no se říká, že je už tak nějak nastartované po těch ketech, že je dobré v tom pokračovat.
6. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
agi já měla pokaždé embryol.stejnou tahle má krátký tmavý vlnitý nevím jak se jmenuje ale je moc fain.ta bude mít radost až mě tam zase uvidí.No já ted počkám ještě na jednu ms když příjde pravidelně po 26 dnech tak půjdu zas do ketu a modlit se aby to sněhuláci přežili.a ještě skočím na hematolku jestli ten anopyrin by nebylo lepší před ketem a ten prednison jestli jo nebo ne.Mě je 36 a půůůůl hrozný i když na to prý nevypadám ale je to tak. :wink:
6. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
ahojky holky.Tak u nás druhé iui nevyšlo takže jdemee do ivf a já se tak modlilia aby to nedošlo k ivf 182.jsem objednaná k dr.šilhanovi asi na sepsání žádost na ivf,nebo nevím co tam vymyslí.Holky jak asi dloho může trvat než to pojištovna schválí prosím?Mám z toho všeho strach tak nějako njekce atd.vím,že to přežili jií tak já budu taky muset,ale i tak :frowning2:
6. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
hezké sobotní odpoledne,
včerejší ples se opravdu vydařil.V tombole jsme vyhráli první cenu.Dort co jsme vyhráli nám někdo zbalil a sež..l.Doufám že se po něm aspoň....Vyhráli jsme ještě peněženku,kalendář,nějaký čistící prostředky.A co že byla ta první cena? 50l sud Gambrinusu 12.Kluci z hokej hned že to musí Petr vzít do šatny atd.Hezky na pivko přijedou do Hradce .

Delf,já si se žádostí došla příímo na pojišťovnu a během 10mionut mi to potvrdili.
6. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
no páni madli to teda nase...když to vyhrajete a dopade to takhle to je děs
6. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
takže myslíš,že bych si tam měla dojít sama a é aby to posílali?
6. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Mě se dr ptala jestli si tam zajdu nebo jestli to má poslat.Ale že když si tam zajdu ,že je to rychlejší.Sem tam šla druhej den jsem to nesla dr.zpátky zchválený.
6. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
hm to zní dobře a jakmile ti to schválí tak hne zahájí léčbu?
6. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
a ty sis připlácela a nebo ti to hradila pojištovna?
6. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Hned jak jsem to měla schválený tak se začalo.Ale jak to bylo přesně ti neřeknu.Přeci jenom je to nějakej ten pátek zpátky.
Hradila nám to pojišťovna ale stejně si musíš nějakou kačku připlatit.Ale to ti všechno řekne dr.
6. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
jo jo to jako počítám,že něco připlatíme,to nevaž e si to už tak moc nepamatuješ já jsem ráda aspon za nějáké informace víš,já je přemýšlím co by bylo lepší zda to pero nebo klasicky
6. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
delf já taky chodím k šilhanovi/jsme se tady sešly/když jdeš toho 18.2.tak sepíšete žádost a do měsíce ji máš a platí 3 měsíce.já to minule prošvihla o 3 dny.On ti dr.řekne.stejně budeš muset přijít asi 2-3 den cyklu na horm.profil no každopádně to s Vámi probere aby věděl jakej protokol.A neboj já se taky bála a třebas to výjde hned poprvé koukni na gab a Woblu taky 1 ivko a za chvíli budou maminy.
6. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Jo jinak mi připláceli za icsi-injekci a stimulku injekce a myslím prodl.kultivaci.to Ti vše vysvětlí. :wink: madli to by mě s tím dortem teda pěkně nas..
6. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
no andi moc bych tomu ráda věřila to jsem si říkala i u iui a nic :angry: a to bude dělat nový hormon.profl když už jsme měla jeden?A ty jsi na tom ted jak andi?
6. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
já si právě taky myslím,že budeme mít ten icsi přece má horší tu morfologii
6. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak jestli ho máš tak to ti asi dělat nebude.My měli taky v roce 2007 dvě iui pak jsme to vzdali páč dr.říkal,že iui u nás nemá cenu jedině ivf.a k tomu jsme se rozhoupali až vloni.No mě ted končí ms tak počkám na další když příjde tak jak má tak se objednám na 12dc na UZ a uvidíme.
6. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
jé mě taky kénčí ted menstruace :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme dvě.no jo ráda bych si psala,ale musím se přichystat do prce ach jo.Ale ještě určo přijdu a budu mít hooooodně otázek :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože jsem z toho vyplašená a musím si o tom popovídat s někým.
6. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
já teda píšu vynechávám písmenka o hrůza berte mě z rezervou a kdyžtak domýšlet písmenka tak aby vám to dalo smysl :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Já se tady taky ptala holek a dodnes se ptám.No a jdu na to žehlení
6. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
tak pa pá a zítra budu pokračovat,ach jo jak mě se nechce :frowning2: pa pá holky
6. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
Čepi exra dortová stránka pro tebe, teda paní je docela machr (samo asi cukrářka), ty všechny dortíky zákusky, je tam i sýrové fondue (něco pro Danču :wink: )
Paní je fakt šikula. Některý věci se mi moc líběj

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=1&user=165593
6. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Já měla pero a v pohodě.Pár injekcí jsem ale taky musela píchat normoš injekcí a zvládla jsem to.Bylo pro mě ale lepší pero.Jen jsem nastavila kolik si toho mám píchnout a píchla jsem.Zabere to minimum času a mohla jsem píchat i v práci a kdekoli .Když jsem byla mimi domov,měla jsem v kabelce navíc jen pouzdro s perem.
6. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
Tak depka zdá se je na ústupu, to bude asi tou prací. Dnes jsem převlíkla postele , otevřela okna, setřela, upekla štrůdl a normálně jsem cítila jaro.Já vím, že hlásí mrazy jak trám ,ale prostě ten vzduch mi příjde už úplně jarní :dizzy_face: :dizzy_face: a sluníčko už má i sílu.

