• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
Věrko- ty kostkovaný botičky jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: . Z Terky je fakt už slečna a ten bazén ani nemluvím. Když tak koukám na toho čápa na tý zahradě ,tak ten ti určitě přinesl to štěstíčko v podobě mimíska. :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Věru fotky máš moc hezký, Terzce to moc sluší a druhá cácorka je taky moc hezky vidět :slight_smile: k tomu bazénu by to chtělo ještě to počasí co. :wink:
Tak s tím sanusem jsem to domluvila :wink:
6. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Dík za pochvalu holky! :wink: Už se taky moc těším,až se zase budeme cachtat. :dizzy_face: Naposledy když to bylo na koupání měl bazén 30 stupňů a to je něco na mě. :dizzy_face:

Čáp je mamky-kupovali jsme jí ho před 2ma lety k narozeninám a na chalupě má ještě vodníka s fajfkou.Náš pozemek totiž sousedí s potokem.Tak vždycky když přijedou na chalupu a potom zase odjíždějí,chodí mamča s vodníkem sem tam... :slight_smile:

AGI-ty bačkorky jsou tady od nás z města od vietnamců a stály 29 Kč! :wink: Ale dobrý,že? Tak se holka koukej snažit,ať Ti je taky brzo pořídím! :wink: :dizzy_face: A je moc dobře,že jsi plná optimismu a odhodlání.Určitě je to k dobru věci a MOC bych Ti ten úspěch už konečně přála!!!!!!!!!
6. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Věrko- tak mamka dostala od jedné z mých sester zase trpaslíka s kolečkem , ale ten se mi teda vůbec nelíbí. Je to takovej ten kýč. A jelikož bydlíme v jednom domě a nechci si tím hyzdit tu moji pidi zahrádku (nevím zda se tomu dá tak říci, mám tam pár okrasných stromků, levanduli a všude kůru) tak jsem jí řekla at ho postaví ke slepicím, že tam ho nikdo neuvidí. Tak tam stojí no. :sweat_smile:
Ale někde na chalupě kde je to v přírodě a okolo ještě potok tak tam se tyhle vodníci a žábý a vodní mlýny vyjímají moc pěkně.

Jsem zapomněla , jsme nekoupili mamce jen tu kytici ,ale pojedem do Žamberka , tam mají super obchod s látkama a koupím jí na novou dekoračku do kuchyně.
6. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Agi,mamka tyhle "umělecké" výtvory bere spíš jako recesi... :wink: Ale ten čáp u bazénu se vyjímá opravdu moc pěkně.

Jo a ve čtvrtek už jsem utrácela a koupila nějaké věcičky na malou. :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojda

jsem jen na skok za chvíli razím kamarádce na svatbu, moc se mi nechce, ale ze slušnosti

Palvap nechají mě jít tak brzo, protože jsem byla teprve v 7tt, tudíž to nebyl velký zásah a v Sanusu mi řekli, že minimálně 1ms musí proběhnout a na tu já teď čekám a pak už můžu

jinak přeji všem hezký den
6. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahojda hojky, tak jak je v sobotu odpolko?
Agi - optimismus ti vždycky pomůže :wink: Jinak,nechci tě do ničeho lanařit, akorát jsem se chtěla zeptat, jestli jsi slyšela o tom astrálovi Havelkovi - poprvé - doslechla jsem se, že se 3 - teď už kamarádky potkaly nezávisle v porodnici, a že prý byly před tím u něho na konzultacích. Já po 1. neúspěšné IUI za ním zašla a on mi předepsal nějaké čajíčky a tabletky pro přípravu na mimi a taky na moji psychickou pohodu a hlavně jsem tomu věřila- uvidím jak to se mnou dopadne v pondělí na krvi, každopádně mě tam ta paní, co prodává ty bylinky(jinak vše je na přírodní asijské bázi) uklidnila, že žádná žena není neplodná - to mě nějak vnitřně uklidnilo, já se tohohle slova strašně bála a věřila jsem tomu, i když jsem to jedla asi jen 14 dní, pak jsem to vysadila, protože jsem to pak nechala zas na vědě :wink: kdybys chtěla víc info,tak řekni, jinak se nechci v tomhle nijak vnucovat :slight_smile:
6. čer 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj...
tady je mrtvoučko... no jo, sobota. Plán v podobě odpočinku se nekoná :unamused: . Už za sebou mám 2 návštěvy a ještě jedna přijde. Ještě asi 2-3 v týdnu a budeme mít Marinku představenou všem známým :grinning: .