Andi- i když fotečka v pase je pidi midi tak mi opravdu nepříjdeš na těch x let. Já jsem moc zvědavá zda v té Plzni na něco příjdou. :pensive: :pensive: :pensive:

Holky stimulka nic není , ani píchání injekci. Nebojte zvládne to každá. A Šilhán je moc hodný a poradí. Je trochu zmatkař ,ale je fajn.
6. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Holky chápu vás jak vám je, hlavně Andi. Ty revize jsou hrozný a to čekání taky.
6. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Tak já mám i vyžehleno,uklizeno.Agi taky jsem převlíkla postele vyvětrala v obýváku vyprala záclony a závěsy no okna ty počkaj ty jsem umyla jen ze vnitř. :wink: To je dobře depka z těla pryč. :slight_smile: dabli jo revize nikdy více.Však víš.Hlavně bud v klidu/ono se to řekne/ale bude to dobrý musí. :wink:
6. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
ahoj holčiny,

tak jsme zpět z výletu, tedy už asi hodinu. Anežka byla v pohodě, ona je zkrátka zlatá.
A taky blahořečím ty probiotické kapky a laktobacílky, už třetí den to kombinuju, dávám jí to obojí, a spí jak dudek, nebo jinak, spí skvěle, proti minulým týdnům - dudák o půlnoci, v jednu krmit, a před pátou jsem se divila, že už zvoní budík a jede se do Prahy a mezi tím jsem ani jednou nevstávala kvůli pryžování :grinning: :grinning:

Učení šlo nad očekávání dobře, studenti byli fajn, mluvilo se o praxi, takže pohoda. Dík za držení palců.

Jj, brokolice jí taky pojede, to jsem si jistá, dnes snědla, na co přišla, 150 příkrmu, 140 rozmraženého mléka, 100 kojenecké vody, večer 100 kaše a ještě k tomu všemu 6x kojení, to by v tom byl čert, aby nepřibrala :slight_smile:

Plavky vyfotím, máme mnohem hezčí :wink:

Jusi, to bude dobré!

Sanusko, povel na potápění je takový, který si zvolíš, musí obsahovat oslovení (jméno), pak áááááá a pak třeba šup nebo žbluňk. Ale to Tě všechno naučí... no a slovo pozor se nehodí, protože ho používáš i jinak, než ve vodě, mimi by bylo zmatené, tedy Tvoje Celine, vysloveno Selin :grinning: :grinning: by byla zmatená...

Agi, vydrž, dopadne to!!
6. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
reaguju na zbytek:

Agi, je cítit jaro, souhlas, včera už jsem měla venku ten pocit :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes v Praze bylo hnusně a stejně jsem byla zavřená, ale jo, je to skoro tu!

Delf, zvládneš to, stimulace je v pohodě, máme to tu (skoro všechny) za sebou.
Jakou máš pojišťovnu?? To bychom Ti poradily, jak s tou žádostí naložit.
Rozhodně pero - hele, netrap se injekcema kalsickýma, co z toho, pero je pohoda a zvládne to každá. Můj názor, moje zkušenost...
A připlácí se. Nebyl tu nikdo, komu by vše zaplatila pojišťovna, prostě proto, že když si vybereš pouze úkony hrazené z pojištění, budeš mít kravské hormony v běžné injekci, krátkou kultivaci, žádnou narkozu při OPU a ostaní embria do koše. Takže vidíš, že je to absurdní, co jsem napsala. Normální je zaplatit si syntetické hormony v peru, narkozu, prodlouženou kultivaci a zmražení ostatních embrií. To vše uvidíš, klidně se ptej.

Holčiny, dobrou :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,teda spíš dobrou noc mám po druhé noční tak ještě jedna zbívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jé rychnov pěkně jsi to napsala,já mám pojištovnu ozp 207,takže je mi to jasné pero vítězí :sunglasses: je to fakt na jedu stranu až budu v práci tak už vidím jak si tam chystám ty injekce pero bude jednodušší.To si pište,že se budu ptát jsem z toho vyjukaá asi jako vy,když jste věděli,že půjdete na ivf :grinning: :grinning: jo jo dr.šilhan je číslo poděs,ale snad dobrej,no a já už jdu spát,odpoledne nakouknu zatím pá :sweat_smile: :sweat_smile:
7. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
delf šilhánek je zlatej. Tenkrát byl i hotovej když jsem musela na revizi je to prostě zlatíčko. Já měla pera stojí kolem 5000Kč a pak se kdyžtak doplácí, když budeš jěště potřebovat léky. Nás IVF stálo asi 17000Kč

Jinak čárka je čím dál tmavší.
7. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
ahojky, dobre rano vsem... :slight_smile:
dani to je dobre, takze ja nejsem normalni... :grinning: ale ne, spis jen ze i ta analgosedace neco stoji, takze jen o narkoze to neni, je to i o tom, ze je tam proste potreba anesteziologa... :wink:
delf rozhodne pero, obyc. injekce si u toho stejne uzijes... :wink: ale i ty zvladnes levou zadni... :wink: dostanes totiz jeste injekce aby se ti predcasne neuvolnili vajicka a krasne ti dozrali... :wink:
jinak jsem zvedava na ten doritik, doufam ze cepi hodi fotecku, alespon na chvilku :sweat_smile:
jinak vcera to venku docela slo... ale dnes je tam fakt hnusne... :unamused:
7. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.