Věru, bazén závidím :wink:.
Agi, i slepice a dvorek má něco do sebe :wink:

Jdu si na 20 zavřít oči. Zatím...
6. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my si včera užili Perštýnskou noc..bylo to fajn..nečekaně se zjevil kamarád, co žil 4 roky v Austrálii..nikomu nic neřekl a jen zavolal, že je tady :grinning: tak jsme pokecali, popili, ale tak akorát...po půlnoci jsme byli doma :wink: Hezky jsme se vyspali a jeli k našim na oběd a pro Anetku :dizzy_face:

Ted jsme zajeli na Kuňku mrknout na zvířátka a stavili se nakoupit v Globusu..večer zkusíme poprvé udělat sushi...tak jsem zvědavá, jak to dopadne :sweat_smile:

sanu, kočárek hezkej....ale ta cena se mi nezdá :confused:

žofi psala, že jdou dneska domů..tak se pokusí večer dát fotky do alba :wink:

sanu, na dovču jedem 30.6. a vracíme se tuším nějak 12.7.
6. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahoj Luci, tak žofi už dorazej dom, tak to je dobře :slight_smile:
Hojky, ten víkend vůbec neutíká :frowning2:
6. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpět od mamuly, tak jdu odčíst :slight_smile:
6. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
rozi, kdy jdeš k dr??

v pondělí jde sanu a Very, že jo?
6. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Jinak holky, kamarádky pro bráchu maj smůlu...nebo štěstí??!! :sweat_smile: brácha je straaašně zaláskovanej :sweat_smile: takhkle mimo jsem ho ještě nidky neviděla :confused: :sweat_smile: až na to, že holčině bude teprve 18 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je ve druháku na gymplu :grinning:
6. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Luci - já jdu v pondělí, mám tam být mezi půl 8 a půl 9 a v kolik jdete vy? Sanu a Veru? Třeba se tam potkáme?
Tak to se nedivím, že je tak zaláskovanej, když má takovou mladici :grinning:
6. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Luci to to stihnem do 30 :wink:
S bráchou to je fuk neee, hlavně, že si rozuměj :wink: Já jsem s manžou o 7,5 roku a pohoda :wink:

Zofka jde dom, tak super, snad to sem zvládne :slight_smile:

Sari já jsem si říkala, že všechny odmítnu samo krom rodiny.... jak se nebudu cejtit na 100% a to na začátku určitě nebudu (já jak se trochu nevyspím a nemám aspoň minimální systémeček, tak jsem mimo mísu), tak se budu snažit domluvit návštěvy až aspoň po šestinedělí...
No ale uvidíme... Jo a máš krásný fotky.

Agi bojjuj boujuj, děláš dobře!!!

Dabli břicho mě sem tam bolí ještě teď a ne málo, takže klídek. Spíš jde vyloženě aby jsi neměla křeče.... takový ty krámový pořádný křeče... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dneska nějakej tumpach, ale to to počásko, dám si vanu se těším :dizzy_face:
6. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Rozi já už nechodím do Sanusu. Mě převeleli někdy v 10tt k obvodnímu gyndařovi a k tomu jdu ve středu.
Zítra jdu k Eliášovi, ale až na půl šestou :unamused:
6. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Jo Luci no ta cena nás taky zarazila, ale říkali jsme si, že když se rozsype tak těch peněz nebude tak líto :grinning: A když se nerozsype, tak to bude pohoda....
Ale lustrovala jsem večer internet jak to šlo a co psaly holky za chyby, to vyzkooušíme na krámě a jinak pak dál se nic neukázalo.... tak snad to bude ok.....
A spíš měly problém s tříkolkou.... tak uvidíme čtyřka snad bude ok.
"Vady" jsem si napsala na kočárek a prozkoumáme to a pořádně se vyptáme co jak se má kde rozmontovat a co a jak kde vytáhnout....
Jako žádný extra "vady na kráse" to nemělo, tak snad to bude sekat latinu......
6. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Proboha, mně už několik kamarádů u piva říkalo, že do holky pod dvacet už by nešli :sweat_smile: Je to prostě tím, že kluci v mým věku už jsou vyblbnutí, mají dobrou práci a většinou už hledají něco vážného. A mladý holky chtějí vyrazit do světa a vůbec nejsou zvědavý na nějakýho z práce nasranýho chlapa nebo zařizování bytečku... (čímž se jim jako vůbec nedivím, jako sedmnáctka jsem taky do takovýho vztahu nešla, přestože on se mi docela líbil - ale já se prostě necítila na to, abych mu žehlila košile a jen ho reprezentovala). Čímž tedy pana bratra v žádném případě nezrazuji :wink: ale fakt mě zajímá, jak se porovnají :slight_smile:

Jsem zvědavá na Žofku a její dojmy :slight_smile:

Věrko, tak už můžeš řádit s pidivecičkama :dizzy_face:
6. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
sanu, jj, je to jedno..on je stejně takový velký dítě, tak se k sobě hoděj :grinning:

Teda zítra bude kontrol :dizzy_face: sanu jsem zvědavá, jestli to bude ta holčička :sweat_smile:

S kočárkem máš recht, když se po....., tak nebude tak líto peněz :wink: a pak můžete koupit nějaký hezký golfáč :dizzy_face:
6. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Woblu já jsem s manžou od no skoro 17 :wink: Ale stihla jsem si užít svoje..... :grinning: :wink:
6. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
A rozdíl mezi golfáčem a sporťákem?
6. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Aha Sanu, tak to tě neuvidím :frowning2: tak jindy,no
A nevíš, kdy tam jde Verča?
6. čer 2009 v 16:51  • Odpověz
Tak ony všechny mladý holky nejsou stejný...ale taky sjem na to zvědavá :confused:

sanu, golfáč je lehčí, víc skladnej a myslím, že má i vyšší nosnost :wink: další rozdíly nevím, ještě asi nějaký budou...ale je dobrej hlavně na cestování, když se hodně jezdí autem,... :wink:
6. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Já jsem s manžou taky od 17 a užila jsem si až až :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Gabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, byla jsi to ty v tom autě??????????? :confused: :confused: :confused:
6. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
sanu a na kdy asi tak plánuješ ten srazík???
6. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
:grinning: no já jsem s manželem taky od 18ti - jenže on je ještě o půl roku mladší :grinning:
teda to je počasí brrr, přitom ráno to vypadalo tak slibně...
6. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
Luci no tak uvidíme, ona jak to ukazovala, tak tenhle je taky super skladnej jak s korbičkou, tak ten sporťák. Do auta ho s přehledem krásně dám a místo to prd zabere....

Saraz někdo psal 22.6., že by se mu to hodilo, tak třeba tak... ani nevím co je to za den... to je pondělí, tak já nevím, klidně ho vyhlásím na 22.6. v pcích.
6. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Rozi já si myslím, že Very taky nejde do Sanusu, ale to bych kecala. Snad se ukáže a podá infošky :wink:
6. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Srazík 22.6. v Pcích taky beru. :wink: A zase tam jako minule? Já jsem tam nebyla,ale fotky vypadaly moc pěkně.Teda-za předpokladu,že se konečně už umoudří počasí... :confused:

Sanu,jakejpak povoz je ten tvůj vyvolenej ? :wink:
6. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Já už to chci taky "rozjet" naplno a hlavně Terka je už celá natěšená,tak kvůli ní. :dizzy_face:
6. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.